Menu
Pilnā versija
Foto

Viss nav slikti, var būt vēl sliktāk

Edgars Rinkēvičs · 07.08.2018. · Komentāri (49)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautrais

25.08.2018. 11:01

... jeņķu spalīša murgi...

Atbildēt

lai būtu

13.08.2018. 13:04

»

josifs

TAUTA BALSOSIM PAR KPVLV-VIENA NO KĀRTĪGĀKĀM PARTIJĀM,KOPĀ UZVARĒSIM


Ja tas samazinās čekas projektu: Vienotības, JKP un Par izredzes, bet bez Kaimiņa partijas vēl ir arī latviskās: NA un ZZS.

Atbildēt

josifs

13.08.2018. 11:49

TAUTA BALSOSIM PAR KPVLV-VIENA NO KĀRTĪGĀKĀM PARTIJĀM,KOPĀ UZVARĒSIM!

Atbildēt

Neo

10.08.2018. 08:41

Latvija ir pieņēmusi neoglobālistu ideoloģiju, kas veidota un paredzēta bagātām un agresīvām, uz eksportu vērstām impērijām..Un tas šeit nestrādā un nestrādās- tāpec agonējam kopš 1991.gada.Šo faktu labi zin arī E.R. tikai nekad skaļi neteiks, jo tiek labi apmaksāts.Ar jaunas vīzijas un valsts ceļu kartes izstrādi Latvijā nodarbojas tikai daži margināli sociālisti un Sudrabas partijas domu tanks..Lai gan vajadzētu strādāt veselam institūtam..Jo ES tūlīt pašķīdīs kā sūds āliņģī un finansu krīze visus pārvērtīs par bomžiem

Atbildēt

pacans

09.08.2018. 17:02

»

bratka

Vai par zīliem arī ir jābalso


norunāsim,ne par zaļajiem,zilajiem un brūnajiem.

Atbildēt

bratka

09.08.2018. 15:34

Vai par zīliem arī ir jābalso?

Atbildēt

p.s. zilajam ER

08.08.2018. 23:27

Attiecībā par OIK un maksāgnespējas admin., kur bija tavas zilie iebildumi, kad tas radās?
Tu arī labi izskaties tikai “uz papīra”
Bardaks tevis vadītajās ārlietās, cilvēki saskarās ar pretīgi zilu birokrātiju un pat rasismu, piem. ASV vēstniecībā. Tas ir idiotisms, ka LV pilsonim, kas padsmit gadus precējies ar citas valsts pilsoni, jāsaskarās ar tādu birokrātiju, lai saņemtu vīzu. Un piešķir arī gandrīz vai uz stundām ieplānotajā vizītē. Plus vēl pirkstu nospiedumus sagribējuši, kur tos bāzīs zilais Rinkēvičs. Debīlisms, kāda reemigrācija, ja čakarē paši savus tautiešus.

Atbildēt

!

08.08.2018. 20:31

»

Fēlis

Pakaļa nesāp


pagaidam ieello par nodoklmaksatajiem nozagto naudu !

Atbildēt

jokste

08.08.2018. 17:16

Pēc pagājušām vēlēšanām,vīņš kļuva par zilo.Vai tādam melim var tiēt.

Atbildēt

to :)

08.08.2018. 14:19

»

:)

Paldies Rinkēvičsam!Ļoti argumentēts, strukturēts un loģisks viedoklis. Diemžēl - Latvijas sabiedrībā tikai ap 20% spējot analizēt un domāt, pārējie - rupji lamāties un bļaut, un smadzenes tādiem esot rudimentārās atmiršanas stāvoklī


Tas ir labi, ka tādu "gudro" (lasi: sabiedrības padibeņu), latviešu nīdēju, ir tikai 20%, savādāk pēc nākamām Saeimas vēlēšanām mēs piedzīvotu, ka jūs kopā ar SC aktīvistiem lādētu latviešus lopu vagonos, vešanai uz Sibīriju nāvai no bada un aukstuma.

Atbildēt

Uldis

08.08.2018. 14:15

»

!

Vienotība jau ir izšķīdusi, kā peļu sūds ūdenī, vienīgais cements , kas to saturēja kopā bija kopīgā valsts budžeta šķērdēšana un zagšana, tagad sāk pārgrupēties , lai iesākto turpinātu! Ir radušies kloni, Jaunā Vienotība, Par, JKP, bet visiem jums vieta miskastē, kopā pederastu Rinkēviču, kurš valstij...


Pēc Vašingtonas pavēles mēs dzīvotu normālā pārtikušā valstī. Vienotības kropļi visu dara pēc savu čekas kuratoru rīkojumiem. Nedomā taču, ka ASV ir ieinteresēta, lai tās partneri, tai skaitā Latvija, būtu "nevalstis".
SC koalīcijas biedrs Rinkēvičs vaukšķ tik cik to pieļauj viņa saimnieki kremlī. Nevar taču tas atklāti priecāties par krievu pastrādātām zvērībām Ukrainā un Sīrijā.

Atbildēt

!

08.08.2018. 13:52

Vienotība jau ir izšķīdusi, kā peļu sūds ūdenī, vienīgais cements , kas to saturēja kopā bija kopīgā valsts budžeta šķērdēšana un zagšana, tagad sāk pārgrupēties , lai iesākto turpinātu! Ir radušies kloni, Jaunā Vienotība, Par, JKP, bet visiem jums vieta miskastē, kopā pederastu Rinkēviču, kurš valstij radījis simtiem miljonu zaudējumu, vaukšķot ,kur vajag un nevajag pēc Vašingtonas pavēles!

Atbildēt

:)

08.08.2018. 13:40

»

!

Cerams, ka šis pederasts, Latvijas kauns un negods ,pēc vēlēšanām , vieplis ,vairs nesmaidīs, bet eļļos pakaļu ar vazelīnu, lai nopelnītu dienišķo maizi


Paldies Rinkēvičsam!Ļoti argumentēts, strukturēts un loģisks viedoklis. Diemžēl - Latvijas sabiedrībā tikai ap 20% spējot analizēt un domāt, pārējie - rupji lamāties un bļaut, un smadzenes tādiem esot rudimentārās atmiršanas stāvoklī!

Atbildēt

!

08.08.2018. 13:00

»

Okupācija turpinās

Raksts ir pareizs, izņemot vienu - "kopNEdzīves likumu"gan nevajag bāzt, kur tas neiederas un tas Latvijai nav vajadzīgs. Lai drāžas (atvainojos) ar kādiem grib paņēmieniem, bet tos nebāž mūsu ģimenisko tradīciju pagalmā...


Skatos , Sorosa pakalpiņš uzradies, Vienotība un Rinkēvičs ir Latvijas tautas nelaime un posts, valsts ir novesta tik tālu, ka lielākā tautas daļai ir pilnīgi pie pakaļas ,kas šeit notiek , un tas ir tieši Vienotības zagļu un ārzemju kungu pakalpiņu nopelns!

Atbildēt

Okupācija turpinās

08.08.2018. 12:37

»

krievi nāk

Tas nav mīts, jo simtiem Krievijas bandītu un čekistu ar savām ģimenēm ierodas Latvijā, pateicoties Vienotības kropļu dalītām uzturēšanās atļaujām


Raksts ir pareizs, izņemot vienu - "kopNEdzīves likumu"gan nevajag bāzt, kur tas neiederas un tas Latvijai nav vajadzīgs. Lai drāžas (atvainojos) ar kādiem grib paņēmieniem, bet tos nebāž mūsu ģimenisko tradīciju pagalmā.

Rinkevičs ir gudrs un spējīgs ministrs, raksta visu pareizi.

VIIENOTĪBA ir visKOMPETENTĀKĀ un potenciāli bagātākā partija, godīgākā partija, par ko to neieredz LEMBERGI un Co, to neieredz daudzi, kam skādēja glābjot Latviju no finasiālā kraha - jo turpinot Godmaņa iesāktos nepopulāros risinājumus uzsāka risinājumus krīzes glābšanai Valdis DOMBROVSKIS. Un vienkārši - labāko partiju konkurenti cenšas apmētāt ar dubļiem vairāk kā "TROĻĻI", nogremdēt, izspiest no politikas, lai paši izskatītos labāk vai lai rādītu - redziet, mēs 28 gadus bijām pie varas un neko labu neesam izdarījuši (ZZS u TB/LNNK/NA), vajag apmelot, ka pie visa vainīga VIENOTĪBA, tad vēlētājs "spriedīs" - ļaunuma sakne nav vis ZZS vai NA, Saskaņa, bet VIENOTĪBA - tas ir paņēmiens izl\īst uz citu rēķina. Nereti tauta nesaprot "nepopulāros lēmumus"- ko, protams, kaitējot Vienotībai, atbalstīja ZZS un NA, rokas trinot nevainībā.

Manuprāt, VIENOTĪBA un JKP - Jānis Bordāns varētu saņemt no vēlētājiem vismaz 55 % un veidot valdību. Tas būtu zelta vērts risinājums.

Viss kas notiek Latvijā pašlaik ar korupciju, nelikumībām, OIK utt.- tās ir okupācijas sekas, tās tendenču turpinājums, diemžēl.

Atbildēt

tas neattaino

08.08.2018. 11:47

»

jautaajums

Vai esi ko dzirdējis par ekonomisko okupāciju


Jaunu interventu ievazāšanu Latvijā, kura jau tā ir demogrāfiski piesārņotākā valsts pasaulē.

Atbildēt

jautaajums

08.08.2018. 11:41

»

krievi nāk

Tas nav mīts, jo simtiem Krievijas bandītu un čekistu ar savām ģimenēm ierodas Latvijā, pateicoties Vienotības kropļu dalītām uzturēšanās atļaujām


Vai esi ko dzirdējis par ekonomisko okupāciju?
FRS jau ir okupējusi Latviju , gan finansiāli gan fiziski.

Atbildēt

krievi nāk

08.08.2018. 11:33

»

Par agru vēl

Par ,,krievu nākšanu,, iebļausies īsi pirms vēlēšanām !Jo reklāmā visspēcīgāk darbojas pēdējā frāze


Tas nav mīts, jo simtiem Krievijas bandītu un čekistu ar savām ģimenēm ierodas Latvijā, pateicoties Vienotības kropļu dalītām uzturēšanās atļaujām.

Atbildēt

lauķis

08.08.2018. 11:28

»

tnh

Laikam tomēr par pederastiem nebalsošu


Par rinkeviču vēlos dzirdēt tikai politisko nekrologu un notiesājušu spriedumu , arī par jenotiem , kāpar noziedzīgu organizāciju.

Atbildēt

tnh

08.08.2018. 10:33

Laikam tomēr par pederastiem nebalsošu.
Piedod, Vienotība
gan vecā gan jaunā

Atbildēt

Par agru vēl

08.08.2018. 10:26

»

Slikts murgojums sorosoīdu gaumē.KRIEVI NENĀK


Par ,,krievu nākšanu,, iebļausies īsi pirms vēlēšanām !Jo reklāmā visspēcīgāk darbojas pēdējā frāze.

Atbildēt

to viesis

08.08.2018. 09:57

»

viesis

Izklausās jau tīri labi, ja aizmirst to, ka tieši Rinkēviča pārstāvētā partija veicināja latviešu emigrāciju, un tieši Rinkēviča partijas biedra vadītajā valdībā parādījās tādi muļķīgi formulējumi, kā: "emigrācija Latvijai nāk par labu" un "valstij iet arvien labāk, tikai iedzīvotāji to nejūt". Nu negribas...


Latviešu emigrācija ir bēdīga lieta, ko gan var pavērst pretējā virzienā, ja rinkēviči kopā ar Vienotības atvasinājumiem: Par un JKP, nebūs pie varas. Cik tur trūka, ka Rinkēviča partija, ZRP, kopā ar SC būtu latviešu valsti notīrījuši no pasaules kartes?

Atbildēt

sociāli atstumtais

08.08.2018. 09:40

,,drosmīgais ,, pederasts , lai arī ko rakstītu paliek tikai pederasts

Atbildēt

Fēlis

08.08.2018. 06:50

Pakaļa nesāp?

Atbildēt

piddars

07.08.2018. 23:49

Mēs ticam,ka Edžus koalīcijā ar Putni taisīs jauno valdību! Tad visi ministri būs mūsējie.Homofobi sargiet tad savus dupšus!Mēs jūs pievērsīsim pareizajam dzīves veidam ar likuma spēku!

Atbildēt

kļimoviča aita

07.08.2018. 22:01

Vēl gan pastāv iespēja, ka šī seja noraugās uz mums no TŪPĻA KLAPĀNU reklāmas plakāta...

Atbildēt

kļimoviča aita

07.08.2018. 21:55

Kas ir šis cilvēkveidīgais fotogrāfijā?

Kaut kur tā kā redzēts.

Vai tik gadījumā nebūs kāds no jaunpartijas "zilā austere" piedriem?

Atbildēt

viesis

07.08.2018. 21:53

Izklausās jau tīri labi, ja aizmirst to, ka tieši Rinkēviča pārstāvētā partija veicināja latviešu emigrāciju, un tieši Rinkēviča partijas biedra vadītajā valdībā parādījās tādi muļķīgi formulējumi, kā: "emigrācija Latvijai nāk par labu" un "valstij iet arvien labāk, tikai iedzīvotāji to nejūt". Nu negribas, lai pie varas vēlreiz tiek cilvēki, kuri stāsta, ka latviešu emigrācija Latvijai nāk par labu...….

Atbildēt

Patriotiskais gars

07.08.2018. 21:38

Bija viens no vienotiem,kuram sauklis:"kā var nesolīt?".vienotiem uz 6.oktobri iederās un praktiski lietā sauklis:"kā var NEZAGT?".Laiks ne tikums NEMAINĀS,pastalnieki died.

Atbildēt

Uldis

07.08.2018. 21:32

Vēl sliktāk būtu, ja Rinkevičs nebūtu vienīgais ministrs - pederasts

Atbildēt

niknais

07.08.2018. 20:59

Pedro oik

Atbildēt

ha

07.08.2018. 20:30

Latvija - vaimanalogu valsts!
Vaimanāšana noslīpēta līdz izsmalcinātības līmenim.

Atbildēt

2 menesi

07.08.2018. 20:30

si subjekta bildes un murgi jacies vel 2 menesus,pec tam vinu uz miskati,uz visiem laikiem.

Atbildēt

var būt un būs sliktāk!

07.08.2018. 19:51

Nelasīju, bet pilnībā atbalstu ar tp svētību v nonākušo, no jv kandidējošo p.edžiņu!

Atbildēt

es

07.08.2018. 19:31

Un ko ta Edžiņš iesaka? Balsot par Vienotību (vai kas nu tagad tur būs viņas vietā)? Un kas viņam traucēja visu to labo un skaisto realizēt visus šos gadus?
Un kāpēc Edžiņš saka, ka visi citi ir populisti, bet viņš jau nu gan ne?

Atbildēt

sf

07.08.2018. 18:58

Forši, visādi zilie ministri bankās uzkrājuši 130 000 utt utml - UN VĒL MŪS MĀCA, KĀ DZĪVOT un unekurnēt par smago dzīvi Latvijā

Atbildēt

Zelta vārdi:

07.08.2018. 18:00

- Valsts savai aizsardzībai atvēl 2% no IKP, Baltijā, sargājot mūsu (pedarastu) drošību, atrodas sabiedroto spēki, esam nostiprinājuši austrumu robežu un iekšlietu sistēmu,

Atbildēt

Janka Pipars

07.08.2018. 16:53

Pidorass par strēlniekiem sāka runāt!! Tie strēlnieki šitādu mēslu uz štika uzsēdinātu kopā ar visu viņa ārlietu harēmu !

Atbildēt

07.08.2018. 16:20

Slikts murgojums sorosoīdu gaumē.KRIEVI NENĀK?!

Atbildēt

pī! pī! pīīīīīīīīīīīīīīīīīīi!!!

07.08.2018. 15:59

Va' vellos, tu tak rakstnieks! Kam mokies ar ministrēšanu?

Atbildēt

Edge

07.08.2018. 15:37

Sadaļu "Viss nav slikti" var papildināt:
Rietumeiropas algu līmeni sasniegsim pēc 307 gadiem. Saruna ar Egilu Baldzēnu. (la.lv)

Atbildēt

Šprote

07.08.2018. 15:23

»

!

Cerams, ka šis pederasts, Latvijas kauns un negods ,pēc vēlēšanām , vieplis ,vairs nesmaidīs, bet eļļos pakaļu ar vazelīnu, lai nopelnītu dienišķo maizi


Nekā nebūs! Rīgas pederasti no latviešu cūku aizgalda viņu atkal cels godā. Tas ir 100%. Rīgas latvieši ir pilnīgi mēsli, ievēlēja dauni, ievēlēja pederastu un nekas nebūs labāk. Rīgas latvieši ir izdzimteņi ar pietaisītām smadzenēm.

Atbildēt

FKK

07.08.2018. 15:08

Viss jau būtu labi, bet Rinkēvičs ir atkārtoti pieķerts brutāli melojot un kāpēc viņam būtu jānotic tagad?
Otrkārt - viņš ir klaji pārvērtis Ārlietu ministriju par Vienotības exReformu partijas politisko pansionātu. Liela daļa ar vāju vai nekādu pieredzi diplomātijā. Tas nudien nav veifs, kā iespējami labi aizstāvēt valsts intereses.

Atbildēt

!

07.08.2018. 14:37

Cerams, ka šis pederasts, Latvijas kauns un negods ,pēc vēlēšanām , vieplis ,vairs nesmaidīs, bet eļļos pakaļu ar vazelīnu, lai nopelnītu dienišķo maizi!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: