Menu
Pilnā versija
Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Ainārs Šlesers · 13.06.2021. · Komentāri (35)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!

Godājamie Re:Baltica žurnālisti! Latvijas Satversmē katram Latvijas pilsonim ir garantēta vārda brīvība! Kāpēc Jūs uzskatāt, ka kristiešiem nav tiesības paust savu viedokli un aizstāvēt to?

Kāpēc kristieši nedrīkst aizstāvēt tradicionālās ģimenes vērtības? Kāpēc kristieši, pasakot, ka atbalsta laulību, savienību starp vīrieti un sievieti, tiek pazemoti un pataisīti par tumsoņām?

Kāpēc kristieši nedrīkst atklāti aizstāvēt nedzimuša bērna tiesības piedzimt šajā pasaulē? Kāpēc politiķi drīkst piešķirt finansējumu kultūras namiem, bet tiek nosodīti, ja atbalsta finansējumu kultūrvēsturisko dievnamu atjaunošanai?

Kāpēc kristiešiem ir jābaidās atklāti paust savu viedokli, zinot, ka viņus kritizēs un apsmies tādi žurnālisti un moderno vērtību eksperti kā Jūs, godājamā Re:Baltica?

Katrreiz, kad tiek minēta frāze, ka “BAZNĪCA IR ATDALĪTA NO VALSTS”, tiek aizbāzta mute tiem, kuri aizstāv kristīgās vērtības!

Novērtē šo rakstu:

114
13