Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Brīvības cīnītāja Gunāra Astras pieminekļa atklāšanas pasākumā valdošie ir izrādījuši visu to, pret ko Gunārs Astra tieši cīnījās. Šāda attieksme skaidri parāda, cik nožēlojami ir mūsu politiķi un tiem kalpojošie masu mediji.

1. Valsts prezidents pieminekļa atklāšanas laikā, skanot valsts himnai, neuzskatīja par vajadzīgu noņemt galvassegu, kas ir pretrunā ar likumu par Latvijas valsts himnu, kas nosaka: "Sabiedriskos pasākumos Latvijas valsts himnas izpildījuma laikā klātesošie stāv kājās, vīrieši noņem cepures.” Varam tikai minēt šīs rīcības motīvus, bet tā ir klaja necieņas izrādīšana.

2.Atklājot Gunāra Astras pieminekli, runā arī vārda brīvības pretinieks Bordāns un visus protestētājus pret to nosauc par PSRS pakalpiņiem.

3. TV Panorāmā sižets par Astras pieminekļa atklāšanu tiek safabricēts, un Akurāteres dziesmas laikā tiek uzmontēts virsū skaņu celiņš ar svilpšanu, lai, skatoties sižetu, skatītājiem rastos iespaids, ka protestētāji izsvilpj brīvības dziesmu. To apzināti dara Iļja Kozins, kurš, kad pieķerts, it kā atvainojas un taisnojas, ka gribējis kā labāk.

4. Panorāma protestus pret brīvības jēdziena kropļošanu interpretē kā protestus pret vakcīnām un ar to klaji melo.

5. Gunāra Astras brālis pasākumā netiek ielaists, un viņam tas jāvēro aiz žoga, jo nav vakcinējies. Viss pasākums ir norobežots, un mūsu valdošie, pret kuru darbību tiek protestēts, ērti sēž baltos krēslos un jūtas ļoti ērti un apmierināti.

Viss tas ir tieši tas, pret ko cīnījās Gunārs Astra. Tā ir klaja Astras piemiņas zaimošana. Panorāma ir melu kanāls, kas safabricē ziņas un interpretē patiesību un kalpo vārda brīvības pretiniekam Bordānam. Neatceros nevienu gadījumu, kad valsts prezidents šādi būtu izrādījis necieņu. Viss tas stipri sāk atgādināt PSRS laikus. Kur gan vēl tālāk iet?

Novērtē šo rakstu:

484
20