Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ņirga

23.01.2022. 13:13

»

Starpību jūti

Kozins nav privātpersona valsts TV kanālā un nevar par nodokļu maksātāju naudu bīdīt savu vārda brīvību un sev izdevīgu viedokli . Bez tam esot arī žurnālistu asociācijas vadonis. Tātad bija jādemonstrē profesionālās ētikas augstākie standarti...


Ā, tad visu izšķir nevis tas vai cilvēks saka patiesību, bet kas viņš ir. Tātad, ja melo antivakseris privātpersona soc tīklos, tad tā ir vārda brīvība. Viņi "pauž viedokli" nevis melo. Savukārt, ja precīzi tāpat rīkoja Iļja Kozins TV, tad tā vairs nav vārda brīvība. Tad tas ir slikti. Viņš nepauž viedokli. Viņš melo. Un šāds dubultais standarts ir labs.

Atbildēt

Starpību jūti

23.01.2022. 12:44

»

Ņirga

Es nesaprotu par ko antivakseru un gobzemistu varza ir dusmīga uz Iļju Kozinu? Tā tak ir vārda brīvība - paņemt, samontēt un parādīt to, ko tu uzskati par sev izdevīgu. Tā jau nav melošana. Paši antivakseri to dara regulāri soc tīklos un ar to lepojas. Pat saka, ka šādā melošanā pats Astra šos būtu ...


Kozins nav privātpersona valsts TV kanālā un nevar par nodokļu maksātāju naudu bīdīt savu vārda brīvību un sev izdevīgu viedokli . Bez tam esot arī žurnālistu asociācijas vadonis. Tātad bija jādemonstrē profesionālās ētikas augstākie standarti.
Antivakseri savos soctīklos uzstājas par savu naudu, pauž savu viedokli .

Atbildēt

Ņirga

23.01.2022. 12:06

Es nesaprotu par ko antivakseru un gobzemistu varza ir dusmīga uz Iļju Kozinu? Tā tak ir vārda brīvība - paņemt, samontēt un parādīt to, ko tu uzskati par sev izdevīgu. Tā jau nav melošana. Paši antivakseri to dara regulāri soc tīklos un ar to lepojas. Pat saka, ka šādā melošanā pats Astra šos būtu atbalstījis.

Atbildēt

Nepiekrītu viekāršotam skaidrojumam

23.01.2022. 11:33

»

skumji

Piemineklja koncepcija taada neizdevusies! Noraade uz to, ka kaps ar krustu sagaida visus. Dziivajiem jaadomaa par to, kaa mees dziivojam, uz ko tiecamies, bet sheit jaajuutaas kaa kapos


Formāli vertikāle un horizontāle krustojot veido krustu, semantiski senāko, ietilpīgāko simbolu, zīmi. Kompozīcija vienkārša, tai pat laikā ne tik elementāra - fragmentēta dažādos mērogos, dimensijās, līdz galam nepateikta, iekšēji pretrunīga, kaut ārēji stabila, monolīta, kā stāvus zemē iedzīta kancele apsūdzības runai totalitāram režīmam, apliecinājumam cilvēka gara spēkam, brīvībai. Asociācijas arī ar zemē iedzīta zobena spalu. Ļoti nekonfortabls piemineklis konkrētā vietā.

Atbildēt

Par vēlu

23.01.2022. 11:23

Visa patriotu , nacionāļu un dddistu svilpšana un šūmēšanās , ka valdošie , un vēl vēlēšanu gadā tālredzīgi privatizēja Astras veikumu un piemiņu , ir nokavēta . Tagad establišmentam ceturtā maijā būs, kur runas bīdīt un vainagus nest. Nu tikai tā vieta -pie tiesu nama- stipri diskutabla .

Atbildēt

vienkāršš tekstilfabrikas

23.01.2022. 10:50

»

west

Tu, nejēga


strādnieks "rabīns"ir tikai jūsu slimo smadzeņu auglis.Ne jūs zināt,kas ir rabīns,ne kas ir prezidenta senči,ne pats prezidents.Prezidenta sieva ir latviete,bērni Vāczemē dzimuši latvieši un viņi visi izskatās brīnišķīgi.Neskaudiet,bet ķerieties labāk pie kāda darba!

Atbildēt

Ha!

23.01.2022. 10:42

Labais sākums: vistas ir tieši tas :)

Atbildēt

tieši tā

23.01.2022. 10:41

»

kaķa smiekli

Saki, - Levits neideva ? Bet likums būs jāparaksta viņam, vai ne tā


Likums būs jāizsludina Levitam.Un tad arī varēs runāt par "iedošanu".Pagaidām Levitam ar iedošanu nav pilnīgi nekāda sakara.Devēju vārdi ir zināmi.Tie ir Attistibai/par,JV un Saskaņas deputāti un vēl daži citi.Nekaunīgā,noziedzīgā likuma bīdītāji ir parattīstībnieki ar Bondaru un Jaunupu priekšgalaā.

Atbildēt

Izsmiekls

23.01.2022. 08:31

Antivakseri jauc melošanu ar vārda brīvību. Pie tam viņiem pašiem ļoti nepatīk ka kāds cits, piemēram, panorāma samelojās. Antivaksa izpratne ir tāda - ja meloju es, piem. soctīklos ar visādām stulbībām, sagrozījumiem un izdomājumiem, tad tā ir vārda brīvība. Ja samelojas kāds medijs - tas ir slikti un būtu jāsoda. Traki ar to antivaksu. Lielākā daļa ir truli kā zābaki.

Atbildēt

dzirdēju

23.01.2022. 02:18

»

west

Tu, nejēga


Levits reiz teica, ka ir par tradicionālām laulībām, kā to nosaka Latvijas Satversme. Varbūt tāpēc viņam te pederasti tik nikni uzbrūk?

Atbildēt

🔵

23.01.2022. 00:24

»

🔴🔵

Atbildēt

Nu

22.01.2022. 23:36

»

west

Tu, nejēga


Muļķības, tas tagad attiecas tikai uz ultraortodoksālajiem. Sen jau Izraēlas pilsonību dod ja 1/4 daļa jūda pierādāma. Tur ir Nirnbergas likumi stipri atvieglotā variantā (1/4 par žīdu neskaitīja). Un, ja sieva pāriet jūdaismā, tad arī ortodoksālie saka "sehr gut Waldemar". Tā ka - ar to Levijam viss ir kārtībā. Vienīgais ko viņš nožēlo, ka kulakā grūti pasist, vazelīns vienmēr jāmeklē. Bet Latvijas prezidentiem tā ir galvenā nodarbe.

Atbildēt

Apustulis

22.01.2022. 19:56

»

ekvivalents

Astra cinijas tiesi par to pasu par ko cinijas Gaponenko un abi nonaca cietuma.nekada demokratija un nekadas cilvektiesibas pasaule neeksiste,beidziet izplatit sis asv kolonizatoru pasakas.likumus par minimalo algu un minimalo pensiju visa pasaule pienema un pienem vislabak un visaugstak apmaksatie ...


Diemžēl mūsu tauta viskaismīgāk tic jebkādām pasakām, ko lej oficiālie ziņu mēdiji! Paklausieties LR brīvo mikrafonu, un kļūs visiem nelabi, no lišķīgo idiotu runām. Kā visi grib sadziedāties, ar raidījuma vadītājiem, kā slavē lielākos kretīnus, zūd jebkādas cerības par rītdienu!!!

Atbildēt

anti soross

22.01.2022. 19:16

»

Jā jā

Astra cīnijās par brīvu Latviju un pret tādiem komunistiem, kā raksta autors


Gaponenko ari cinijas par brivu Latviju !

Atbildēt

ekvivalents

22.01.2022. 19:15

Astra cinijas tiesi par to pasu par ko cinijas Gaponenko un abi nonaca cietuma.nekada demokratija un nekadas cilvektiesibas pasaule neeksiste,beidziet izplatit sis asv kolonizatoru pasakas.likumus par minimalo algu un minimalo pensiju visa pasaule pienema un pienem vislabak un visaugstak apmaksatie subjekti,kuri ir iedomajusies ,ka vinu meliem ir likumigs speks.

Atbildēt

Grāmata

22.01.2022. 17:45

Latvijā neviens medijs nav uzrakstījis, vai pastāstījis taisnību par šo notikumu. Pienenes dēls vienkārši visai pasaulei parādīja, kam pieder vara, tas arī viss. Tas vēstījums - viss notiek, kā plānots.

Atbildēt

ASV At un citi protestē

22.01.2022. 13:35

ASV Augstaka tiesa ( 9 tiesnešu sastava) atzinusi vakcinācijas mandāta pieprasīšanu darba vietās par nelikumīgu .
pasaulē pilna sparā iet vakcinacijas protesti no 25.janv Anglija neprasīs vairs vakcinaciju apliecinosus papīrus...

Atbildēt

Vilnis

22.01.2022. 13:29

Loti labs raksts! .. tikai latviešu tautas šodienas ienaidnieku ir jāapzīmē ar vārdu! Proti, tas ir liberastisms, - anglo-amerikāniskā liberālisma ideoloģija, kura iznīcina kultūras.

Atbildēt

west

22.01.2022. 12:51

»

Ortodoksālie

ebreji NEKAD neuzskatīs par ebreju to,kam nav ebrejiete māte.To jau nu vajadzēja zināt,ja jau piemini vārdu”ortodoksāls”.Nezini,netici,pajautā viņiem


Tu, nejēga!
Rabīna mazdēls nekad neprecētu gojieti.
Skaties, kā izskatās bārdaiņa sieva un bērni!

Atbildēt

Pašizolācija no kaitnieciskas informācijas

22.01.2022. 12:35

Mēs visi esam cilvēki, kuri meklē patiesu informāciju, kura visu laiku tiek cenzēta, sagrozīta un slēpta. Dažreiz tīri reflektori mēs apmeklējam propogandonu portālus : tvnet, delfi, apollo. Nobloķējiet šos portālus savos tālruņos un jums navajadzē tos lasīt, pat ja refleksi ņem virsroku ;)

Atbildēt

Pajaco

22.01.2022. 12:03

»

kill the messenger

Vai te kāds gaidīja "patiesību" par autoru, vai pēc būtības


Patiesība, nejēgas kungs, nozīmē "pēc būtības".

Atbildēt

lunahod

22.01.2022. 11:57

»

🔴


paskaties citas bilees kur tiekas ar prezidentiem, ne tur cepure ne hūte. Pidars vienkāŗšs Joske ir.

Atbildēt

Rihards miljonāra Jāņa dēls (NA)

22.01.2022. 11:35

Egīl turies, tu esi labākais nelietis no Nacionālo žīdu apvienības.

Atbildēt

jautājums

22.01.2022. 11:07

»

Taisnība kož acis

Linards saka patiesību par autoru un nu tas "čuguna lējējiem" nepatīk, uzvedas kā "spruktiņi" gāž virsū dubļus personībām, jauc kopā skābus kāpostus ar medu


Kādu patiesību tas tavs Grantiņš sludina? Ka visi ir provokatori, kremļa aģenti. Lamā Lato Lapsu, bet tajā pašā laikā L.Lapsa sabiedrības informēšanā ir izdarījis vairāk, kā tūkstoš grantiņi kopā ņemot. Bez tam šis nacionālista lomu tēlojošais klauns atbalsta pie varas esošo NA, kas kopā ar "Vienotību" un paristiem veic genocīdu pret latviešu tautu. Tāda, lūk, ir tā patiesība!

Atbildēt

Patriotiskais gars

22.01.2022. 11:01

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Autors varētu būt no Mamīkina- Lemberga varzas. Viss vienā putrā...sakabināti kopā PUNKTI kuriem vienam ar otru nav nekāda sakara...Pareizi Bordāns pasacīja par svilpējiem KAĻINKAS stabulē


linards irā VISLIELĀKAIS latvanpajols,kādu radījusi SAULES MŪŽA ZEME,vārdsakot sprukstiņš,pie tam atsaldēts,atdauzīts un izraidīts.

Atbildēt

Nu

22.01.2022. 10:04

»

kaķa smiekli

Saki, - Levits neideva ? Bet likums būs jāparaksta viņam, vai ne tā


ja,jaunups un bondars jau gudri,visu atbildību novels uz prezidentu.

Atbildēt

Bet

22.01.2022. 10:02

»

nu beidzot ir skaidrs

Tikai draudzība ar Krieviju var mūs glābt


kas liedz tev draudzēties tagad,uzreiz?Cik tur tā darba?Pārbrauc robežu un draudzējoes, zils palikdams.Palīdzi draugiem būvēt pārtikušu,cilvēcisku valsti.

Atbildēt

kaķa smiekli

22.01.2022. 09:47

»

Lasīt

māki?Levits neiedeva 40 milj,iedeva Jaunups,Bondars uc,kas veikli izmanto situāciju.Kā arī tie,kas balsojot piekrita šādai afērai


Saki, - Levits neideva ? Bet likums būs jāparaksta viņam, vai ne tā ?

Atbildēt

Ortodoksālie

22.01.2022. 09:44

»

Raivis

Ortodoksālie žīdi galvassegas nenoņem. Kam vēl nav skaidrs, kas ir Levits?! Vienīgi Dzintars brēca, ka šamais esot latvietis


ebreji NEKAD neuzskatīs par ebreju to,kam nav ebrejiete māte.To jau nu vajadzēja zināt,ja jau piemini vārdu”ortodoksāls”.Nezini,netici,pajautā viņiem.

Atbildēt

Lasīt

22.01.2022. 09:30

»

Levit genocīdam nav noilguma

Latvijas valsts prezidentu Levitu ievēlēja par prezidentu smagos ekonomiskajos noziegumos notiesātie oligarhi, komunisti Lembergs, Šķēle un Šlesers...


māki?Levits neiedeva 40 milj,iedeva Jaunups,Bondars uc,kas veikli izmanto situāciju.Kā arī tie,kas balsojot piekrita šādai afērai.

Atbildēt

SOS SOS SOS

22.01.2022. 08:23

»

derdz

Levit, Bordān, un pārējiem iesaistītajiem, lūdzu atkāpjieties un ejiem prom


🔴ej prom nolādētais žīds Levit ar labu, būs revolūcija, būs asinsizpiešana reāli, būs cīņa par cilvēktiesībām uz eksistenci, Levit, jūs kopā ar oligarhiem / ekonomisko noziegumu izdarītājiem izlaupījāt Latvijas mantu lielā apmērā kļūdami par miljonāriem noziedzīga nodarījuma rezultātā, Levit, tu pat uz darbu iet neļauj, atstāj bez maizes, pieprasi maksāt valstij nodokļus, bet pats sev piešķīri, kropli nolādētais žīds , algas pielikumu un prēmijas tai pat laikā, rīkojies kā SS NACISTS , Levit, tu lieto un izmanto slepeni militārus stratēğiskus elektromagnētiskos ieročus, izdarīji masveida cilvēku slepkavības Rīgā un joprojām arī mani noslepkavo izbaudot sadismu un to tu apzinies, STOP LEVIT

Atbildēt

Levit genocīdam nav noilguma

22.01.2022. 08:11

»

Es

Milzīgs kauns, ka šie varas punduri, cilvēki, kas nav cienīgi neviena amata, atļaujas piesavināties Astras vārdu un rīcības augļus pat vismazākajā mērā


Latvijas valsts prezidentu Levitu ievēlēja par prezidentu smagos ekonomiskajos noziegumos notiesātie oligarhi, komunisti Lembergs, Šķēle un Šlesers...
Levits bija un ir kā advokāts oligarhiem un apzināti, ar tiešu nodomu izdarīja valsts amatpersonas noziedzīgu nodarījumi, īstenoja genocīdu, kara noziegumus, izraisīja bioloğisko karadarbību , sevišķi smagus noziegumus pret cilvēci, finansēja terorismu, finansēja proliferāciju..., pats sev un ebrejiem bez tiesas sprieduma, kas veido judikatūru par kara noziegumiem un genocīdu, iedeva naudu 40 000 000 euro, patvaļīgi...🔴Levits bez covid sertifikāta latviešu tautai aizliedz iet uz darbu, neviena cita Eiropas Savienības valsts tā nežēlīgi nerīkojās, Levits slēpa un maskēja izdarīto, turēja Latvijas tautu badā un zem iztikas minimuma, neļāva saņemt advokāta pakalpojumu Levita izdarīto noziegumu atmaskošanai, Levits izteicaa draudus mani noslepkavot un draudus īsteno, transnacionālu teroristu organizācijā Sarkanais terorisms, īsteno totalitāru oligargu diktatūras noziedzīgu valsts pārvaldi, izmanto čekistu un nacistu metodes...

Atbildēt

Atmošanās.

22.01.2022. 04:18

Raimonds Pauls par visu šo jau izteicās,ar labu ,ar labu.

Atbildēt

Taisnība kož acis

22.01.2022. 01:27

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Autors varētu būt no Mamīkina- Lemberga varzas. Viss vienā putrā...sakabināti kopā PUNKTI kuriem vienam ar otru nav nekāda sakara...Pareizi Bordāns pasacīja par svilpējiem KAĻINKAS stabulē


Linards saka patiesību par autoru un nu tas "čuguna lējējiem" nepatīk, uzvedas kā "spruktiņi" gāž virsū dubļus personībām, jauc kopā skābus kāpostus ar medu.

Atbildēt

Nu

21.01.2022. 23:21

»

Klau grantiņ,

dalasa , kisindžera bžezinska sorosa ,klintona un visi kas caur tūpli varzojas


Nē, šitie ir citi.
Bet Bžezinskis, protams, ir visas civilizētās pasaules ienaidnieks Nr.1. Kas ir Dalasa (ne pilsēta, bet tautas ienaidniece)?

Atbildēt

Jūsu vārds

21.01.2022. 23:01

»

Tante no laukiem

Jā ... rāmā, rāma - panorāma, to skatās kungs un katra dāma - kā kādreiz dziedāja Fredis ... Tikai šoreiz porno_rāma gan ir izpildījusies kā 100% ielas_maita un ilgi no tā šmuces būs koalīcijas neatkarīgajam ruporam jāatmazgājas


Žurnālistikas darba un ētikas kodekss tika piesmiets jau pasen. Tagad vienkārši izrādījās, ka tā ir norma. Un tā nebūs norma citiem. Jautājums ir tāds, vai par jūsu nodokļu naudu ir jāuztur nožēlojamo varu tik atklāti apkalpojoši mediju.

Atbildēt

Klau grantiņ,

21.01.2022. 22:59

»

Nu

Mamikina - Lemberga


dalasa , kisindžera bžezinska sorosa ,klintona un visi kas caur tūpli varzojas ....

Atbildēt

Attāls radinieks

21.01.2022. 22:59

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Nefantazē, jefiņ, Astra nesēdēja pie kriminālistiem. Pie kriminālistiem tika "aizraidīti" tie, kuri neparakstīja sadarbības LĪGUMU. Astra sēdēja konfortablā POLITISKAJĀ zonā


Klau, tu, neveiksminiek. Tad, kad jums, ākstiem, bija iespēja nodarīt postu piemineklim atbrīvotājiem Pārdaugavā, tad izrādījās, ka tu un tavi "kareivji", ar pirkstu taisīti pamuļķi, spēja labi ja sevi uzspridzināt, jo iepriekš nebija dzīvē tikuši tālāk par sausās atejas "spridzināšanu" ar rauga paciņu.
Un tagad tu, gļēvuli, te spiras kaisi.... :) Nomirsi kā kājauts.

Atbildēt

Es

21.01.2022. 22:57

Milzīgs kauns, ka šie varas punduri, cilvēki, kas nav cienīgi neviena amata, atļaujas piesavināties Astras vārdu un rīcības augļus pat vismazākajā mērā.

Lasieties prom ar labu. Noziegumiem pret cilvēci gan nebūs noilguma.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: