Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saulvedis

01.02.2021. 20:36

Raksta autors uzskata, ka šīs ASV vēlēšanas Baidena labā bija godīgas? khm khm khm nopietni? RU ir jau ierasts visās nebūšanās vainot, lai nu kā, rezultāts ir kāds ir un, domājams, tur viss nav beidzies... Bet, ja skatās uz to, kas notiek ar Navaļnaja protestiem, būtu interesanti papētīt naudas plūsmas, precīzāk Bitkoinu plūsmas viņa atbalstam: tur miljonos dolāru, ja pārrēķina USD ekvivalentā.

Atbildēt

Marika

24.01.2021. 07:42

Nevienam nav ienācis prātā, kāpēc Eiropā valdības krīt viena pēc otras? Ieguglējiet Nesarsa-Gesara. Tas ir jau sācies - arī jūs būsiet atbrīvoti no baņķieru jūga. Gatavojiet ragutiņas valstsgribim.

Atbildēt

LOL

23.01.2021. 14:02

Nemierus bīda demokrātu partija, mazāk delfus un tvnētus lasi. 😂

Atbildēt

Juris.

20.01.2021. 14:54

Lai vēl skaidrāk izgaismotu demokrātu provokāciju- Slavenais Trampa trieciennieks un Kapitolija šturmētājs, bizoņdžeks trenuškās izrādās ir klimata Grētas domubiedrs https://thenationalpulse.com/exclusive/capitol-antagonist-climate-change/

Atbildēt

Patriots

20.01.2021. 13:11

Protams, ka visa ļaunuma sakne ir Krievija. Pie tā, ka mums šobrīd ir auksts laiks, vainīga Krievija. Viņi pūš speciāli atdzesētu gaisu mūsu virzienā. Turklāt viņiem ir pat īpaša amatpersona- Ģed Moroz (moroz sals).

Atbildēt

Tieši tā, ar matušku uz kapitoliku

20.01.2021. 01:28

»

Ivo

Kur krievijas pederastijas cūkas tur slepkavības,laupīšanas


Šaubu nav, ka Krievija bija klāt uzbrukumā ASV parlamentam, par ko taču rakstījas tepat, citā rakstā. Vai tad tā ir izdoma, vai nav papildus ziņas par krievu "matuškas" lamu vārdu lietošanu, kad notika uzbrukums Kapitolijai?

Atbildēt

atkal

19.01.2021. 23:42

»

Ivo

Kur krievijas pederastijas cūkas tur slepkavības,laupīšanas


debilības centra kuratori tevi izdrāzuši galvā sevišķi rupjā formā...

Atbildēt

Var jau kremlini melot

19.01.2021. 23:33

»

sika

Palasiet, ko saka Navaļnija cīņubiedrs (vrb jau bijušais. Ilarionovs ir pretputinists, bet nu jau šo patrieks no asv


bet tik atklātiem meliem ir jābūt sevišķam iemeslam.

Atbildēt

.

19.01.2021. 22:49

»

Soross

Par BLM aktivitātēm samaksāja 140 m dolāru.Soross uz Putinu strādā, ībli


Tie abi nolādētie izdzimteņi zvēriski ienīst ASV un visu pārējo pasauli, šai ziņā to intereses sakrīt.

Atbildēt

19.01.2021. 21:42

Arī Amerikas latviešus Putins ir uzpircis?
Kasīklis nav riktīgs ar prātu.

Atbildēt

to ha-ha

19.01.2021. 21:34

»

ha-ha

Krievi uz ASV eksportē cūkas


Krievu cūku (lai man piedod šie visnotaļ noderīgie dzīvnieki) daudz gan ASV gan Eiropā.

Atbildēt

ne gluži

19.01.2021. 21:31

»

kasmīslis

Tad jau Krievija varenākā pasaules valsts , ieceļ ASV prezidentus kā banānu republikā


Pirms 4 gadiem, krievi apdirsās un saprata, ka nekāda jauna "perezagruzka" tiem nespīd.

Atbildēt

autoram

19.01.2021. 21:28

Krievija stāvēja aiz pagājušās vasaras demokrātu partija trieciennieku vandālisma aktiem un marodierisma, kuru laikā tika izlaupīti simtiem veikalu, sadedzinātas vairāki tūkstoši automašīnu un nogalināti desmitiem cilvēku.
Divu miljonu piekrāpto krietno amerikāņu, Trampa atbalstītāju, manifestācijai ar kremli nekāda sakara.
Dempartijas organizētā Kapitolija "ieņemšanā", kuras laikā policisti aukstasinīgi nošāva neapbruņotu atvaļinātu gaisa kara spēku veterāni - sievieti, gan jūtams Krievijas pirksts. Kā zināms, jau 100 gadus ASV demokrātu partija ir kremļa kājslauķi un ir vainīgi, ka kremlī sen nav izvietots panoptikums, kur tiktu eksponēti pasaules lielākie briesmoņi: staļini, putini, mao, kimi utt.

Atbildēt

sika

19.01.2021. 21:22

Palasiet, ko saka Navaļnija cīņubiedrs (vrb jau bijušais. Ilarionovs ir pretputinists, bet nu jau šo patrieks no asv
https://aillarionov.livejournal.com/1215661.html

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.01.2021. 21:16

»

Džordžs

Spriežot pēc šīsdienas rakstu satura, Pietiek nopietni gatavojas rītdienas Baidena inagurācijai


Raksta, ka Tramps uz Baidena inaugurāciju neies un kodolkoferīti Baidenam atdot netaisās, un pričom te Putins :))

Atbildēt

Borovoy live

19.01.2021. 21:08

you tube
un veltīgi nerakstiet muļķības

Atbildēt

tas ar ragiem

19.01.2021. 21:06

taču antifa, jau sen noskaidrots, vai putina, varbūt. Ja atceramies 13 janv maskačku, darbojas vienādi-demolē

Atbildēt

Fakts

19.01.2021. 21:05

Nu redzat kaa russofobija noved liidz shizofreenijai

Atbildēt

visticamāk, ka nē

19.01.2021. 20:13

Dažreiz nemieri ir tikai nemieri - pie tam plašāki, nekā mums tiek iegalvoti un var saprast, ka republikāņu masveida mītiņš pārspēja jebkādas iepriekšējās Portlendas dedzināšanas... erm, miermīlīgos mītiņus:
https://projects.propublica.org/parler-capitol-videos/
Pagaidām propublica ir izdarījusi labu darbu - nekas no šiem publicētajiem video nepārspēj publicēto par antifas vājprātu un paši kreisie ir radījuši par sevi neizdzēšamu iespaidu uz tiem kas uz to visu raugās no malas.

ASV uz doto brīdi ir radīti ļoti daudzi sabiedrību šķeloši jautājumi un tie tiek aizvien vairāk saasināti, nevis nogludināti un Demokrāti ir nolēmuši bīdīt šos jautājumus forsētā ātrumā, nevis miermīlīgi gaidot paaudžu nomaiņu, kur šie paši jautājumi atrisinātos dabiskā veidā un nogludinātos. Šis raksts cenšas iekāpt citā grāvī un par visu varu uztiept, ka ja nebūtu Krievijas, tad nekādu nemieru, nekādu protestu ASV nebūtu un vispār tā būtu visvislabākā valsts pasaulē, neskatoties uz to faktu, ka kopš PSRS sabrukšanas ASV bez apstājas ir zaudējusi maigo spēku ārzemēs un ārzemēs arvien mazāk uzskata ASV par paraugu pēc kura līdzināties. Un iekšējie nemieri ASV izraisa spriedzi ārpus tās, jo ASV vājums ir par iemeslu pārskatīt jau "aizmirstus" konfliktus - īpaši tiem, kas sāk pretendēt uz ASV vietu pasaulē.

Un tie kas kaut ko saprot par ASV lobēšanas izmaksām vajadzētu saprast, ka 500 000 nav nekāda nauda, lai kaut ko iespaidotu un mainītu - pat ja tā ir atsūtīta no Krievijas, šī nauda knapi pietiek lai jebkurai grupai nodrošinātu organizatoriskās izmaksas - nevis lai organizētu pilnīgi jaunu no nekā. Vēl arī uz doto brīdi ir pārlieku daudz dezinformācijas lai saprastu, kas tur ir īstenība un kas ir izdomājumi - un kritiski domājošiem cilvēkiem vajadzētu aizdomāties no kurienes tik efektīvi strādā ziņu avoti un kā viņi zin, kas ir sō naudu sūtījuši un kam - bezmaz vai tā it kā paši tur būtu klāt stāvējuši. Arī baumas par organizētu bruņotu sacelšanos - pagaidīsim 20. janvāri un uzzināsim vai tā bija patiesība vai arī propagandiska manipulēšana ar sabiedrību konstruējot ienaidnieka tēlu sabiedrības apziņā par to cik republikāņi ir slikti un fui!


Šodien Navaļnija kanāls nopublicēja video: https://www.youtube.com/watch?v ipAnwilMncI
Nekādu citu reakciju uz pārējiem krieviem, kā skaudības siekalu rīšana, tas neizsauks un Putina dzīves gājums ir kā iedvesmas avots arī visiem tiem nabadziņiem, kas te sēž ienaidnieku ielenkumā starp fašistiem - latviešiem.

Iesaku būt mazliet kritiskiem un mazliet vairāk egoistiem un padomāt kuras problēmas ir jūsu un kuras tomēr uz jums neattiecas vai arī attiecas, bet kāpēc tā ir problēma.

Atbildēt

ha-ha

19.01.2021. 19:51

»

ha-ha

Tu to par amerikāniem


Krievi uz ASV eksportē cūkas?

Atbildēt

Ivo

19.01.2021. 19:45

Kur krievijas pederastijas cūkas tur slepkavības,laupīšanas...

Atbildēt

ha-ha

19.01.2021. 19:38

-Īkli, Vašingtonā vakar bija ugunsgrēks. Dega bezpajumtnieku mitekļi. Bet rīt zaldātu priekšā inaugurēs Baidenu. Neuzticas pat nacionālai gvardei, patronas nedod. Tautas vietā stāvēs karodziņi, Kā kapos!
Kādas 4 drošības ķēdes ar žogiem un betona blokiem. Rīt virs Kapitolija lidošot B-52 un helikopteri. Tur valdīs īsta demokrātija!
Jācer, ka B-52 nenokļūdīsies un iekšējiem teroristiem - republikāņiem domātās bumbas nenometīs uz kapitolija. ASV valda militārs haoss. No dzirksteles var iedegtries liesma, kā jau paredzēja Ļeņins Vladimirs Iļjičs pirms gadiem 100.

Atbildēt

bnf

19.01.2021. 19:30

Kasiklis - "patiesibas guru"! Faktu nav, bet secinajumi ir "patiesi", balstiti uz akademisko izglitibu un personisko pieredzi,tikai zel, ka nezinam ne vardu, ne akademisko iestadi, kur kasiklis "nes gaismu pastaldauniem"!

Atbildēt

Džordžs

19.01.2021. 19:14

Spriežot pēc šīsdienas rakstu satura, Pietiek nopietni gatavojas rītdienas Baidena inagurācijai.

Atbildēt

Sigulis

19.01.2021. 19:10

»

īstenībā

par Kapitoliju bidenam un pārējiem amerikāņu “demokrātiem” Krievijai (pēc kasīkļa !!!) un Trampam kājas būtu jābučo, jo iedeva iespējas un atraisīja “demokrātiem” rokas pret nepareizajiem amerikāņiem (ap 75 miljoniem Trampa atbalstītāju) piemērot īsto “demokrātiju” visā tās krāšņumā, josifs ar adiju...


Pilnīgi pareizi, Rietumu demokrātija ir beidzot atjēgusies, ka atvērtai demokrātijai ir ļoti daudz ''vājo'' vietu, pa kurām ''iespējams'' bliež Krievija, un visi sāk būvēt ''demokrātiju'', ņemot par paraugu pašu Krieviju.
Stipri šaubos vai tas bija patiesais Krievijas mērķis, lai Rietumi sāktu ''veseļoties'', pa lielam visas šitās cīņas ar naudas mazgāšanu, mēdiju un soc tīklu kontroles, sankcijas, utt. jau ir pirmie pasākumi, lai mazinātu nekontrolētu ietekmi uz Rietumiem

Atbildēt

Aga

19.01.2021. 18:44

Lai nedzen muļķi. Bitkoins ir pasaulē visvieglāk izsekojamais finansu instruments. Katram bitkoinam līdzi velkas visu maku saraxts, kuros tas ir bijis. CIP jau sen ir visu Kemļa naudas maku saraxts.

Atbildēt

īstenībā

19.01.2021. 18:24

par Kapitoliju bidenam un pārējiem amerikāņu “demokrātiem” Krievijai (pēc kasīkļa !!!) un Trampam kājas būtu jābučo, jo iedeva iespējas un atraisīja “demokrātiem” rokas pret nepareizajiem amerikāņiem (ap 75 miljoniem Trampa atbalstītāju) piemērot īsto “demokrātiju” visā tās krāšņumā, josifs ar adiju un putins ar lukašenko kautrīgi minstinās aiz stūra...

Vārda un ekonomiskās darbības brīvības (Trampa un arī atbalstītāju banku un soctīklu konti un bizness bloķēts) tagad piešķir, atņem un kontrolē nevis valsts un tiesas, bet gan transnacionālās bankas un IT korporācijas (Twitter, Google, PayPal uc.), cilvēkus, kuri miermīlīgi, bez ieročiem pauž savu neapmierinātību par nepareizām prezidenta vēlēšanām, amerikāņu “demokrāti” pasludina par iekšējiem teroristiem, draud viņiem ar 10 gadiem ieslodzījuma, nosaka vajāšanu un uzrīda FIB. Tagad gatavo likumu par iekšējiem teroristiem un to represēšanu. Labs piemērs un paraugs Lukašenko, kā pareizi “demokrātiski” darīt.

Izskatās, ka tie tikai pumpuriņi, būs arī ziediņi un odziņas.

Atbildēt

Ari manas domas

19.01.2021. 18:07

»

manas domas

Akurāt tā


l.l, grantiņi,16. marts un t.t

Atbildēt

HA

19.01.2021. 17:51

Kasīkļi, ja nezināji, tad aiz nemieriem ASV stāv dolāri.

Atbildēt

kaķa smiekli

19.01.2021. 17:48

Vai ir kāda vieta, kur šim pajolim nerēgojas Krievijas roka ?

Atbildēt

LL

19.01.2021. 17:22

maina orientāciju pareizajā virzienā, laikam ticis pie Pūces sievas NATO propogandas naudām.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.01.2021. 17:19

Nē, kasīkli, mēs uzmanību no briestošās pēcpuses pašu majās nenovērsīsim. Vari nemaz necensties. Es nedzīvoju ne Krievijā, ne ASV. Tie, kuri tur dzīvo, lai uztraucas.

Atbildēt

kopec

19.01.2021. 17:08

vai tik šis plānprātiņs nav pats pie vainas...tik "zinošs", tik "varens"

Atbildēt

Хм

19.01.2021. 16:38

как говорится, хайли лайкли набирает обороты. Еще пару лет, и можно вообще будет себя не затруднять доказательствами.
Но немного о сути: а ничего, что уже начиная примерно с 2018 года, Россия о Трампе практически позитивно не говорила? Так как оказалось, что не все так замечательно с Трампом? Да и до этого уже не раз были статьи, что США не Россия, там один президент всем не командует. Цепочка выводов: Франция, и Россия, потому что там у них база..Ну это, конечно, круто!
Следующий уровень - у России есть разведка, значит, они виноваты.
Автору не приходило в голову, что если Россию постоянно во всем обвинять, то со временем это превратится в соблазн этим воспользоваться? По той просто причине, что "ну раз нас все равно обвинят, то почему бы нам тогда это и не сделать? мы же все равно ничего не потеряем! Все равно будем виноваты, и будут санкции".

Atbildēt

Stulbums

19.01.2021. 16:26

Ir kā nāve. Mūžīgs.Kapitolija provokācija bija izdevīga tikai Bidona bandai- demokrātiem.Lai uz mūžu novāktu Trampu no trases.

Atbildēt

KV9444

19.01.2021. 16:26

»

Secinājums

Visticamāk, ka aiz nemieriem ASV stāv kasīkļa saimnieki.Revolūcija,pilsoņu karš,cilvēku izkaušana,ne pirmo reizi vēsturē


Pionieru pils, Kremļa un Baltā namu saimnieku izcelsme nav noslēpumā tīta.

Atbildēt

Pisēklis

19.01.2021. 16:02

Visticamāk, ka aiz visticamāk nemieriem, visticamāk ASV, visticamāk stāv, visticamāk Krievija.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.01.2021. 15:44

Un to kasmīslis izsecināja, sēžot te pat uz vietas Latvijā. Wow, kāds atklājums! Un tie cilvēki, kas vēlēšanās balsoja par Trampu arī bija krievi un viņu slepenie aģenti, un tie pūļi, kas bija aplekuši un ielauzās Kapitolijā arī bija krievi vai viņu atbalstītāji, un nekādi ne Trampa fani un atbalstītāji. Un Tramps nemaz neskaitāmas reizes saviem atbalstītājiem neteica, ka viņam ir nozagta uzvara vēlēšanās un neaicināja savus atbalstītājus protestēt pret to. Un tagad demokrātu kongresmeņi nu nepavisam negrib Trampu atkal atstādināt par kūdīšanu uz nemieriem. Un ASV armija un nacionālā gvarde ir aplenkusi un apsargā Kapitoliju ne jau, lai aizsargātos pret Trampa atbalstītājiem, bet lai aizsargātos no Putina cilvēkiem. Ai, ai, kasmīslim čuras galvā saskrējušas!

Atbildēt

s

19.01.2021. 15:40

»

pēcis

Pēdējie notikumi ASV parāda , ka visa tā jeņķu demokrātija ir viens liels cirks, patiesībā tur valda tikai nauda! Krievija uz visa šī fona izskatās ,kā patiesa demokrātija


Krievijā valda oligarhu nauda, kas kontrolē likumdevēja vadu un korumpētas spēka struktūras, kuras, savukārt, kontrolē tiesu varu un visus oficiālos plašsaziņas līdzekļus.
Salīdzinoši, ASV valda nauda, kas kontrolē pusi no oficiālajiem plašsaziņas līdzekļiem (otra puse spēlē uz opozīcijas partijas lobistiem).
Salīdzinoši, ASV ir šādas tādas problēmas ar īstu demokrātiju, taču Krievijā nav vispār ne smakas no demokrātijas.

Atbildēt

nu beidzot

19.01.2021. 15:31

Patiesība atklāta: Krievija un Putins vainīgi...Kasīklis mums Kā Patiesības korifejs!!!

Atbildēt

Secinājums

19.01.2021. 15:16

Visticamāk, ka aiz nemieriem ASV stāv kasīkļa saimnieki.Revolūcija,pilsoņu karš,cilvēku izkaušana,ne pirmo reizi vēsturē.

Atbildēt

pēcis

19.01.2021. 15:09

Pēdējie notikumi ASV parāda , ka visa tā jeņķu demokrātija ir viens liels cirks, patiesībā tur valda tikai nauda! Krievija uz visa šī fona izskatās ,kā patiesa demokrātija!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: