Menu
Pilnā versija
Foto

Visu vāciešu sterilizācija. Kaufmana plāns

Nikomeda ziņu aģentūra · 10.03.2019. · Komentāri (11)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu gnu

29.03.2019. 09:12

vāciešus un japāņus izsūtija...

Atbildēt

Fēlis

11.03.2019. 11:24

»

Idiot!

Indulim Durkai nestāv! Jo bija masu nekārtībās barikāžu dienās un omonietis Duku ar sērienu pa kājstarpi pataisīja par Durku. Tagad viņš ir par židiem un cionistēm. Un vienmēr komentē ar Diemžēl niku


Tev vēl neapnika savu barsiku delnā grabināt? Vari izklaidēties pēc sirds patikas, jo tāpat visi sprot, kur tu esi izbāzis savu strutojošo daiktu.

Atbildēt

Idiot!

11.03.2019. 10:03

»

Fēlis

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli


Indulim Durkai nestāv! Jo bija masu nekārtībās barikāžu dienās un omonietis Duku ar sērienu pa kājstarpi pataisīja par Durku. Tagad viņš ir par židiem un cionistēm. Un vienmēr komentē ar Diemžēl niku.

Atbildēt

Levītu draudze

10.03.2019. 22:43

Vāciešus kā arī visus tos, kas sargāja savus darba augļus, vienmēr centušies iznīcināt tie, kas bez darba, ar augļošanu gribēja labi dzīvot. Pēdējā laikā par mērķiem kļuvusi jebkura nacionāla tauta, kas vēlas savu suverenitāti un neatdod savu valsti par sazīmētām nullēm.

Atbildēt

Fēlis

10.03.2019. 19:18

»

Fēlis

Tagad nu esam nonākuši līdz tam punktam, kad ir skaidrs, ko sterilizēt, ko kārt. Ak jā, un ko pēc ukraiņu paražas slīcināt


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

Fēlis

10.03.2019. 19:05

Tagad nu esam nonākuši līdz tam punktam, kad ir skaidrs, ko sterilizēt, ko kārt. Ak jā, un ko pēc ukraiņu paražas slīcināt.

Atbildēt

Indulis Duka

10.03.2019. 18:46

»

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas w-bedres piecirst-com īpašniece un pieķēzītāja lažo lapsa...


Indulis Duka, Valmiera, Dikļi, Lazdas mājas Nr. 34. t. 64241358

Atbildēt

Nekādu brīnumu!

10.03.2019. 15:00

Žīdu izcelsmes nacists Kaufmans ar savu grāmatu realizēja židmasonu B' nai B' rith stratèģinu - vāci un krievi jāsarīda, lai viņi karotu. Jau Otrā Pasaules kara beigās 1944. gadā cionisti radīja SVF, kura uzdevums bija valstis pēc kara pakļaut ar parādiem. Tautu un valstu iznīcināšanu un pakļaušanu ar parādiem apturēja Staļins. Bet, kolīdz Staļins nāca pie varas, viņš visus vadošos amatos žīdus iznīcināja. Par to cionisti viņu nogalināja.Staļins ierobežoja "visu zemju proletāriešu" pasaules globalizāciju ar cionistu plānoto pasaules revolūciju.

Židnacisti- židmasonu B' nai B' rith joprojām realizē genocīdu pret tautām, valstis pakļauj parādiem. Iznīcināšana notiek ar naudas aizdevumu kredītpolitiku, modificēto pārtiku, rauga rauzētu maizi, alu, sabiedrības alkoholizāciju, nabadzību, medicīnas, izglītības, tiesību sistēmu degradāciju.

Daļa Krievijas karaspēka virsnieku, kas atzīst Baltijas valstu neatkarību, ir gatavi šodien uzsākt cionistu valsts Krievijas varas gāšanu asiņainā ceļā, no Krievijas Federācijas kā PSRS tiesību mantinieces izveidot citu - suverēnu Krievijas valsti, kura nav atkarīga no ASV Federālo rezervju politikas. Francijā jau 17 nedēļu ir dzelteno vestu pretestība cionista Meroni politikai. Latvijā medijus pārvalda žīdu cionisti, realizējot savus principu - "Par ko mediji nerunā, tā nav". LV mediji nerunā par situāciju Krievijā, Francijā. Ja runā, tad cionistu melus.

Atbildēt

jautaajums

10.03.2019. 14:27

Kas kopējs Iļjam Ērenburgam ar Kaufmanu?Uzmini nu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: