Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Interesanti,

06.07.2021. 19:35

vai tas debilais pianists, šestjorka ieliktenis ministra amatā, vispār spēj kaut ko sakarīgu pateikt, vai tikai atgremot iezubrītos saimnieku priekšrakstus?

Atbildēt

fakts

06.07.2021. 18:59

Ja KNAB godprātīgi pildītu savus uzdevumus? Pavļuts par OIK afērām sen jau cietumā būtu nosprādzis no anāla asiņošanas un šobrīd nevarētu graut mūsu medicīnu.

Atbildēt

Zbigņevs

06.07.2021. 13:33

STULBS RAKSTS!
Apinis tik izmanto populistiskus saukļus sabiedrības musināšanai un lētas popularitātes gūšanai. Apinis jau sen argumentētu, pamatotu viedokli nav spējīgs pateikt.

Atbildēt

Edis

06.07.2021. 11:56

»

pietiek lasītājs

Bet,tu,drapini neskaties to TV un nemēģini mani apmuļķot.Kādēļ nesēdi pie Aivara,stipendiāt?Neskaud,vecais .aita


Ehhh,atkal neizdevas tevi piemanit.Cilveks ta centas piemanit ipasi tevi,bet tavs viedums tevi pasarga!

Atbildēt

ārste

06.07.2021. 11:55

»

re kā naudas pelna ārsti

info no tvente.lv...


apetīte rodas ēdot, neesamu augstās domās par Kārli Trušinski.

Atbildēt

re kā naudas pelna ārsti

06.07.2021. 11:47

info no tvente.lv:
līderis Trušinskis!
Trušinskis ir līderis dārgāko komandējumu ziņā — tajos devies par 22 tūkstošiem eiro, galvenokārt uz ASV, bet arī Eiropā uz Parīzi un Itāliju. Nākamā topā ir onkoloģe Signe Plāte. Viņa bija arī starp dāsnāk atbalstītajiem mediķiem 2015. gadā (par šo gadu sabiedrība pirmo reizi varēja ieraudzīt mediķu saņemto farmācijas firmu finansējumu). Šajā laikā saņemtais atbalsts pieaudzis — septiņi braucieni uz ārzemju kongresiem izmaksājuši 17 tūkstošus eiro. “Ja es nekur nebrauktu, iedomājaties, kā būtu, ja es strādātu kā pirms 35 gadiem,” norādot, ka onkoloģija attīstītās strauji, atvaicā Plāte. No šajos kongresos dzirdētā vien viņa varējusi 2019. gadā kolēģiem nolasīt 16 lekcijas.

Atbildēt

Beta

06.07.2021. 10:47

»

voila

komentāros katrs izkliedz savu sāpi. Es arī par šo, nu jau var teikt, apnicīgo baidīšanu, pūlēm sabiedrību noturēt stresā ar regulāriem visa veida ciparu salikumiem. Ja pietrūkst pašiem, tad aizņemties no saslimstības Krievijā un karstuma Kanādā. Katru TV ziņu pārraidi lūkojoties meiteņu izmisušajos...


Lai cik tas nebūtu skumji, mēs tik tiešām esam pārvērtušies par nabagmājas iemītniekiem ar savu skorbuli... ar atbilstošu līmeni...
Ja mēs būtu mentāli veseli, neviens Kariņš nepiespiestu tik zemu nolaisties. Kā vienmēr, problēmas jāmeklē sevī, kas ir visgrūtāk... Mūsu gļēvulībā, konformismā, nespējā kritiski domāt, nespējā un negribēšanā uzņemties atbildību par savu dzīvi...
Ja tā notiek, vienmēr atradīsies pavļuti un kariņi, kas to izdarīs mūsu vietā...

Atbildēt

voila

06.07.2021. 08:48

komentāros katrs izkliedz savu sāpi. Es arī par šo, nu jau var teikt, apnicīgo baidīšanu, pūlēm sabiedrību noturēt stresā ar regulāriem visa veida ciparu salikumiem. Ja pietrūkst pašiem, tad aizņemties no saslimstības Krievijā un karstuma Kanādā. Katru TV ziņu pārraidi lūkojoties meiteņu izmisušajos ģīmjos. Psiholoģijā ir modē nācis trāpīgs termins, proti, toksisks indivīds, toksiskas attiecības. Vismaz Latvijas sabiedrību minētais pārņēmis visās jomās. Kā "Emīla nedarbu" nabagmājas iemītnieki visi skrien un kliedz par "skorbuli" kas nākot un komētu, kas kritīšot...Ir grūti iedomāties slimnīcas palātu, kurā no rīta ieskrien ārsts un nobļaujas, ka jūs visi nomirsiet. Bet, tieši tā uzvedas un darbojas mūsu valsts vadība un valdība medijus ieskaitot...

Atbildēt

Viltnieks

06.07.2021. 06:45

Daudz vērtīgas informācijas.
Varēja vēl piebilst par izvairīšanos no liftiem un citām šaurām vīrusu, etc., apmaiņas vietām.

Būtu ieteikums turpmāk rakstus dalīt, katru veltot savai tēmai. Tas uzlabotu izglītojošas informācijas plūsmu un biežāk piesaistītu iedzīvotāju uzmanību.

Atbildēt

Pirātu partija

05.07.2021. 22:42

Mazs zināšanu kurs covidioditiem par imunitati un vīrusiem.
Ko nozīmē viegla covid slimība pēc vakcinācijas?
Lai to saprastu, jāsaprot kā izveidota cilvēka imūnsistēma.
Cilvēkiem ir divu tipu imunitātes, iedzimtā un izveidojušās dzīves laikā.
Iedzimtā bagāta ar šūnām zem nosaukuma "granolucīti"
To uzdevums organismā iznīcināt patogēnus, pēc principa savs-sveš.
Tie reaģē uz baktēriju virmu olbaltumvielām uz vīrusu DNK un RNK lai tos neitralizētu.
Vēl organismā ir dabīgie killeri makrofagi, kuri sākumā "ēd" visu dzīvo, bet pēc tam tīra kaujas lauku un aptur iekaisuma procesu, imūnatbilde.
Tagad par iegūto imunitāti, tā kaujā iesaistās ne vienmēr.
Tuvakie makrofagu "radinieki" drendretiskās šūnas, sāk pārstrādāt patogēnus un tad izmet tos uz savu virsmu. Pēc tam kaujā iesaistās B un T limfocīti
B-šūnas rašo antivielas, sākumā lielas IgM, pēc tam augsti efektīvās lgG.
Kāpēc vispār vajadzīgas antivielas?
Tās norāda mērķus granolucītiem.. Pielīp pie patogēnu virsmām, pie inficētam šūnam un norāda organismam kas ir jāsit.
Un protams jo specifiskākas ir antivielas, jo labāk tas sanāk, tāpēc organisms saglabā B un T
"šūnu atmiņu" ātrai pamošanās atkārtota kontakta gadījumā ar patogēnu.
T-šūnas arī formē grupas , "es tevi atceros" ,ātrai patogēnu iznīcināšanai.
Tagad konkrētāk par SARS-CoV-2 , tas izlases veidā skar elpošanas ceļus, sākot no augšējiem un nolaižoties uz plaušām.
Lielākai daļai inficējošos cilvēku dabīgā imunitāti ir pietiekoša lai apstādinātu agresoru, pirmā organisma aizsardzības līnijā mutes un deguna gļotādā, un nodot informāciju antigen-prezentējušām šūnām.
No turienes arī uzrodās antivielas. Pie ilgāka kontakta tādiem cilvēkiem veidojās šūnu atmiņa un vīrus viņiem nav bīstams, viss ir labi. Pat vīrusa jaunās mutācijas nespēs to apmānīt un par vīrusa mutācijas objektu viņi arī nepaliks.
Daudz sliktāk ir otrās grupas cilvēkiem, tur vīrus apmāna organisma pirmās zonas aizsardzību, un tālāk aiziet plaušās. Tā ir ģenētika, iedzimtība, imunsistēma uz vīrusu sākumā nereaģē, bet pēc tam krīt panikā, tas ir tā saucamais cikotīnu vētra- imūno šūno kaujas saucieni uz maksimālo mobilizāciju.
Un tieši šiem cilvēkiem, apdalītiem no dabas, iespējams ir vajadzīga pote, lai iegūtās imunitātes šūnas jau stāvētu sardzē. Šādu cilvēku ir apmēram 30%, parasti mūziķi vai sportisti,politiķi, bet nav teikts.
Tāpēc vienā ģimenē var satikties abu tipu cilvēki, vienam ne kas, otrs smagi slims ar paralizētām plaušām. Atrodas vienā telpa.
Kā uzminēt, kuru vajag durt, bet kuru nevajag?
Veiksmes stāsts un pārējie covididioti to izlēma mediķu vietā, durstīt vajag visus.
Tā ir lotereja, ja nezinat pie kura cilvēku tipa jūs ierindoja dievs, tad neduroties, jūs varat kļūt par vīrusa mutācijas objektu.
Tāpat par antivielu daudzumu organismā. Organisms ilgu laiku neturēs augstu antivielu līmeni, pus gads un viss. B- šūnas aizmieg, ja nav patogēna. Bet ja Jums visu laiku ir augsts antivielu līmenis, tādad jums ir kontakts ar inficētajiem. Tāpēc sadurtie, neskrieniet revakcinēties, B-šunas vienkārši guļ, durstoties vairākas reizes nobeigsiet imunitati.

Atbildēt

pietiek lasītājs

05.07.2021. 22:39

Bet,tu,drapini neskaties to TV un nemēģini mani apmuļķot.Kādēļ nesēdi pie Aivara,stipendiāt?Neskaud,vecais .aita!

Atbildēt

Pirms

05.07.2021. 21:19

»

Es

Apiņa raksti ir pieejami viņa FB kontā. Atšķirībā no tevis, pajoliņa, Apinis zina, ar ko atšķiras ieelpa no norīšanas


Covidiādes, Apinis cīnījās par desu aizliegšanu, ja pareizi saprotu, tad to jomu sakārtoja?

Atbildēt

Ahūns

05.07.2021. 21:11

»

Es

Apiņa raksti ir pieejami viņa FB kontā. Atšķirībā no tevis, pajoliņa, Apinis zina, ar ko atšķiras ieelpa no norīšanas


Visi "Veselības aprūpes vadības ārsti" prot ieelpot un izelpot caur dibenu, maskas viņiem nevajag.

Atbildēt

Apinim taisniba

05.07.2021. 19:01

Levitc&kanKariņa valdīkļi ir briesmīgāks ļaunums par Covid!

Atbildēt

tā gan.

05.07.2021. 18:30

Šis vīruss ir ārkārtīgi bīstams, tas nesaudzīgi uzbrūk cilvēkiem. Spriežot pēc info telpā publicētā Latvijā katru dienu saslimst desmitiem un pat simtiem cilvēku un neviens neizveseļojas (citādi būtu publicēts izveseļojušos skaits). Tomēr, spriežot pēc tā, ko var atrast publikācijās ir arī trīs gadījumi, kad šis vīruss kļūst pavisam nekaitīgs un nevienu neapdraud. Pirmkārt, tas ir militāro konfliktu zonās, otrkārt, tas ir vietās, kur tiek rīkoti praidi un treškārt - tas ir augstu valsts amatpersonu saietos pēc tam, kad žurnālisti izslēguši savus mikrafonus, filmēšanas kameras un atstājuši šīs telpas.

Atbildēt

Visu vasaru

05.07.2021. 17:57

Grudis aste un krepes. Svetais vazalins

Atbildēt

Apinim

05.07.2021. 17:41

Dilerijas beigusas

Atbildēt

lauķis

05.07.2021. 17:36

»

Es

Latvijas valdībā ir noziedznieki


A kur tu valdību redzēji?Par noziedzniekiem gan piekrītu.

Atbildēt

Es

05.07.2021. 17:02

»

Iedzeršana

Visdrošākais ir ieelpot COVID vīrusu un uzdzert ūdeni, vēderā vīruss nobeigsies. Tā kādreiz teica visu medicīnas zinātņu korifejs Apinis. Tas ir aktuāli vai korifejam ir kārtējās jaunas idejas


Apiņa raksti ir pieejami viņa FB kontā. Atšķirībā no tevis, pajoliņa, Apinis zina, ar ko atšķiras ieelpa no norīšanas.

Atbildēt

Es

05.07.2021. 17:01

Latvijas valdībā ir noziedznieki.

Atbildēt

Iedzeršana

05.07.2021. 16:38

Visdrošākais ir ieelpot COVID vīrusu un uzdzert ūdeni, vēderā vīruss nobeigsies. Tā kādreiz teica visu medicīnas zinātņu korifejs Apinis. Tas ir aktuāli vai korifejam ir kārtējās jaunas idejas?

Atbildēt

millers

05.07.2021. 16:27

»

Rīgā būs 6 dienas drošam seksam

No 2. līdz 7. augustam Rīgā norisināsies Baltijas reģiona lielākais un redzamākais cilvēktiesību notikums – "Baltic Pride", kura vadošā tēma šogad ir līdztiesība un iekļaujošas sabiedrības veidošana ar galveno lozungu "līdz visi būsim vienlīdzīgi


redzamākais notikums -pederu saiets ar lozungu -visi būsim pederi ,kas nav ar mums--tas ir pret mums ,protams ,pauļuts ir kroplis,bet pederu dzīve ir svarīgāka ,nekas ,nekur nenotiek bez viņu brūnajiem krāniem ,kuri vējā laiski šūpojas,mētājot smirdīgas zvaigznītes

Atbildēt

Rīgā būs 6 dienas drošam seksam

05.07.2021. 15:59

No 2. līdz 7. augustam Rīgā norisināsies Baltijas reģiona lielākais un redzamākais cilvēktiesību notikums – "Baltic Pride", kura vadošā tēma šogad ir līdztiesība un iekļaujošas sabiedrības veidošana ar galveno lozungu "līdz visi būsim vienlīdzīgi!".

Atbildēt

foršs raksts

05.07.2021. 15:47

Pareizas domas, uzpurņi bija vajadzīgi valdībai, lai aslēptā veidā varētu shēmot un zagt

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: