Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

RD

14.03.2019. 14:26

Satiksmes departaments ir pēdējā barotava Ušakovam, tik vienkārši viņš to neatdos.

Atbildēt

Tīrs

14.03.2019. 13:02

»

Vai patiesi

ir tā, kā aprakstīts...


Skaisti...

Atbildēt

lasita

14.03.2019. 12:33

Kārtējais pierādījums, ka Ušakovs vienkārši uzspļauj uz likumiem. Cik RD juristi pie šīs lietas tērēja savu laiku un pašvaldības līdzekļus, tikai tamdēļ, lai viens iedomu pods pieturētos pie sava principa.

Atbildēt

Novērotājs

14.03.2019. 12:09

Mīļie cilvēki!
Cienīsim viens otru! Priecājos, ka ir cilvēki, kuri ir spējīgi aizstāvēt savas tiesības un cīnās.

Atbildēt

Zanīte

14.03.2019. 11:27

Ušakova impērija turpina brukt, šo lavīnu vairs neapturēs neviens, ja nu vienīgi, Putins par šiem salašņām neapžēlosies!

Atbildēt

Patriots

14.03.2019. 10:39

»

??

Vai tiešām Vitālijs Reinbahs gatavojas strādāt uzņēmumā, kurā pret viņu tik slikti izturējušies un padzinuši? Vai viņš domā ka spēs tur reāli pastrādāt


Tieši otrādi man liekas visu lobisuts un nelabvēļus izmetīs arā! Savādāk Jamkins visu mūsu ceļu remontu naudu būs nošņaucis! Runā, ka deva ar katru dienu aug.

Atbildēt

Efel

14.03.2019. 10:34

»

Laucinieks

Tas Emīls nav Nila ieliktenis. Tur viņa sieva Ivetiņa sarūpēja siltu vietu satiksmes departamentā savam draugam vēl no laikiem kad viņa kalpoja tēvzemiešiem. Runā ka Emīls tieši viņai otkatu naudu nesot. Nils vispār neko tur vairs neko nenosaka. Domē jau kādu laiku ir matriarhāts


Par "otkatiem" no Emīla puses uzmanību būtu jāpievērš kādam SIA TecPro Construction, kura valdes loceklis ir par jauno "kasieri/kurjeru" dēvētais Artūrs Bergholcs, kurš ir sens un labs Jakrina draugs kopš TB/LNNK laikiem. Caur šo SIA tiekot nodrošināta "krējuma nosmelšana". Šis ir tas pats Bergholcs, kas Gerharda laikā bija Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs. Caur šo arī izskaidrojama Ušakova imunitāte no VARAM, kad Gerhards bija ministrs. Interesanta ir Jakrina un Bergholca pārmešanās no nacionālā flanga uz liberālo Latvijas attīstībai, kur Bergholcs jau ir no pirmsākumiem. Lūk vēlviena jauka Jakrina+Bergholca kombinācija, kas nodrošina Nila Ušakova "imunitāti" un labāko risinājumu Rīgas Domes saimniecisko problēmu gadījumā. Kamēr Juris Pūce ir VARAM un Jakrins Nilam, pareizāk Ivetai, pie sāniem, tikmēr Nils var justies salīdzinoši droši. P.S. Sveiciens Edgaram Jaunupam.

Atbildēt

Darbinieks

14.03.2019. 10:17

»

Ludis

Ušakovs, steigā ieliekot RD Attīstības departamentā par vadītāju Bičkoviča dēlu, grib nodrošināties visās tiesās? Redz, ka nestrādā


Vadītājs ar lielo burtu, nekāds kompitences, man viņa vientā būtu kauns nākt uz darbu, brižiem pat nevar savu kabinetu atrast! Tajā paša laikā biež dzer kafiju vecrīgā, tur gan jau labi orientējas!

Atbildēt

Iveta Kepka

14.03.2019. 10:10

Jakrinam ir liels būvnieku lobijs palikšanai amatā. Salīdzinājumā ar Jakrinu, Reinbahs nav tik elastīgs shēmām. Jakrina laikā konkursos uzvar ar zemāko cenu, zem pašizmaksas, bet pēc tam savam uzvarētājam projekta laikā tiek dotas papildus investīcijas aizbildinoties ar dažādiem koeficientiem, darba spēka, materialu utt pieaugumu.

Atbildēt

Ludis

14.03.2019. 10:05

Ušakovs, steigā ieliekot RD Attīstības departamentā par vadītāju Bičkoviča dēlu, grib nodrošināties visās tiesās? Redz, ka nestrādā.

Atbildēt

Laucinieks

14.03.2019. 09:01

Tas Emīls nav Nila ieliktenis. Tur viņa sieva Ivetiņa sarūpēja siltu vietu satiksmes departamentā savam draugam vēl no laikiem kad viņa kalpoja tēvzemiešiem. Runā ka Emīls tieši viņai otkatu naudu nesot. Nils vispār neko tur vairs neko nenosaka. Domē jau kādu laiku ir matriarhāts

Atbildēt

TB/LNNK

14.03.2019. 08:53

Aizdevām Nilam savu kasieri lai palidz ar satiksmes departamenta palidzibu naudu savakt dzivoklim Monako, ipašumam Spānijā, sievas dārgo zīmolu somiņām, 9.maija svinībām un citām izklaidēm - bet vinš pat viņu darbā neprot normāli iekartot! Tagad kaut kads Reinbahs izstums musejo Emīlu no darbavietas! Nu bardaks tomēr tam Ušakovam viņa saimniecībā!

Atbildēt

biete

13.03.2019. 17:27

Reinbah, neesi jau nekāds monarhs vai karalis, kas mēdz par sevi runāt trešajā personā. Drīzāk neizdarīgs un netalantīgs ierēdnis, kam nospīdēja veikli izmantot otras puses pieļautas juridiskas aplamības. Atceramies taču, par ko atlaida, atceramies.

Atbildēt

??

13.03.2019. 16:45

Vai tiešām Vitālijs Reinbahs gatavojas strādāt uzņēmumā, kurā pret viņu tik slikti izturējušies un padzinuši? Vai viņš domā ka spēs tur reāli pastrādāt?

Atbildēt

Blondīne

13.03.2019. 15:31

Neatlaiž -slikti.
Atlaiž - atkal slikti.

Atbildēt

Asiirietis

13.03.2019. 14:37

»

Sīpols

Žēl, ka mēs ar tevi Asiirieti nekad nesatiksimies kādā zaļumballē, teiksim Zilupē, tad es tev to filosifiju izdauzītu ārā ar visām apenēm


Tik tiešām žēl abpusēji, zaļumballīšu laiki pagājuši, bet tagadējos klubiņus neapmeklēju.
Saki vai tā Zilupe nav tajā pusē, kur savulaik biedrs Vulfsons šāva brīvās Latvijas virsniekus, jeb es kļūdos.
Es domāju to M.Vulfsonu, kuru tagadējā 4.maija kliķe apbalvoja ar triju zvaigžņu ordeni un kurš ir Dalasas goda pilsonis.

Atbildēt

Vai patiesi

13.03.2019. 14:23

ir tā, kā aprakstīts...
Nez kāpēc ož pēc klasiskā projekta, lai uzslavētu "labo" un "tīro" arodbiedrību, caur kuru atmazgāta Saskaņas nauda?
Realitātes šovs "Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu". Kāds ir Reinbaha honorārs par šo lomu no Ušakova?

Atbildēt

...

13.03.2019. 13:18

»

Zinošais

Varbūt vēl viens arguments ministram lai varētu atlaist Ušaku


Nesatraucies,Ausainis pats aizies,kad nokļūs Briselē.Tiesāts gan netiks,tad būs jātiesā arī citas partijas.

Atbildēt

Zinošais

13.03.2019. 13:01

Varbūt vēl viens arguments ministram lai varētu atlaist Ušaku !

Atbildēt

Asiirietis

13.03.2019. 12:56

Jūs gribējāt lai okupanti un kolonisti šeit ar labdarību nodarbojas ? Laupīs un zags kamēr ļaus, pēc tam orda dosies kur turīgàkas tautas un atradīs sev jaunus vietējos kangarus, bet te palikušos bāleliņus - savas tautas nodevējus, atstās saplosīšanai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: