Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to no Jūrmalas

06.06.2018. 21:40

»

no Jūrmalas

Labāk būtu teikt - tukšrunātājs


Kāds pārbēdzējs? ZRP un SC jau bija vienā koalīcijā, ko izjauca Olšteina sešinieks. Tāpat visus vienotībniekus kanalizācija aizskalos pie SC.

Atbildēt

no Jūrmalas

06.06.2018. 15:09

»

a ko ta nu?

Ļoti precīzi


Labāk būtu teikt - tukšrunātājs.
Pārbēdzējus un nodevējus neviens nemīl. Cerams, ka mūsu krievi arī saprot, kas viņš ir.

Atbildēt

vilis

06.06.2018. 13:33

Bezprincipu hameleons.Viens jau mums tāds bija - Andrejs Požarnovs.Lai iet pa skuju taku

Atbildēt

Liene

06.06.2018. 13:22

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri – krāšņu sievieti, tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Starp citu – kāds noskaņojums dienās, kad pavasaris klauvē pie durvīm? Algas diena vēl priekšā? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 700 eiro nedēļā ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies - aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un piedzīvo realitātē to, par ko šobrīd tikai sapņo! Saite, kur viss smalki aprakstīts: https://goo.gl/zhcAKQ

Atbildēt

Vj. Dombrovskis

06.06.2018. 08:35

ir labi algots žīdu masonu diversants, kurš, nokļuvis valsts amatos, izpilda slepenas pavēles vai uzdevumus. Līdzīgi dara pusžīdiete Dana Ozola- Reizniece.

Atbildēt

to nevajag baumot

06.06.2018. 07:06

Par tiem Vienotības jaunbiedriem, ko Vienotība ved pa cionistu ceļu. Brīvmūrnieki un žīdu masoni Latvijā jāaizliedz ar likumu, jāizķer un jāsoda kā noziedznieki un diversanti.

Žīdu masonu rokasgrāmata 6. Saeimas deputātiem. Par Saeimu.

"No sākuma mēs (brīvmūrnieki un masoni) atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņiem galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālo izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi".

Kā Vj. Dombromvskim ASV, iegūstot par masonu naudu doktora grādu ekonomikā, kā Vienotības I. Vinķele ASV mācās masonu skolā. Pirms Parex glābšanas ar Valsts kases naudu, pensiju fondu ASV tika konsultēts V. Zatlers, kuru politiā virzīja VVF, brīvmūrniece, jo nav ar žīdu saknēm. Žīdu masonu mērķis, izzogot valsts kasi ar Parex bija pakļaut LV ar parādiem SVF/PB un tā noteikt LV politiku.

Atbildēt

Eksperti

06.06.2018. 03:13

Katrai bankai savs neatkarīgi sponsorēts objektīvs eksperts.

Atbildēt

negraM, nevajag baumot

05.06.2018. 22:58

»

to stograM

Vari par Vienotību balsot tik pat droši, kā par SC, jo Vienotība valstī ir tas pats, kas Ušmeriks Rīgā. OIK vien ir ko vērts


Tu rupji kļūdies brāķējot Vienotību. Man liekas, kā var manīt, tajā ir ļoti labs potenciĀLS NO JAUNĀKĀ GADA GĀJUMA, KURI NAV IESAISTĪTI NEVIENĀ SKANDĀLĀ, TĪRI NO KORUPCIJAS. uN vIENOTĪBA VISPĀR NAV KORUPCIJAS SKANDĀLU.
Naids pret Vienotību par "veksmes stāstu", bet tas nav tikai Vienotības gara darbs, kaut tas bija valsts glābšanas riņķis, variantu nebija. Lasi, kas "vainīgs"pie "veiksmes stāsta":
Saeimas vairākums vienā naktī pieņēma 2009. gada budžeta grozījumus. Es no tribīnes izteicu pateicību tām valdības koalīcijas frakcijām un "Saskaņas centra" frakcijai par valstisku lēmumu.

Tikai pēc tam mēs noslēdzām aizdevuma līgumu un sākām programmu ar SVF un Eiropas Komisiju, ko turpināja un pabeidza Dombrovskis. Tad jau viņam nācās uzrunāt un aicināt Saeimu balsot par šīs programmas izmaiņām un budžeta konsolidācijām. Lomas bija mainījušās.
Gala rezultātā šī manis uzsāktā un Dombrovska turpinātā un pabeigtā SVF un EK programma Latvijā tika sekmīgi izpildīta. Mēs sākām ceļu ārā no šīs laikam jau vissmagākās krīzes kopš neatkarības atjaunošanas. Visu izšķīra ātra rīcība, citādi mēs būtu nonākuši Islandes situācijā.
Lūk, šāda ir īsā krīzes vēstures redakcija. Protams, es nešaubos, ka tie, kas agrāk preses un interneta komentāros plaši izpaudās, ka "Godmanis visu rāvis uz leju" un tikai tie citi vilkuši augšā, turpinās to darīt. To, ka tā nav taisnība, es mēģināju īsumā parādīt šeit. Kaut arī – Dievs ar to. Taču jūs man prasījāt par nākamajām vēlēšanām – pirmais, ko tur dzirdēšu, ka esmu iegāzis "Parex" visu naudu, uztaisījis parādus un par šito nav ko balsot. Nu ko! Kad būs nākamā krīze, lai atrod citu, kurš būs gatavs iet tādā ellē. Baidos, ka neatradīs.


Godmanis atklāti par “Parex bankas” pārņemšanu | LA.lv, skat saiti visam rakstam:
www.la.lv/godmanis-atklati-par-parex-bankas-parnemsanu-
Godmanis + Saskaņa, tagad ZZS+ Saskaņa, + NA + Vienotība - balsojumos kopīgi.

Atbildēt

Juri Srancāns

05.06.2018. 22:56

Plaudi par idp direktori!!!

Atbildēt

Uldis

05.06.2018. 19:54

»

med

Bij laiks iemācīties jaunus vārdus . Bunka Vienotība . Varu ieteikt mācīties vēl jaunus vārdus Rasa , Velmeris


Vai no Commodore 65 gaidi neirotīklu matemātisko modeli? Tur nepieciešama 30 gadu ilga evolūcija.

Atbildēt

Arkaša Sukarenko

05.06.2018. 18:47

Veikls žīdiņš, drusku latviski māk muldēt un zagt arī nav jāmāca.

Atbildēt

stograM

05.06.2018. 17:24

Viss ir pareizi - Vaječikslavikam tur arī ir vieta - tur saiet visi korumpanti, līdzskrējēji, kolaboracinisti, nodevēji, pārbēdzēji, kuri cer iegūt amatus un korupcijas iespējas. Tāpat par korupciju tiesātā tiesnese esot Ušakova kapitālsabiedrībā Rīgas Satiksme.

Es balsošu par SaSkaņu (par partiju SS), kur lielākas korupcijas iespējas un tas nozīmē - attīstīties.

Nekad nebalsošu par VIENOTĪBU, jo tajā partijā nav korupcijas skandālu - tātad caur to nebūs pieejas pie resursiem, pie naudas, pie banku biznesa utt.

Apsveicu Vjačeslavu ar "iespējām" attīstīties. .

Atbildēt

med

05.06.2018. 17:00

»

mja

labak par rasnačiem kas skapjus vadā, un sprūdu bunkšu lobijiem


Bij laiks iemācīties jaunus vārdus . Bunka Vienotība . Varu ieteikt mācīties vēl jaunus vārdus Rasa , Velmeris

Atbildēt

Gh

05.06.2018. 16:32

Neko vertigu jau neizdarija bija ministrs bija iespejas

Atbildēt

Potapovs

05.06.2018. 15:33

Nu re, mierīgi no viena kangaru grupējumu pāriet uz citu, kā bauri dēvē, kremļa partiju.
No vienotības uz SC, nekādu problēmu. Vismaz jāsaprot, ka viņi visi ir viena komanda. Un nekas nav mainījies no pirmssākumiem.
Fragments no
Latvijas Republikas 6. Saeimas ārkārtas sesijas sēdes stenogrammas
1997.gada 28.augustā.
Andris Rubins
Latviju, Saeimu un valdību pārvalda tikai viena partija. Kā mani vēlētāji saka, tā ir Latvijas izsaimniekotāju partija, kuru veido vairākas frakcijas - tās ir “Latvijas ceļš”, “Tēvzemei un Brīvībai”, LNNK, “Saimnieks”, “zemnieki”, kristīgie demokrāti un citi.
http://www.saeima.lv/steno/st_97/st2808.html

Atbildēt

Kājai

05.06.2018. 15:02

Nav ne izglītots, ne erudīts Vjačeslavs, bet noderīgs idiots.

Atbildēt

Ko jūs!

05.06.2018. 14:58

Izlasiet Vjačeslava biogrāfiju, kur uzdots jautājums, vai tiešām viņš ir krievs. Žīds, pusžīds? Doktora grādu ieguvis ASV. Dzimis Rīgā. Politikā ar Zatlera partiju. Simptomātiski. Arī Zatleru VP amatam, lai ar Parex glābšanu izzagtu ar godmani Valsts kasi, iedzenot žīdmasoniem piederošā SVF parādos.

ASV žīdmasoni tik dāsni uzturēja Certus domnīcu. Gatavo vadošam amatam kā brīvmūrnieku vai pusžīdu, pēc krieva neizskatās.ASV doktora gāds ekonomikā. Kas finansēja mācības ASV?

Vēl ir ko zagt. Vēl valsti var iedzīt dziļākos parādos. VAS Latvenergo... OIK ir tāds pat tiešs apzagšanas paņēmiens, ja nevar uzreiz piesavināties Latvenergo...

Žīdmasoniem piederošais SVF un Pasaules B atzinīgi novērtējuši žīdmasona, vai brīvmūrnieka Lemberga izvirzīto kandidatūru, ko Lembergs jau publiski minējis MP amatam..

Pagaidām divi konkurenti. V. Dombrovskis un D. Reizniece. Žīdiete? Pusžīdiete, brīvmūrniece, vai tikai brīvmūrniecības kandidāte? Abi gatavi strādāt SVF/ PB interesēs. Kā bij. VP Zatlers, Bērziņš, Vējonis, MP Godmanis, Straujuma, Kučinskis...

Atbildēt

kāja

05.06.2018. 14:18

Ļoti izglītots, erudīts profesionālis. Latvijas patriots. Patīkami, ka beidzot izdarījis pareizo izvēli. Noteikti balsošu par Saskaņu!

Atbildēt

lauķis

05.06.2018. 13:00

Kad jātiek pie siles tad gods un morāle klusē.Vispār jau pozitīvi , pie esošajiem SC neliešiem būs vēl viens izcils draņķis.

Atbildēt

mja

05.06.2018. 12:26

»

A

Tipisks politiskais parazīts, banku algotnis, nesaprotu tos vēlētājus, kas par šādiem siles rukšiem balso


labak par rasnačiem kas skapjus vadā, un sprūdu bunkšu lobijiem

Atbildēt

Janka

05.06.2018. 12:10

ŠIto .ohu.?!...Par SC labāk tad nebalsot!!

Atbildēt

a ko ta nu?

05.06.2018. 10:50

Ļoti precīzi!
Vēl viens daiļrunātājs. Tukša vieta bija gan kā ekonomikas mistrs, gan kā izglītības ministrs.
Pie tam - savā retorikā ļoti liels liberālis. Kā tad nu tas iet kopā ar kremļa "sociāldemokrātiem"?

Atbildēt

caca

05.06.2018. 10:23

Žurka...... Kāds vienmēr bijis.

Atbildēt

JR

05.06.2018. 10:07

Ko tad gribējāt no viņa sagaidīt? :)

Atbildēt

1990

05.06.2018. 09:47

Esmu dzimis tieši 90.gadā. Lielākā daļa ko pazīstu -1990 ir prom. 1990+ plāno par to. Par bērniem? - Nekomentēšu.

Atbildēt

A

05.06.2018. 09:29

Tipisks politiskais parazīts, banku algotnis, nesaprotu tos vēlētājus, kas par šādiem siles rukšiem balso!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: