Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rezumē

14.11.2020. 00:20

Spriežot pēc komentiem Baiba atkal dzer, nav dabūjusi! Nekas pretdabisks uz vecumu interese par to zūd!

Atbildēt

otal

13.11.2020. 17:58

Delfi šodien publicēts raksts, kurā parādās Rimševica advokāts - Mārtiņš Kvēps. Arī no dārgā gala. Arī viņam tas noteikti ir tikai bizness. Tāpēc skaidrs, kāpēc piesaistīts cits dārgais - Vansovičs.
Bet Pietiek te pūderē visiem smadzenes.

Atbildēt

Loģika

12.11.2020. 18:51

nesapratu. Kāpēc cieš sakāvi?
Viš taču ir advokāts. Kā mēs varam zināt, ka Vonsoča konts bankā ir samazinājies?
Ja ir palielinājies, tad kurš cieš sakāvi.
Skaidrs, ka Latvijas banka.
Par Vonsoviču pietrūkst faktu.
Šāds apgalvojums neizriet no zināmajiem faktiem.
Varētu varbūt teikt, ka nepietiekamu uzvaru.
Un kā ar pārsūdzībām. Bez laika vinnējot, var zaudēt nākotnes ieņēmumus

Atbildēt

Ja ja daudziem plānprātiņiem

12.11.2020. 16:37

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


tie ir “murgu palagi”, nepacietīgi gaida vakcīnas.

Atbildēt

ak, šīs tiesas

12.11.2020. 16:14

...

Atbildēt

Veselības pases jauniem un veciem

12.11.2020. 14:34

»

3. pasaules karš? Jaunieši, esiet prātīgi!

Bail runāt par šo "pasaules kara" ierosinātāju, ko tas ir iedomājies kā Hitlers - iznīcināt visas riska grupas...


K. Kariņš šorīt “Rīta panorāmā” teica, ka vakcīnas drīz būs klāt, ka ilgi nav jāciešas Kad ieviesīs Veselības pases, ar kurà digitāli- e- veselībā apstiprinās, ka visi vakcinēti, visi varēs atkal lidot, ceļot, strādāt skolās, policijā, medicīnas iestādēs, Saeimā, tiesā - bez maskām, karantizācijas vai attālināti. Es valstī Īrijā jau ir ES pilotprojekts kopš augusta. Daudziem šīs vienkāršās lietas Latvijā škiet “murgu palagi”.

Health Passport Worldwide

Veselības pases visā pasaulē


Īrijā bāzētā ROQU Group izlaiž pasaulē pirmo “Health Passport” digitālo platformu, lai atbalstītu pastiprinātu globālo COVID-19 testēšanuZIŅAS, KAS NODROŠINĀTAS
ROQU grupa
2020. gada 28. augusts, plkst. 01:00


- ROQU Group izstrādātā pasaulē pirmā tehnoloģija, lai aizsargātu sabiedrību, ekonomiku un darbavietas
- Īrijas tiesas process sākas ar valstu partneriem veselības aprūpes, lauksaimniecības, izglītības, bērnu aprūpes, loģistikas, izklaides un citās nozarēs
- Īrijas inženierijas digitālā platforma sadarbībā ar modernu diagnostiku nodrošina testu rezultātus 15 minūšu laikā, ļaujot uzņēmumiem darboties droši kontrolētā vidē
DUBLIN, 2020. gada 28. augusts / PRNewswire / - Īrijā bāzētā ROQU grupa ir paziņojusi par veselības pases izmēģinājuma uzsākšanu - pasaulē pirmo digitālo platformu, kas paredzēta, lai atvieglotu palielinātu COVID-19 testēšanu uzņēmumiem un sabiedrībai.
Inženierija, kas ražota Īrijā, apvieno jaunākās digitālās tehnoloģijas ar ļoti precīziem un apstiprinātiem COVID-19 testēšanas risinājumiem, nodrošinot rezultātus tikai 15 minūtēs. Platforma ļaus uzņēmumiem un privātpersonām ātri samazināt ar COVID-19 saistītos riskus un nodrošināt, ka viņi var turpināt ikdienas aktivitātes.

Īrijā bāzētās ROQU Group prezidents un izpilddirektors Roberts Kvirke parāda pasaulē pirmo “Health Passport” platformu, kas ir īpaši izstrādāta, lai atbalstītu pastiprinātu COVID-19 testēšanu. (PRNewsfoto / ROQU grupa)


Veselības pase tiek uzsākta ar izmēģinājumu, kurā piedalās noteikts valstu dalībnieku loks, kas pārstāv dažādas nozares nozares: veselības aprūpe (slimnīca, pansionāts), loģistika, lauksaimniecība, izglītība, bērnu aprūpe, izklaide un citas.
Atbalstīt uzņēmumus, aizsargāt kopienas
Platforma ir izstrādāta, lai palīdzētu valstu ekonomikām, ļaujot uzņēmumiem palikt atvērtiem, nepārtraukti proaktīvi pārbaudot darbiniekus, jau agrīnā posmā nosakot pozitīvus rezultātus, vienlaikus aizsargājot kopienas, piedāvājot pastiprinātu testēšanu.
"Visā pasaulē COVID-19 ierobežojumu dēļ joprojām pastāv vilšanās un vilšanās," šodien atklājot ROQU Group prezidentu un izpilddirektoru Robertu Kvirku.
"Veselības pase ir izveidota, lai izveidotu drošības tīklu vietā, kur tāda pašlaik nav, ļaujot ekonomikai atgūties un uzplaukt kontrolētā vidē," sacīja Kvirke. "Tas ir pasaulē pirmais jauninājums, kas lepni izstrādāts Īrijā pēc visaugstākajiem standartiem, kas ļaus biznesam un sabiedrībai beidzot virzīties uz priekšu. Spēļu mainītājs beidzot ir pienācis."
Strādā ar visiem oficiālajiem COVID-19 testiem
Veselības pase ir īpaši izstrādāta, lai tā darbotos saskaņā ar visiem oficiālajiem COVID-19 testiem, ieskaitot laboratorijas uztriepes un asins analīzes, kā arī jaunākajiem ātrās pārbaudes risinājumiem, kas drīz tiks palaisti.
"Izmantojot mūsu globālo atpazīstamību, mēs palīdzam vietējiem uzņēmumiem, padarot labākos COVID-19 testēšanas risinājumus viegli pieejamus visiem," sacīja ROQU Roberts Kvirks. "Tā kā testēšana un pētniecība turpina uzlaboties, mēs vēlamies nodrošināt, lai Īrijas sabiedrība un ekonomika varētu viegli piekļūt testēšanas risinājumiem, kas piedāvā visaugstāko klīniskās validācijas līmeni.
"Izmēģinājuma pilotprojekta Eiropas Savienībā mērķis ir parādīt, kā Veselības pase darbojas dažādos reālās uzņēmējdarbības un sociālajos scenārijos," viņš piebilda.
Pieprasot pastiprinātu testēšanu sabiedrībai, ROQU saka, ka jaunizveidotie ātrās pārbaudes var nodrošināt nepieciešamo risinājumu, lai apturētu vīrusa izplatīšanos. Ja testēšanas risinājuma vēl nav, Veselības pase nodrošina jaunākos ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.


"Pašreizējā situācija nav ilgtspējīga"
"Mēs visi zinām, ka pašreizējā situācija attiecībā uz vīrusu uzliesmojumiem uzņēmumos un kopienās vienkārši nav ilgtspējīga," sacīja Roberts Kvirks. "Pašreizējā testēšanas sistēmā ir pārāk daudz nepilnību, kas kavē mūsu spēju atjaunot ekonomiku un normālu dzīvi. Ir pienācis laiks nekavējoties novērst šīs nepilnības.
"Šī platforma nodrošina izrāvienu, kuru mēs gaidījām, un tā var kļūt par standarta risinājumu uzņēmējdarbībai, ceļojumiem, izglītībai, veselības aprūpei, pasākumiem un visiem ikdienas dzīves aspektiem," sacīja Kvirke. "Katrs veselības pases platformas cilvēks tagad pārstāv vienu aizsargātu dzīvi un vienu darbu."
ROQU Group ir paziņojusi, ka papildus Īrijai platforma Health Passport tiks palaista arī ASV, Lielbritānijā, Itālijā, Kenijā un Vācijā, ievērojot citas vietas. Veselības pase ir izstrādāta kā daļa no ROQU starptautiskās filantropiskās un altruistiskās misijas.
PAR ROQU GRUPU
ROQU Group, kas dibināts un kura galvenā mītne atrodas Dublinā, sadarbojas ar starptautiskām valdībām, lai īstenotu valstiski svarīgus projektus, tostarp ekonomisko attīstību un stratēģisku problēmu risināšanu.
www.healthpassportireland.ie | Instagram | Facebook | YouTube | LinkedIn
Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1244887/Robert_Quirke_ROQU_Health_Passport.jpg
Logotips - https://mma.prnewswire.com/media/1244886/Health_Passport_Worldwide_Logo.jpg
AVOTU ROQU grupa
Saistītās saites
http://www.healthpassportireland.ie


Veselības pase

“Veselības pase nodrošina ātros antivielu asins testus un ātros antigēnu uztriepes testus, kas nodrošina ļoti precīzu diagnozi mazāk nekā 15 minūtēs. Testēšanas risinājumi ir izstrādāti, ražoti un klīniski apstiprināti Eiropā.”

No Veselības pases prasības izriet, ka testētas tiek tikai un vienīgi antivielas, antigēni, to esamība pret Covid-19 cilvēka organismā. Nevis neinficēšanās ar Covid-19 !!! Jaunajai Veselības pasei neder un nav prasības pēc vesela, ar Covid-19 nekad un nekad neinficēta cilvēka!

Ir tikai divi veidi, kā var rasties šīs “Veselības pases” pieprasītās antivielas. Loģiski, ka antivielas var rasties tikai pēc infekcijas dabiskas izslimošanas, vai nedabiskā ceļā pēc vakcinēšanas ar cilvēka genomu rediģējošu vakcīnu pret Covid-19, ko iegūst vakcīnai inficējot cilvēku un vienlaikus liekot cilvēka šūnām pašām saglabāt refleksu izstrādāt antivielas ikreiz, kad sastopas ar jaunu Covid-19 mutācijas variantu.

Vakcinēta cilvēka sagrautajai dabiskajai imunitātei nebūs vairs spēju ikreiz, sastopoties ar mutējošo Covid-19 vīrusu, izstrādāt antivielas, bet antivielu izstrādi pēc vakcinēšanas būšot jānodrošina cilvēka paša šūnām.

“You have no choises!”

Tā apgalvo Bils Geits, ka cilvēcei nav izvēles nevakcinēties pret Covid-19, “aizmirstot” vien piebilst, ka pret Covid-19 mutējošo vīrusu antivielu izstrādē der tikai tādas vakcīnas, kas izmaina cilvēka genomu un vienlaikus sakropļo dabisko imunitāti.

ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīna tiek izmēģināta un ražota dažādās pasaules valstīs zem dažādiem nosaukumiem, vienlaikus ceļot to cenu, lai gan būtu jābūt cenas samazināšanai konkurences apstākļos. Cilvēka genomu rediģējošās, dabisko imunitāti izkropļojošās, vakcīnas uzdevums ir inficēt vakcinēto un likt organisma šūnām izstrādāt antivielas, antigēnus pret Covid-19, saglabājot šādu refleksu ikreiz, kad cilvēks nonāk kontaktā ar mutējošo Covid-19 vīrusu un tas nonāk cilvēka organismā.

Juridiski Astrogen kompānija jau ir nodrošinājusies pret morālo un materiālo atbildību, kāda var pret to celties negatīvu seku vakcinētā cilvēka veselībai problēmu rašanās rezultātā. Vakcīnas ražošanas un pārdošanas galvenais uzdevums esot palīdzēt valstīm tikt galā ar paniku, kas radusies masveida testēšanas rezultātā.

Eiropas Komisijas pasūtītā 800 000 vakcīnu “nāves krava” sabiedrības dabiskajai kolektīvajai imunitātei Latvijā ir ceļā uz Latviju. Pirmās 100 000 Astrogen vakcīnas pienākšot šī gada decembra beigās.Tās ar Latvijas vadošo virusologu, profesoru, rekomendācijām jau obligāti paredzētas sabiedrības riska grupām, starp kurām obligātajai vakcinācijai ar MK lēmumu steidzamības kārtā var pievienot pat mediķus, pedagogus un policistus, digitālajā telpā - e- veselībā vakcinētajām personām piešķirot “Veselības pases”.

Latvijas likumdošana jau šodien paredz, ka policistam uzrādīta ārsta izziņa par antivielām atbrīvo no obligātas masku lietošanas sabiedriskās vietā, no karantizācijas un attālinātiem darba apstākļiem!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

12.11.2020. 14:24

»

Valsts Kontrolei

Vai tiešām valsts pārvaldi var pārstāvēt advokāts ar tādu reputāciju, un kas nu jau regulāri zaudē tiesas? Cik viņam par šo tiesāšanos samaksāja banka? Manuprāt ja advokāts zaudē, tad viņam nevajadzētu neko maksāt..... slikti strādājis. Vai pavāram maksā ja torte ir rūgta? Vai celtniekam maksā ja māja...


Un kur jūs rāvāt, ka viņam ir slikta reputācija? Reputāciju viņam mēģina graut tie, kas tiesās viņam ir zaudējuši. Un kur jūs rāvāt, ka advokātam vienmēr jāpanāk to, ko grib klients. Klients var vēlēties viskautko, bet tas nenozīmē, ka klientam tas arī pēc likuma pienākas. Un kur jūs rāvāt, ka advokātam klients būtu jāpārstāv bez maksas? Vai jūs pati būtu ar mieru strādāt bez maksas? Droši vien, ka nē. Cits jautājums ir, kāpēc bankai vajadzīgi labi apmaksāti juristi, ja viņi nevar aiziet uz tiesu pārstāvēt bankas intereses? Un kāpēc advokāts bankai bija jāizvēlas bez konkursa? Bet tie jautājumi ir jājautā LB vadībai. Viņai arī būtu jāpaskaidro, kāpēc viņi nelikumīgi atteicās maksāt Rimševičam algu, ja prokuratūras lēmumā tas nebija noregulēts? Šis pasūtījuma skrebelējums bija domāts Vonzoviča nomelnošanai, bet, iedziļinoties lietas būtībā, tas met ēnu uz LB pašreizējo vadību, kas savas nelikumīgas rīcības aizstāvēšanai bez konkursa pa blatu paņēma sev dārgu advokātu un cerēja, ka tas līdzēs, bet nepalīdzēja.

Atbildēt

Valsts Kontrolei

12.11.2020. 13:34

Vai tiešām valsts pārvaldi var pārstāvēt advokāts ar tādu reputāciju, un kas nu jau regulāri zaudē tiesas? Cik viņam par šo tiesāšanos samaksāja banka? Manuprāt ja advokāts zaudē, tad viņam nevajadzētu neko maksāt..... slikti strādājis. Vai pavāram maksā ja torte ir rūgta? Vai celtniekam maksā ja māja sabrūk? Tad kapēc šeit ir apmaksa? Pie tam banka vēl grib tiesāties! Vai vēl šitam pašam maksās velreiz.........

Atbildēt

3. pasaules karš? Jaunieši, esiet prātīgi!

12.11.2020. 13:23

»

Latvju Skaudības Dievs

1. daļa...


Bail runāt par šo "pasaules kara" ierosinātāju, ko tas ir iedomājies kā Hitlers - iznīcināt visas riska grupas?!
Tas sludina politiku - uz jauniem šis vīruss Covid 19 nedarbojas (?), izslimo nemanot, tikai reto pieķer stiprāk. TE NU BIJA!

Ir tāds viedoklis, kas palicis atmiņā no šādu tādu speciālistu puses, jo pati es to neizgudrotu: JAUNATNE, kas uzvedas bravurīgi, iznēsā vīrusu un izplata, lai mirst tie vārguļi un vecie, mums būs vairāk naudas, maskas nenēsā, nelieto, jo tas esot blefs, ne vīruss.

Uzmanību, drīzāk SMAGI KĻŪDĀS! Nav izslēgts, kā jau teicu, ko saka speciālisti, pēc izslimošanas COVID 19 atstājot sekas, Ja tā, tad var domāt, ka "PASAULES VARENIE" sadomājušies kā tautu padarīt slimu, lai varētu vieglāk pārvaldīt, melnstrādniekiem derēs arī kroplie, jo ja JAUNIREŠI izslimo, viņi var radīt slimu savu paaudzi paaudžu paaudzēs. BRIESMAS. Jaunieši, lai neiekristu, ja tā tas var būt, esiet prātīgi, izsargājieties no COVID 19 un NEIZPLATIET citiem. Dots devējam atdodas - izplatīsi citiem, pats saņemsi vēl kaut ko briesmīgu - kroplus bērnus (?)

Atbildēt

Sarkanais mēris

12.11.2020. 13:21

»

Bubu

Apzināti pakāsa


Viens sarkanais mēris tiesājas pret otru sarkano mēri, bet rēķinus apmaksā latviešu tauta, kamēr okupantiem Rīgā brīvbiļetes un Jūrmalā mītošais kontingents bauda nodokļu atvieglojumus, citi sarkanie baroni izzāģētos mežus gatavojas ieķīlāt, lai dzīres uz Latvijas valsts kapa varētu turpināties.

Atbildēt

Bubu

12.11.2020. 13:12

Apzināti pakāsa?
Klients/-i naudīgi, kāpēc nepavilkt garumā?

Atbildēt

Soņa Taisnīgā

12.11.2020. 13:06

»

ASV protektorāts Latvija

Normālā tiesā būti jābūt tā- lai cik arī labs un slavens būs advokāts, jāuzvar tam, kam ir taisnība. Ja jau alga Rimševičam pienācās, tad nekā Vonzovičš tur padarīt nevarēja. Taisnībai tāpat bija jāuzvar. Sliktāk ir ar prokuratūru, kuras lēmumi Latvijā bieži nav pārsūdzami. Tur prokurors var darīt, ...


Kāds labi pazīstams advokāts, tāpat augsta ranga tiesnese TV raidījumos uz jautājumu paziņo, ka "tiesiskums" nav tas pats kas "taisnīgums".

Tas raksturo šī laikmeta "nagu maucēju" psiholoģiju un tiesiskuma politiku, kur vieniem tiesiskums, otriem tiesiskums ir bende, kā rakstīja kāds autors Delfos. Re, pameklēju Googlē, kura pateica priekša, kad un kas to rakstīja: https://www.delfi.lv/news/versijas/vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?id 50869275

Atbildēt

Jautājums

12.11.2020. 13:06

Vai Gints Lazdiņš, kurš kļuva bagāts ar pensionāru apkrāpšanu, ir uzņēmējs?

Atbildēt

Soņa Pareizticīgā

12.11.2020. 12:58

»

ha-ha

Padomju tiesnesis advokāta lomā tikai palīdzēs padomju komsorgam slaukšanā un arī pats braši nodzērsies.Jūtu līdzi tiem,kuri cer,kā kangari vairs nečupojas un kolektīvi vairs nelaupa


Raksts ir spīdošs. Banka gvelž, pūš pīlītes, jo ņemot "no malas', pie tam bij. tiesnesi, kuram ir plašs blats tiesās, tajās ienāk sperot durvīs ar kāju, tiek lēsts, ka samaksājot honorāru oficiāli, ar to var padalīties arī bankas misteram 20 , tiesas misteriem 20 un ar visiem, kam vajadzīgs, bet ko tu paņemsi no algota jurista? Saņem algu un visu aiznes, atdod sievai. No algas neviens nevienam, arī partijām, neziedo. Ziedo, dalās ar netīro, atmazgāto, izkrāpto no valsts vai aizstāvajajiem naudu.

Tā darbojas tak visi juridiskie blēži, daudzi, vairāku valsts un pašvaldību iestāžu "misteri 20".

Kā likums, ja ziedo partijām, pērk juristus, kad savējo ir kaut ēd ar ž ... u, zini - meklē netīro naudu, izņemot ziedojumus no vientuļiem aizgājējiem no šis saules.

Atbildēt

ha-ha

12.11.2020. 12:37

Padomju tiesnesis advokāta lomā tikai palīdzēs padomju komsorgam slaukšanā un arī pats braši nodzērsies.Jūtu līdzi tiem,kuri cer,kā kangari vairs nečupojas un kolektīvi vairs nelaupa.

Atbildēt

Otal

12.11.2020. 11:45

»

bet

tā jau arī būs.LB pārsūdzēs nākamajā instancē un atkal tiks bleķots advokātam,kaut rezultāts zināms bez visiem advokātiem.Nekā personīga,tikai biznesss (Vansovičs


Viss pareizi, vienīgi pārāk esi sakoncentrējies uz Vansoviču. Tas pats jau attiecas arī uz Rimševiča advokātu. Arī viņam tas ir tikai bizness.Arī Lapsam šito publicējot noteikti kaut kas atleca, jo arī tas ir bizness.
Ja kas, Rimševiča advokāta vārds tā arī nav izskanējis. Interesanti, kāpēc?

Atbildēt

bet

12.11.2020. 11:03

»

Otal

Lai varētu objektīvi spriest par situāciju, vajadzēja uzrakstīt kurš advokāts pārstāvēja Rimševiču un uzvarēja. Ja tas kāds no "smagsvariem" , loģiski ja otra puse arī noalgo tādu pašu. Taču kāds vienmēr uzvar, cits atkal zaudē...


tā jau arī būs.LB pārsūdzēs nākamajā instancē un atkal tiks bleķots advokātam,kaut rezultāts zināms bez visiem advokātiem.Nekā personīga,tikai biznesss (Vansovičs)

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

12.11.2020. 10:52

Normālā tiesā būti jābūt tā- lai cik arī labs un slavens būs advokāts, jāuzvar tam, kam ir taisnība. Ja jau alga Rimševičam pienācās, tad nekā Vonzovičš tur padarīt nevarēja. Taisnībai tāpat bija jāuzvar. Sliktāk ir ar prokuratūru, kuras lēmumi Latvijā bieži nav pārsūdzami. Tur prokurors var darīt, kā viņam iegribās, bet tiesai visos gadījumos ir jāizspriež lieta pēc likuma un taisnības.

Atbildēt

Skabarga par veselību un baseiniem

12.11.2020. 09:49

15. pants. Pašvaldībām ir šādas autonomās funkcijas:
6) nodrošināt veselības aprūpes pieejamību, kā arī veicināt iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu un sportu;

un te būtu jāsmejas, piemēram, daudzas pašvaldības nodarbojas ar ,,komercdarbību,, un pelna, ko likums NAV paredzējis, piemēram peldbaseini, Babītes novadā 3.5euro ,,vietējiem,, pārējiem 5 euro.

Kāpēc neviens par to nerunā, un notiek šāda likuma klaja ignorēšana, uzraugšās institūcijas, kā vienmēr atpūšas..

Bet Rīgā tas pats, Daugavas sporta nama baseins kādreiz pulcēja bērnus, kad ,,izdomāja,, pelnīt cenas daudziem nebija pieejamas un visu informāciju par apmekletāju skaita kritumu slēpj...

Atbildēt

Uldis

12.11.2020. 09:37

Lai mēris pārņem abu namus!

Atbildēt

Otal

12.11.2020. 08:22

Lai varētu objektīvi spriest par situāciju, vajadzēja uzrakstīt kurš advokāts pārstāvēja Rimševiču un uzvarēja. Ja tas kāds no "smagsvariem" , loģiski ja otra puse arī noalgo tādu pašu. Taču kāds vienmēr uzvar, cits atkal zaudē.
Domāju ka Rimševičam pirmo tiesu zaudējot, arī viņš "izmēģinātu laimi" gan otrajā, gan ja vajadzētu, arī trešajā instancē.

Atbildēt

Latvju Skaudības Dievs

12.11.2020. 08:16

»

Vai nu tā būs, ka neizdodas?

Vonsovičam tieši izdodas, jo advokāta honorāru saņem


1. daļa

Situācija kļūst ārkārtēja,
Darbošanās tūlītēja,
Spēki kopā jāapvieno,
Kovids ātrāk jānolinčo.

Noteikumiem jābūt stingriem,
Izpildīt tos jākļūst vingriem,
Mediķi mums ceļu rādīs,
Kovidu no troņa gāzīs.

Piketiem nav šoreiz vietas,
Katram jāķeras pie lietas,
Pesimistiem jāmūk malā,
Ar pandēmiju jātiek galā.

Nav jākautrējas aizrādīt,
Uz nepilnībām norādīt,
Vienoti, ja būsim kopā,
Neiedzīs mūs vīruss kapā.

Neceļosim kādu laiku,
Tepat nolaidīsim tvaiku,
Kamēr Kovids valstī kliedz,
Kaut kas arī jāaizliedz."


2. daļa

Situācija kļūst daudzkārtēja-
Maskas, karantīna, kaps.
Kovids klāt un visi blēj,
Zelta vakcīnas drīz taps!

Maksās visi, kur tu liksies-
Nomušīs, tad augšā tiksies.
Tīra Latvijai būs telpa,
Nevēdīs vairs latvju elpa.

Dumpis būs reiz beidzies,
Kariņš vaidēs nenobeidzies-
Viņķeli tad drinks,
Citadeles ēnā skelets slinks.

Izbēdzis tas būs no nāves,
Eiroparlamentā par Latviju tas stāvēs.


Ar ironiju par nopietno, Tavs Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs
[Latvju Skaudības Dievs] (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#Koronavīruss #Kovid-19 #Covid-19 #Kroņvīruss #Skolnieciņš #SkaudībasDievs #nabadzība #GMI #bezdarbs #simtlatnieki
Atbildēt

Vai nu tā būs, ka neizdodas?

12.11.2020. 08:09

Vonsovičam tieši izdodas, jo advokāta honorāru saņem.

Kur teikts, ka nav visu vienošanās par lietas zaudējumu tiesā, sadalot ienākumus?

Izskatās, grib vecu zvejnieku mācīt no laivas jūrā m.st!

Atbildēt

Skaidra lieta

12.11.2020. 08:07

Lūzeris romčiks tiesu lietās, kur vajadzīgas zināšanas un profesionalitāte, nu jau ir nevis vakardienas, bet pagājušā gadsimta personāžs. Laiks pensijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: