Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edijs

03.12.2019. 11:59

»

nuja

un vēl interesantāk ir saspiest kaku saujā un pavērot pa kuru pirkstu starpu šī izspiežas


Nav šaubu, ka Tu katru dienu spaidi savas kakas un šai citiem nezināmajā izklaides nozarē esi kļuvis par nepārspējamu izcilnieku.

Atbildēt

tieši tā

02.12.2019. 23:42

»

briesmīgi jau asprātīgi !

bērnudārza līmenī


tradicionāli lapsas līmenī. bērnudārzs var atpūsties.

Atbildēt

Raitis

02.12.2019. 20:38

»

paklau

nav apnicis? man jau sen kā. būtu labāk uzrakstījis uz busiņa kurš ir tas labdaris, kas to visu apmaksā. lapsam, liepniekam, izdevējam utt. - baigais piķis. šķiet stipri par daudz, lai tautai vēstītu, ka kolaborants padomju laikos kādu 82 gadus vecu brīvības cīnītāju, kas bija nomaskējusies par smirdīgu...


"Smirdīga šņaba spekulante" - kaut ko tik pretīgu laikam tikai tantuku tiesājušais pats varētu uzrakstīt... Varbūt paskaidrosi pēc 1990.gada dzimušajiem, ko nozīmē padomju tiesību termins "spekulante"?

Atbildēt

uzraksti adresi un kur stāv atslēga

02.12.2019. 19:27

»

paklau

nav apnicis? man jau sen kā. būtu labāk uzrakstījis uz busiņa kurš ir tas labdaris, kas to visu apmaksā. lapsam, liepniekam, izdevējam utt. - baigais piķis. šķiet stipri par daudz, lai tautai vēstītu, ka kolaborants padomju laikos kādu 82 gadus vecu brīvības cīnītāju, kas bija nomaskējusies par smirdīgu...


Uzraksti savas dzīvesvietas adresi. Naktī tevi apciemošu un pastāstīšu kas maksā, kas pasūta, un kas dod pa purnu. Un uzraksti arī kur stāv mašīnas atslēga.
Pēc mana apciemojuma vairs neņaudēsi, ka apnicis.

Atbildēt

paklau

02.12.2019. 14:15

nav apnicis? man jau sen kā. būtu labāk uzrakstījis uz busiņa kurš ir tas labdaris, kas to visu apmaksā. lapsam, liepniekam, izdevējam utt. - baigais piķis. šķiet stipri par daudz, lai tautai vēstītu, ka kolaborants padomju laikos kādu 82 gadus vecu brīvības cīnītāju, kas bija nomaskējusies par smirdīgu šņabja spekulanti, nav izlaidis no cietuma.

Atbildēt

Jautājums Lapsam

02.12.2019. 10:52

Kāpēc šis busiņš nav aizsūtīts ,,priecēt,, arī citu pilsētu, kā arī lauku apvidu iedzīvotājus?

Atbildēt

Miks

02.12.2019. 10:40

»

Janis

Laba ideja.bickovic un grutupa kafiju biedriem.Senatoru mafiozaj Atkatu biedribai 20


"Mākoņu" pastnieka pasauku izpelnījās Mihails, draugu lokā saukts par Miku, Pietkievičs (https://www.diena.lv/raksts/latvija/politika/pietkevica-del-var-but-asumi-koalicija-705665). Sevišķi Dienas lasītājiem "Mākoņu" pastnieks palicis prātā pēc humoreskas par "Mākoņu" saimnieka tiesisko paļāvību uz svešu manu pēc līdzības, ka cits taču ir saņēmis dāvanā par to, ka apņēmis jaunu sievu.

Dēvēt par pastnieku izbijušo Valsts kancelejas juristu, kurš izcēlies ar to, ka garantēja Ministru kabinetam 100% sakāvi tiesā, proti, to, ka būs 100% sakauts tiesā, ir, maigi sakot, neētiski pret pastnieka profesiju un nepelnīti pret Miku, kas tomēr pacentās, kad vien radās iespēja, uzlīst uz ambrazūras, atraut kreklu un stāties ar kailu krūti pret visiem, kas vien mēģina aizskar "Mākoņu" saimnieka intereses. Nepelnīts arī salīdzinājums ar tādu cilvēku, kas pat par 35 000 eiro nespēj iesniegt "pētījumu", kuru bez piepūles var atšifrēt kā plaģiātu (https://www.delfi.lv/news/national/politics/dzanuskana-35-tukstosus-eiro-vertais-petijums-izradijies-plagiats.d?id 45547462). Galu galā Miks taču vismaz pamēģināja studēt doktorantūrā Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē laikā, kad doktora grādus par plaģiātiem nedeva, kā to, kā izrādās, pasākuši darīt laikā, kad parādījās Eiropas Savienības stipendijas un šo stipendiju tīkotāji (sk., piemēram, "Mākoņu" rektora kandidāta disertāciju). Turklāt viņš atšķirībā no jau minētā "Mākoņu" rektora kandidāta nespēja kapitalizēt Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra amatu aizstāvētā disertācijā. Citi laiki bija!

Tādēļ, lūdzu, nevajag izmantot pasauks cilvēkiem, kas tās gluži vienkārši nav pelnījuši.

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā tas izskatās

02.12.2019. 09:56

»

Ne viss ir tā, kā tas izskatās

...Par kolaborāciju Egils Levits 2014.gada publiskā diskusijā bijis skarbs, attiecinot šo jēdzienu pat uz oktobrēniem. Diskusijas pieteikumu skat.šeit: https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182/


Cionists E. Levits, vainojot pat oktobrènus kolaboracionismā, cionistu gudro stratēģijā un taktikā PSRS totalitārisma noziegumu vainu pārnes uz upuri - latviešu bērniem, kurus vara piespieda okupācijas varas skolās kļūt par oktobrēniem un pionieriem. Pretējā gadījumā tika vajāti bērnu vecāki viņu dzīves un darba vietās.Bet bērni PSRS okupācijas laika skolās tika terorizēti un pazemoti.

Savukārt “Kolaborants” izdevēji un PIETIEK līdzīgi cionistam E. Levitam cionistu gudro stratēģijā un taktikā PSRS okupācijas totalitārisma varas vainu pārnes uz upuri - R. Vonsoviču, PSRS okupācijas laikā dzimušu personu, PSRS tiesnesi, morāli izkropļotu personu, žēlojot viņu viņa morālā kroplībā velti. Pat plaši reklamējot šo personu ar grāmatu “Kolaborants”, iespējams pat, ka par paša R. Vonsoviča naudas līdzekļiem, jo R. Vonsoviču PSRS laikà neviens nespieda kļūt par tiesnesi, bet latviešu bērniem okupācijas varas skolās nebija izvēles. PSRS laiku tiesnesis R. Vonsovičs savā domāšanā šodien nav mainījies, jo apzināti turpina savā profesionālajā advokāta darbā PSRS laiku pieredzi. Bet Pietiek un “Kolaborants” Izdevēji šodien vainojami tiešā cionisma ideoloģijas atbalstīšanā Latvijā.

Acīmredzot “Kolaborants” izdevēji cerēja, ka viegli apmuķļos visu sabiedrību.

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā tas izskatās

02.12.2019. 09:20

»

Ūsiņš

Par kolaborāciju Egils Levits 2014.gada publiskā diskusijā bijis skarbs, attiecinot šo jēdzienu pat uz oktobrēniem. Diskusijas pieteikumu skat.šeit: https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182...Par kolaborāciju Egils Levits 2014.gada publiskā diskusijā bijis skarbs, attiecinot šo jēdzienu pat uz oktobrēniem. Diskusijas pieteikumu skat.šeit: https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182/


Cionists E. Levits, vainojot pat oktobrènus kolaboracionismā, cionistu gudro stratēģijā un taktikā PSRS totalitārisma noziegumu vainu pārnes uz upuri - latviešu bērniem, kurus vara piespieda okupācijas varas skolās kļūt par oktobrēniem un pionieriem. Pretējā gadījumā tika vajāti bērnu vecāki viņu dzīves un darba vietās.Bet bērni PSRS okupācijas laika skolās tika terorizēti un pazemoti, un iebiedēti.

Atbildēt

Ne viss ir tā, kā tas izskatās

02.12.2019. 08:45

»

Ūsiņš

Par kolaborāciju Egils Levits 2014.gada publiskā diskusijā bijis skarbs, attiecinot šo jēdzienu pat uz oktobrēniem. Diskusijas pieteikumu skat.šeit: https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182...


https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182/


Citāts no teksta:

“Kolaborācijas jautājums nav bijis publiskajā diskursā, Latvijas Radio raidījumam "Kultūras Rondo" telefonasarunā atzina dzejniece un publiciste Liāna Langa, uzsverot, ka "nekādā gadījumā nevajag uztvert sarunu par kolaborāciju vai pat lustrāciju kā sodu, bet pilnīgi noteikti tā ir uztverama kā iespēja zināt un saprast vairāk".


Otrs citāts no teksta, teksta beigās:

“Šis ir tikai pats sarunu sākums. Mēs ceram, ka šo sarunu turpināsim arī nākotnē. Domāju, ka šajās divās stundās eksperti iezīmēs galvenās vadlīnijas turpmākai sarunai," saka Langa, piebilstot, ka vispirms ir jānoskaidro, vai vispār varam runāt par kolaborāciju, ja okupācija ilga 50 gadus, un ko šīs vārds nozīmē Latvijas kontekstā, tapēc sarunai nebūs jautājumu-atbilžu pasākuma forma, bet tā būs "ekspertu publiska refleksija".

Ko mēs varam secināt? Vienīgi to, ka kolaborācija nav attiecināma uz personām, kuras dzimušas PSRS laikā un realizējušas PSRS politiku, jo nav noticis nodevības akts pret citu, iepriekšēju valsts iekārtu.

Otrkārt, varam arī secināt cionistu vēlmi ar cionista E. Levita piedalīšanos tekstā minētās sarunās, par ko atspoguļots rakstā, cionista E. Levita tiešu nodomu saputrot tautas priekšstatus par kolaboracionismu, nodevības aktu; un grāmatas Kolaborants izdošana sasaucas ar cionista E. Levita mèrķiem, par ko, domāju, būs daudzi pārsteigti.

Kas notiek ar čekistu - komunisti grāmatu sērijas izdevējiem? Vai tiešām šie komunistu- čekistu- cionistu izdzimteņi ir viņus salauzuši pavisam, vai vienkārši ir kļūda vai mārketinga triks, lietojot neadekvātu apzīmējumu “kolaborants” personai, kura nav nevienu valsts iekārtu nodevusi ?

Ne velti Liāna Langa arī raksta beigās apšauba, vai ir pamats runāt par kolaboracionismu vispār! (Un kur nu vēl to attiecinot uz R. Vonsoviču un personām, kas dzimušas PSRS laikos.) Viennozīmīgi - nē, nav tāda pamata! Tāpēc neputrojiet lasītājiem cionista E. Levita iespaidā priekšstatus par nodevību!

Ja padomā dziļāk, tad šāda cionistu akcija, cionistam E. Levitam piedaloties sarunās, kas minētas citātā, grāmatas Kolaborants izdošana, ir ar vienu vienīgu mērķi “izskalot smadzenes tautai”, to apmuļķot cionistu gudro stratēģijā un taktikā, lai tā neatšķir melus no patiesības - mēs nedzīvojam “atjaunotajā 18. novembra Latvijā”, kā vēlējās Pilsoņu Kongress, bet čekistu- komunistu- cionistu 4. maija varags korporācijā.

Atbildēt

Janis

02.12.2019. 06:00

»

pietiekkomam

Man ir ideja - nolieciet busiņu iepretim ieejai viņa biroja durvīm, ieslēdzat avārijas ugunis un lai stāv visu dienu! Būs interesanti pavērot, kā viņš rīkosies, vai izsauks evakuatoru v.tml. Vēl būtu labi uz ilgāku laiku atstāt Augstākās tiesas priekšā, tas būtu labs sveiciens arī viņa čuvakiem Guļānam...


Laba ideja.bickovic un grutupa kafiju biedriem.Senatoru mafiozaj Atkatu biedribai 20%
kur Pastnieki (advokat Dzanuskani,grutup Ko., un citi)
Zem jebkura Senator Lemuma ir Summa nevis (viena taisniba viens Likums)prokuror ka Starpniek posms.

Atbildēt

Ūsiņš

02.12.2019. 05:16

»

Nūsu subjektīvisms

robežojas ar piedzēruša cilvēka izmainītas apziņas spriestspējām. Nesatraucieties, cilvēku pūlis turpinās nepareizi lietot kolaboracionista jēdzienu, to masu psihozes ietekmē attiecināt uz čekistiem- komunistiem


Par kolaborāciju Egils Levits 2014.gada publiskā diskusijā bijis skarbs, attiecinot šo jēdzienu pat uz oktobrēniem. Diskusijas pieteikumu skat.šeit: https://www.lsm.lv/raksts/kultura/kulturtelpa/langa-saruna-par-kolaboraciju--iespeja-zinat-un-saprast-vairak.a93182/

Diskusijas rezultātā tapusi intervija, ko pierakstīja Rudīte Menģelsone (aka Kalpiņa), kas vēlāk arī uzrakstīja Valstsgriba. Interviju skat.šeit: https://ir.lv/2014/03/21/pagatnes-parvaresana/

Ja seko toreiz Eiropas Savienības tiesneša viedoklim un tagad arī Valsts prezidentam, LPSR Augstākās tiesas tiesnesis ir dēvējams par kolaborantu, jo amats bija daļa no sociālās stratifikācijas, kuras izvēli noteica personas griba nodrošināt okupācijas varas pastāvību un nemainību. Kā redzams no čekas izpētes komisijas, LPSR Augstākā tiesa pildīja čekas uzdevumus, piemēram, veicot Intūrista "klientu" apstrādi pēc priekšrakstiem, turklāt aktīvi piedalījās nomenklatūras "atlasē", vairāk gan "tīrīšanā", piemēram, piegādājot informāciju par skatāmām lietām un privātām, tiesai vien zināmām detaļām.

Patērētāju aizsardzības centrā varētu gan sūdzēties tikai par grāmatas fiziskām īpašībām, piemēram, ka lapas neturas kopā, trūkst lapu vai tinte neturas, jo katru reizi lasot jāmazgā rokas.

Atbildēt

pietiekkomam

02.12.2019. 05:10

Man ir ideja - nolieciet busiņu iepretim ieejai viņa biroja durvīm, ieslēdzat avārijas ugunis un lai stāv visu dienu! Būs interesanti pavērot, kā viņš rīkosies, vai izsauks evakuatoru v.tml. Vēl būtu labi uz ilgāku laiku atstāt Augstākās tiesas priekšā, tas būtu labs sveiciens arī viņa čuvakiem Guļānam un Bičkovičam.

Atbildēt

briesmīgi jau asprātīgi !

02.12.2019. 01:04

»

jaajaa

vai arii ar uzrakstu Lato Laapsa....intresanti ko tas maita dariitu


bērnudārza līmenī !

Atbildēt

jaajaa

02.12.2019. 00:50

»

Koks

šitādu busiņu ar uzrakstu Arvīds Ozols palaist Rīgas ielās un pa visu Latviju


vai arii ar uzrakstu Lato Laapsa....intresanti ko tas maita dariitu...

Atbildēt

jautajums?

02.12.2019. 00:29

Tauta! Kur var nopirkt to grāmatu? Nav info,kur tieši....
Gribu nosūtīt Austrālijas latviešiem uz ziemassvētkiem - ka mums beidzot padomju un mūsdienas varoņus ņem pie dziesmas!

Atbildēt

Koks

02.12.2019. 00:28

šitādu busiņu ar uzrakstu Arvīds Ozols palaist Rīgas ielās un pa visu Latviju!
Redzētu, ko tas maita darītu.

Atbildēt

Nūsu subjektīvisms

01.12.2019. 23:12

»

Cionists

Nezināšana neatbrīvo no atbildības! Vai Vonsovičs nezināja, ka krievi 1940. un no 1945.-1991.gadam okupēja un anektēja Latviju, un pakļāva latviešus teroram, rusifikācijai, iznīcināšanai? Zināja. Un okupācijas gados šis latviešu tautas pārstāvis Vonsovičs kļuva par savas tautas nodevēju - viņš ņēma ...


robežojas ar piedzēruša cilvēka izmainītas apziņas spriestspējām. Nesatraucieties, cilvēku pūlis turpinās nepareizi lietot kolaboracionista jēdzienu, to masu psihozes ietekmē attiecināt uz čekistiem- komunistiem.

Atbildēt

Apskaužami neloģiski spriežat!

01.12.2019. 23:07

»

Cionists

Nezināšana neatbrīvo no atbildības! Vai Vonsovičs nezināja, ka krievi 1940. un no 1945.-1991.gadam okupēja un anektēja Latviju, un pakļāva latviešus teroram, rusifikācijai, iznīcināšanai? Zināja. Un okupācijas gados šis latviešu tautas pārstāvis Vonsovičs kļuva par savas tautas nodevēju - viņš ņēma ...


No kurienes ķērāt, ka R. Vonsovičs kādreiz ir zvērējis uzticību neatkarīgai Latvijai PSRS laikos, lai būtu to nodevis PSRS laikos? R. Vonsovičs ir PSRS produkts un tāds palicis joprojām, piemērojoties cilvēknīšanas ideoloģijai, kādu šodienas Latvijā turpina realizēt 4. maija kolonijas puskoloniālais režīms, bet grāmata Kolaboracionists muļķo lasītāju līdzīgi “astoņkājim ar vienu aci”.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.12.2019. 22:57

1. Vonsovičs piedzima PSRS,
viņam nebija iespējas
salīdzināt PSRS ar kapitālistiskajām valstīm.

2. Vonsoviča laikā bija spēkā
P. Strautmaņa 1981. g. parakstīts
likums

Par Latvijas PSR tiesu iekārtu,

kas noteica -

Tiesas uzdevumi.

Tiesa ar visu savu darbību
audzina padomju pilsoņus tā,
lai viņi būtu uzticīgi Dzimtenei un
komunisma idejām.

Piemērojot kriminālsodus,
tiesa ne vien soda noziedzniekus,
bet tās mērķis ir arī
viņus labot un pāraudzināt.

Atbildēt

nja

01.12.2019. 22:49

izskatās ka strautmanei vibratori steidzami jāieķer, jo vončičs jau tūlīt tūlīt būs impotents....... :)))))).

Atbildēt

Cionists

01.12.2019. 22:29

»

Kolaborants?

...


Nezināšana neatbrīvo no atbildības! Vai Vonsovičs nezināja, ka krievi 1940. un no 1945.-1991.gadam okupēja un anektēja Latviju, un pakļāva latviešus teroram, rusifikācijai, iznīcināšanai? Zināja. Un okupācijas gados šis latviešu tautas pārstāvis Vonsovičs kļuva par savas tautas nodevēju - viņš ņēma un pārgāja krievu okupantu pusē un ka tiesnesis sāka sargāt okupācijas režīmu.

Atbildēt

Lai izprastu, kas ir kolaboranti šodienas Latvijā

01.12.2019. 20:08

»

Kolaborants?

...Ņemot vērā, ka starptautisko komerckompāniju 4. maija republiku ar naudas aizdevumiem un to nosacījumiem LV Kasei faktiski pārvalda ārvalstu pirāti un vietējie kolaboranti saskaņā ar jūras tiesībām, faktiskie kolaboranti, kuri kā nodevēji ir nodevuši Latvijas tautas tiesības un intereses svešzemju pirātu rokās, ir pirātu konkrētie šodienas pārstāvji Latvijā MP K. Kariņš un VP E. Levits un visas 4. maija valsts struktūras, kas sadarbojas ar MP un VP, tostarp it kā tautas ievēlētā Saeima ar klusu piekrišanu. Viņi visi, ignorējot Latvijas likumu, nepalielināja algas mediķiem ar 2020. gada budžetu, izpildot savu kaklakungu, aizjūras naudas aizdevēju Latvijai uzdevumu.

Atbildēt

Kolaborants?

01.12.2019. 17:29


Kā Jūs izprotat vārdu "kolaborants"? Es nekādi neizprotu. Lūdzu, palīdziet man saprast! Es saprotu, ja R. Vonsovičs būtu bijis tiesnesis 18. novembra Latvijā un pēc 1940. gada okupācijas sastrādātos ar okupantiem arī tieslietu sistēmā, tad, manuprāt, viņš būtu vērtējams kā kolaborants. Bet viņš ir dzimis un strādājis tieslietu sistēmā PSRS laikos, tagad 4. maija komunistu- čekistu pārvaldītajā valstī ir advokāts, kurš izmanto PSRS laika pazīšanos un pieredzi savā profesionālajā darbā 4. maija režīmā, kur tieslietu sistēma daudz nav mainīta, un "ar kāju atsper" tiesu sēžu zāļu durvis visai familiāri.

Ziniet, cionisma stratēģija un taktika māca, ka, lai manipulētu ar tautu, ir jāsajauc nozīme un priekšstati par dažādiem jēdzieniem. Arī ar grāmatas nosaukumu "Kolaborants" ir pilniga jēdziena neskaidrība attiecībā pret R. Vonsoviču un viņam līdzīgajiem. Ar šo bezjēdzīgo vērtējumu "kolaborants" tiek izdzēsta robeža starp noziegumu un atbildību, lai gan Kolaborants Izdevēji proponē it kā citu mērķi - LPSR noziedznieku noziedzīgo darbību pret tautu atmaskošanu.


Man riebj gan alkoholiķe B.Strautmane, gan glumais preteklis R. Vonsovičs, tādēļ man jāatzīst, ka Kolaborants ir totàla haltūra. Milzīga reklāma, kāda vajadzīga “kases gabalam”. Nav pat saprotams kolaboranta jēdziena attiecinājums uz R. Vonsoviču un tikpat bezmērķīgie komentāri grāmatā kā spriedumi, kurus varēja atklāt dažos rakstos. Nožèlojami. Beidziet haltûrèt! Un lasītāju apstulbināt ar tukšumu!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

01.12.2019. 17:26

»

Juze

ticiet,VANZOVIČA KUNGS nav satracies


visjautrāk smejas tas, kurš smejas pēdējais?

Atbildēt

Tukša Pietiek pašreklāma un totāla demagoģija

01.12.2019. 17:14

Man riebj gan alkoholiķe Strautmane, gan glumais preteklis Vonsovičs
Man jāatzīst, ka Kolaborants ir totàla haltūra. Milzīga reklāma, kā jau “kases gabalam”. Nav pat saprotams kolaboranta jēdziena attiecinājums uz Vonsoviču un tikpat bezmērķīgie komentāri grāmatā kā spriedumi, kurus varēja atklāt īsā rakstā. Nožèlojami. Tik nožèlojami, ka LL gribas pašu nodèvèt jaunajà lamuvàrdà “kolaborants”. Beidziet haltûrèt! Un lasītāju apstulbināt ar tukšumu!

Atbildēt

Juze

01.12.2019. 16:49

ticiet,VANZOVIČA KUNGS nav satracies.

Atbildēt

Zuze

01.12.2019. 16:36

Gaidam, nez pēc cik ilga laika kādam tur augšā pieleks, ka šis "kauna traips" ir jāizmet no LV tieslietām?

Atbildēt

Janka

01.12.2019. 16:30

»

W

Kā viņš sasaistīja busiņu ar patērētāju tiesībām? Busiņš tak privātais, nevienam “patērētajam” neko nepārdod. Kādas tur patērētāju tiesības aizskartas


Pasludinās sevi par tirdzniecības zīmi un pateiks, ka grāmata pārkāpj šīs tirdzniecības zīmes autortiesības. Kaut kā tā...

Atbildēt

W

01.12.2019. 15:55

Kā viņš sasaistīja busiņu ar patērētāju tiesībām? Busiņš tak privātais, nevienam “patērētajam” neko nepārdod. Kādas tur patērētāju tiesības aizskartas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: