Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kapteinis Acīmredzamība

31.07.2011. 01:17


Šis ir 15 komentārs!

Atbildēt

blusa

18.02.2011. 16:16

kāpēc manipulēšana un shēmošana? varbūt drīzāk - tiesiskā paļāvība. Ja reiz valsts apstrādājot pilsoņa iesniegtos datus un aprēķinot pabalstu (kaut arī to dara programmu) tā ir nolēmusi - kāpēc gan pilsonim as būtu jāapšauba? Kurā vietā valsti ir maldinājis pilsonis?? Lai strādā iekšējais audits un revīzija, tad tik ilgstoši nebūs "jākļūdās" un pēc tam jāmeklē parādnieki!!

Atbildēt

karma

14.02.2011. 13:22

Karotei!
Jums ilgi vēl nesaprast ne grūtnieces,ne viņām piešķirto (ne)likumisko pabalstu kārtību, jo līdz šim laikam neesat vēl iemācījusie(-ies)latviešu valodas pareizrakstību... un kur nu vēl pastāvošo likumdošanu!
Nēerti rakstīt, ja nepārzinat valodas pareizrakstību!

Atbildēt

metronoms

12.02.2011. 23:33

neskatoties uz iepludinātajiem miljoniem VSAA IT, pensijas pārrēķinam - jānostāv 3-4 stundas rindā, pensiju sola pārrēķināt 3-4 mēnešu laikā

loģiski liktos, ka pietiktu ar iesniegumu internetā caur Latvija.lv un pusstundu pašam pārrēķinam

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenite

12.02.2011. 16:28

*****************************
...lai tev veicas, Alla !!! ...to dienu, kad tev izdosies ielikt kloķi šai bezgožu vaditajai valstij, nosvinēšu, ka pati savu svētku dienu !!!...Saeimas un valdibas bezgoži apvainojušies: ...KĀ TĀ ?!- TIKAI MĒS DRĪKSTAM MEKLĒT UN PIELIETOT "CARUMUS" LIKUMOS !!!...piem., mēnesi stiepjam garumā un neatbildam par ierēdņu un amatpersonu nelikumibām ... bet pēc tam pasakam, ka attiecīgo sodit vairs nevar, jo pagājis vairāk par mēnesi...SADOOOOOOD viņiem pa riktigam, ALLA !!!!!!

Atbildēt

8 lati

11.02.2011. 15:49

Komisija teica, ka 8 lati paliks visiem

Atbildēt

zumi

11.02.2011. 15:24

kas, tad tur tāds pazīstams starp programēšanas kantoriem..ka tika tas nav slavenais "Exigen Services Latvia" ... kas pa ļimoniem VID EDS sistēmā lielos caurumus bija atstājis :)

Atbildēt

vika

11.02.2011. 14:11

Nezinu šī gadījuma nianses un nevaru spriest kam taisnība, bet totāli ir noriebušies tie pabalstu shēmotāji, kas tērē sociālā budžeta naudu un saka, ka paņem no valsts, bet īstenībā Jūs apzogat savus radus, draugus un paziņas. Esat izshēmojušies jau tik tālu, ka pat 8 latus bērniem drīz vairs nemaksās. Paldies Jums par to.

Atbildēt

persietis

11.02.2011. 13:41

Nu ko, atkal sitam "malējos"?
Lai viens pasaka, kā standartprogramma var izķert nestandarta gadījumus. Un ja uzrada tādu programmu - cik tas izmaksās?
Laikam likumi mūsu valstī jāraksta, pieņemot, ka visi ir blēži.

Atbildēt

ieteikums

11.02.2011. 13:22

Noskaidrot un atklāt sabiedrībai pilnīgi visu šo problēmu ar skaitļiem un summām, lai redzama kopbilde un tāpat par atbildībām SAEIMAS. MINISTRIJU, u.c., kas tajā pasākumā iesaistīti un tad tramdīt nevis vecākus un ģimenes, bet PATIESOS atbildīgos, KURI IZSTRĀDĀJA, VIRZĪJA, PIEŅĒMA LIKUMU UN KONTROLĒJA TĀ IZPILDI!!!

Kad šo summāro bildi un skaitļus varētu sagaidīt???

Atbildēt

Barons Manteifels

11.02.2011. 12:05

Manī joprojām izraisa "sajūsmu" fakts, cik enerģiski valsts institūciju darbinieki savas nekompetences un stulbuma dēļ ir gatavi nozākāt un tiesāt, arī tiesāties ar savas valsts iedzīvotājiem, aizmirstot, ka tieši iedzīvotājiem ir veltīts viņu darbs... Es ļoti apšaubu, ka kaut 1/100 daļa mūsu institucionālo pakalpiņu izturētu konkursu darbam Zviedrijā, Somijā vai Dānijā... Tā ir sistēma, norma vai visas valsts problēma - nesaprast, nespēt un nespēt netraucēt?

Atbildēt

Zaļais un dzeltenais kopā veido zilo

11.02.2011. 10:49

No kā tad lai prasa atbildību, ja ne no sevis. Jau ilgus gadus Labklājības ministrija ir ZZS kūrēta. Visus likumprojektus sociālajā apdrošināšanā gatavo un to virzību uzrauga ZZS. Arī likuma izpildes nodrošināšanā visos vadošos amatos ministrijā un tās iestādēs ir ZZS cilvēki. Kā pēdējā laikā viņu vadoņi saka - kompetenti savas jomas speciālisti. Likuma un datorprogrammas savstarpējā nesaderība ir tieša ZZS atbildība. Vai tagad datorprogrammu veidotāji būs tie sliktie, kas par lielu naudu nekvalitatīvas programmas izstrādā? :)

Atbildēt

Karote

11.02.2011. 10:46

Vakar LTV1 varēja skatīt tos uzpūteņus iz Vssa un finanšu policijas.Iespaids graujošs.Tā arī neiebrauca ko nozīmē grūtnieces vazāt pa nopratināšanām.Par nodokļiem uzturētos ķebļos atsēdējuši pēdējo cilvēcību.

Atbildēt

alias

11.02.2011. 10:09

Izskatās, ka, ja šī lieta nonāks līdz tiesai, valsts zaudēs. Un pelnīti. Ja likumā ir robs, tā ir nekvalitatīva valsts pārvalde, kam pašai jāmaksā par savām kļūdām. Žēl tikai, ka mums visiem nodokļos šī naudiņa jāsamet. Bet nu, ja nopietni, tad ar šo precedentu ir pietiekami, lai tajā pašā mirklī darbu zaudēti visi, kas pie šīs kļūdas vainojami. Un līgumi ar izstrādātājiem arī jāpārskata.

Atbildēt

Ha

11.02.2011. 09:30

Likums ir liums un tas ir jāievēro, un ja likumā ir neprecizitātes, tad tās ir likuma devēja problēmas un ATBILDĪBA.
Bet manuprāt šeit ir grūti nošķirt kur ir tā robeža, un no cik dienām mēnesī skaitīsies ka pabalsta saņēmējs ir strādājis, kurš būs tas gudrnieks un noteiks šīs normas - manuprāt, likumdevējam jānorij krupis, jāmaina likums un jāiet tālāk! Es pieļauju, ka Valsts var arī zaudēt un man liekas ka tā arī būs un tad kurš'segs šos tiesas izdevumus utt?
Vispirms vajag uzzināt kopējos šīs nepilnību ieguvēju apmērus un summas un tad nākt ar skaļiem spriedelējumiem un paziņojumiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: