Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fakts

10.06.2020. 21:10

"kā Putins spēj pārliecināt Krievijas karavīrus naivi doties pretī bezjēdzīgai nāvei Lībijas tuksnešos"
___________________
To, kam ir bezjēdzīga dzīve, var pārliecināt par jebko.

Atbildēt

to slimais

10.06.2020. 14:13

»

ahahaha

Skatos, Uldis laikam aprakstījis visas savas perversās fantāzijās. Skaties, neapšļaksti klaviatūru :D


Tas, kurš uzdodas par "Uldis", ir tāds pat civilizācijas atkritums, negatīvā selekcija, kā tu.

Atbildēt

ahahaha

10.06.2020. 13:35

»

latvietis

Šeit saskrējuši vesels bars galvā izjātu NA plānprātiņu un laiž šķidru, par velti cenšaties , visiem normāliem cilvēkiem jau sen ir skaidrs, kas ir kas, paldies Krievijai,ka tā nolika pie vietas Sīrijā ASV sponsorētos rīkļu griezējus, un tāpat būs arī Lībijā! Izcilības centra un NA plānprātiņi var gaudot...


Tieši tā. Šādus rakstus redzot, man nāk smiekli un es nesaprotu - kas vada šos nožēlojamos cilvēciņus, visādus kricelētājus, liet žulti uz Krieviju. Lai kāds ieklausītos rakstītajā, nepieciešama nopietna analītika, nevis Tvaika ielas klienta emociju izvirdums, kāds lasāms rakstā ievadā un pašā rakstā. Bet ja viņiem no tā paliek vieglāk, lai kricelē, tāpat viņus neviens neņem par pilnu.

Atbildēt

Uldis

10.06.2020. 02:45

»

to ...

Ja mani pielīdzini šakālītim, tad tu, krievu mēsls, esi pielīdzināms slazdā nonākušam žurkulēnam. Saproti savas izredzes? Jums, dohoģjagām, nav izredžu. Lībijai sekos Sīrija un golodomors un tad ies vaļā. Katrs centīsies pēc iespējas atspārdīt jūsu, sadistu un pederastu, vergu varzu...


"dohoģjaga" ir netulkots tiešais patapinājums no krievu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu.

Atbildēt

Kapec

09.06.2020. 21:45

autoriem, kas censas rakstit par nopietnam lietaam vienmer ir visinfantilaakie pseidoniimi ?

Atbildēt

Janka

09.06.2020. 18:52

nesaprotu, te latvieši kuri cep komentus ir nacionālā geja apmaksāti rakstnieki?

Atbildēt

to ...

09.06.2020. 17:02

»

...

Nodod sveicienus dižākajiem zemcilvēkiem Sārtam un Siekalniekam,varbūt kādu treknāku kaulu atmetīs mazajam šakālītim


Ja mani pielīdzini šakālītim, tad tu, krievu mēsls, esi pielīdzināms slazdā nonākušam žurkulēnam. Saproti savas izredzes? Jums, dohoģjagām, nav izredžu. Lībijai sekos Sīrija un golodomors un tad ies vaļā. Katrs centīsies pēc iespējas atspārdīt jūsu, sadistu un pederastu, vergu varzu.
WWII jums visa vareni sabiedrotie: ASV un Lielbritānija, tagad vairs neviena un Ķīna to vien gaida, lai lielāka konflikta gadījumā atrisinātu savas teritoriālās pretenzijas uz Dienvidsibīriju.
Nesen Blagoveščenskas vecāko klašu skolniecēm izdarīja aptauju par nākotnes plāniem un, praktiski visas atbildēja, ka grib iziet par sievām pie ķīniešiem. Loģiski, kam viņām naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies krievu pederasti, turklāt vēl sadisti?

Atbildēt

to ha-ha

09.06.2020. 16:49

»

ha-ha

Paskaties spogulī un ieraudzīsi morālu kropli un idiotu vienā personā...


Turcija viena lieliski tiek galā ar pakaļā drāztiem krievu karotājiem, kāpēc viņiem būtu jādala uzvaras lauri ar citiem? Ja Haftaram palaimēsies, pēc mēneša dabūs vienistabas dzīvoklīti Rostovā pie Donas un pensiju un, kopā ar Janukoviču varēs nodzerties līdz baltām pelītēm, ja Putins nolems to kropli upurēt, beigs savu dzīvi ar resnu lāpsta kātu pakaļā, kā Muhomors.
Ja gribi uzzināt, kas notiek Sīrijā un Lībijā, lasi kavkazcenter.com un Агония РУ, bet ja vēlies apstiprinājumu saviem slapjiem krievu šizofrēniķa sapnīšiem, Krievijas TV tavs Susaņins.

Atbildēt

...

09.06.2020. 16:48

»

nedirs izdzimteni!

Neviens latvietis nekad nebūs visu nicināmo civilizācijas atkritumu, zemāko primātu, ar lieko hromosomu, pusē...


Nodod sveicienus dižākajiem zemcilvēkiem Sārtam un Siekalniekam,varbūt kādu treknāku kaulu atmetīs mazajam šakālītim.

Atbildēt

nedirs izdzimteni!

09.06.2020. 16:38

»

latvietis

Šeit saskrējuši vesels bars galvā izjātu NA plānprātiņu un laiž šķidru, par velti cenšaties , visiem normāliem cilvēkiem jau sen ir skaidrs, kas ir kas, paldies Krievijai,ka tā nolika pie vietas Sīrijā ASV sponsorētos rīkļu griezējus, un tāpat būs arī Lībijā! Izcilības centra un NA plānprātiņi var gaudot...


Neviens latvietis nekad nebūs visu nicināmo civilizācijas atkritumu, zemāko primātu, ar lieko hromosomu, pusē!
Vai tu, maukas bērns par tiem vairāk kā 200 Vagner "intamņetu" karotājiem, ko amerikāņi Hišam provincē aizsūtīja pie staļina pusstundas laikā? Cilvēks vienmēr būs pārāks par jums, bezsmadzeņu lopiem.

Atbildēt

DDD

09.06.2020. 16:03

Viņus (1500 golovorezus) izveda laukā uz roģinu, pietrūka viltotu doļiku!

Atbildēt

Jā, bet

09.06.2020. 16:03

»

plānprātiņam

Pēc VISPĀRATZĪTĀS, kropli, vispāratzītās valdības lūguma Turcijas karaspēks Lībijā utilizē krievu fašistiskos izdzimteņus, kuri tur nebija ielūgti. Vagner ir tāda pat "privātfirma", kā viskrieviskākā izdzimteņa Staļina "brīvprātīgie" interventi Spānijā 1936. gadā. Neviens krievs, kurš labprātīgi ir ...


Ja tu esi kroplis un "krievu garnizonu maukas bērns", tad nevajag uzreiz domāt, ka visi ir tādi. Kas attieca uz likumīgo Lībijas valdību, tad to pārstāvēja Muamars Kadafi, kuru noslepkavoja valstī nelietīgi, pārkāpjot starptautiskās tiesības iebrukušie Rietumvalstu militāristi kopā ar vietējiem bandītiem un algotņiem. UN krievu toreiz vēl tur nebija. Tā lūk, stulbais trolli!

Atbildēt

Ivo

09.06.2020. 14:44

Par skaistu sēņu lietu krievijā..lai līst..un pec tam kartē būs novorossijas tuksnesis..skaisti..

Atbildēt

Ivo

09.06.2020. 14:31

»

Ivo

Tev šodien graudiņa gejklubs algu maksā?krievu atkritum, vācies uz rodinu


Tādām meslam kā tu, graudiņš arī latvietis?Man ,cūka latvijec..starpība,vai ne?

Atbildēt

Ivo

09.06.2020. 14:29

»

ha-ha

Paskaties spogulī un ieraudzīsi morālu kropli un idiotu vienā personā...


Krievu suņi rej bet cilvēki dara lietas..krievu suņus sit..attīra pasauli ,lai vieglāk elpot

Atbildēt

ha-ha

09.06.2020. 13:56

»

to ha-ha

Vai būt krievam, tas uzliek pienākumu, obligāti būt idiotam? Vai tad Turcija, kas ar krievu bioatkritumiem nomēslo Lībijas zemi nav NATO


Paskaties spogulī un ieraudzīsi morālu kropli un idiotu vienā personā!
Jā, Turcija piedalās Lībija akcijā, bet ne kā NATO pārstāvis. Turcija grasās arī karot ar grieķiem, pērk krievu ieročus un atsakās no NATO.
Bet krievi likuši uz stiprāko - uz Haftaru. Un izskatās, ka panāks savu. Suņi rej, bet ...

Atbildēt

latvietis

09.06.2020. 13:50

»

Ivo

Tev šodien graudiņa gejklubs algu maksā?krievu atkritum, vācies uz rodinu


Ivo, tu esi godam nopelnījis ,ka paši latvieši tādu atkritumu kā tevi noslīcinātu atejā smirdīgos sūdos kur ložņā tādi paši tārpi kā tu!

Atbildēt

latvietis

09.06.2020. 13:35

Šeit saskrējuši vesels bars galvā izjātu NA plānprātiņu un laiž šķidru, par velti cenšaties , visiem normāliem cilvēkiem jau sen ir skaidrs, kas ir kas, paldies Krievijai,ka tā nolika pie vietas Sīrijā ASV sponsorētos rīkļu griezējus, un tāpat būs arī Lībijā! Izcilības centra un NA plānprātiņi var gaudot un kviekt no rīta līdz vakaram , tas neko nemainīs!

Atbildēt

to ha-ha

09.06.2020. 13:34

»

ha-ha

Īpatni tas, ka Lībijā vairs nerādās ne NATO, ne amerikāņi. Suns zin, ko ēdis


Vai būt krievam, tas uzliek pienākumu, obligāti būt idiotam? Vai tad Turcija, kas ar krievu bioatkritumiem nomēslo Lībijas zemi nav NATO?
Blusainam krievu sunim riet ir aizliegts, tas var tikai smilkstēt, kad saņēmis bozes belzienus, tāpēc turi žaunu!

Atbildēt

ha-ha

09.06.2020. 12:59

Īpatni tas, ka Lībijā vairs nerādās ne NATO, ne amerikāņi. Suns zin, ko ēdis!
Bet riet nevienam sunim nevar liegt!

Atbildēt

Ivo

09.06.2020. 12:55

Katrs likvidēts krievijas mēsls ir solis pretī tīrai pasaulei..lai viņus sit kaut miljoniem..nav žēl..

Atbildēt

plānprātiņam

09.06.2020. 11:51

»

fakts

Pilnīgi piekrītu,ASV bumbas pašas demokrātiskākās,tās ar medu apsmērētas.Un tas ka ISIS ir USraēlas radīts tāds sīkums vien ir


IGIL radās Irākā, no kurienes pēc Putina rīkojuma, viņa melnā makaka, Obama, izveda ASV armiju, nododot varu šīītu rokās. Tā kā IGIL (netulkojama krievu abreviatūra, tāpat kā NKVD vai KGB) sarunas valoda līdzās arābu bija krievu, tikai pēdējam plānprātiņam varētu rasties šaubas, ka tā kājas aug Maskavā, bet tā uzdevums bija iznīcināt Līča valstu naftas industriju, lai tās cenas uzlidotu debesīs. Ne vienmēr kaķim tiek krējumpods un IGIL vadība izslīdēja no kremļa rokām un tas sāka īstenot paša intereses.

Atbildēt

opis

09.06.2020. 11:47

Kāds te lērums siermīlu......neatkarīgā Latvijā.......

Atbildēt

melim

09.06.2020. 10:45

»

fakts

Cilvēkus nogalina vienādīgi kā Kremļa algotie slepkavnieki tā ASV algotie slepkavnieki,un kārtība tur viņus neinteresē


Krievi Sīrijā bumbo skolas un slimnīcas, bet amerikāņi precīzi nogalina ienaidnieku. Izcils piemērs bija 3. janvāra operācija, kad pie Bagdādes lidostas tikai nogalināti kremļa draudziņi, Irānas terorisma barveži: Kasems Suleimani, Abu Mahdi al-Muhandis un vēl seši kolonā braucošie teroristi.

Atbildēt

to Q

09.06.2020. 10:34

»

Q

Patīkami ,ka krievija beidzot ķērusies pie kārtības ieviešanas Lībijā, kuru sagrāva NATO un amerikāņu agresori pārvēršot ziedošu Āfrikas valsti saiņainā bardakā , lai viņiem veicas kā Sīrijā, tad beidzot izbeigsies kari Tuvajos Austrumos


Labrīt! Krievu pederastu un sadistu Vagner algotņi jau ir aizmukuši no Lībijas un turki pabeidz attīrīt valsti no to paliekām. Lībijas nafta būs liels pienesums saprātīgu naftas cenu uzturēšanai, kas tuvina bada dumpjus Krievijā.
Turki neuzbruka Krievijas spēkiem Sīrijā, jo skaitījās, ka krievi tur ir pēc Sīrijas valdības uzaicinājuma, bet pēc tam, kad krievi uzbruka Turcijas kuģim Tripoles ostā, kur tas bija pēc Lībijas valdības ielūguma, turkiem tagad ir atraisītas rokas, iznīcināt pēdējo civilizācijas atkritumu, krievu interventu, arī Sīrijā.
Draudi nepirkt Turcijas tomātus sen jau vairs nedarbojas, jo turki zina krievu traģiski zemo pirktspēju un to pārtikas grozā turku tomāti tāpat nenonāktu.

Atbildēt

Q

09.06.2020. 10:28

»

lauķis

Ja dievs kādu grib sodīt tad atņem tam prātu


Bļaģ tu pamuļķi, ar ko atšķiras lauķis no krimfašista? Tu te nejauc pimpi ar desu gadījumā! Nēģerim dirsu nobučoji? Tagad tāda mode, bļaģ!

Atbildēt

Edgars A

09.06.2020. 08:56

Daudz Krievijas fanu sheit.

Atbildēt

Q

09.06.2020. 06:15

Patīkami ,ka krievija beidzot ķērusies pie kārtības ieviešanas Lībijā, kuru sagrāva NATO un amerikāņu agresori pārvēršot ziedošu Āfrikas valsti saiņainā bardakā , lai viņiem veicas kā Sīrijā, tad beidzot izbeigsies kari Tuvajos Austrumos!

Atbildēt

lapsenes

09.06.2020. 00:25

piecirstcoma smird

Atbildēt

pragmātisms

09.06.2020. 00:04

»

Atbrivotajs

Malacis autors ! Musu sabiedrotie turki ieved kartibu Sirija un Libija . Tikai musu prokremliskie mediji kluse


Izveda Tramps daļu karaspēka no Sīrijas un Erdoganam nācās izšķirties, turpināt laizīties ar pederastu Putinu, vai būt kārtīgas NATO valsts vadītājam.

Atbildēt

Atbrivotajs

08.06.2020. 23:27

Malacis autors ! Musu sabiedrotie turki ieved kartibu Sirija un Libija . Tikai musu prokremliskie mediji kluse .

Atbildēt

nu nu

08.06.2020. 22:37

»

Patriotiskais gars

ĒĢIPTE nosūta Lībijas krastiem desantkuģi,uz Lībijas robežu virzās Ēgiptes tanku Abrams kolona,Lībijas teritorijā jau neatpazīti kaujas trieciengeligopteri---nu sados janačiriem un to ievestiem igil bandītiem.VAGNERA "blackwater" atliks pielikt punktu.Tā ka ne.irs pajol augustin ak augustin,hi hi hi...


Vagner algotņi piepļūtītiem zābakiem aizlaidās no Lībijas, bet tagad ēģiptieši izglābšot kremļa cerību Kaftaru un viņa bandītus? Nesmīdini! Labākā gadījumā Kaftars saņems vienistabas dzīvoklīti Rostovā pie Donas un vakaros varēs kopā ar Janukoviču nodzerties līdz baltām pelītēm, bet var gadīties, ka Putins to upurēs un tad to piemeklēs Muhomora liktenis, nāve no resna lāpstas kāta pakaļā.

Atbildēt

pakaļā drāztam krievmīlim

08.06.2020. 22:29

»

lauķis

Ar ko krievu lielgabalgaļas gabali atšķiras no jeņķu lielgabalgaļas gabaliem


Ar ko atšķiras augstās tehnoloģijas no neandertālieša ar rungu? ASV, deģenerāt, Sīrijā vienā rāvienā iznīcināja vairāk nekā 200 krievu "ihtamņetu", paši nedabūnot ne skrambiņas.

Atbildēt

plānprātiņam

08.06.2020. 22:10

»

Jā, bet

Nu nav tie krievi un Putins nekādi labie. Taču sēdēt mājās pie datora un sacerēt rakstiņus par to krievu algotņu tizlumu nez vai būs tas pareizais darbs. Ja nebūtu iesaistījusies Turcija, Tripoles "vispāratzītās" valdības dziesmiņa jau sen būtu nodziedāta. Saukt oficiālo Turcijas militāristu klātbūtni...


Pēc VISPĀRATZĪTĀS, kropli, vispāratzītās valdības lūguma Turcijas karaspēks Lībijā utilizē krievu fašistiskos izdzimteņus, kuri tur nebija ielūgti. Vagner ir tāda pat "privātfirma", kā viskrieviskākā izdzimteņa Staļina "brīvprātīgie" interventi Spānijā 1936. gadā. Neviens krievs, kurš labprātīgi ir paņēmis rokā ieroci, nav pelnījis turpināt maitāt Cilvēku planētas gaisu. Nemurgo, krievu garnizonu maukas bērns par ANO statūtiem, par kuriem tev nav ne jausmas!

Atbildēt

Kreisais

08.06.2020. 22:00

Kasīklis Zanders pieņēmis jaunu pseidonīmu? Būs nomazgājies, vai kaut kas sliktāks atgadījies?

Atbildēt

Aga!

08.06.2020. 21:49

»

hm

Putins ir latviešu (latgaliešu) izcelsmes krievs


Artura Priedīša radinieks.

Atbildēt

AugustiņPlukatas

08.06.2020. 21:12

Kārtējie vau-vau-vau uz Krieviju un Putinu!

Atbildēt

Andris

08.06.2020. 21:00

Nesaprotu raksta jēgu-ja neefektīvi tad jau labi, un nav jēga vispār pieminēt. Tad Augustiņam vajag rakstīt par NATO efektivitāti Lībijā (jo Turcija taču ir NATO).... Bet ,ja nopietni vai tad tiešām attiecīgie dienesti nespēj noalgot profesionālākus rakstītājus... Jo labi uzrakstīta propoganda ir efektīvāka nekā tie metāllūžņi ,kurus iepirkusi Latvija...

Atbildēt

Fēlis

08.06.2020. 20:10

"Krievijas karavīrs pēc savas būtības kaujas laukā pieturas pie taktikas – sitam vājos un gulošos, bet, ja jūtam pārspēku, – mūkam prom, asti kājstarpē iespieduši" un "Putina naivā lielgabalgaļa" nepas kopā. Padomā pats. Cilvēki vienkārši iedzīti dirsā un bezprincipiālākajiem un sadistiskākajiem ir iespēja paaugstināt savu materiālo stāvokli. Ja viņiem būtu jāšauj krievus, viņi šautu. Nauda, brāl!

Atbildēt

hm

08.06.2020. 19:47

»

“Wagner”

nav nekāda naivā lielgabalgaļa! Tie ir slepkavas- algotņi KGB čekistu izpratnē. Arī Kremļa Rosgvardija ir algotņu armija. FRS algo ASV algotņu armiju, Francijas “leģināri” arī algotņi. Valstis slēdz līgumus ar privātām karaspēku daļām. Šķiet, ka Latvijas likumdošana neparedz šādu vienību veidošanu. ...


Viņi nekaro, bet veic noteiktus militārus uzdevumus - apsargā, pavada ...
Viņu bruņojumā pārsvarā nav smago ieroču, tāpēc īstu karadarbību viņi pat nevar veikt.
Kāpēc ir radītas algotņu armijas? Iemesli dažādi. ASV tās ir likuma normas. Arābu valstīs nereti visa regulārā armija sastāv no algotņiem. Bet tā vairs nav privātā armija.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: