Menu
Pilnā versija
Foto

Who are You, Mr. Solovej?

Pilskalna burtnieks* · 24.09.2020. · Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētbirzs

27.01.2021. 10:21

Aleksejs Navaļnijs ir bezbailīgs, godīgs, tiešs un atklāts cilvēks. Viņš ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš iestājas par demokrātisko vērtību un brīvību saglabāšanu mūsdienu Krievijā. Viņa drosme un degsme ir apbrīnojama. Aleksejs Navaļnijs ir kā Dievietes Temīdas zobens viņas stingrajā rokā. Diemžēl mūsdienu Krievijā, kuras pārvaldi ir monopolizējis Vladimirs Putins un partija ‘’Vienotā Krievija’’, vārda un uzskatu brīvība ir vien uz papīra. Reālajā dzīvē tagadējā Krievijā nav nedz vārda, nedz uzskatu brīvības. Tas ir skumji, ka cilvēkus par sava privātā viedokļa paušanu var savākt Krievijas policija. Mūsdienu Krievijā valda šovinisms – militārais un pareizticīgās baznīcas kults. Piemēram, brīvdomīgiem pagāniem un pacifistiem Krievijā dzīve nav salda. Tas nav normāli, ka Krievijas Federācija virzās uz jauna totalitārā režīma izveidi. PSRS laikos bija komunistiskā diktatūra, bet pašreizējā Krievijas Federācijā valda kapitālistiskā diktatūra. Vladimira Putina personības kults nav pareizs. Tas, ka Vladimiru Putinu glorificē dzīves laikā, jebkuram saprātīgam un sevi cienošam cilvēkam var šķist nenormāli. Krieviju ir jāpārvalda tautai (cilvēkiem, kas dzīvo Krievijā) nevis šaurai cilvēku grupai, kura ir izzagusi savu valsti un turpina veikt noziegumus pret savu tautu. Manuprāt, Aleksejs Navaļnijs ir varonis. Novēlu Aleksejam Navaļnijam visu to labāko. Lai visvarenā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #svētbirzs

Atbildēt

TYT

25.09.2020. 23:10

Solovjevs ir tāds Krievijas mēroga Gobzems - sajauc totālus melus ar dažiem patiesiem faktiem un taisa no sevis viedo. Tiesa, Krievija plānprātiņu skaits ir krietni lielāks, jo tur ir daudz vairāk ļautiņu.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

25.09.2020. 16:59

»


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

tik tiešām

25.09.2020. 15:21

»

Q

Idiots


Tikai idiots varētu iedomāties, ka Krievijas Pederastija tik ilgi vēl smirdēs uz Cilvēku planētas.

Atbildēt

Miers baro, nemiers posta...

25.09.2020. 12:40

»

wow

Un jūs domājat, ka amerikāņu aviācijas spēka demonstrējumi pie Krimas un Murmanskas, kā arī NATO mācības un pat Latvijas zemessargu mācības laikā, kad rit Krievijas armijas mācības "Kavkaz", notiek tāpat vien


А.P. Čehovs ir teicis (citēju pēc atmiņas) apm. sekojošo: «Ja teātra izrādē uz skatuves pie sienas karājas bise, tad agri vai vēlu tā izšaus». Arī 1941. gada pavasarī/vasarā apm. tajā pat teritorijā tika veikta karaspēka koncentracija un militārā spēka demonstrējumi. Vai atcerieties ar ko tas viss beidzās?!

Atbildēt

wow

25.09.2020. 09:35

Un jūs domājat, ka amerikāņu aviācijas spēka demonstrējumi pie Krimas un Murmanskas, kā arī NATO mācības un pat Latvijas zemessargu mācības laikā, kad rit Krievijas armijas mācības "Kavkaz", notiek tāpat vien!?

Atbildēt

Pilsonis

25.09.2020. 09:20

Cik dumjam jābūt, lai tos atkritumus patērēt?

Atbildēt

Piebilde

25.09.2020. 08:19

»

labākais teikums, ko

izdzirdēju viņu sarunā : es pats ar sevi strīdos. Tikai tā jau kaut kas rodas


Man Youtubē ir iznācis pāris reizes paklausīties Soloveju. Nav viņš īpaši zināma personība tautas masās. Cik patiesa ir tā informācija, ko viņš stāsta, normālam cilvēkam ir liels jautājums. Ja kāds te slavē Navaļniju, tad man ir tāds pats jautājums kur Navaļnijs ņem tos atmaskojošos datus, taču ne tumbočkā. Parasti jau kaut kādu patiesību var noskaidrot tikai daudz gadus pēc notikumiem. Manā sapratnē arī tas pats Gordons ir ļoti diskutējama personība un nevis kaut kāds "gaismas nesējs". Viss , ko mēs varam domāt ir tikai mūsu domas.

Atbildēt

priekš mums viņš

25.09.2020. 05:49

»

reptilis

Ļoti labs raksts! Solovejs ir augsta līmeņa provokātors,tā izteicās cietumā pasēdējušais demonstrāciju pret Putinu dalībnieks


neder, okupants parastais. Krievija NEKAD nemainīsies, slepkavu laupītāju bars, darbam nederīgi netīreļi

Atbildēt

Vai

24.09.2020. 23:21

kāds var pastāstīt, kāpēc eksistē tik daudzi jau zināmi dubultaģenti ???
Mana versija - citādi nemaz nav iespējams iegūt vajadzīgo informāciju !

Atbildēt

reptilis

24.09.2020. 22:12

Ļoti labs raksts! Solovejs ir augsta līmeņa provokātors,tā izteicās cietumā pasēdējušais demonstrāciju pret Putinu dalībnieks....

Atbildēt

agents

24.09.2020. 22:00

Sitas meistars ir vajadzigs kadam no kremla torniem. Vins ievac informaciju no opozicijas un kremla ienaidniekiem ,kuru intervijas nepiemin ,bet privatas sarunas soto to pastasta. Punkts!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

24.09.2020. 21:42

Krievija liela valsts, un no turienes regulāri izlieņ dažādi Kremļa orbītā esoši dīvaiņi, kam sviests galvā: Dugins, Strelkovs, visādi DNR kuratori... Paldies autoram, ka vērsa mūsu uzmanību uz kārtējo no tādiem! :)

Atbildēt

2025. gadā Krievijas valsts pārstās pastāvēt

24.09.2020. 20:10

Būs izslēgta no ANO. Šoigu, Putins, Strelkovs Hāgā kā kara noziedznieki tiks notiesāti. Atstājot Krieviju, tiks arestēti.

CIP operācija, izprovocējot Krieviju ar BUK notriekt Malaizijas lidmašīnu būs izdevusies.

CIP operācija bija sekojoša. BUK Donbasā ieveda formāli. Bija paredzēts notriekt AN lidmašīnu no Ukrainas, kura uz Donbasu veda ieročus ukrainas armijai. Krievijas izlūks zvanīja, ka AN ir pacēlusies. Tūdaļ viņu aizturēja un apcietināja, bet AN neizlidoja. Tās vietā otrieca Malaizijas lidmašīnu.

2025. gadā Krievijā iecels pagaidu administrāciju kā teritorijā, kuras valsts starptautiski ir neatzīta. Tas pats notiks ar Baltkrieviju.


Rakstā minēto profesoru Kremlis virza kā specdienestu alternatīvu pēc 2025. gada, kad pārstās starptautiski eksistēt Krievijas valsts.

Atbildēt

labākais teikums, ko

24.09.2020. 18:33

izdzirdēju viņu sarunā : es pats ar sevi strīdos. Tikai tā jau kaut kas rodas.

Atbildēt

you tube

24.09.2020. 18:31

arī Gordons, Jurijs Tabah
Gudri cilvēki

Atbildēt

Es arī par to domāju

24.09.2020. 18:20

Man drīzāk izveidojies priekšstats, ka šis misters ir Kremļa projekts. Rezerves projekts, kolēģi!

Atbildēt

pietiek lasītājs

24.09.2020. 18:05

Ko gan tas varētu interesēt?Melo visi.Vai autors no RUR honorāra nodokļus EUR ir nomaksājis?

Atbildēt

you tube

24.09.2020. 17:59

Gordona Intervija Solovei. Visam jāpieiet kritiski, ir lietas, kur viņam taisnība, jo demagoģijas pamatprincips 80% taisnības un 20 m % IZCILU melu, tikai meliem neviens netic. Jā kgb cilvēks, bet visas varas gāž vai nu karos, vai iekšēji sistēmā.
Baltkrieviem laikam atliek tikai pilsoņu karš.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: