Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vijs

06.10.2015. 18:55

»

xy

Kāpēc neviens neatceras, ka pirms svētkiem organizatori lielījās, ka beidzot Mežaparka estrādē būs novērsta koru pārvietošanās uz un no skatuves un visi visu laiku atradīsies uz skatuves? Acīmredzot tomēr vajag atjaunot, ka dzied vienas grupas kori, pēc tam tie aiziet un nāk citi - kā tas ir bijis citos...


Šajos svētkos nebija, ko pārvietot. Zēnu koru ir tik maz, ka viņus pat nesadzirdētu. Pie tam - bērniem nav jāsēž aiz kulisēm (mežā), kamēr citi bērni dzied. Bērniem ir jāsēž un jāklausās arī citu koru dziesmas, (kā šogad tika darīts), ik pa laikam apvienojoties kopdziesmā. Tapēc jau tie ir Dziesmu svētki. Un nevis staigāšanas svētki, kā bija 2013. gadā, kad koncerts ilga 6.5 stundas.

Atbildēt

xy

22.09.2015. 09:28

Kāpēc neviens neatceras, ka pirms svētkiem organizatori lielījās, ka beidzot Mežaparka estrādē būs novērsta koru pārvietošanās uz un no skatuves un visi visu laiku atradīsies uz skatuves? Acīmredzot tomēr vajag atjaunot, ka dzied vienas grupas kori, pēc tam tie aiziet un nāk citi - kā tas ir bijis citos svētkos, kur nekādas masveida ģībšanas nav bijis. Tas tikai prasītu izveidot atsevišķu repertuāru, piemēram, zēnu un meiteņu koriem un jauktajiem koriem, vai arī pa vecuma grupām, nevis visiem visu laiku atrasties uz skatuves un dziedāt vienas un tās pašas dziesmas. 2008.gada svētkos kādi kori dziedāja arī no skatītāju vietām, tā kā iespējas izdomāt ir, nevis tikai pateikt, ka tagad maz bērnu varēs piedalīties nākamajos svētkos.

Atbildēt

Ziķeris

06.09.2015. 20:37

Nu gan palagus sarakstījuši A kāds no tā labums? Nākošos svētkus taisīs citi ierēdņi, kas šo nebūs lasījuši.

Atbildēt

zns

06.09.2015. 17:19

Te nu jāteic, ka brēka pa tukšo. Vispirms bija atļauts 6t, tagad jau 10t. Bet 12 000 bērnu patiešām atbilst 10 000 pieaugušajiem. Par ko cepien?

Atbildēt

derdz

06.09.2015. 15:17

parodija! Zolitūdes sāga turpinās! Kad tiek uzbūvēta māja, konstruē automašīnu, tehniku, mašīnas, preces, utt., skaidri norādīts kam paredzēta, kā lietot, cik bieži, cik daudz, utt., tad sanāk kāpēc būvētājs...nepateica vai pateica..tipa dokumentos bija norādīts cik daudz cilvēku tur var būt, slodze,utml., ...vai no valsts atbildīgie dienesti ar to iepazinās, izlasīja...jeb vienkārši nolika malā, un galvenais ka gatavs....vai pirms projekta pieteikšanas par pasākuma rīkošanu valsts iestāde iesniedza šo dokumentāciju pasākuma organizētājiem....vai pasakuma organizētāji iepazinās ar šo tehnisko dokumentāciju, jā vai nē, jeb noklusēja...! Pārējais viss ir plaģiāts. Te jātaisa tiesa un policija lai izmeklē, nevis kaut kādas komisijas...jāsoda cilvēki, kurus ļoti vienkārši dabūt rokā.

Atbildēt

Mumins

06.09.2015. 08:13

Nu, tak' vairāk sūtiet savus bērnus visādos režīma rīkotios tingeltangeļos piedalīties, - ne to vien pieredzēsiet.

Atbildēt

Juta

05.09.2015. 15:29

Aprakstītā statistika par bērnu reakciju uz nežēlīgo ekspluatāciju bez dienas naudas, liecina par mūsu bērnu lielo izturību. Ja mūsu ierēdņu armija 300 000 gab. tiktu tā mocīta (piespiedu stāvēšana), tad puse būtu noģībusi otrai būtu panikas lēkme ar caureju. Vajag ierosināt izmeklēšanas eksperimentu:
ministriju darbiniekiem vismaz 50 000 gab. aizvest ar nevēdinātiem autobusiem, bez brokastīm, pusdienām un čurāšanas uz Salaspili 72 stundu svētku pasākumu mēģinājumam slapjos svētku tērpos fiksētās vietās. (atļauts Kauperam, Paulam un Raimondam teikt apsveikuma runas un taisīt selfijus uz dalībnieku fona)

Atbildēt

hi hi

05.09.2015. 13:24

Galvenais ārsts? par ko tad Pupuele saņēma prēmiju.vai tad nebija atbildīgā par medicīnisko palīdzību?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: