Menu
Pilnā versija
Foto

Zagšanas habilitācija

Arturs Priedītis · 30.08.2016. · Komentāri (31)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Artūrs

11.02.2020. 23:40

»

Arturs Nagliņš

Autors ir neglābjams, jo izdomājis jaunu valstu klasifikāciju. Nav slikti


Tik tiešām L(PS)R Augstākā Padome ar savu lēmumu neatjaunoja Latvijas valsti!
Palasiet LPSR Augstākās Padomes 1991.gada 21. augusta likumu.
Jau nosaukums skaidri pasaka visu: LATVIJAS REPUBLIKAS KONSTITUCIONĀLAIS LIKUMS
Par Latvijas Republikas valstisko statusu...…

neviena vārda par Latvijas valsts atjaunošanu!!!

3. Līdz okupācijas un aneksijas likvidēšanai un Saeimas sasaukšanai augstāko valsts varu Latvijas Republikā pilnībā realizē Latvijas Republikas Augstākā Padome. Latvijas Republikas teritorijā ir spēkā tikai tās augstāko valsts varas un pārvaldes institūciju likumi un lēmumi.

Nu viss turpinās, jo okupācijas sekas un aneksija nav likvidēta!!!

Atbildēt

Vectēvs

07.09.2016. 12:55

»

Vilnis

Lai gan man saprotams Priedīša sašutums par patreizējā režīmekļa zaglīgo u n nodevīgo būtību, tomēr autors vienā rakstā sabāzis tik daudz savstarpēji izslēdzošu atziņu, ka nevar saprast - Priedītis ir muļķis vai nelietis...


Dēls, PSRS bija pasaulē pirmā tautas valsts priekš vienkāršajiem ļaudīm, bet nevis priekš burzujiem domāta. Tā gādāja par tautu, bet nevis tā kā tagad par tautu neviens negādā.PSRS bija visdabiskākā valsts, bet tikai neizturēja cilvēku grēcīgumu, par ko iestājās Luters, kurš teica, ka cilvēks jau no dabas ir mēsls.

Atbildēt

Deniss

05.09.2016. 07:51

»

Vilnis > Denisam

Un kur tad saredzama tāda tipiska latvieša aprobežotība


Aprobežots esi tāpēc, ka nesaproti, ka latviešiem nav valsts patstāvīga, bet pieder amerikāņiem, jo latvieši ir par truliem priekš valsts. Tādiem Viļiem valsts nevar būt, jo dulli un nelietīgi vīri ir latviešu smirdoņas.

Atbildēt

D.

04.09.2016. 23:13

»

Vilnis > Denisam

Un kur tad saredzama tāda tipiska latvieša aprobežotība


kaut vai tajā faktā, ka nāci apskatīties vai tavu latvisko smirdoņu kāds ir ievērojis, nožēlojamais latviešu īdiot!

Atbildēt

Vilnis > Denisam

04.09.2016. 21:28

Un kur tad saredzama tāda tipiska latvieša aprobežotība?

Vai spējā aizrādīt uz šovinistiskās sovietijas asiņaino purnu? Vai nevēlēšanās atzīt šādus "priedīšus" un "denisus" par politoloģijas guru?

Varbūt aprobežotība ir vēlme pēc savas nacionālās valsts?

Atbildēt

Vilnis

04.09.2016. 09:01

Lai gan man saprotams Priedīša sašutums par patreizējā režīmekļa zaglīgo u n nodevīgo būtību, tomēr autors vienā rakstā sabāzis tik daudz savstarpēji izslēdzošu atziņu, ka nevar saprast - Priedītis ir muļķis vai nelietis?

Piemēram - PSRS esot dabiska valsts. Kur tad slēpjas tās dabiskums? Vai marksisma cilvēknīšanas ideoloģijā? Vai miljoniem nomaitāto cilveku dzīvībās? Vai nacionālajā apspiešanā, kuru rezultātā no etnogrāfiskās kartes ir izzudušas desmitiem un desmitiem maztautiņas, pie reizes arī pa kādai lielākai.
PSRS ir bijusi pati īstākā un riebīgākā impērija, un tikai ar prieku varu atzīt tās nosprāgšanas faktu.

LR izveidē Priedītis pilnīgi ignorē (ceru ka aiz naiva stulbuma!? :-D) latviešu kā tautas atbrīvošanās un nācijas pašnoteikšanās vēlmes. Nu nekādi nevar ignorēt simtiem tūkstošu cilvēku m ītiņus Mežparkā un Daugavmalā. Tas, ka revolūciju taisa ideālisti, bet augļus bauda nelieši ir vispārzināms.

Atbildēt

Feiss

04.09.2016. 06:53

Ai, kā uzprasās!!!

Atbildēt

Arturs Nagliņš

01.09.2016. 09:21

Par Rubika kungu var ņirgāties (kā tas komentāros notiek) tikai tie latvieši, kuri ir latviešu zagšanas un stulbuma reputācijas autori, savā nevērtībā nemaz nesaprotot, kas ir ideālisms un patriotisms, jo šo izdzimteņu prātiņš ir novirzīts vienīgi uz nelietībām vienam pret otru.

Atbildēt

Žulīti,

01.09.2016. 09:08

»

mēģinam atcerēties

kurš bija pasūtījis simtiem tūkstošu rokudzelžu


tu Dabas bērns/Žuli esi apvārdojams kā visi latviešu tukšpauri un cūkas! Latviešiem ir jāpasūta zārki, bet nevis rokutverēkļi!

Atbildēt

mēģinam atcerēties

31.08.2016. 22:14

»

pastalnieks

Pēc vispārcilvēciskām īpašībām Rubiks salīdzinot ar pašreizējiem siles lopiem ir kā aristokrāts bomžu barā


kurš bija pasūtījis simtiem tūkstošu rokudzelžu ?
Ideālists Rubiks...

Atbildēt

Re re

31.08.2016. 18:38

Muļķītis Dainītis vairs nav muļķītis, bet rūdīts latviešu nelietis – LRTT klients kvadrātā (par LTF noziegumiem un pēcākajiem noziegumiem). Nupat pastrādāja neticamu nelietību: ”Savukārt bijušais Latvijas Tautas frontes pirmais priekšsēdētājs un Augstākās Padomes priekšsēdētāja vietnieks Dainis Īvāns savā runā uzsvēra, ka ASV un ASV pilsoņi ir bijuši ļoti svarīgi Latvijai tās neatkarības atgūšanas laikā, uzsverot, ka ASV viceprezidenta vizīte ir notikusi arī laikā, kad “drūmākais Latvijas murgs varētu būt PutinaRībentrampa pakts”. Šis latviešu lops tātad neko nesaprot vai izliekās nesaprotam no ASV ģeopolitiskās varas Latvijā. Viņš nezina par M.-R. pakta speciāli radīto ideoloģisko slodzi, lai diskreditētu PSRS un apmuļķotu ļaužu masas. Viņš neko nezina par II Pasaules kara vēsturi. Viņam Latvija nav svēta. Žēl tās tantiņas, kuras savā laikā dāvināja šim mērglim svīterus ar auseklīšu ornamentiem. Mēsls ir pilnā mērā uzpeldējis, nepārprotami atklājot savu zemisko dvēseli.

Atbildēt

CENZĒTS

31.08.2016. 17:48

»

labus

Ontūna "siles lopi" stabili iegājuši apgrozībā


;)

Būtu lietderīgi prezizēt - SILES CŪKlopi, patiesībā.

Atbildēt

Udo Ulbergs

31.08.2016. 15:19

»

U.U.

Pēc šī raksta izlasīšanas latvieši vairs nezags un pārtaisīs savu nacionālo identitāti


Pareizi! Jau no 2016.gada 1.septembra latviešu tautu vairs nedrīkstēs apsaukāt par zagļu tautu, jo tā vairs nebūs taisnība. Ja atkal kāds leitis izteiksies par latviešu slaveno "naudas atmazgāšanu un korupciju", tad Latvija pieteiks atomkaru Lietuvai, gaisā tiks pacelta repšes eskadriļa, lai nomestu latviešu divas atombumbas uz leišu veco galvaspilsētu Kauņu un piespiestu leišus Viļņā pacelt balto karogu virs Gedimina torņa.

Atbildēt

labus

31.08.2016. 14:28

Ontūna "siles lopi" stabili iegājuši apgrozībā ;)

Atbildēt

U.U.

31.08.2016. 13:57

Pēc šī raksta izlasīšanas latvieši vairs nezags un pārtaisīs savu nacionālo identitāti.

Atbildēt

pastalnieks

31.08.2016. 13:25

Pēc vispārcilvēciskām īpašībām Rubiks salīdzinot ar pašreizējiem siles lopiem ir kā aristokrāts bomžu barā!

Atbildēt

tas ir jāsaprot

31.08.2016. 12:44

tā,ka grēkāzis Rubiks sešus gadus atradās aiz zviedru gardīnēm par pretošanos tautas bagātību izlaupīšanai.Īsts enģelis.

Atbildēt

autoram

31.08.2016. 09:52

Zagt latvieši iemācījās nevis pēcpadomju,bet gan padomju gados.Un kāda jēga no jūsu glorificētā biedra Rubika bija Eiropas parlamentā.Par kādu ideālismu viņš tur cīnījās?Ja jau bija tāds ideālists,tad vajadzēja no kapaitālistiski buržuāziskā režīma vienkārši distancēties un nepiedalīties tajā "šmucē".Amen.

Atbildēt

kukū

31.08.2016. 03:34

Autors trāpījis siles lopiem tieši pa olām, fakti ir neapgāžami!

Atbildēt

Edge

30.08.2016. 22:55

»

Priedīt!

LR neradās ar Gorbačova gribu, kā Tu to traktē. Tā bija jau pirms Gorbačova. Diemžēl neatjaunoja to kura bija, bet tādu kā Tu vadībā/atbalstot jaunu 4. maija republiku. Diemžēl, liekas, tam nav nozīme, jo pārējais Tevis aprakstītais, diemžēl , lielākajā daļā, jāatzīst par patiesību un diez vai ko mainītu...


"Starts" nav tik svarīgs kā finišs. Noder apjēgt esošo procesu, lai lieki par kādiem "traucēkļiem" nebūtu jāsatraucas. Kā tādās reizēs izsakās:
"......un pēdējie būs pirmie." Latvijas "pus-valstij" ir visas iespējas saplūst ar ES kodolu/ federāciju jau pirms Igaunijs:
" Eksperti: Eiropas federalizācija ir neizbēgama "
(NRA, 24.07.2015.)

Atbildēt

zane

30.08.2016. 21:11

Izlasisim kungi un damas definiciju kas ir valsts. Un padomasim cik tai atbilst Latvija. Ir krejums un krejuma izstadajums utt....Latvija vairak gan velk uz izstradajumu ne valsti.Piekritu Priedisa kg katram vardam

Atbildēt

Dabas bērns

30.08.2016. 20:53

"Līdz PSRS sabrukumam bija tikai viena tipa valsts – dabiskā valsts"
****************

PSRS - dabiska valsts ???
Kaut kā šķiet, ka PSRS bija izcili mākslīgs konglomerāts ar pašu mākslīgāko no reliģijām - zinātnisko komunismu - priekšgalā.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

30.08.2016. 18:27

Autors ir neglābjams, jo izdomājis jaunu valstu klasifikāciju. Nav slikti.

Atbildēt

Priedīt!

30.08.2016. 18:02

LR neradās ar Gorbačova gribu, kā Tu to traktē. Tā bija jau pirms Gorbačova. Diemžēl neatjaunoja to kura bija, bet tādu kā Tu vadībā/atbalstot jaunu 4. maija republiku. Diemžēl, liekas, tam nav nozīme, jo pārējais Tevis aprakstītais, diemžēl , lielākajā daļā, jāatzīst par patiesību un diez vai ko mainītu, ja tiktu atjaunota 1918. cada LR. Cilvēki, kas realizēja "politiku" jau "pa lielam" būtu tie paši. Diemžēl. Un, esot Igaunijā , šogad vairākkārt, tā arī nespēju saprast- kas mums traucēja- starta apstākļi neatkarību "atjaunojot" taču bija vienādi. Tiešām tā ir mentalitāte?

Atbildēt

Okšķeris

30.08.2016. 17:45

Latvijas Republikas 5. Saeimas plenārsēde 1993. gada 4. novembrī
O.Grīgs (LZS)”…. Pašlaik [1993] daudzi cilvēki man saka: paklausies, deputāta kungs, kāpēc šodien latviešu cilvēks ar krietnu un godīgu darbu vairs nevar izdzīvot? Kāpēc? Tomēr tajā pašā laikā jūs redzat, kas darās – kādi bagātnieki ir… Es varēju saprast Benjamiņa kungu, kurš no avīžpuiku skriešanas ieguva miljonus; es saprotu Fordu, kurš ir miljardieris, kurš sāka kā atslēdznieks… Bet kas tagad ir miljonāri? Kā viņiem šie līdzekļi ir tikuši? Man nav žēl, un tāpēc es tikai drusciņ pieskaršos šīs noziedzīgās pasaules partijas represīvajam aparātam, kas šodien vēl ir Latvijā. Un tātad – LPSR VDK. Īsi par faktiem. Es nedaudz aizkavēšu jūsu uzmanību. Pirmā daļa – izlūkošana, otrā daļa – pretizlūkošana, ceturtā daļa – transporta pretizlūkošanas nodrošināšana, piektā daļa – “Z” daļa – cīņa pret ideoloģisko diversiju, iekšējā politiskā izspiedze, septītā daļa – ārējā novērošana, organizētās noziedzības apkarošanas daļa, operatīvā tehniskā daļa, VDK arhīvs. Un tagad paskatīsimies īsu aprakstu, kur šodien šie visi “galvas” cilvēki praktiski atrodas! Kad es dzirdu vārdu “Latvestist”, kas praktiski grib privatizēt vai nomāt “Latvijas naftu”, un kad šeit viens otrs izsakās, ka tas ir normāli, ka mums ir vienalga, kaut tikai valstij nāk nauda, tad tas mani pārsteidz. Vai tad tiešām principu vairs nav? Pirmie LPSR VDK priekšsēdētāji Avdjukevičs un Zukulis, paldies Dievam, ir miruši. Johansons darbojas firmas “Inversija” vadībā. Šī firma nodarbojas ar Latvijas mazās aviācijas privatizēšanu. Tur strādā vairāki LPSR VDK darbinieki. Var jau būt, ka viņi strādās Latvijas labā. Johansona pirmais vietnieks ģenerālmajors Červinskis, kas ar Krjučkova pavēli tika nosūtīts darbā uz Krasnodaras novadu par novada VDK pārvaldes priekšnieku, tagad ir pensijā un arī atrodas Rīgā, turklāt ar uzdevumu, bet pirms aizbraukšanas viņš savu dzīvokli noformēja uz meitas vārda. Viņam līdzi aizbrauca Gribusts un Ščeguļnijs – arī lieli priekšnieki. Johansona otrais vietnieks Trubiņš strādā Vācijas-Latvijas kopuzņēmumā, kura darbība ietver operācijas ar nekustamo īpašumu. Nekas jauns jau tas nav. Johansona trešais vietnieks kadru jautājumos Vanags patlaban vada darbu ar kadriem bankā “Baltija”. Viņa pakļautībā šajā iestādē strādā apmēram 16 LPSR VDK bijušo darbinieku, kuri galvenokārt nodrošina apsardzes funkcijas. No kurienes pēkšņi “Baltijai” radās nauda, ko bārstīt pa labi un pa kreisi? LPSR VDK pēdējais pirmās daļas priekšnieks Anspoks patlaban ir VESSAT pirmās pārvaldes – Izlūkpārvaldes priekšnieka vietnieks. Man liekas, ka Inkēna kungam tas arī ir jāzina. Viņa tiešais priekšnieks Traupmanis ir kādreizējais VDK pirmās daļas priekšnieks un neba jau ar mazu algu… Un tas, Kristovska kungs, ir jums, jūsu zināšanai: pēdējais VDK organizētās noziedzības apkarošanas daļas priekšnieks, bijušais otrās daļas priekšnieka vietnieks Anaņjevs vada bankas “Baltija” apsardzes dienestu. VDK septītās daļas darbinieki ar šīs daļas priekšnieku Jakovļevu priekšgalā… Anaņjeva rīcībā ir visa VDK organizētās noziedzības nodaļas, arī daļa no pretizlūkošanas un otrās daļas elektroniskās datu bankas. Pēdējais VDK otrās daļas priekšnieks Morozs kopā ar Haritonovu – mafijas barvedi-krusttēvu – darbojas Rīgas jūras kuģniecībā, ir privātuzņēmumu vadītāji. Jāatzīmē, ka Jūras kuģniecība ir viens no spēcīgākajiem VDK pretizlūkošanas “jumta” pieseguzņēmumiem. Viens no pēdējiem otrās daļas priekšnieka vietniekiem Holmogorcevs ir “Latvestist” vadībā, kas, iespējams, privatizēs “Ventspils naftu”, Oša kungs. Otrās daļas priekšnieka vietnieks Krivcuns nodarbojas ar naftu, Krasjuks – ar naftu un metāliem, otrās daļas priekšnieka Kirilova profesionālais darbs VDK bija saistīts ar ebreju jautājumu, un Marjašas kundze zina, kas tika darīts arī ar ebrejiem. Cibuļskis VDK izspiegoja ārvalstniekus, ārzemju diplomātus, bet tagad darbojas Krievijas-Latvijas kopuzņēmumā. Šī firma ir Krievijas izlūkdienesta “jumts” Latvijā. Ģenerālmajors Červinskis augusta puča laikā devās uz Krieviju darbā, un viņam līdzi aizbrauca Gribusts un Ščeguļnijs. Viņi abi ir nodaļu priekšnieki, kas aktīvi piedalījās janvāra notikumos, augusta puča organizēšanā un bijuši cieši saistīti ar OMON vienībām. Ščeguļnija darbs bija LPSR-PSRS drošības jautājumi. Tagad viņš ir atgriezies Rīgā un pretendē uz “siltu vietiņu”. Gribusta kompetencē ietilpa izlūkošana un pretizlūkošana. Atkal ir sagatavota “silta” vieta. Otrās daļas priekšnieks Šteinbriks laikam tagad ir atpūtā, bet VDK ilggadējs ceturtās daļas priekšnieks Gucs patlaban pārvalda Rīgas ostas drošības jautājumus. Bijušais piektās daļas operatīvais darbinieks Indriksons ir “Skonto” ģenerāldirektors. Šajā firmā apsardzi nodrošina bijušie OMON kaujinieki un arī vadībā ir citi VDK darbinieki. Daļas priekšnieks Jakovļevs, kā jau minēju, ir personālā sastāva nodrošinātājs bankas “Baltija” apsardzē. Kādreizējais desmitās daļas priekšnieks Kārkliņš Latvijas Valsts arhīvos pārzina filtrāciju lietu fondu. Radio pretizlūkošanas “R” dienests ar visu vadību – Jevsjukēviču, Ļepjoškinu – ar LPSR VDK pavēli 1991.gadā tika nodots PSRS VDK Baltijas Kara apgabala sevišķās daļas pārziņā. Šis dienests turpina kontrolēt visas Latvijas ēteru, faktiski kontrolē piektās daļas no visas Eiropas ēteru, tajā skaitā jūsu sarunas pa radiotelefoniem. Tās tiek ierakstītas magnetofona lentē un sīki izanalizētas Maskavā. Daļas priekšnieks Sofičuks ir finansu daļā, bet viņa vietnieks Utkins strādā PSRS Sevišķajā daļā Maiznīcas ielā 5. Informācijas analīzes daļas priekšnieks Kukurīts ir SIA “Rāma” vadībā. Un es jums varētu turpināt šo sarakstu bezgalīgi… (No zāles: “Turpini, turpini! Vajag!”)

Atbildēt

DENISS

30.08.2016. 17:43

No Stikla kalna: "Valsts centrā vienmēr ir idejiskā cīņa, idejiskā pilnveidošanās un vēršanās pret idejisko aprobežotību un idejiskajām aplamībām. Tā tas ir bijis vienmēr t.s. dabiskajās valstīs, kuru ideoloģija un politika ir tendēta tautas un valsts virzienā. Tā tas nav un faktiski nevar būt t.s. mākslīgajās valstīs, kuras tika manipulatīvi noformētas PSRS vietā. Mākslīgajās valstīs centrā ir nauda un naudas zagšana. Tādā mākslīgajā valstī kā LR apzināti tiek uzkurināts antisovetisms un banāla rusofobija, lai tautas apziņā aizplīvurotu naudas un zagšanas totālo lomu un varu. Zagļi (Nouveau riche) tēlo aristokrātus, buržujus, garīgo eliti, nespējot nogrimēt savas trulās un bandītiem līdzīgās fizionomijas. Zagļu sievas tēlo augstākās sabiedrības dāmas, nespējot nogrimēt kurtizānes izskatu un būtību. Mākslīgajā valstī plebejisms nav šķiriskā pazīme, bet cilvēciskā pazīme – slimība, vīruss, diagnoze. Skaidri ir redzams garīgās sublimācijas deficīts: zemāko un instinktīvo tieksmju pārvēršanās augstākajā psihiskajā enerģijā. Cilvēka morālās reakcijas instrumentālā precizitāte ir zudusi, un tās vietā smird „morālais plurālisms”. Tie, kuri sevi dēvē par politiķiem, nevar lepoties ar saprātu, racionālismu, idejiskumu, ideālismu, kompetenci, analītiskumu, laikmeta globālo sociālo problēmu izpratni. Mākslīgās valsts cilvēki tūlīt sev piesprieda ārprātīgu sodu – viņu visa pagātne nekur neder. Ļaudis, naudas dēmona pārņemti, nespēj saprast, ka cilvēks bez pagātnes nav neko vērts un viņa dzīvei nav nekādi pamati. Tādam cilvēkam nevar būt nākotnes tēls. Atsacīšanās no pagātnes ir atsacīšanās no saviem vecākiem un vecvecākiem, kas ir fundamentāla nekrietnība un fundamentālas deģenerācijas pazīme."

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: