Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bite

10.11.2013. 12:15

Vai no valsts puses tāds stulbums ir iespējams attiecībā uz Liepājas metalurgu, laikam politiķiem tas bijis labs barošanās veids, tāpat kā Parex un visur savu spalvaino roku pielicis Godmanis un viņa brālis dzērājs. Kā ar to mūsu valsts prokuratūru, laikam ar to arī padalijās. Ar ko vispār nodarbojas prokuratūra, izskatās ka tā ir politiska organizācija.

Atbildēt

foršas shēmas

08.11.2013. 19:25

minēšu vienu: peļņu izņem dividendēs, ne liek attīstībai, attīstībai ņem ES naudu............

Atbildēt

N.Māstrihts

08.11.2013. 08:11

»

Pietiek baumot

Godmanis ir latvietis tīrākais. Bildēs tam redzams nameja zelta gredzens. Izraēlas bērni tādas rotas nenēsā


Īstākais žids Godmanis, kas prot pielāgoties - talantīgs nelietis. Labi zin, ko ēdis.To jau redz pēc domāšanas un attieksmes.Kamēr Godmani ar viņa draugaļu no Iekšlietu minitrijas nepakārs Doma laukumnā publiski, tauta nenotocēs valsts varai.

Atbildēt

pareģis

08.11.2013. 07:27

Droši vien Kirovs nopludināja informāciju..
Bet patiesībā, jau abi akcionāri, saņēma vai saņems nedeklarētu apaļu summiņu..

Atbildēt

Purple rain

08.11.2013. 01:08

»

.jpg

Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man...


...bet,tiem kas tagad zog,musu berni(paldies,Dievam manejais Anglija macas)vinu berniem paaudzu paaudzem vergos...

Atbildēt

Metalurgs

08.11.2013. 01:01

»

.jpg

Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man...


Paldies par zinu. Varbut ir vel kada interesanta doma ?

Atbildēt

.jpg

08.11.2013. 00:54

»

Metalurgs

Izklausies pārāk labi par visu informēts . Tas iespējams reizēm var kļūt apgrūtinoši un bīstami


Tfu! Tfu! Tfu! Kad tevi ar karstu dzelzi! Nedraudi man.
To, ka uz 10 lapām 3 cilvēki nevar uzlikt pilnīgi identiskus parakstus, saprot katrs. Pamēģini 5 reizes parakstīties, pats redzēsi. Bez tam redzams, kur paraksts apgriezts un uzlikts. Tā dara ražošanas biznesā, ja īstos līgumus sūta pa pastu, nevis brauc slēgt uz kaut kādu harbinu, bet pasūtījums, piem., jāsāk ražot uzreiz, tad viens otram aizsūta šādus e-surogātus. Juridiski tādi ir nederīgi. Strīda gadījumā vajadzēs pierādīt, ka tiešām parakstījuši un ka tajā datumā.
Mūsu valsti izzog tāpēc, ka es no sava ķēķa redzu viltojumu, bet prokuratūrā tomēr sēž "ēriks" ar "masonu pirts" klientiem, kuri neredz.

Atbildēt

Pietiek baumot

07.11.2013. 20:01

http://nra.lv/latvija/politika/72745-godmanis-pagaidam-neplanojot-pievienoties-kadam-politiskajam-spekam.htm - te būs Godmaņa nameja zelta gredzens. Latvietis tīrākais ;)

Atbildēt

Atvadas ž gaumē

07.11.2013. 19:51

"Liepājas metalurga" darbinieki ar prieku un pateicību ir pieņēmuši Liepājas simfoniskā orķestra piedāvājumu un Latviešu Biedrības nama zāle būs pārpildīta. Metalurgiem tā būs vēl viena iespēja pabūt kopā – gan tiem, kuri rūpnīcā darbu turpinās administratora vadībā, gan tiem, kuri no darba metalurgā būs atbrīvoti, kurš pēc desmit, kurš trīsdesmit rūpnīcai atdotiem gadiem, informē "Liepājas metalurga" sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Simona Laiveniece.

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 17:09

»

Purple rain

Lai ari kopuma Godmanis ir idiots,bet ne tads lai butu perkama ielenei,viss ir mazliet elegantak...atceresimies,ka DB tiesajas ar Godmani,par rakstu,ka Godmanis lobe SWH interese,DB zaudeja,bet kad Godmanis(jeb "lielais BET!")beidza "premjeret"vina pirma darbavieta bija SWH :)))BET!(ka teiktu Godmanis...


No komenta saprotu, ka ļoti gribas Godmani pataisīt par muļķi, kas amatos realizēja savu muļķību muļķības un idiotisma realizēšanas pēc. Žids Godmanis atšķiras no parasta žida un parasta latvieša, jo ir izcils žīds. Nelietis, kas sagrāvis Latvijas ekonomiku, pieļāvis tās izzagšanu, strādājot ar komunistiem uz vienu roku varas pārņemšanā un likumdošanas nostiprināšanā atkjaunotajā Latvijā ta’, lai komunisti paliktu pie varas un varētu tirpināt zagt. Godmanis pakārtoti kopā ar U.Osi, kas līdzīgi piedaļās rebēs un shēmās visai neuzkrītoši, ir no "kluso" kategotijas, kur tiek viss nostrādāts TV kameru priekšā tā, ka muļķe paliek gan sabiedrība, gan valsts. Godmanis par to smejas. Jo ir gudrāks par daidziem, nevis muļķis, kā Jums gribas Godmani raksturot.

Atbildēt

.jpg

07.11.2013. 15:31

Tekstā negribas lauzīties, bet paraksti ir vienkārši uzkopēti uz teksta, nezinu, kas tā par "tehnoloģiju", bet dokumenti nav parakstīti klātienē, tā dažkārt paraksta līgumus saskaņošanas procesā, sūtot pa e-pastu, bet juridiska spēka tādiem parakstiem nav, līgumiem jābūt oriģināliem, ja sākas strīds. Ikviens var "izgriezt" parakstu un likt zem jebkāda satura, nomainīt datumus utt. Cik šis viss ticami? Ķer uz muļķa ar fiktīviem dokumentiem.

Atbildēt

Brīnos es

07.11.2013. 14:24

»

metalurgs

Nav noslepums, ka vismaz 5 pēdejos gadus liela daļa metalurga produkcojas realizācija tika veikta caur Kipras banku (pat uz Lietuvu), naudas uzkrājums tur ir diezgan iespaidīgs!!! Tapēc ne Metalurga galv.grāmetvede, ne arī galv.ekonomiste līdz šim brīdīm nevarēs konkrēti noteikt - kāda rūpnīcai "īstā...


Jābrīnās, kāpēc abi žuļiki nav aiz restēm. Vai tiešām Latvijā vairs nav nevienas tiesībsargājošās institūcijas? Kur ir Tiesībsargs, par piemēru? Viņš varēja mēnešiem ņemties par skolēnu darba burtnīcām, kas vecākiem maksātu pāris cigarešu paciņu, taču, kur aiziet miljoni valsts naudas, tur Tiesībsargs klusē, kā ūdeni mutē ieņēmis.

Atbildēt

Purple rain

07.11.2013. 14:08

»

N.Māstrihts

Godmanis sasauca sēdi par Parex glabšanu, aizsūtīja no tās Sudrabu mājās, Mizītis kā ģenprokurors aiztinās pats. Godmanis Latvijā tēlo nabagu kā visi židi, turot ārzonu kontos kukuļu naudu, ko saņēmis


Lai ari kopuma Godmanis ir idiots,bet ne tads lai butu perkama ielenei,viss ir mazliet elegantak...atceresimies,ka DB tiesajas ar Godmani,par rakstu,ka Godmanis lobe SWH interese,DB zaudeja,bet kad Godmanis(jeb "lielais BET!")beidza "premjeret"vina pirma darbavieta bija SWH :)))BET!(ka teiktu Godmanis)tas jau lietas butibu nemaina,vai par "pakalpojumu"sanem naudu vai ari "pakalpojumu"...eh,latvija,skumju zeme...
P.S.karoche,Lapsu par prezidentu!!!

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 13:26

»

Ojārs

Kļūdas labojums - nevis Godmanis, bet Rimšēvičs ir Parex glābējs


Godmanis sasauca sēdi par Parex glabšanu, aizsūtīja no tās Sudrabu mājās, Mizītis kā ģenprokurors aiztinās pats. Godmanis Latvijā tēlo nabagu kā visi židi, turot ārzonu kontos kukuļu naudu, ko saņēmis.

Atbildēt

metalurgs

07.11.2013. 11:21

Kur pazudis lielais glābējs un bazūnētājs pastalnieks vilnītis ?

Atbildēt

Guntis V.

07.11.2013. 10:52

M.Krieķis gan malacis !!!

Atbildēt

erfgv

07.11.2013. 09:37

nu ko vel viena razosana iznicinata veiksmes stasts turpinas, skaidrs ir viens beigas jau kautko razos , tikai bus apjati nodoklu maksataji.

Atbildēt

N.Māstrihts

07.11.2013. 09:12

Latvijas valsts kases izagšana ar amatpersonu palīdzību, veicot naudas pārskaitījumus ārzonās - Lemberga variants. Lai tik muļķa nodokļu maksātāji maksā caurajā valsts kasē, kas neprot zagt, bet godprātīgi gatavi zegt izzagto valsts kasi, ko veica Godmanis ar Parex glābšanu.

Atbildēt

metalurgs

07.11.2013. 08:47

Nav noslepums, ka vismaz 5 pēdejos gadus liela daļa metalurga produkcojas realizācija tika veikta caur Kipras banku (pat uz Lietuvu), naudas uzkrājums tur ir diezgan iespaidīgs!!! Tapēc ne Metalurga galv.grāmetvede, ne arī galv.ekonomiste līdz šim brīdīm nevarēs konkrēti noteikt - kāda rūpnīcai "īstā" peļņa, un kāda "īsta" produkcijas pašizmaksa.Visa nauda, ko vēlās investēt tā saucāmājs "Daļpolimetal" ir metalurga nopelnīta nauda.

Atbildēt

vilis

07.11.2013. 04:25

Tas viss ir kaķim zem astes.Lai kam pieder tagad akcijas,LM ir maksārnespējīgs,un līdz ar to izrietošās sekas

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

07.11.2013. 00:41

Pēdējoreiz, kad biju Kiprā, tur valsts valoda bija grieķu :))))

Tagad izrādās, ka Kipras kompānijas paraksta līgumus krieviski? ;)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: