Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

AS Liepājas metalurgs akciju kontrolpaketes īpašnieks un padomes priekšsēdētājs Sergejs Zaharjins un viņa dzīvesbiedre Jeļena Zaharjina savas lepnās privātmājas rekonstrukcijai Liepājā krāpnieciski piesavinājušies dažādus būvmateriālus, kas bijuši paredzēti Zaharjinas un viņas biznesa partnera Aivara Kupača kopējam biznesam, - kā uzzinājis Pietiek, ar šāda satura iesniegumu Valsts policijā vērsies pats Kupačs.

Kā rāda Lursoft datu bāze, Kupačs kopā ar Zaharjina dzīvesbiedri 2003. gadā uz pusēm nodibinājuši SIA Ravia, kurā Zaharjina bijusi 50% kapitāldaļu īpašniece līdz 2005. gada sākumam,  bet valdes locekle - līdz pat 2007. gada nogalei.

Policijā Kupačs vērsies pēc tam, kad darbu SIA Ravia pārtraukusi uzņēmuma ilggadējā grāmatvede un viņš tās nodotajos grāmatvedības dokumentos pievērsis uzmanību kādai pavadzīmei par 20 durvju bloku iegādi kopsummā par 4720 latiem, kuru kā preces saņēmējs bija parakstījis Zaharjins. Viņam oficiāli ar SIA Ravia nekāda sakara nav bijis.

Pēc šī fakta Kupačs sācis rūpīgi pārskatīt visus SIA Ravia grāmatvedībā esošos dokumentus, kā arī pārbaudīt, vai no nama, ko SIA bija iegādājusies no Liepājas metalurga un apņēmusies pārbūvēt par daudzdzīvokļu namu Liepājas metalurga vajadzībām, arī citi materiāli nav aizplūduši Zaharjinu pāra personiskajām vajadzībām.

Rezultātā viņš secinājis, ka pašu personiskās mājas rekonstrukcijā Dzintaru ielā 23 Zaharjinu laulātais pāris varētu būt ieguldījis vairāk nekā 63 tūkstošus latu vērtus būvmateriālus un audioaparatūru, kas bijuši paredzēti SIA Ravia pārbūvētajam namam.

Tolaik Kupačs bijis pārliecināts, ka visi materiāli, kurus par SIA Ravia līdzekļiem iepērk Zaharjina, ir paredzēti tieši Liepājas metalurgam domātās ēkas rekonstrukcijai. Savukārt dokumentu izpēte atklājusi veselu virkni gadījumu, par kuriem bijis skaidrs - būvmateriāli aizplūduši tieši uz Zaharjinu privātmāju.

Pirmdien Pietiek publicēs pilnu Kupača iesniegumu Valsts policijai, kurā uzskaitīta vesela virkne konkrētu, ar dokumentiem apstiprinātu gadījumu, kad  Zaharjinu ģimene "sajaukusi" SIA Ravia kabatu ar savu personisko.

Novērtē šo rakstu:

0
0