Menu
Pilnā versija
Foto

Zahejs

Leonards Inkins · 08.01.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:)))

09.01.2022. 11:14

Skolnieciņ , Jehovas lieciniekiem ir līdzīga stratēģija . :D

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 11:14

»

definīcija

Skolnieciņ,reliģijas un apziņa ir nesavienojamas lietas


Pasaki to Teoloģijas fakultātes profesoriem un dekanātam, lai tas kristietību izņem no savas studiju programmas un aizliedz docēt ar kristietību saistītus studiju kursus. Pasaki to Izglītības un zinātnes ministrijas ierēdņiem, lai kristīgo mācību aizliedz mācīt skolās.
Tu vienkārši dirsies par terminiem, bet patiesībā Tu bezkaunīgi aizstāvi kristīgo baznīcu. Un Tavas definīcijas ir tukša diršanās un spamošana.
Iemācies jēdzienu ''sinonīms'', latviešu valodā ir pieņemts lietot sinonīmus. Studē latviešu valodu. Vārdi ''reliģija'' un ''ticība'' ir sinonīmi.

Atbildēt

Artūra Priedīša vārdā nosauktajā pietiek.com

09.01.2022. 10:48

Ir uzradies jauns spamotājs, kas savu blogu jauc ar avīzi.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 10:23

Elki ir apjomīgi Dievu un Dieviešu atveidojumi, kuru tuvumā notiek reliģiskās darbības. Savukārt, elkmeži ir svētmeži, kuros ir izvietoti elki un svētakmeņi bezasiņu ziedojumu atstāšanai. Latvju Dievu elki ir Latvju Dievu atveidojumi, kas izgrebti no koka. Mūsdienās elkus var veidot no keramikas, mālā masā pievienojot kāda nešķīstoša metāla oksīdu krāsas nodrošināšanai. Ar 3D printeru palīdzību var viegli izveidot 3 līdz 5 metrus augstus elka šablonus. Tālā senatnē skandināvi lietoja no koka izgrebtus elkus kā starpniekus ar Dieviem un Dievietēm. Mūsdienās par Dieva Pērkona atveidojumu var izmantot koriģētu Dieva Perūna atveidojumu. Uz Pērkona – Debesu Tēva elka ir jābūt atainotam pērkoņkrustam un vārdam ‘’Pērkons’’. Elkam ir jāizskatās apmēram šādi: https://m.youtube.com/watch?v ulO1tTA8Idc un https://m.youtube.com/watch?v ZNnsK5aqFSg
Citu Dievu un Dieviešu atveidojumus ir jāveido līdzīgi: https://m.youtube.com/watch?v xXiVpt7SK4Q&feature youtu.be

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 10:23

Dievturība bez Latvju Dievu tempļiem un elkmežiem, svētbirzēm un svētakmeņiem nevar pastāvēt. Pat kristiešiem ir baznīcas, krusti un ikonas. Dievturība bez saviem sakrālajiem simboliem un spēka vietām nevar pastāvēt. Mūsu tauta ir daudz ko pārcietusi. Podomju totalitārisma gadi bija smagi priekš dievturiem, jo kopš 1940. gada 17. jūnija, kad Padomju Krievija okupēja un vēlāk arī anektēja Latvijas Republiku, dievturība bija aizliegta. Daudzus dievturus totalitārais padomju režīms nogalināja jau 1940. gada vasarā. Teju pusgadsimtu dievturi nevarēja brīvi darboties. Dievturības atbalsis saglabājās vien trimdā. Vien 1991. gadā dievturi varēja atsākt savu darbību.
Diemžēl dievturība ir piesārņota ar kristietības sārņiem. Dievturība atrodas zem kristietības tupeles, arī valdība dievturību neatbalsta. Pat vienai Romas pāvesta Franciska vizītei 2018. gadā tika piešķirts vairāk naudas nekā dievturiem šo 30 neatkarības gadu laikā. Dievturību ir jāattīra no kristīgajiem sārņiem. Latvju Dievu saimi ir jāattīra no tādiem kristīgās popkultūras tēliem kā Dievs, Dieviņš, Velns, Vells, Velna māte, Vella māte un Lietuvēns. Ir jāatceras Sentēvu Dievi. Ir jāatjauno Latvju Dievu saime jeb Latvju Dievu panteons. Nevajag kautrēties Latvju Dievus saukt vārdos. Piemēram, Dievs Pērkons (Pērkons – Debesu Tēvs), Dievs Jurģis, Dievs Ūsiņš, Dieviete Laima, Dieviete Māra (Māra – Veļu Māte, Māra – Zemes Māte) un citi Dievi un Dievietes. Nevajag baidīties saukt lietas īstajos vārdos.
Dievturiem ir jāveido savs pasaules redzējums, kam jābūt mūsdienīgam un Eiropeiskam. Tajā ir jāiekļauj tādi jēdzieni kā ‘’multivisums’’, ‘’paralēlās pasaules’’, ‘’Debesu valstība’’, ‘’Cilvēku pasaule’’, ‘’Veļu valstība’’, ‘’maģija’’, ‘’buršanās’’, ‘’garīgā pilnveidošanās’’, ‘’reinkarnācija’’, ‘’dvēseļu pārceļošana un dvēseles daudz šķautņainība (miesa (augums), gars (velis), dvēsele)’’, ‘’Dievi un Dievietes’’, ‘’tolerance pret citādo’’. Dievturība nedrīkst saturēt kristietības novecojušos aizspriedumus. Dievturībai ir jābūt tikumīgai un brīvdomīgai. Dievturībai ir jākļūst par miera un brīvības reliģiju.
Svētīgi, ticīgais Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 10:20

»

jā, bet...

Te nu bija! Tā vietā, lai kaut ko pateiktu par dievturības saistību ar seno latviešu dievestību, tu te sāc muldēt par skandināvu dieviem un rūnu maģiju. Tātad nav ko atbildēt. Savu dievestību esi no pirksta izzīdis. Salasījies internetā par skandināvu dieviem, klāt vēl pielicis genderu sludināto "progresīvo...


Latvju Dievu panteonā kristieši ir iesprauduši tādus kristīgās popkultūras tēlus ka Dievu, Dieviņu, Velnu, Vellu, Velna māti, Vella māti, Lietuvēnu. Latviešu un angļu valodās var lasīt daudz melīgu publikāciju par dievturību. Šo melu autori pa lielam ir mūsu vietējie kristieši. Šie kristīgie popkultūras tēli ir zināmi visur, kur gājusi pāri kristietība. Piemēram, spāņiem velns ir diablo. Piemēram, krieviem Lietuvēns ir igoša. Šādu piemēru ir daudz.
Savukārt, skandināvi savu vietējo pagānisko ticību ir nosargājuši no kristīgo popkultūras tēlu ieviešanas. Skandināviem ir lieliski saglabājies vietējo Dievu un Dieviešu panteons, kā arī kosmogoniskie mīti un reliģiskie rituāli. Asatra ir atjaunotā seno skandināvu pagāniskā ticība. Nosaukums asatra ir atvasināts no vārdiem ''Asgarda'', ''Āsu Dievi''.
Tad kāpēc gan nevar atjaunot dievturību? Mums ir senlatvju spēka zīmes, ar kurām var veikt maģiskus rituālus. Mums ir Latvju Dievi. Dievs Pērkons (Pērkons-Debesu Tēvs), Dieviete Laima, Dieviete Māra (Māra - Veļu Māte, Māra - Zemes Māte), Dievs Jumis, Dievs Ūsiņš. Mums atliek vien radīt kosmogoniskos mītus un savu pasaules koncepciju, kura atbildēs uz būtiskākajiem cilvēka eksistences jautājumiem. Tālāk katram Dievam un Dievietei Latvju Dievu saimē ir jāizveido savs grafisks atveidojums (svētbilde) un fizisks atveidojums (no koka izgrebts elks). Ar simboliem problēmu nav. Dievam Pērkonam ir Pērkoņkruts. Dievietei Laimai ir Laimas skujiņa un Laimas slotiņa. Dievietei Mārai ir Zalkša zīme, Māras krusts un Māras līklocis (Māras ūdeņi). Atliek vel izveidot lūgšanu krājumu katram Latvju Dievu saimes Dievam un Dievietei. Bezasiņu ziedojumus Dieviem un Dievietēm var atstāt svētbirzī uz svētakmeņa.
Krieviem ir rodnovjeru pagāniskā ticība, kas balstīta uz Slāvu Dievu pielugšanu. Krievijas Federācijā rodnovjeri ir aizliegti un atrodas ārpus likuma. Bet mēs nesam krievi, mums šī tradīcija neder. Latviešiem ir jāatjauno latvisko dievturību. Un visus kristiešu mācītājus, kas bradā pa dievturību, ir jādzen prom ar sūdainu mietu! Pietiek jau ar bīskapu Meinardu un bīskapu Albertu.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Atis Priedītis

09.01.2022. 10:08

Šobrīd, manuprāt notiek "svītras novilkšana". Cilvēki sāk saprast, ka patreizējās uzskatu sistēmas (reliģijas un filozofijas" ir sevi pilnībā izsmēlušas. Prognoze - radīsies kaut kas pilnīgi radikāli jauns, kurš ļaus cilvēcei izdzīvot.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 09:55

»

jā, bet...

Te nu bija! Tā vietā, lai kaut ko pateiktu par dievturības saistību ar seno latviešu dievestību, tu te sāc muldēt par skandināvu dieviem un rūnu maģiju. Tātad nav ko atbildēt. Savu dievestību esi no pirksta izzīdis. Salasījies internetā par skandināvu dieviem, klāt vēl pielicis genderu sludināto "progresīvo...


''jā, bet... 09.01.2022. 09:06''
britannica.com/topic/Baltic-re eligion/Mythology Interesanti, ka populārzinātniskajā enciklopēdijā ′′Encyclopædia Britannica′′ Haralds Biezais nepaslinkoja publicēt neprecīzu un melīgu rakstu par Latvju Dieviem. Nekāda Dieva, Dieviņa, Velna, Vella, Velna māte, Vella mātes, Lietuvēna sentēvu pagāniskajā ticībā nekad nebija! Šos kristīgās popkultūras tēlus mūsu zemē ievazāja krustneši un kristīgie misionāri kristietības laikmetā. Taču Haralds Biezais kā īsts trollis nepaslinkoja un publicēja melīgu rakstu par dievturību ārzemju presē. Un šādu melīgu publikāciju angļu valodā, krievu valodā un latviešu valodā ir daudz.
Kristieši mīl bāzt savu degunu tur, kur nevajag. Tad arī nav jāapvainojas, ka uzrodas kāds Skolnieciņš, kas pamāca pašus kristiešus.
Ar cieņu pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Haralds Teodors Biezais (1909—1995) bija luterāņu mācītājs un teologs, teoloģijas zinātņu doktors (1939). Filozofijas zinātņu doktors (1955), Upsālas Universitātes Filozofijas fakultātes reliģiju vēstures profesors (1961), viesprofesors arī Turku un Bonnas universitātēs. Latviešu mitoloģijas pētnieks un vēsturnieks. Manuprāt, stulbeņi ir tie kristieši, kas lien iekšā dievturībā un piesārņo dievturību ar kristīgajiem sārņiem. kristieši lien dievturībā un sludina melus. Ja Tu vārdu ''Dievi'' raksti ar mazo sākumburtu, tad Tu esi vai nu ateists, vai arī kristietis. Pirms dirsies, izskalo muti no sūdiem. Tu smirdi.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 09:44

»

Pomeranču Vainadziņš

Nabaga cilvēciņš...


«"Viedokļu plurālisms" makten labi iet kopā ar "nedrīkst sevī saturēt", vai ne? Un kā tu domā realizēt piesaukto vienlīdzīgo attieksmi, iecietību, toleranci pret citādo ja jau tagad kā apmāts karo pret to citādo? Neesmu galvas dakteris, bet, piedod, tavas prātulas mazliet velk uz šizofrēniju.» Kur es karoju pret citādo? Tu man, trolli, taisies krimināllietu par terorismu un ekstrēmismu piešūt? Es nekur nekaroju, es paužu savu viedokli atbilstoši Satversmes 100. pantam. Un Tu vārda brīvību uzskati par karošanu. Tātad Tev ir ačgārna vērtību sistēma galvā, ja Tu neatzīsti vārda brīvību un uzskati to par karošanu. Dirsējs Tu esi. Tu vienkārši dirsies. Tu mēģini paut kaut kādu sašutumu par maniem vārdiem, bet savas domas argumentēt Tu nemāki. Pietam Tu mani pārfrāzē un piedēvē man to ko es neesmu teicis.
Viedokļu plurālisms ir iespēja dažādiem sabiedrības slāņiem un grupām paust un īstenot savus uzskatus, aizstāvēt savas intereses politikā, valsts pārvaldībā, kultūrā un citās jomās. Tas nozīmē, ka dievturībai ir jābūt brīvi interpretējamai atbilstoši katra apziņai un personiskajai dzīves pieredzei. Dievturība nedrīkst būt stingru dogmu, kuras būtu jāievēro 100% dzīves situāciju. Piemēram, kristietībā ir 10 baušļi, kurus kristietība uzspiež ievērot katram savam sekotājam. It īpaši kristietība liel ievērot pirmos trīs kristietības baušļus, uz pārējiem baušļiem kristietība mēdz šad tad pievērt acis izņēmuma gadījumos. Piemēram, kristieši nedrīkst nogalināt, bet krusta karos baznīca kristiešiem ļāva slepkavot nekristiešus. Un mūsdienās kapelāns armijā nav nekas jauns. Kristietībai raksturīgi uzspiest zīdaiņu kristīšanu un gavēni. Dievturībā nedrīkst būt šādu drastisku dogmātu.
Vienlīdzīga attieksme nozīmē pret cilvēkiem izturēties daudz maz pozitīvi nešķirojot viņus pēc kaut kādas piederības. Ja Tev vārds vienlīdzība asociējas ar komunismu, tad Tev ir ačgārna dzīves uztvere.
Mūsdienās dievturība ir nospiesta uz ceļiem. Kristīgie sārņi ir piesārņojuši dievturību. Ir daudz darba priekšā, lai atjaunotu dievturību, dievturības pasaules uztveri, reliģisko rituālu kopumu un Latvju Dievu panteonu.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

jā, bet...

09.01.2022. 09:06

»

Skolnieciņš

''jā, bet... 08.01.2022. 21:07'''Lasi par Skandināvu Dieviem un rūnu maģiju! Lasi! Lasi par pagānisko ticību asatra! Lasi! Lasi par odinismu! Lasi! Dievturību var atjauno. Vajag tikai kopīgi darboties un attīrīt dievturību no kristietības sārņiem...


Te nu bija! Tā vietā, lai kaut ko pateiktu par dievturības saistību ar seno latviešu dievestību, tu te sāc muldēt par skandināvu dieviem un rūnu maģiju. Tātad nav ko atbildēt. Savu dievestību esi no pirksta izzīdis. Salasījies internetā par skandināvu dieviem, klāt vēl pielicis genderu sludināto "progresīvo" citādību atzīšanu un te tēlo varenu priesteri. Katrā ziņā no bezkaunības trūkuma tu nenomirsi.

Atbildēt

fakts

09.01.2022. 09:06

»

Pomeranču Vainadziņš

Nabaga cilvēciņš...


Skolnieciņa prātulas pretendē uz apzinātu troļļošanu.Ja cilvēks ir starp patiesību un meliem tad instinktīvi atrod patiesību.Ja cilvēks atrodas starp diviem meliem tad cilvēks apjūk.Tieši to dara sistēma,lai cilvēks apjuktu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

09.01.2022. 08:40

»

Skolnieciņš

Jautājums: ''Tu gribi visu, pa vecam?''. Atbilde: ''Kāpēc pa vecam? Mēs esam 21. gadsimta cilvēki, mēs nedzīvojam 10. - 11. gadsimtā. Dievturībai ir jābūt mūsdienīgai un jāatbilst mūsdienu Eiropas vērtībām (demokrātija, vienlīdzīga attieksme, iecietība, viedokļu plurālisms, tolerance pret citādo, brīvība...


Nabaga cilvēciņš!

C: "Dievturībai ir jābūt mūsdienīgai un jāatbilst mūsdienu Eiropas vērtībām (demokrātija, vienlīdzīga attieksme, iecietība, viedokļu plurālisms, tolerance pret citādo, brīvība), dievturība nedrīkst sevī saturēt jūdaistu, kristiešu un musulmaņu ieviestos aizspriedumus un stereotipus."

"Viedokļu plurālisms" makten labi iet kopā ar "nedrīkst sevī saturēt", vai ne?

Un kā tu domā realizēt piesaukto vienlīdzīgo attieksmi, iecietību, toleranci pret citādo ja jau tagad kā apmāts karo pret to citādo?

Neesmu galvas dakteris, bet, piedod, tavas prātulas mazliet velk uz šizofrēniju.

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 08:26

»

jā, bet...

Ko tu vari zināt par sentēvu dieviem, ja tas viss ir zudis nebūtībā (iznīcināts). Brastiņa atjaunotā dievturība ir tikai drumslas, kas savāktas no senatnes krāsmatām


''jā, bet... 08.01.2022. 21:07'''Lasi par Skandināvu Dieviem un rūnu maģiju! Lasi! Lasi par pagānisko ticību asatra! Lasi! Lasi par odinismu! Lasi! Dievturību var atjauno. Vajag tikai kopīgi darboties un attīrīt dievturību no kristietības sārņiem.
Islandē vel joprojām ir dzīva ticība Skandināvu Dieviem. Asatra ir politeiska ticība, kuras pamatā ir ticība Skandināvu Dieviem, kā arī iecietība, sapratne, tolerance pret citādo un dzīve saskaņā ar sabiedrību, sevi pašu un apkārtējo dzīvo dabu. Asatras piekritēji ir daudzdievji, kas tic Skandināvu Dieviem un praktizē senos, skandināvu rituālus (godina Dievus un Dievietes, kā arī nodarbojas ar rūnu maģiju). Par šo lielisko ticību ir rakstīts Islandes žurnālā ”Iceland Magazine”: ”11 things to know about the present day practice of Ásatrú, the ancient religion of the Vikings”. Šo publikāciju angļu valodā var lasīt šeit: https://icelandmag.is/article/11-things-know-about-present-day-practice-asatru-ancient-religion-vikings
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Lūdzu nejaukt skandināvu asatru ar latvisko dievturību, tās ir divas dažādas pagāniskās ticības. Lūk, vel papildus hipersaites par skandināvu pagānisko ticību: https://icelandmag.is/article/heathenry-iceland-america-and-germany-mainstream-and-fringe (Heathenry in Iceland, America and Germany: The mainstream and the fringe)
https://www.bbc.co.uk/bradford/content/articles/2005/10/25/odinist_feature.shtml (Odinism in West Yorkshire)
https://www.bbc.co.uk/bradford/lifestyle/faith/2005/paganism_john.shtml (No sacrifices, no drinking blood!”)
https://scandinaviafacts.com/people-believe-valhalla/ (Do People Still Believe in Valhalla? Learn the Truth)
https://viking-styles.com/blogs/history/what-is-asatru
https://viking-styles.com/collections/viking-jewelry
https://mythology.net/norse/norse-concepts/runes/

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 08:20

»

vai tiešām tas nav smieklīgi?

Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš


Es izvēlējos pseidonīmu ''Skolnieciņš'' kā pretstatu vārdam ''Mācītājs''. Es neesmu kristietis, es aktīvi cīnos pret kristietību, kristietības sludinātajiem meliem un kristietības dominanci.
Ja Tu nevari apjēgt mana pseidonīma jēgu, tad gan jau Tu esi krievu bidla (Быдла Быдлович).
Tev mans segvārds uzdzen zobgalīgus smieklus, man kristīgo sektu rebes un valsts pārdalīšana nešķiet smieklīga. Kristīgās sektas ir kā utis uz latviešu tautas kakla, tās barojas no Valsts kases. 2018. gadā vienai Romas pāvesta Franciska vizītei piešķīra vairāk naudas nekā dievturiem šo 30 gadu laikā. Labāk kristīgajai baznīcai virzīto naudu bija piešķirt studentiem un kojās veikt remontus. Citādi ir milzīgs budžeta grupas studentu atbirums gadu no gada. Un tas nav smieklīgi.
Bet ko gan krievu bidla var saprast? Neko!
Ar necieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

09.01.2022. 08:07

»

Tu gribi visu, pa vecam?

Kāds sakars dievturu prātulām ar Inkina rakstā teikto? Komentējiet autoru, ja ir ko teikt, negrābstieties ar tukšu muldēšanu


Jautājums: ''Tu gribi visu, pa vecam?''. Atbilde: ''Kāpēc pa vecam? Mēs esam 21. gadsimta cilvēki, mēs nedzīvojam 10. - 11. gadsimtā. Dievturībai ir jābūt mūsdienīgai un jāatbilst mūsdienu Eiropas vērtībām (demokrātija, vienlīdzīga attieksme, iecietība, viedokļu plurālisms, tolerance pret citādo, brīvība), dievturība nedrīkst sevī saturēt jūdaistu, kristiešu un musulmaņu ieviestos aizspriedumus un stereotipus. Piemēram, dievturība nedrīkst nosodīt maģiju vai arī būt homofobiska. Dievturība nevar būt pa vecam, jo kopš 13. gadsimta vidus līdz 1918. gadam jebkāda veida atklāta dievturības praktizēšana bija stingri aizliegta. Dievturiem diemžēl nav tiešās ticības pārmantotības no mūsu tautas senčiem, jo varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri veica Baltu tautu genocīdu.''.
Jautājums: ''Kāds sakars dievturu prātulām ar Inkina rakstā teikto?''. Atbilde: ''Leonards Inkins ir Simona Šustina tautietis. Lielebreju šovinists un cionists Simons Šustins aktīvi cīnījās pret dievturību un dievturiem. Leonards Inkins aktīvi sludina kristietību un pozē pie pērkoņkrusta, tādējādi ņirgājas par dievturiem.''.
Что означает фамилия Инкин?
Фамилия Инкин, по-видимому, синонимична фамилии Инк (также Юнг, Юнк, Юнкман, Инг, Ингер и т.д.) и образована от слова «юнг» — «молодой», «младший» на немецком и идиш. (Эта информация частично взята из книги «A Dictionary of Jewish Surnames from the Russian Empire» Александра Бейдера, см.http://www.avotaynu.com/books/DJSRE2.htm). Вероятно, предок носителей этой фамилии был младшим в семье.
https://toldot.ru/life/lnames/lnames_29145.html?
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Meli

09.01.2022. 06:44

Pandēmijas meli
https://www.brighteon.com/12bc9174-be24-432d-a4cd-599f70d2ea97

Atbildēt

Nahejs

09.01.2022. 05:37

Проснись изда,нас обокрали!

Atbildēt

pietiek-sektas

08.01.2022. 23:52

agonija.

Atbildēt

Antiņš

08.01.2022. 23:47

Tu, Inkin, labi uzrakstīji, patiesi kā no galvas.

Un Tavi vardi aizskrēja vējā, jo tos izkaisīji kā nodzeltējušas lapas rudenī no kokiem.

Vējš arī apklusa un palika rāms. Vienīgi Radītājs staigā pa zemi un brīnās, ka laupītāji laupa un laupa, bez atpūtas un bez apstāšanās.

Redzi, Inkin, Radītājs atnāca uz zemi, radīja dzīvās būtnes pēc sava izskata un ģīmja visniknākos zvērus, kuri pašu Rdītāju iznīcināja, jo viņš atgriezties uz savu mītnes zemi nebija spējīgs, beidzās degviela un uz zemes tādas nebija. Un to visu sauc par Dieva "krustā sišanu".

Uz zemi dodas jauna delegācija, kura vēlas noskaidrot savu senču - Radītāja bojā eju un lai pārveidotu pasauli - zemi un uz tās dzīvo būtņu uzvedību un pārtaisītu, jo viņi ir kļuvuši gudrāki, zinošāki, lai sodītu cilvēku un radītu citu dzīvību uz zemes nu jau pa jaunam, "zaporožeca" vietā ātrgaitas lidojošu ar spārniem būtni - uz veco kaulu pamata, pieceļot no kapiem visus, kas simtiem tūkstošos gadu miruši - vienkārši - būs augšāmcelšanās un lasīs manus vārdus, cik tie bija pareizi. Pārblīvētības, slimību, vaidu un korupcijas nebūs - visi dzīvos virtuāli.

Un tu, Inkin, paturpini manu pasaku.

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

08.01.2022. 23:45

»

Smerdelis visos laikos...

Cilvēks vienmēr grib izlikties labāks, lai gan būtībā ir nelietis. Dažkārt mūža beigās to apzinās, taču labot vairs neko nespēj


Nelieša gēns, plus izglītība un stāvoklis, pati labākā kombinācija! Jo lai darītu lielas nelietības, ar talantu vien nepietiek, ir jābūt arī prātam. Šie cilvēki darīto saplāno, un nožēlo vienīgi tad, kad sēž uz nārām, ja nav paveicies.

Atbildēt

Протобалт

08.01.2022. 23:18

Redzi, arī tad cilvēks bija alkatīgs un nelietīgs. -ebrejs ,,,,Staļina ciltsbrālis

Atbildēt

zahujs

08.01.2022. 20:54

Āmen!

Atbildēt

Skolnieciņš

08.01.2022. 20:15

Ticības brīvība ir svēta. Kopš tālās senatnes Baltu tautas bija daudzdievji (politeisti) un pagāni. Mūsu senčiem bija kupls Dievu panteons, sava pasaules uztveres koncepcija un liels pagānisko rituālu kopums visiem dzīves gadījumiem. Diemžēl 12. gs. vidū varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri iebruka Baltu tautu zemēs. Vatikāns un Vatikāna vasaļi iebruka mūsu senču zemēs. Kristīgie okupanti un citi kristīgie kuces dēli postīja mūsu senču zemi, apgānīja pagāniskās svētvietas, zaimoja senos Dievus un senās Dievietes, slepkavoja mūsu senčus. Vatikāns un Vatikāna vasaļi rīkojās zemiski, ciniski, amorāli un nepiedodami. Mūsu senči pret okupantiem cīnījās veselu gadsimtu līdz 13. gadsimta vidum. Pat ar milzīgu pārspēku Vatikāns nespēja iekarot – okupēt un anektēt – Baltu tautu zemes vesela gadsimta garumā. Mūsu senči bija drosmīgi karotāji, kas spēja aizstāvēt savu brīvību, cieņu un godu, kā arī godāt senos Dievus un senās Dievietes. Kristietība ir okupantu, vergturu un apspiedēju vardarbīgi ievazāta reliģija. Kristietība mūsu zemē ienāca kopā ar jūdaismu. Kad mūsu senči tika padarīti beztiesīgiem vergiem (dzimtcilvēkiem), vietējie ebreju kolonisti baudīja n-tās reizes vairām brīvību un tiesību. Vietējiem ebreju kolonisti pat legāli varēja celt sinagogas un praktizēt jūdaismu. Tā ilga 700 verdzības gadi. Kristīgās baznīcas kundzība bija liekulīga, garīgi kropla, pretīga, zemiska un necilvēcīga. Kristīgā baznīca iznīcināja sentēvu pagānisko ticību. Tā mūsu senču pamatticības daļa, kuru nespēja apklusināt dažādu okupācijas varu piekoptā cenzūra un īstenotās represijas, saglabājās līdz mūsdienām dievturības veidolā. Dievturība savu uzplaukumu piedzīvoja pirmās Latvijas Brīvvalsts laikā, kad tika oficiāli un legāli nodibināta Latvijas Dievturu sadraudze. Diemžēl iestājoties Latvijas Republikas okupācijai 1940. gadā, padomju okupācijas vara ar krimināllikuma spēku aizliedza dievturību kā reliģisku kustību. Daudzi jo daudzi dievturi beztiesas tika nošauti, bet daļa dievturu uz čekas safabricēto krimināllietu pamata tika izsūtīti uz attāliem PSRS reģioniem un vēlāk nošauti. Dzīva palika tikai neliela dievturu daļa. 1940. gada 6. jūlijā cienījamo dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu prettiesiski apcietināja un izsūtīja no Latvijas, bet 1942. gada 28. janvārī viņu nošāva. Latvijas Dievturu sadraudze spēja atjaunot savu darbību vien 1991. gadā pēc Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas. Mūsdienās dievturība atrodas zem kristīgās baznīcas tupeles, valsts atbalsts dievturu darbībai ir nepietiekams. Aicinu ikvienu atcerēties Sentēvu Dievus un praktizēt senās pagāniskās tradīcijas. Godāsim Latvju Dievus! Godāsim Dievu Pērkonu! Godāsim Dievieti Laimu! Godāsim Dievieti Māru! Lai godāti Latvju Dievi, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar necieņu pret Simonu Šustinu un viņa ebreju tautības rokaspuišiem, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

turpinājums

08.01.2022. 19:41

»

PR

Tas stāvvietas caurlaides saņēmējs taču arī nožēloja un atkāpās no amata, bet jēkabenē vienalga palika, pīārojas un dod intervijas


To haļavas caurlaidi varēja dabūt arī godīgi, ja fosilo vāģi nomainītu uz elektromobili, pareizāk sakot šāda te caurlaide nebūtu vajadzīga, jo elektromobiļi Rīgā var parkoties par brīvu. Ā, kurš normāls cilvēks čakarēsies ar kaut kādu elektro-čaiņiku, te taču Latvija.

Atbildēt

īsāk un konkrēti

08.01.2022. 19:32

Latvijā cilvēki, kuri "parazitē uz citu rēķina, kas citus apspiež, laupa, kas ņem kukuļus un melo" ir Levitz?Knariņ valdošais kartelis.

Atbildēt

PR

08.01.2022. 19:28

Tas stāvvietas caurlaides saņēmējs taču arī nožēloja un atkāpās no amata, bet jēkabenē vienalga palika, pīārojas un dod intervijas.

Atbildēt

pietiek lasītājs

08.01.2022. 19:26

Jo ilgāk raksta,jo vairāk ūdens.Tā izšķīst,iespējams,laba ideja.Ap Bībelei jo daudz to cilšu dalībnieku,... nesiet savu un savu sievu zeltu ...

Atbildēt

Zelta vārdi

08.01.2022. 19:17

"reliģija un labdarība viņiem ir tikai darba cimdi", bet laikam ejot ir pievienotas jaunas komponentes, tādas kā mir, družba, vodka.

Atbildēt

leopirds idiotkins

08.01.2022. 19:17

pietiek-sektas zahyjs..

Atbildēt

Sasieti

08.01.2022. 18:41

Tie cilvēki, kuri pašlaik izzog Latviju ir tik cieši saistīti savā starpā, ka viņi momentā tiks izstumti no savu draugu un paziņu loka, ja pārstās zagt un ņemt kukuļus.

Atbildēt

Smerdelis visos laikos...

08.01.2022. 18:38

Cilvēks vienmēr grib izlikties labāks, lai gan būtībā ir nelietis. Dažkārt mūža beigās to apzinās, taču labot vairs neko nespēj...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: