Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi: Artūru Vēju, Elitu Lazdu, Tomu Andersonu, Agnesi Zaļakmetiņu, Miku Vizbuli, Raimondu Niperu.

Valde ir pieņēmusi lēmumu veikt pilnu auditu par Rīgas pašvaldības vēlēšanās veiktajiem tēriņiem, vērtējot to atbilstību tiesību normām un partijas interesēm. Veikt pilnu auditu partijas ikdienas finanšu plūsmai, vērtējot tās atbilstību labas pārvaldības principiem. Veikt pilnu auditu biedru uzņemšanas un izslēgšanas politikai, pārskatīt izslēgšanas pamatojumus pēdējo sešu mēnešu laikā izslēgtajiem biedriem. Veikt biedru aptauju par partijas nosaukuma maiņas nepieciešamību, kā arī turpināt sagatavošanas darbus startam pašvaldības vēlēšanās.

Pēc šo plānoto darbu paveikšanas nekavējoties, šā gada pavasarī tiks sasaukta kārtējā biedru sapulce (kongress), lai informētu biedrus par auditu rezultātiem, ievēlētu partijas institūcijas locekļus, nodrošinot savlaicīgu un atvērtu pieteikšanās mehānismu. Nepieciešamības gadījumā pieņemt lēmumu par partijas identitātes maiņu.

Savā politikā partijas valde atgriezīsies pie uzstādījumiem un solījumiem, kuri tika sniegti biedriem un Latvijas pilsoņiem pirms Saeimas vēlēšanām. Šo politiku partija uztic realizēt KPV LV Saeimas frakcijai un ministriem, pilnībā paļaujoties uz viņu godaprātu un kompetenci veidot atbildīgu un konstruktīvu politisko dialogu esošās koalīcijas sastāvā.

Valde noraida jebkādus bijušo un esošo biedru apvainojumus reiderismā un negodprātībā un norāda, ka jau tuvāko mēnešu laikā partijas biedriem būs iespēja izvērtēt ievēlēto valdes locekļu darbību biedru kongresā.

Novērtē šo rakstu:

36
9