Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

17.06.2014. 14:54

Pareizs gājiens! Latgalē Zaķi vēl nepazīst. Iepazīs pēc vēlēšanām, ja vien Vienotība dabūs vairāk par 4,9%

Atbildēt

davai, caurspīdību

16.06.2014. 16:02

»

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

...


Reāli sistēmu var izmainīt tikai ieviešot atklātu balsošanu. Nobalsoji par šķēli, lembergu vai dombrovski - atbildi kopā ar keksiem, no savas kabatas. Aiz slēptām vēlēšanām var noslēpt visu. Pats princips ir tāds, lai ļautu krāpties un stāsts, ka jāvēlē aizklāti, lai vēlētāju netraumētu, ir tikai stāsts. Jo, kāpēc man būtu jāslēpj, par ko es balsoju, ko?
Kāpēc nevar būt viss atklāti? Tad arī zināsim, kas ir kas. Un kurš te nelojāls Latvijai.

Atbildēt

nu ja

16.06.2014. 15:03

»

Ja

nediskvalificēja partija, to izdarīs tauta, ja pašam jau smadzenes aptaukojušās


mainot cūkas pie SILES, SISTĒMA nemainās.

Atbildēt

Ja

16.06.2014. 11:14

nediskvalificēja partija, to izdarīs tauta, ja pašam jau smadzenes aptaukojušās.

Atbildēt

:-)

16.06.2014. 05:55

A nam vse ravno,
Samij trudnij chasj
Kosim trin travu! :-)

Atbildēt

zaķa pašnāvnieka misija

15.06.2014. 23:57

nu lai kandidē bet latgalē taču visi par Aleksandru Mirski ...

Atbildēt

diego

15.06.2014. 23:13

zakis-viltotais zakis!!!kaut ko jau atkal shemos.bet loti ceru,ka shoreiz nekas nesanaks.ceru,ka tas vemjotiibas pereklis rudeni izlidos!!!

Atbildēt

Latgalietis

15.06.2014. 22:53

Latgalē bez Latgales partijas Vienotībai būs diezgan plāni, tā kā būs vien jāvienojas ar Adamoviču. Latgale par savējiem.

Atbildēt

garausis

15.06.2014. 22:38

Līvānu cepumi ir ļooooti garšīgi :-)

Atbildēt

nja

15.06.2014. 22:35

Tā Vemjotība tak ir viena riktīga auku māja..

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 15.06.2014. 22:30

»

Skumja Izskata Bruninieks

Vienotibas valdoshaa klikje patiesiibaa peedeejos gadus ir ,,zelta kaarts - mazaakais ljaunums,, tureetaaja, kas nelietiigi shantazee savus veeleetajus, jo ,,nav jau par ko balsot,, ... Bet, lai nebuutu par ko balsot, ir jaaapkauj savi konkurenti, vienalga, ko tas maksaatu. Par valsts attiistiibu, reformam...


;)))

Medija ziņa (2010. gads): "Lai arī (...) rudenī ieplānotajās kārētjās saeimas vēlēšanās šīs valsts iedzīvotāju aktivitāte varētu būt nepieredzēti zema, tomēr pat ļoti zemas vēlētāju aktivitātes gadījumā pašreizējā vēlēšanu sistēma nodrošinās to, ka šīs valsts parlamentā iekļūs politiķi, kurus lielākā daļa iedzīvotāju nevēlas redzēt sēžam "tautas kalpu" ērtajos krēslos", esot "norādījis" sociālantropologs K. Sedlenieks. "Tādēļ faktiski šīs valsts iedzīvotāji pašlaik ir bezizejas stāvoklī, jo vienmēr var gadīties, ka būs tādi "vēlētāji", kas uzskatīs, ka viņiem ir pilnīgi vienalga, kas sēž parlamentā (jo viņi polittehnologiem ir ļāvuši sev iestāstīt, ka "galvenais ir izpildīt pilsonisko pienākumu" un "nobalsot par mazāko ļaunumu")", esot "skaidrojis situāciju" Sedlenieks...
-----
Medija ziņa (2006. gads): "Latvijas vēlētājam pašreizējā varas ekspluatēšanas SISTĒMĀ ir ticis atvēlēts nožēlojams liktenis un uzspiests "pilsoniski patriotisks pienākums" būt par muļķi visās iespējamās kombinācijās. Nobalso par "tiem pašiem vecajiem" - muļķis: ko tad cerēji mainīt, ja balso par tiem pašiem "lielkretīniem", kuri jau iepriekš pie varas un "siles" bija. Par "jaunajiem" (t.i. - "pārgrupētiem" vecajiem) politbiznesa projektiem - muļķis, jo riskē tikt pie vēl "lielākiem kretīniem". Par sīkpartijām, kuras nekad nav tikušas un netiks saeimas vai pašvaldību "tautas kalpos" - muļķis: iemeti savu balsi miskastē. Neej balsot vispār, BOIKOTĒJOT gan šo SILES "valsti" un pseido "de(R)mokrātijas" SISTĒMU, gan tajā valdošo "politbiznesmeņu" saorganizēto kārtējo "vēlēšanu" farsu ar tam sekojošu "pareizo" rezultātu "saskaitīšanu" - savu "muļķu pienākumu" izpildījušie "apzinīgie pozitīvisti" un tamlīdzīgi "savas valsts patrEJoti" tik pat "apzinīgi" centīsies tevi nodēvēt par "muļķi": palaidi garām savu iespēju būt par muļķi "aktīvajā variantā" - kā "pozitīvisma" un tamlīdzīgu priekšvēlēšanu kampaņu apstulbinātam zombijam nobalsojot par "mazāko ļaunumu"..." (pamatcit.aut.: "dw", komentārs L. Čigānes publikācijai "Kas laimes lācim vēderā?", l/r "diena", 30.09.2006.)
-----

MZ vēlētājs = muļķis (bez variantiem)?...
( MZ = Muļķu Zeme, bez komentāriem )
( Iz “Ontūna M.© arChīva” )

'Briest' ATKAL "spēle vienos vārtos",
Kad mandātus sev 'biedri kārtos',
Pēc Muļķu Zemes "likumpantiem" ~
Bez (?...) izvēles un variantiem:

"Par vecie blēžiem balsot = dumji!
Uz jauniem 'rīmām' cerēt = skumji!!
BET - "mazāks ļaunums" jāizvēlas!!!
(No tiem, kas "valstī" 'kruķī ģēlas'...)

Ar "tukšām aploksnēm" = 'nav iekšā' ~
Tās, "balsis skaitot", 'paņems priekšā':
NAV svarīgi, kā kurš "prot" (?...) 'spēlēt',
Bet - tas, CIK "lumpeņu" skries "vēlēt".

Jo - "urnu FARSS" 'pa foršo rullē',
Ja "elektorāts" NAV 'pa nullēm':
Pie urnām neiet vispār = trakums ~
Var "kvorums" nesanākt, bet - vakuums!!!..."
...
( pilna versija = "O.M.© blogā":
http://ontuns-m.blogs.lv/?p=6188 )
...
Var 'mētāt muļķi', prātā vāju,
Un ATKAL pildīt "augsto māju",
Ar kretīniem, kas "balsis" gaida,
Un - nicīgi par muļķiem smaida.

Vai arī - "DOMĀT līdz!!!", KO darīt,
Lai tā, kā vakar, nav vairs parīt:
Šī = MUĻĶU "spēle vienos vārtos" ~
Priekš 'biedriem, kas (SEV) SILI kārtos'.

=====

'ANNO' ~ 09. 2006. / (...) 05. 2014. (neilgi pirms kārtējā "vēlēšanu" FARSA)

u.c.

P.S. Visi "O.M.© arChīvā" fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. - privāti) & lietišķai saziņai: http://ontuns-m.blogs.lv .

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

15.06.2014. 22:17

Vienotibas valdoshaa klikje patiesiibaa peedeejos gadus ir ,,zelta kaarts - mazaakais ljaunums,, tureetaaja, kas nelietiigi shantazee savus veeleetajus, jo ,,nav jau par ko balsot,, ... Bet, lai nebuutu par ko balsot, ir jaaapkauj savi konkurenti, vienalga, ko tas maksaatu. Par valsts attiistiibu, reformam nosplauties, galvenais saglabaat varu un amatus. No taa, ka nav konkurences, zuud partijas kvalitaate. Atsevishkju cilveeku sviitroshana nepaliidzees, jaasviitro ir pati partija.

Atbildēt

Sandra Kukule-Sondore

15.06.2014. 22:12

Un kurš Latgalē no Vienotības būs ar 1.numuru? Vai bijušais zatlerists Juris Viļums?

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

15.06.2014. 21:53

Es pateikshu veel vienu, paarsteidzoshu lietu - vienotiibas vadiibai un politikjiem ir pat ljoti izdeviigi, ja veeletaajs iet un sviitro - tas noziimee, ka nobalsos tak par vienotiibu, bet sviitrojumus var ignoret. Turklat svitro apmeeram kadi 10 - 15 procentu tikai, pareejiem ir vienalga. Internetaa ir pat speciali noligti cilveki, kas aicina iet un sviitrot. Naivie v fani tik sviitro un sviitro, bet nekas nemainas - kampari, aboltinas, zakji, circenes utt tik rullee un smejaas par mums.

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

15.06.2014. 21:32

Vienotibas gadiijumaa politikju sviitroshana veeleeshanaas nestraada. Vai mees esam kaut kur redzeejushi, ka V vadiiba izsviitrotu biedru nosodiitu un atteiktos no vinja ? Tieshi otraadi - V valde izsviitroto Kamparu ielika par partijas generalsekretaru, bet Zakis pec bleediibaam kluva par Saeimas frakcijas vadiitaaju. Vienotiibas vadiibai ir nospljauties par savu veeleetaaju domaam. Veeleshanaas, lai nomainiitu Vienotiibas vadiibu, vieniigaa iespeeja ir nebalsot par sho partiju. Cita celja nav.

Atbildēt

J.A.

15.06.2014. 21:03

Zaķis tiks svītrots jebkurā Vienotības sarakstā, Latgale nav izņēmums. Vienotības rindās ir daudz labu un krietnu kandidātu. Cerams, ka viņiem pietiks prāta par vēlreizēju Ēlertes kautkur bīdīšanu. ES vēlēšanas parādīja, ka lielākā daļa vēlētāju ir kritiski un saprot kas ir kas.

Atbildēt

juris

15.06.2014. 20:00

Zaķa k-gs ir Vienotībai atbilstošs kadrs....

Atbildēt

ja cilvēks

15.06.2014. 19:20

»

volks pelēkais

būs vien zajac rudenī tev jāiet strādāt, haļava beigsies


nekad nav strādājis,tikai deldējis krēslus un nodarbojies ar shēmošanu,ko var gribēt?

Atbildēt

volks pelēkais

15.06.2014. 18:49

būs vien zajac rudenī tev jāiet strādāt, haļava beigsies.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 15.06.2014. 18:28


Mediju ziņa (2012. gada jūnijs): "Paužot viedokli" par politekonomisko interešu grupējuma "vienotība" ( V"-jenotība" ) "vadošo locekļu" pieņemto "politiski atbildīgo" lēmumu neprasīt šīs valsts saeimas "tautas kalpa" Dz. Zaķa ( V"-jenotība" ) atkāpšanos no "saeimas frakcijas vadītāja" amata saistībā ar Zaķa iesaistīšanos "nodokļu shēmošanā", jaunas automašīnas iegādes "apšaubāmi likumīgā un klaji neētiskā kombinācijā" apkrāpjot valsti par vairākiem tūkstošiem latu, "politikas eksperts Filips Rajevskis uzskata, ka tas bijis politiski netālredzīgs lēmums". "Ir skaidrs, ka viņi ( V-"jenotība" ) viena skandāla dēļ jau no Zaķa neatteiksies, bet - cik ļoti "politiski tālredzīgs" šis lēmums izrādīsies - tas ir cits jautājums: neizskatās, ka skandāls tik viegli ies secen, īpaši jau ilgtermiņā, jo tas ļoti uzskatāmi un pārliecinoši parāda pretrunas šīs politpartijas "vārdos un darbos", kas, cerams, liks aizdomāties arī šīs valsts vēlētājiem pirms kārtējās došanās pie vēlēšanu urnām"...
-----

"SILES "valsts" ‘pa foršo dragā’!..."
( Iz "O.M.© arChīva" )

Muļķu Zemes Brīnumlaukā,
'Čibri(c)ks krutā tačkā' braukā:
Priekšķepām uz stūres rata,
Ausīm plandot, ļipu krata,
Pakaļkājām 'kaifā' (?) trīcot,
'Dampim "gāzi grīdā" mīcot' ~
Mauc pa ābol(t)iņa(s) pļavu,
"Čļenovozā" 'na haļavu'...
...
"Partorgi" ‘velk feisu šķību’,
‘Prezentējot’ "V-jenotību",
Kurā ‘sugas biedru grupa’,
"Stāv un krīt" dēļ ‘čļena’ glupa:
"SISTĒMA šo ‘nečakarēs’ ~
SILES lops, kā ierasts, varēs,
"valsti" ‘slaukt’ un ‘apjāt’ "pūli",
Kas ļauj ‘uzēst treknu mūli’!
Štrunts, ka ŠOREIZ samisējās
(‘Biedram "shēma" ieklemmējās’...) ~
Drīz, ar "ētiskuma" jūsmu,
(‘Sakārtojis’ "naudas plūsmu")
Varēs ATKAL ‘biedru’ barā,
Kviekt un rukšķēt bezsakarā,
‘Blamierējot’, ģīmi dum(j)u,
"Vērtības" un "tiesiskumu"!!!..."
...
Muļķu Zemes SILES "valstī",
SISTĒMAS un varas balsti,
"Svēto rukšķu" suga skaitās ~
‘Ap...(taisa) un apcērp’ "aitas":
"Kamēr MUĻĶU "īpatsvaram",
IEZOMBĒT kā "aunu baram",
Var, ka "valsts" ‘pa foršo dragā’ ~
"Rukšķiem" ‘nes(pīd) sū#i vagā’!..."

=====

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Tiesu 2.cēliens

15.06.2014. 18:28

Žurnālistam Leonīdam Jākobsonam rīt, 16.jūnijā 13:00 Rīgas Centra rajona tiesā
(Abrenes iela 3) notiks tiesa skatīta slēgtā sēdē.
-
Interesanti, ka iepriekš līdzīgā lietā pret llmāru Poikānu jeb Neo, kuru izskatīja
tā pati tiesnese un prokurore, iespējams, pateicoties plašajai publicitātei,
tika attaisnots Ilmārs Poikāns.
-
Arī šī lieta tiks skatīta slēgtās sēdēs. Vairāk var meklēt googlē ierakstot -
"Krimināllietu par Ušakova e-pasta publiskošanu turpmāk skatīs slēgtās sēdēs".
-
Šī lieta var ietekmēt visus žurnālistus, jo apsūdzības pret žurnālistu, kurš
tikai darīja savu darbu, iegūstot un publicējot politiķa interneta saraksti,
izskatās nedemokrātiskas un vārda brīvību apdraudošas.
-
Aicinu rakstīt e-pastus un zvanīt (vēlams laipni), lai izbeigtu lietu
un attaisnotu žurnālistu Leonīdu Jākobsonu!!

Tiesnese Una Melameda - una.melameda(at)zemesgramata.lv
Tieneses palīdzes telefons - 67077242 (darbdienās līdz 16:00)
Prokurore Vita Ozoliņa - vita.ozolina(at)lrp.gov.lv
Rīgas Centra rajona tiesa - rigas.centrs(at)tiesas.lv
Ģenerālprokuratūra - gen(at)lrp.gov.lv

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: