Menu
Pilnā versija
Foto

Zapad un Zupa

Jautājums · 22.09.2018. · Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labus

25.09.2018. 14:02

»

Edge

Internetā var "rakāties" visu mūžu, bet tik un tā nesaprast neko. Šitais raksts ir PIetiek klasiskais bulšits - labi noder miglas laišanai un pīlīšu pūšanais pirms vēlēšanām un LTF 30 svinībām. Tā turēt


- lai "rakātos" vajag vismaz virzienu. un tam ar pāris uzvārdiem un grāmatu nosaukumiem būs gana. tālākais katra paša rociņās ;)

Atbildēt

Es

24.09.2018. 12:58

»

Edge

Internetā var "rakāties" visu mūžu, bet tik un tā nesaprast neko. Šitais raksts ir PIetiek klasiskais bulšits - labi noder miglas laišanai un pīlīšu pūšanais pirms vēlēšanām un LTF 30 svinībām. Tā turēt


tev pieguļos: tas ir priekš muļķiem un to ir gatavojis pilnīgs muļķis, no kura nekad nekas nebūs labs cilvēkiem, bet būs labs latviešiem - puscilvēkiem bez smadzenēm, bet ar tukliem ģēveļiem virs kakla.

Atbildēt

Edge

24.09.2018. 12:43

»

labus

- tomēr labi, ka pieminēts un nosaukts gana daudz materiālu, kur publikai parakāties


Internetā var "rakāties" visu mūžu, bet tik un tā nesaprast neko. Šitais raksts ir PIetiek klasiskais bulšits - labi noder miglas laišanai un pīlīšu pūšanais pirms vēlēšanām un LTF 30 svinībām. Tā turēt!

Atbildēt

tā viš i

24.09.2018. 01:37

»

Cik % no tautas šo rakstu izlasīs?

Un cik no tiem, kam vairāk par vienu smadzeņu rievu - krēslā pie datora, šo tekstu spēs izanalizēt un kaut ko vērtīgu izlobīt...


laikam patiesībā šī garā kompilācija tika pasūtīta ar citu mērķi, konkrēti, priekšvēlēšanu aģitācija un labi apmuļļāta norāde balsot par jauniem vēžiem vecā kulē... tā viš i - strīpot vajag ne tikai pirmos 10, bet pat 20 vai vairāk!

Atbildēt

Cik % no tautas šo rakstu izlasīs?

24.09.2018. 01:32

Un cik no tiem, kam vairāk par vienu smadzeņu rievu - krēslā pie datora, šo tekstu spēs izanalizēt un kaut ko vērtīgu izlobīt?..

Bet vispār norāde "rūpīgajam" autoram: gan Kalugina abas 'Lubjankas', gan Gordijevska darbi ir atrodami un pat bez maksas lejuplādējami - pat pirkt nevajag!
Turklāt Viktora Suvorova darbi ir izdoti arī latviski - rakstā tas nav pieminēts.

Atbildēt

reptilis

23.09.2018. 19:09

Labs raksts!

Atbildēt

nu udo

23.09.2018. 17:58

»

Udo Ulbergs

Vēl viens latviešu murgotājs par "Krievijas ietekmi", it kā pie latviešiem kādu vajadzētu ietekmēt: parādi naudu un latvietis tūlīt būs gatavs uz visu, māti un tēvu nodos, visus bez izņēmuma. Krievijas krievi jau sen ir sapratuši, kas ir latvieši. To ir sapratuši krietni pirms Alfrēda Rozenberga. Tagad...


Neizdevusies mēslu bedre,kas neinteresē krieviju.
Tad kāpēc viņi tā cepjas par visu kas notiek ar Laviju?
Es cienu dažādus viedokļus,bet jūsu viedoklis liecina par jūsu slimību vai par to ka esat saņēmis naudu par komentāru.

Atbildēt

Neizaicini, muļķi

23.09.2018. 13:54

»

Viņi ir gājuši vēl tālāk. Lietuvā nesen izdota grāmata, kas masonus zīmē baltus un pūkainus. Esot piedalījušies Lietuvas valsts dibināšanā, darbojoties saskaņā ar konstitūciju, un, vispār, esot Dieva rasa. Ne vārda par cilvēku vajāšanām, masu slepkavībām un valsts nodevību...


savu likteni. tevi mēģina brīdināt. tu pat nevari iedomāties, ar ko tev var būt darīšana. Aizver savas smirdīgās debiloida žaunas un tupi savā seskubedrē pietirst.komā! Jo, kad ar tevi tiksies tie, kuri tevi ir nopietni brīdinājuši, tu nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties!

Atbildēt

Diemžēl,

23.09.2018. 13:52

»

Šāda attieksme, kā šeit ir lasāms,

ir židmasonu, cionistu, komunistu- čekistu noformējumā, šādi nomelnojot personu par viņas viedokli. Šāda reakcija pierāda, ka ienaidnieks tiek atmaskots un novērtēts pareizi. B' nai B' ritht izveidojās 1842. gadā, apvienojoties 12 žīdu dzimtām, mājaslapa atrodama internetā. Mājaslapa atstāj patīkamu...


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Šāda akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

23.09.2018. 11:53

Nožēlojamais liekuli, jautājums!
Zatlers Saeimu neatlaida, beidziet izplatīt šos melus.
Zatlers ierosināja tautai referendumā lemt par Saeimas atlaišanu un TAUTA ATLAIDA SAEIMU!
Skaidrs?
Šī Lemberga sistēmas izlaistā pīle ir domāta priekš auniem un aitām(tobiš ..tautas), lai pastulbā tauta neizskatītos tik stulba..
Un, proti...kā tad tas viss izskatās no malas..? Un no malas tas izskatās šādi -
Tauta referendumā nobalso par Saeimas atlaišanu, pret oligarhu Lembergu un Co..rezultātā tiek no valdības padzīts smagos noziegumos apsūdzētais.
It kā uzvara..URRĀ!
Bet pēc tam kas notiek?
Vienotība bez tautas un Saeimas mandāta gāž bezlemberga valdību un sauc padzīto Lembergu atpakaļ valdībā!!??
Un ko dara tauta, kas atlaidusi Saeimu dēļ smagos noziegumos apsūdzētā valsts nozadzēja?
MĒMI KLUSĒ!!
Pavisam jancīgi tas izskatās no malas, vai ne..? It kā tautai vajadzētu protestēt, iziet ielās..bet nekā.
Baisā klusumā aitas un auni ar, tā saucamo, inteliģenci priekšgalā pazemīgi noraugās un pieņem, ka padzīto Lembergu aicina valdībā un noliek pie kājām tam varu.
Es teikšu, ka tauta(aitas un auni) un tās sirdsapziņa inteliģence izskatās ne tikai jancīgi, bet pat muļķīgi un nodevīgi..Nu kā tad tā..paši atlaidām un paši aicinām atpakaļ..?
Lūk tapēc, lai mēs visi, sabiedrība, tauta un inteliģence nejustos tik stulbi un muļķīgi, tiek palaista tautās leģenda par savtīgo Zatleru, kas dēļ sava labuma atlaida Saeimu..
un vsjo..un tad viss ir štokos..tauta duma nav vairs, nav pamata kaunam un uztraukumiem..
Tad visi ir apmierināti..vobšem ..ne tauta atlaida Saeimu, bet nelietis Zatlers..bet Vienotība laboja šo kļūdu un taisnība uzvarēja.
Lembergs un pārējie oligarhi nosauca aitu un aunu balsojumu par "apvērsumu"..un dzīvnieku bars paklausīgi noblēja, kā piekrišanas zīmi.
Sistēma Lūša personā Dombrovska aicinājumu ieņemt Lembergam veco vietu pie kopsiles nosauca par "valsts vīra cienīgu rīcību".
Un visi apmierināti blēj tālāk..viss štokos, tauta nav duma, nopirktā inteliģence paliek pie savām bļodām un arī nezaudē seju.
ps
Lūk cik ačgārni viss notiek Lemberga Greizo spoguļu karaļvalstī -
Prezidents Zatlers, kurš nepakļāvās oligarhiem un, kurš ierosina tautai atlaist Lemberga Saeimu un arī valdību, ir savtīgs nelietis, pašlabuma meklētājs, valsts apvērsuma organizētājs.
Bet gļēvais "lācītis" Dombrovskis, kas kapitulēja sistēmas priekšā , gāza bezlemberga valdību(ciniskā veidā, izmantojot Zolitūdes upurus) un aicināja tautas padzīto smagos noziegumos apsūdzēto ..200 sējumi krimināllietā..Lembergu valdībā ir
VALSTS VĪRS!!!

Atbildēt

Fēlis

23.09.2018. 11:49

Dizgan interesanti, tikai nepamet sajūta, ka autoram dzimtā nav ne latviešu, ne krievu valoda. Ivrits vai?

Atbildēt

labus

23.09.2018. 11:18

- tēma interesanta, dikti "daudz burtu" ;/
"pēc M.Ļubimova grāmatas Душа шпиона 2014.gadā tika uzņemta tāda paša nosaukuma filma ... iesaku ... Grāmatu es vēl neesmu dabūjis."
- grāmata atrodama/novelkama viegli, tikai saucas:
Любимов Михаил "И ад следовал за ним";
- mana pozīcija ir ar pilnīgu boikotu izgāzt (Eiropas acīs) sileslopu nozagtās vēlēšanas, diemžēl nereāli ;/

Atbildēt

Udo Ulbergs

23.09.2018. 10:06

Vēl viens latviešu murgotājs par "Krievijas ietekmi", it kā pie latviešiem kādu vajadzētu ietekmēt: parādi naudu un latvietis tūlīt būs gatavs uz visu, māti un tēvu nodos, visus bez izņēmuma. Krievijas krievi jau sen ir sapratuši, kas ir latvieši. To ir sapratuši krietni pirms Alfrēda Rozenberga. Tagad Krievijai tāda neizdevusies mēslu bedre nemaz neinteresē ne ģeopolitiski, ne ekonomiski, ne antropoloģiski. Latvieši paši ir vainīgi, nonākot tādā nevērtīgā un necienīgā līmenī citu tautu acīs. Jaunākais, ar ko latvieši iepriecina cilvēci ir bazūnēšana par ZA nelietderību. Unikāls gadījums! Pat Āfrikā tā neviens nebazūnē. Nav ko teikt - cienījama populācija.

Atbildēt

Rūdis

23.09.2018. 09:13

»

Žulis

Labs, informatīvs raksts priekš cilvēkiem, kuri nav iedziļinājušies pasaulē notiekošajā. Taču raksta beigu daļu lasot, liekas ka to ir uzrakstījis kāds cits cilvēks, nevis raksta autors. Jo tāds naivs optimisms tik labi informētam cilvēkam nevarētu būt


Ļoti dziļš viedoklis. Daudz dziļāks nekā autoram. Tūlīt var redzēt, ka ŽULIS ir gudrs. Visi viņa komentāri dziļi urbj iekš problēmas, ko autors nezina.

Atbildēt

Atbrivotajs

23.09.2018. 09:12

Ir divas partijas - Latviesu nacionalisti un JKP , kuras nepienem finansejumu no tautai nozagtas naudas. Raksta autors ir nepatiess viena lieta ,ka Rietumu izluk dienestu agentus kgb visus izkera. Tas ir iebarots ar komunistisko zombesanu . Autors aizmirst ,ka bez anglu dienestiem 50s vel vesela grupa citu valstu izlukdienestu ,kuriem tie anglu nodeveji nekadi netika klat.

Atbildēt

23.09.2018. 08:31

»

Šāda attieksme, kā šeit ir lasāms,

ir židmasonu, cionistu, komunistu- čekistu noformējumā, šādi nomelnojot personu par viņas viedokli. Šāda reakcija pierāda, ka ienaidnieks tiek atmaskots un novērtēts pareizi. B' nai B' ritht izveidojās 1842. gadā, apvienojoties 12 žīdu dzimtām, mājaslapa atrodama internetā. Mājaslapa atstāj patīkamu...


Viņi ir gājuši vēl tālāk. Lietuvā nesen izdota grāmata, kas masonus zīmē baltus un pūkainus. Esot piedalījušies Lietuvas valsts dibināšanā, darbojoties saskaņā ar konstitūciju, un, vispār, esot Dieva rasa. Ne vārda par cilvēku vajāšanām, masu slepkavībām un valsts nodevību.

Atbildēt

Virsaitis

23.09.2018. 07:30

Rakstu var uzskatīt par aģitāciju pastāvošās "koalīcijas" varas saglabāšanai. Lielākā daļa teksta veltīta lasītāja uzmanības novēršanai un iemidzināšanai (jautājums: no kurienes autoram tik daudz informācijas par Krievijas specdienestiem?- secinājumu izdariet paši). Manuprāt visu pašlaik pie varas esošo partiju saraksti (ZZS, NA, JV, Saskaņa) uzreiz, nedomājot, jāizmet atkritumu urnā, jo viņi visi ir jau nopirkti, jo viņi izzog Latviju, jo viņiem jau ir izveidota sistēma valsts struktūrās zagšanai.
Lai notiktu Latvijai labvēlīgas pārmaiņas, valsts vara jānomaina. Mana izvēle- Jaunā konservatīvā partija (JKP).

Atbildēt

A. Priedīša rokraksts

23.09.2018. 07:18

»

Žulis

Labs, informatīvs raksts priekš cilvēkiem, kuri nav iedziļinājušies pasaulē notiekošajā. Taču raksta beigu daļu lasot, liekas ka to ir uzrakstījis kāds cits cilvēks, nevis raksta autors. Jo tāds naivs optimisms tik labi informētam cilvēkam nevarētu būt


raksta beigās. Autors izliekas par savējo - lasītāju - "mēs te ņemamies ar čekas maisiem" utt. Un nu marš uz vēlēšanām. Jautājums, autors, atbildes rod kirilicā. Tā arī domā.

Atbildēt

Žulis

23.09.2018. 05:28

Labs, informatīvs raksts priekš cilvēkiem, kuri nav iedziļinājušies pasaulē notiekošajā. Taču raksta beigu daļu lasot, liekas ka to ir uzrakstījis kāds cits cilvēks, nevis raksta autors. Jo tāds naivs optimisms tik labi informētam cilvēkam nevarētu būt.

Atbildēt

Šāda attieksme, kā šeit ir lasāms,

23.09.2018. 04:02

»

Diemžēl,

akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir...


ir židmasonu, cionistu, komunistu- čekistu noformējumā, šādi nomelnojot personu par viņas viedokli. Šāda reakcija pierāda, ka ienaidnieks tiek atmaskots un novērtēts pareizi. B' nai B' ritht izveidojās 1842. gadā, apvienojoties 12 žīdu dzimtām, mājaslapa atrodama internetā. Mājaslapa atstāj patīkamu, iluminātisku iepaidu, kas liek ticēt B' nai B' rith cilvēciskajām rūpēm par mieru un tautu, valstu labklājību

Atbildēt

Diemžēl,

23.09.2018. 01:21

»

Autors rakstu

labi sāka, slikti beidza. Ar savām specdienestam cienīgām zināšanām aplaimoja lasītāju, bet beidza ar saukšanu pie vēlēšanu urnām. Pabāli, nepārliecinoši...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

lauķis

22.09.2018. 21:41

aicinu nepiedalīties! Tā ir mana pārliecība, kāds nelietis te, rakstot komentāru, melīgi izmanto manu vārdu.

Atbildēt

Nepiedalies vēlēšanās

22.09.2018. 21:39

Pārsteigums var būt tikai to boikots. Tas pierādītu, ka latviešu tautai ir cerības uz nākotni. Vienota apziņa, ka šī vara to iznīcina. Tikai tādā strupceļā var radties idejas. Cionisti vada tautu no vienas vilšanās citās.

Atbildēt

Tauta neko neietekmē

22.09.2018. 21:35

»

Murgojums

"Tie, kuri dodas pie vēlēšanu urnām, neko neietekmē.Vien maldina sevi, ļaujoties maldināties ..."- LIELKŠAKU MURGU TU UZRAKSTĪT NEVARĒJI


Ar Parex izzaga pensiju fondu, ko veidoja valsts uzņēmumu privatizācijas gaitā un citādi, sociālo budžetu - kopā ap 1. 7 miljardu LVL, bet OIK radīs zaudējumus 3. 7 miljardu €. Tas jau ir zināms Tauta kaut ko varēja ietekmēt ar Satversmes otro pantu, ar likuma prasību savākt 250 000 parakstu, lai ietekmētu Saeimas likumdošanu, šīs tiesības tautai liegtas. Tai Eiropas Komisija pasvieda hibrīdu manabalss.lv. Būs citi parexi un oiki.. Kādēļ doties pie urnām, to zinot? Taupi savu laiku, naudu un nedodies, kur dodas muļķa aitas.

Atbildēt

Murgojums

22.09.2018. 21:11

»

Autors rakstu

labi sāka, slikti beidza. Ar savām specdienestam cienīgām zināšanām aplaimoja lasītāju, bet beidza ar saukšanu pie vēlēšanu urnām. Pabāli, nepārliecinoši...


"Tie, kuri dodas pie vēlēšanu urnām, neko neietekmē.Vien maldina sevi, ļaujoties maldināties ..."- LIELKŠAKU MURGU TU UZRAKSTĪT NEVARĒJI?

Atbildēt

Kas attiecas uz Lindermanu

22.09.2018. 20:42

Ja Lindermans organizēja valodu referendumu, tad parādīja, ka 4. maija komunistu un čekistu vara ir 0 vērta.

Manuprāt, Lindermans organizēja šo akciju saskaņoti ar esošo komunistu un čekistu varu. Pirmkārt, spēkā bija jau valodu likums. Līdz ar to valodu referendumam nebija jēgas tādā nozīmē.

Ja paskatamies, kas pēc tam notika, varam uzzināt valodu referenduma patieso mērķi.

Ja preambulā ieslēdza tekstu par valodu ar Saeimas balsojumu, tad to pašu var izdarīt līdzigā kārtā pretējā virzienā. Tādēļ mērķis valodu referendumam nebija preambula.

Patiesās sekas bija plānotas citas - likvidēt reālo Satversmes otrā panta darbību. Saeimas spīkeres S. Āboltiņas vadībā. Bij. VDK darbinieces. Saeima tika motivēta balsot par likuma grozījumiem, biedējot ar iespējamu Lindermaņa aktivitāti citās jomās utt. Ja līdz tam, tautai savācot 10 000 parakstu, bija iespēja inicēt likumdošanu, tad S. Ā. vad. to nomainīja uz nesamērīgi lielu parakstu vajadzību simtos tūkstošu. Līdz ar to tauta vairs nespēj ietekmēt Saeimas un valdības darbu vispār ne parexu, ne oiku lietās utt. Būs citi parexi un oiki... Neskatoties, vai dosies vēlēt Saeimu, vai nedosies.

Ta arī izlien Sorosu un Lembergu židmasonu B' nai B' rith āža kājas Latvijā - brīvmūrnieki Zatlers, VVF .. čekisti un komunisti- cionisti utt.

Atbildēt

Autors rakstu

22.09.2018. 20:24

labi sāka, slikti beidza. Ar savām specdienestam cienīgām zināšanām aplaimoja lasītāju, bet beidza ar saukšanu pie vēlēšanu urnām. Pabāli, nepārliecinoši!

Par 2009. g. 13. janvāra nekārtībām, Lindermanu, A. A. Bērziņu. Neārtības krganizēja V. Zatlers, S. Āboltiņa, A. Pabriks, S. Ēlerte. Daži bij. VDK ašņiki no šiem. Nevis Lindermans. Esošā vara joprojām spīdzina cietumā A. A. Bērziņu, kurš simbolizē upuri, Lietussargu rev. upuri. Vara pūli virzīja pa Jēkaba ielu, noslēdzot citas izejas no Doma laukuma. Utt. Jā, Soross ir no židu masoniem B ' nai B' rith, kas deva informāciju britu apjāšanai ar mārciņu. Un ietekme ar Ir un Zatleru saglabājas.

Bet, kas attiecas uz Latvijas Saeimas vēlēšanām, tad galējos balsu skaita rezultātus summē arī pret Saeimā "vajadzīgajiem cilvēkiem" saskaņā ar valsts noslēpumu. Divi Cimdara priekšgājēji "nošāvās".

No Karamākslas viedokļa Latvija ir satiksmes zeme. Tā ir zeme bez robežām, kur citu valstu specdienesti ieceļ un kontrolē valdību, tostarp caur Saeimas prezidiju. LV ir arī smagā zeme - okupētā, kur valda likums - no smagās zemes grūti aiziet, lai arī tā izlaupīta.

Tie, kuri dodas pie vēlēšanu urnām, neko neietekmē.Vien maldina sevi, ļaujoties maldināties.Atbildēt

kgb

22.09.2018. 19:42

Izglītojošs teksts latvju nezinīšiem. Vien žēl, ka autors nepieminēja Latvijas izlūkdienesta vadītāju Bērziņu, kurš, 40. gadā ienākot krievu tankiem, sadedzināja arhīvus un nošāvās. Jā, arī izcilais angļu romānists Le Karē ir britu izlūkdienesta veterāns

Atbildēt

lauķis

22.09.2018. 19:21

Es tomēr aicinu vēlēšanās piedalīties, bet atbildīgi svītrot visus, par kuriem neesat pārliecināti.

Balsojot , pat nav svarīgi par kuru politmafijas klanu , tu atzīsti par labu esam biedru partijnieku/augļotāju sistēmu.Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: