Menu
Pilnā versija
Foto

Žēl, ļoti žēl...

Kristians Rozenvalds · 30.10.2021. · Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

PAŠI IEVĀRA MĒSLUS UN PAŠI KAUC

01.11.2021. 17:34

»

tukšs ļerkstiens

faktus


...

Atbildēt

REJIES NU AR SAVIEM NEVAKCINĒTAJIEM UN PAUĻUTIEM UN BĻODARIEM

01.11.2021. 17:33

nav jau citu stulbi, nezombējas. ĪSTI MEDIĶI NEIZDEG, TIKAI MŪŽĪGI UN VISUR ŽĒLOJAMIE TUPSILNIEKI

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

01.11.2021. 08:08

Visi šie viesstrādnieki bija norakstāmi jau īsi pēc ierašanās, tagad vienkārši šie mēsli vairs nespēj noslēpt savu patieso dabu.

Atbildēt

Jūs pat neesat cienīgi...

31.10.2021. 21:44

»

Yes

Uznākot uz skatuves, Egils meta ar akneni Ulmanim, sk, Kārlis neesot bijis īsts prezidents. Egil, tas akmens, ko meti, tagad nāk atpakaļ uz tevi pašu un sauc - Egil, tu neesi īsts prezidents, tautas līderis, kādam tev bija jābūt. Jo pašlaik ir cīņa ar nelaimi - ar Covid, un šis patiesībā ir karš. Bet...


Katrs, kurš kritizē Ulmani, lai atceras tā laika izaicinājumus! Politiskais haoss kā Latvijā, tā Eiropā, nedeva manevra iespējas. Tomēr 6 gadu laikā, Ulmaņa vadībā, tādu saimniecisko uzplaukumu Latvija veica, apsteidzot daudzas citas valstis. Idioti, kuri šodien spriedelē, ka ja nebūtu bijis Ulmanis, tad Latvija būtu varonīgi pretojusies PSRS okupācijai, ir nožēlojami! Latvijas likteni izšķīra komunistu(PSRS) un naciķu(Vacijas) sadarbība, kā arī rietumvalstu vienaldzība/ nodevības!!! Mūsu šolaiku dižie prezidenti, ar Saeimas varoņiem, tajā situācijā būtu apčurājušies, jau 1939.gadā! Tāds Latvijas patriots, tik nesavtīgs savu tautu mīlošs prezidents, mums vēl būs ilgi jāgaida!

Atbildēt

Blondīne

31.10.2021. 16:18

»

Arvids

Bet mums taču nav prezidents! Ir Egīls Dzenis - viltvārdis un nullevits


Kas tas ir Dzenis? No kurienes?

Atbildēt

...

31.10.2021. 15:51

»

yes

latviesu algotni ir jaizved no Irakas un Mali


Labāk jau lai viņi tur paliek vai brauc uz laimīgo zemi NATO.

Atbildēt

antihalovins

31.10.2021. 15:20

»

reņģe

Cik naivam ir jābūt, lai neredzētu, ka...


asv kolonija savadak but nevar,lgbt un degradacijas ,,svetki,, halovins.

Atbildēt

mr-swabs

31.10.2021. 15:17

»

Yes

Uznākot uz skatuves, Egils meta ar akneni Ulmanim, sk, Kārlis neesot bijis īsts prezidents. Egil, tas akmens, ko meti, tagad nāk atpakaļ uz tevi pašu un sauc - Egil, tu neesi īsts prezidents, tautas līderis, kādam tev bija jābūt. Jo pašlaik ir cīņa ar nelaimi - ar Covid, un šis patiesībā ir karš. Bet...


Šī ir cīņa ar nelaimi, bet šī nav cīņa ar kovid. kovid ir propagandas bubulis un mākslīgi prātos iedvests vērtību juceklis un prāta terors. Notiek sociopātisks eksperiments par sabiedrības (katrā atsevišķā valstī) "sāpju robežas" noteikšanu. Kādā mērā cilvēkus var ierobežot, pazemot, paverdzināt un pat izretināt bez tiešām sekām uzraugiem un pārvaldniekiem. Un, pilnīgi noteikti, rezultāti Latvijā pārsteigs pat eksperimenta rīkotājus.

Atbildēt

reņģe

31.10.2021. 15:06

Cik naivam ir jābūt, lai neredzētu, ka
1) šie kungi visu dara pēc plāna,
2) tiem pilnīgi neinteresē cilvēku viedoklis,
3) tie būs gatavi uz visu, lai izpildītu p.1;
Nav vajadzības apelēt pie veselā saprāta, goda, cieņas vai atbildības. Subjekti, kuri ir gatavi sūtīt armiju un policiju pret savu tautu, prasīt palīdzību no ārvalstīm (apspiest savu taudtu) nav jāuzrunā ar vārsmām un asarām.

Atbildēt

Mīklas atminējums

31.10.2021. 13:18

Kas ir palicis nemainīgs? Nemainīgs ir slaveno un populāro cilvēku skaits. Tos pašus, kurus tauta mīlēja okupācijas laika, tauta mīl arī pašlaik. Un pie vienas vietas ir šo cilvēku sadarbība ar VDK.
Kāpēc nav kļuvis zināms neviens aizliegtais un vajātais radošais darbinieks. Atbilde - tauta par viņiem neko nevēlas zināt un tāpēc masu mediji par viņiem klusē.

Atbildēt

Eduards Lunis

31.10.2021. 12:16

---Nav lielas jēgas ironizēt par levitu ,kariņu ,pavļutu-visiem kuru dēļ Latvijai un Tautai pa šiem ,,brīvās latvijas,,gadiem ir nodarīts triju karu posts!
- Pēdējais laiks ir rīkoties-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE-NOTIKS,2022.G.4.MAIJĀ

Atbildēt

Bet sāka labi

31.10.2021. 11:40

Viņš norādīja, ka, lai nonāktu līdz izlīgumam ar kaitējuma nodarītājiem, sabiedrībai ir jāizpilda konkrēti soļi. Pirmais solis esot patiesības noskaidrošana: “Ja patiesība nav zināma, mēs nevaram nonākt līdz izlīgumam. Mēs patlaban esam drīzāk pirmajā solī, un vēsturnieki mēģina noskaidrot patiesību.”

Tieši to pateica Levits 2018.gadā, bet pat pirmais solis netika īstenots.

Atbildēt

Yes

31.10.2021. 11:34

Uznākot uz skatuves, Egils meta ar akneni Ulmanim, sk, Kārlis neesot bijis īsts prezidents. Egil, tas akmens, ko meti, tagad nāk atpakaļ uz tevi pašu un sauc - Egil, tu neesi īsts prezidents, tautas līderis, kādam tev bija jābūt. Jo pašlaik ir cīņa ar nelaimi - ar Covid, un šis patiesībā ir karš. Bet karš bez līdera, bez karaVadoņa, tas ir zaudēts karš. Kāpēc lielījies pārspēt Ulmani, būt tautas vadonis? Kāpēc uzņēmies nest, ko nevari pacelt? Ja pats nevari, dod iespēju citiem, jo arī Krišjānis nekāds pacēlējs nav... Vajag jaunas parlamenta vēlēšanas, jo tu nevari pateikt kā Kārlis: na! būs tā!

Atbildēt

Žulis

31.10.2021. 11:29

Izskatās, ka mēdijos cilvēku neapmierinātību ar piespiedu vakcināciju ir nolemts nomaskēt ar sliktās vakcinācijas organizācijas kritikai veltītiem rakstiem. Visai viltīgs gājiens. Tos lasot, cilvekiem rodas iespaids, ka vakcinācija ir vienīgais glābiņš cīņā ar kovid. Un kā iemeslu tam, ka Latvijā katastrofāli pieaug saslimšanas un nāves gadījumi arī lasītājs automātiski attiecina uz slikto vakcinācijas organizēšanu, nevis aizdomājas par to, ka vakcīnas īstenībā nemaz tā nepasargā no saslimšanas.

Atbildēt

Piecelties, tiesa nāk

31.10.2021. 10:53

»

MK

https://www.youtube.com/watch?v tXRK_tbBbb8&ab_channel Глогер3США


https://youtu.be/1T2U46c8mYM

Atbildēt

Феофан из посольского приказа

31.10.2021. 10:48

»

Arvids

Bet mums taču nav prezidents! Ir Egīls Dzenis - viltvārdis un nullevits


Говорят царь не настоящий!?!!!

Atbildēt

Cyril

31.10.2021. 10:41

VAKCINĀCIJAS INDUSTRIJA. Nācijas tēvs ir vakcinācijas industrijas galvenā stute Latvijā. “COVID-19” pandēmija sekmēja industrijas jauna veida rašanos. Uz Zemes radās fenomens, ko nākas dēvēt par vakcinācijas industriju. Tā sastāv no diviem cieši saistītiem segmentiem: vakcīnu ražošanas un vakcinācijas. Tāpēc jauno industriju nevar dēvēt tikai par vakcīnu industriju. Jaunā industrija aptver arī savas produkcijas realizāciju – masveida vakcināciju. Piemērotāks ir apzīmējums “vakcinācijas industrija”. Vakcīnu ražošana kļuva rūpniecība – ražošana ar rūpnieciskām metodēm. Cilvēces vēsturē pirmo reizi ārstniecisko preparātu izgatavošana notiek kā mašinizēta lielražošana visai cilvēcei. Jaunās industrijas industrializācijas vēriens krietni pārsniedz tradicionālo industriju vērienu. Vakcinācijas industrija vēlas ar savu produkciju apgādāt visu cilvēci – ikvienu cilvēku, gan lielu vai mazu cilvēku, šajā Saulē. Tāds mērķis nav nevienam citam industrijas veidam. Turklāt vakcinācijas industrijā eksistē vairākas specifiskas nostādnes. Runa nav tikai par vakcīnu lielražošanu kā ļoti dāsnu biznesu. Runa ir arī par vakcīnu nepārtrauktu piegādi cilvēcei. Vakcinācijas industrija paredz nemitīgu vakcīnu ražošanu un lietošanu. Cilvēkiem būs regulāri jālieto vakcīnas visu atlikušo mūžu. Lai to panāktu, vakcinācijas industrija sadarbībā ar politisko varu uz Zemes visās valstīs tiecas realizēt obligātās vakcinācijas politiku. Vakcinācijai ir jākļūst par katra cilvēka identitātes pazīmi, tikai vakcinētajiem cilvēkiem dodot iespēju strādāt, atrasties sabiedrībā, komunicēt ar citiem cilvēkiem u.tml. Vakcinācija tiek pārvērsta par cilvēka socializācijas atribūtu. Bez vakcinācijas cilvēks nav pilnvērtīgs sabiedrības loceklis. Nevakcinētie cilvēki ir nesaudzīgi jāpakļauj diskriminācijas, izolācijas, marginalizācijas, dehumanizācijas visiem iespējamajiem formātiem. Vakcinācijas industrijai ir divas prioritātes: 1) triljoniem dolāru vērtā biznesa attīstība un 2) cilvēces obligāto vakcināciju maksimāli izmantot ekonomiskai, sociālai, ģeopolitiskai, ekoloģiskai, tehnoloģiskai “lielai pārlādēšanai”, kas ir globālisma prozelītu mērķis un kam kopumā kalpo pandēmija/parapandēmija.

Atbildēt

MK

31.10.2021. 10:22

https://www.youtube.com/watch?v tXRK_tbBbb8&ab_channel Глогер3США

Atbildēt

ha-ha

31.10.2021. 09:50

Sevišķi ir interesanta nemïtïga gaudošana par nepieciešamïbu palielinät ieredņu ,ärstu ,skolotäju algas t.i.par nepieciešamïbu palielināt sociälo nevienlïdzïbu.To visu var arī tulkot,kā aicinäjumu šiem nabadziņiem vairäk dot kukuļus, konvertiņus,un citus beznodokļu labumus,lai uzturėtu viņus pie dzïvïbas un strādātgribas.Tas viss notiek valstī,kura atrodās ES nabagu sarakstā,kurā ir jau tā ļoti augsts sociäläs nevienlïdzïbas lïmenis,kurā daži pensionäri saņem 10tükstošu pensijas pie vidėjās pensijas zem minimäläs algas lïmeņa.

Atbildēt

No cita plaukta ...

31.10.2021. 09:44

1.Космические законы Гермеса Трисмегиста
"Изумрудная скрижаль"
2.
• "Изумрудная скрижаль" - документ, который согласно легенде
был оставлен Гермесом Трисмегистом на пластине из изумруда в
недрах египетского храма.
• На ней записан рецепт алхимического Великого Делания, то есть
рецепт получения философского камня.
• "Изумрудная скрижаль" представляет собой закрытое учение
Гермеса Трисмегиста, основой которого являются семь принципов
истины.
• Тот, кто знает и понимает эти принципы, тот обладает ключом
от двери входа в Науку.
2
3. 1. Принцип ментализма
"Все есть Ум"
4. 1. «Все есть Ум»
Вселенная представляет собой мысленный образ Единого.
То есть всё, что является вещественной реальностью - есть мысль.
Вселенная является просто мысленным созданием Всего.
Материя рассматривается как проявление Вселенского Разума.
Законы фундаментальной физики подтверждают наличие Абсолютного «Ничто»,
из которого рождается «Всё».
• Значит всё рождается из Разума
• Разум един и все его фрагменты существуют в уме всего, в чем мы существуем.
• Применительно к человеку, можно утверждать, что все уровни его
существования, начиная от физического и кончая самым высоким
духовным, управляются сознанием, которое является отражением Вселенского
Разума.
4
5. 1. «Все есть Ум»
• Понимание этого великого Герметического Принципа ментализма дает
возможность применять его для своего благосостояния и продвижения.
• Зная этот закон, становится понятно, почему так необходима дисциплина ума.
• Ведь каждый из нас подобно Великому Разуму создает свою Вселенную.
• Реальность создается нашими мыслями.
• Если мы живем сейчас именно так, значит эту жизнь мы создали когда-то
своими мыслями.
• Ученик Герметизма приобретает способность разумно применять Великие
Законы Мысли, вместо того, чтобы пользоваться ими беспардонным образом.
• Без этого ключа Мастерство невозможно, и Ученик напрасно, будет стучаться
в многочисленные двери Храма.
5
6. 2. Принцип ментализма
«Принцип Аналогии. Универсальный Закон»
7. 2.«Принцип Аналогии»
• Существуют плоскости выше нашего знания, но если мы применим к ним Принцип
Аналогии, то мы сможем понять даже то, что казалось бы для нас непостижимо.
• И овладение этим Принципом дает средство решения многих темных парадоксов и
скрытых секретов Природы.
• Древние Герметисты считали этот Закон одним из наиболее важных методов орудий
мысли, с помощью которого человек сможет отбросить все препятствия, которые
скрывает от нас Неизвестное.
• Квантовая физика утверждает, весь мир фрактален.
• Фракталы - это фрагменты единого целого, несущие образ, подобие и информацию
о целом.
• Так если мы представим кочан цветной капусты и мысленно отделим от неё веточку, мы
увидим, что эта веточка подобна всему кочану.
• Для того чтобы определить состав жидкости, нам не нужна вся жидкость.
• Анализ можно сделать по её капле.
7
8. 2.«Принцип Аналогии»
• Важно только понять взаимосвязи. Таких взаимосвязей множество. И
если мы о них знаем, нам проще овладеть этим Универсальным Законом.
• Все эзотерические системы показывают эти взаимосвязи.
• Так как они построены на информации об Архетипах человечества.
• Так например: Астрология связывает стихию Воды с эмоциями человека.
В ней говорится о том, что Луна имеет прямое влияние как на жидкости в природе,
так и на наши эмоции. Во время полнолуния происходит как прилив вод в природе,
так и эмоциональный прилив в психике человека.
• Через систему Таро мы узнаем по какой схеме происходит развитие всего
во Вселенной. А значит эту схему мы можем применить не только к нашей
жизни, но и к жизни наших идей.
8
9. 2.«Принцип Аналогии»
Так если мы являемся частичкой Бога, мы можем познавать Бога только в нас самих.
Из чего следует - все что нас окружает является нашим отражением.
Мы видим несовершенство мира - это наше несовершенство.
Если мир дарит нам любовь - это наша любовь.
Мы встречаем агрессию повсюду - это наша агрессия, которая поселилась внутри.
Все знания о нас самих мы можем получить через окружающий мир.
И все наши знания о мире - это и есть мы сами.
По этому единому закону как развивалось все во Вселенной, таки будет развиваться.
Переход Эры Рыб в Эру Водолея – это переход от Веры к Знанию.
Овладев этим Универсальным Законом, человек получает знания не в линейном виде (с
помощью логики), а фрактально.
• То есть неизвестная ему информация раскрывается мгновенно.
• Человек говорит "Я знаю". Но бесполезно спрашивать его "откуда".
9
10. 3. Принцип ментализма
«Принцип вибрации»
11. 3. «Принцип вибрации»
• Ничто не покоится, всё движется, всё вибрирует
• Всё во Вселенной - от материи до разума находится в постоянной вибрации. Разница
только в частоте.
• Это говорит о том, что всё в этом мире пронизано жизнью.
• Жизнь - это движение, а любая остановка - это смерть.
• Но смерть - только в нашем человеческом понимании.
• Даже смерть вибрирует.
• Смерть - это переход из одного качества в другое.
• Точка перехода является самой медленной вибрацией.
• Самая низкая частота в царстве минералов.
• Нам кажется что камень не подвижен. Но это только видимость.
• Нам сложно увидеть жизнь камня из-за разницы в частотах.
• Самая высокая - это вибрация Духа.
• Она настолько интенсивная, что кажется неподвижной, как быстро раскручивающееся
колесо.
11
12. 3. «Принцип вибрации»
• Между этими полюсами существует масса других вибраций. Все состоит из
энергии. Вибрация - есть энергия.
• Более плотная энергия обладает более медленной вибрацией.
• Мысль тоже вибрирует.
• Негативные мысли, злость, агрессия, уныние и др. относятся к низкочастотным вибрациям.
• Позитивные мысли о Боге, о Любви и о т.п. имеют высокочастотные вибрации.
• Мысль и эмоция являются основными двигателями, которые помогают менять
уровень наших вибраций.
• Исходя из предыдущих законов - всё, что нас окружает является порождением
нашего Разума.
• Качество нашей жизни определяется частотой вибрации.
• Полезно знать, что меняя свою частотность, мы уходим из поля зрения людей,
которым больше не соответствуем.
• Так например, человек, который проработав свою агрессию, повышает свою
частоту, становится невидимым для агрессивных людей.
12
13. 3. «Принцип вибрации»
• Чем выше частота, тем больше мы можем увидеть, тем больше информации мы
можем обработать за единицу времени.
• Более высокая частота вибрации хорошо управляет низкими.
• Не правильно думать, что низкая частота имеет всегда отрицательное значение.
• Даже агрессия становится полезным союзником человеку, если он правильно
распоряжается этой энергией.
• Главный признак повышения собственной частоты вибраций - это умение
управлять более низкочастотными формами.
• Любой алхимический процесс, любая трансформация - это есть изменение
частоты вибраций.
• Кто понимает Принцип вибраций, „тот схватил скипетр власти", говорят мудрецы.
13
14. 4. Принцип ментализма
«Принцип полярности»
15. 4. «Принцип полярности»
• Все двойственно, все имеет полюса;
• Все имеет свой антипод (свою противоположность);
• Противоположности идентичны по природе, но различны в степени;
• Крайности сходятся;
• Все истины не что иное, как полу истины;
• Все парадоксы можно примирить.
15
16. 4. «Принцип полярности»
Любые противоположности сходны, различны только степенью.
Пары противоположности можно сблизить.
Все имеет обе стороны.
Нет абсолютного добра и абсолютного зла.
Каждая правда наполовину фальшива.
Всё существует и не существует.
У всего есть два полюса.
• Представьте шкалу. На одной стороне шкалы холод, на другой жара.
Невозможно точно найти на шкале то место, где кончается жара и начинается холод.
Потому что эти понятия являются одним и тем же - теплом.
Разница только в степени его.
• Тот же принцип просматривается в понятиях "свет и тьма".
Где начинается тьма? Какая разница между большим и малым, тяжелым и легким?
• Все эти понятия относительны.
16
17. 4. «Принцип полярности»
Перенесем этот принцип в план Разума.
Любовь и ненависть - два душевных состояния абсолютно различны.
Где-то между ними существует точка приятия или неприятия.
Поэтому порой так сложно понять свои настоящие чувства.
Все парадоксы можно примирить.
Разница существует только в частотах (вибрациях, колебаниях) одного и того же.
Любая вибрация имеет также два полюса.
• Представьте колебания маятника.
Он всегда раскачивается в обе стороны.
Траектория его движения - это та шкала о которой мы говорим.
• Примечательно, что немного поразмыслив мы очень быстро можем перейти от любви к
ненависти и назад.
• Человеку дано менять в мозгу свое состояние. Иногда это происходит невольно.
17
18. 4. «Принцип полярности»
• Герметисты умеют менять вибрации ненависти на вибрации любви не
только у себя, но и у других людей.
• Хорошее и плохое - это всего лишь полюса одного и того же.
• Полезность принципа Полярности состоит из искусства
преобразования (алхимии) плохого в хорошее.
• Если всё имеет свои противоположности, любую проблему
можно решить отыскав её противоположный полюс.
• Только таким образом можно свести крайности и примирить их.
• Ведь любая проблема - это всего лишь один полюс чего-либо.
• Понимание Принципа дает возможность изменить как
свою полярность, так и чужую, а так же найти решение
любой проблемы.
18
19. 5. Принцип ментализма
«Принцип ритма»
20. 5. «Принцип ритма»
• Все течет, втекает, вытекает, все имеет свои приливы и
отливы;
• Все поднимается и падает;
• Маятникообразное колебание проявляется во всем.
• Мера колебания налево есть мера колебания направо.
• Ритмы компенсируются.
20
21. 5. «Принцип ритма»
• Этот принцип вытекает из предыдущего.
• Он о том, что во всем проявляются колебания от одного полюса к
другому, происходят качания вперед и назад, как у маятника.
• Всегда существует действие и противодействие, подъем и спуск.
• Все это проявляется как в действии Вселенной и звезд, так и в
мире людей, животных, разума, энергии и материи.
• Поэтому закону разрушаются миры, расцветают и переживают
период падения нации.
• Этот закон также говорит о том, что в мире всё циклично.
• Каждый цикл имеет свое начало и завершение, затем повторяется
вновь.
21
22. 5. «Принцип ритма»
Этот же принцип проявляется и в душевных состояниях человека.
Остановить этот закон или уйти от него невозможно.
Но можно научиться нейтрализовывать колебания.
Вот почему большинство учений говорит о том, что нужно оставаться
всегда нейтральным и в радости и горе.
Если мы будем находиться всегда в радостном экзальтированном
состоянии, за этим всегда последует такое же по силе разочарование.
Рекомендуется радоваться и огорчаться умеренно.
В этом заключается целое искусство.
Герметисты умеют поляризовать себя в точке, которой желают
пребывать, а затем нейтрализуют колебания маятника, который
стремится увести к другому полюсу.
22
23. 5. «Принцип ритма»
• В этом принципе лежит разгадка на вопрос, почему желания
не сбываются, когда человек очень жаждет этого.
• Любая привязка к одному полюсу приведет к откату к другому.
• Умение желать чего-либо и в равной мере принимать
противоположный результат, а затем отпускание желания, приводит
его к скорейшей реализации
• Настоящий Мастер делает это сознательно.
• Он использует свои желания, достигая равновесия и душевной
стойкости.
• Этот Принцип, методы противодействия, нейтрализации и их
использование, образуют важную часть Герметической философии Алхимии Разума.
23
24. 6. Принцип ментализма
«Принцип причины и следствия»
25. 6. «Принцип причины и следствия»
• Каждый принцип имеет свое следствие, каждое следствие имеет
свою причину.
• Все совершается в соответствии с законом.
• Случай есть не что иное, как имя закона, который не распознан.
• Существует много планов причинности, но ничто не ускользает
от закона.
25
26. 6. «Принцип причины и следствия»
Каждое событие - это следствие, которое имеет свою причину.
Ничего просто так не совершается.
Случайностей не бывает.
Есть закономерности.
Причина может лежать в разных плоскостях.
Герметисты умеют занимать более высокую плоскость, становясь
источником причины, а не её следствием.
• Большинство людей подчиняются окружающей среде.
• Желания, эмоции и страсти сильнее их самих.
• Наследственность, мнительность, политика и экономика, а также другие
внешние причины двигают их как пешки по шахматной доске жизни.
26
27. 6. «Принцип причины и следствия»
• Мастера, поднимаясь на более высокий уровень, управляют своими
настроениями, характерами, достоинствами и силами.
• Они принимают полную ответственность за свою жизнь, понимая, что все
следствия будут рождены от их поступков и решений.
• Они играют сами в свою жизнь, а не жизнь играет с ними.
• Мастер применяет этот принцип, но не становится его орудием.
• Скорее он подчиняется причинам более высшего плана, которые помогают
ему управлять на собственном плане.
27
28. 7. Принцип ментализма
«Принцип пола»
29. 7. «Принцип пола»
• Пол во всем, все имеет свой Мужской и Женский Принцип.
• Пол проявляется во всех плоскостях.
29
30. 7. «Принцип пола»
• Мужское и Женское начало лежат в основе всего, как и их взаимодействие.
• Это справедливо как в физическом мире, мире души, так и в духовном.
• Секс, любовь, любое желание, магнетизм, вдохновение, сама жизнь –
являются взаимодействием этих двух начал.
• Никакое творчество — физическое, духовное или душевное — невозможно
без этого принципа.
• Понимание его законов проливает свет на многие предметы, которые ставят
в тупик человеческие умы.
• Все вещи и все люди содержат оба начала.
• Как в каждом мужском начале есть женское, так и в каждом женском, есть
мужское.
• В женском начале лежит принцип магнетизма, а в мужском - действие.
.......пока что это всё,что удалось найти в печатном формате... ✨Всем Добра и Знаний! Ибо в Знании Сила!✨ Именно поэтому оккупанты Земли нас их лишают,подменив на ложные,перевернув с ног на голову все истинные ценности. Но их время на исходе..время РасСвета.✨☀️Быть Добру!☀️✨

Atbildēt

svaiga informācija

31.10.2021. 09:07

https://www.bitchute.com/video/zv0aywF0vglq/
Paskarbs video angļu valodā par notiekošo. Lai nebūtu lieku ilūziju. No pieredzes bagāta avota.

Atbildēt

lauķis

31.10.2021. 05:54

»

Cik ļoti gribās pielūgt tēvu...

Galvenie klaķieri kā parasti mūsu zemītē ir "svētā inteliģence(parazīti)", visos laikos, lišķējusi, melojusi un cits citu nodevuši! Patreiz uzslāņojums ir tik biezs, un brēcieni, ka viņi par maz ir cienīti (baroti), ja nu vienīgi pielūgtais knābju cēlājs neaizmirsīs... Tomēr liekās, ka pēdējais vairāk...


Kāpēc tad viņam nav ne mazāko cerību, ka tiks ievēlēts vēlreiz?Gan jau aitas atkal skries un balsos.Par kurām partijām tad balsos?Da kāda starpība,sistēma no tā nemainīsies.Lai gan es domāju ka nekādu vēlēšanu nebūs,bet tas jau ir cits stāsts.

Atbildēt

Cik ļoti gribās pielūgt tēvu...

30.10.2021. 22:44

»

Cyril

Vēl viens mucas iemītnieks! Mucā tupot, pilnīgi atrauts no realitātes. Un realitāte ir ļoti skaidra skaidras galvas īpašniekiem. Nācijas tēvu/pravieti, otru Ulmani/valstsgribi/medijprati latviešu inteliģence turpina dievināt, turpina atbalstīt katru viņa iniciatīvu un, protams, turpina viņam publiski...


Galvenie klaķieri kā parasti mūsu zemītē ir "svētā inteliģence(parazīti)", visos laikos, lišķējusi, melojusi un cits citu nodevuši! Patreiz uzslāņojums ir tik biezs, un brēcieni, ka viņi par maz ir cienīti (baroti), ja nu vienīgi pielūgtais knābju cēlājs neaizmirsīs... Tomēr liekās, ka pēdējais vairāk mīl sevi, jo viņam nav ne mazāko cerību, ka tiks ievēlēts vēlreiz...

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju deoligarhizāciju

30.10.2021. 22:07

Latvijas PSR kontingenta nācijtēvs netiek vairs galā ar pašrocīgi izveidoto nāciju.

Atbildēt

smieklīgi

30.10.2021. 21:51

Autors norējas, ka nevajagot riet.

Atbildēt

Arvids

30.10.2021. 21:15

Bet mums taču nav prezidents! Ir Egīls Dzenis - viltvārdis un nullevits.

Atbildēt

Žanis Taurenis

30.10.2021. 20:49

Rozij, tu vēl dzīvs? Pārlasīju pa diagonāli, nu vēl vairāk putni aizbraukuši nekā pirms gadiem 10. Spēlē labāk savus badmintonus un spīdmintonus. Nav tavi spriedumi nevienam vajadzīgi.

Atbildēt

Prezidents iraid

30.10.2021. 20:34

Djaķel? Ņet , dolbojob!

Atbildēt

Cyril

30.10.2021. 20:32

Vēl viens mucas iemītnieks! Mucā tupot, pilnīgi atrauts no realitātes. Un realitāte ir ļoti skaidra skaidras galvas īpašniekiem. Nācijas tēvu/pravieti, otru Ulmani/valstsgribi/medijprati latviešu inteliģence turpina dievināt, turpina atbalstīt katru viņa iniciatīvu un, protams, turpina viņam publiski pieglaimoties. Tas attiecas, piem., uz obligātās vakcinācijas atbalstīšanu. Nācijas tēvs ar Kariņu ir galvenie obligātās vakcinācijas dievi Latvijā. Lūk, pieglaimotāju nelietības augstākās (pagaidām) virsotnes: Dainis Kalns “Nevakcionētajiem pensionāriem vajag noņemt pensijas”; Žagars “Man ir kauns par Latvijas sabiedrību”. Aktualitāti nav zaudējis ultradebilais panegiriks: “Salīdzinot ar daudzo gadu rēnajiem un bezcerīgajiem prezidentūras gadiem, Egila Levita kandidatūra ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. No spējas, un tas ir tik svarīgi, brīvi komunicēt četrās svešvalodās – angļu, vācu, franču un krievu. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus, un to Levits spēs, būdams augsti kvalificēts jurists. Tieši Levits lika juridiskos pamatus Latvijas valsts atjaunošanai, un visus šos gadus viņš ir bijis ciešā sasaistē ar Latviju. Mana pārliecība ir, ka viņš spētu visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.” Nācijas tēva atbalstītāju, latviešu inteliģences ekselenču, saraksts ir šeit: http://mozaikasocfilosrefl.blogspot.com/2019/10/levita-atbalstitaji.html

Atbildēt

Žigis patiesi labais :)

30.10.2021. 20:15

https://www.youtube.com/watch?v Z8AnrlLK9mc

Atbildēt

Mazgàjot kàjas

30.10.2021. 20:14

tu nomazgà arï rokas. Bet kas mazgàs kuli?

Atbildēt

Cēlonis

30.10.2021. 20:13

Un cēlonis visam ir lielo masu mediju regulārie meli. Tas ilgst jau vismaz 30 gadus un ir panākta situācija, ka cilvēki netic arī patiesai informācijai. Un vārdi, kuri būtu jāsaka tautai ir šādi: Piedodiet, ka mēs visu laiku par daudz ko esam melojuši. Centīsimies visu izlabot un publicēt tikai patiesu informāciju.

Atbildēt

Nevis prezis, bet gandons, kurš steidzami jāizmet !

30.10.2021. 20:12

"Tu jūties labi, ja tu neko nejūti."

Vajag darīt tā kā vajag, bet darīt tā kā nevajag, nevajag darīt!

/E. Levits/

Atbildēt

tukšs ļerkstiens

30.10.2021. 20:05

faktus!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: