Menu
Pilnā versija
Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Viedais Manels · 16.01.2022. · Komentāri (65)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.

Tikai krustā sistajai zinātnei ticošais var pamatot, kā norobežota, pircējiem nepieejama tirdzniecības zāles platība var ietekmēt epidemioloģisko situāciju. Arī pats 1500 kvadrātmetru kritērijs ir “izzīsts no pirksta” vai no citurienes, kā tagad jaunajā normālumā pieņemts. Turklāt laikā, kad kroņa vīrusu pārnēsā VISI, dalījums sarkanajās un zaļajās zonās vispār ir nonsens.

Patiesībā činavnieki apzināti moka cilvēkus par nepakļaušanos huntai, kas izpaužas, atsakoties sabojāt veselību un krietni saīsināt mūžu farmaceitisko karteļu peļņas un varnešu “atplūdu” labad. Mūsu vagari to dara pat ne tālab, lai izkalpotos globālajiem kungiem, jo šiem nav vaļas latvju sīkajiem stiķiem, bet savu sadistisko tieksmju apmierināšanai. Ja agrāk ar varu apveltītie morālie kropļi vēl centās izlikties par normāliem cilvēkiem, tad tagad, jūtot, ka “krēsli nešūpojas”, ir pilnībā “pazaudējuši krastus”.

Personīgi man tāpat kā daudziem valdošās kliķes represētajiem iepirkšanās lielveikalos ir otršķirīga. Latvijas iedzīvotāju likteņi tika salauzti, liedzot darbu kā iztikas avotu. Tomēr minētais piemērs, kad valdība par visām varītēm pazemo pret kovidu nepotētos, precīzi raksturo pašreizējo “izrūnītās varavīksnes krāsas” režīmu.

Novērtē šo rakstu:

285
17