Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Saulkrastu deputātes Santas Ancānes brālis Arturs Ancāns savai firmai Katrīnbādes placis, kuru viņš pārstāv uz pilnvaras pamata, sarūpējis no domes zemes nomas līgumu autostāvvietai jūras krastā par 413 eiro gadā - 10 gados tātad 4130 eiro. Pēc tam viņš šīs nomas tiesības, ko ieguvis uz 10 gadiem, pārdod ar sludinājuma palīdzību par 100 000 EUR. Plašāk katrs var aplūkot šim īsajam rakstam pievienotajos dokumentos.

Tāpat ir aizdomas, ka šis pats Ancāns ir organizējis sabotāžu pret domes priekšsēdētāja vietnieku Normundu Līci, ievietojot sludinājumus ar viņa tālruņa numuru. Tā kā sludinājumu teksti bija ārkārtīgi vilinoši, zvanu bija tik daudz, ka telefons zvanīja bez mitas. Arī sludinājumi - pielikumos. Tāpat pielikumā informācija par to, ka policijā sākts kriminālprocess par šo gadījumu.

Šis pats Ancāns ir saņēmis no Sabiedrības integrācijas fonda naudu avīzes Zobrati izdošanai, kura nav reģistrēta kā plašsaziņas līdzeklis, bet nodarbojas ar priekšvēlēšanu aģitāciju Alenam Horstam, kura vēstuli saulkrastiešiem Pietiek publicēja un kurš kandidē vēlēšanās kā pirmais savas partijas sarakstā. Arī avīzes numurs un informācija par finansējumu no Sabiedrības integrācijas fonda - pielikumos.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0