Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kreditors

02.10.2019. 09:50

PORSCHE CAYENNE S DIESEL JELGAVAS RAJONA VIRCAVAS PAGASTA ZS AUSTRAS

Bet kreditoram ir parādā ap 10 000 € un negrib maksāt- izvairās un muhļī "pēc gada" saka neko nezinu. Tas nekas, ka ir rēķini ir akti un salīdzināšanas dati ar grāmatvedību...

Atbildēt

Jaguar Benz Lexus

28.02.2019. 11:57

Jā, nu man jau ar liekas ka zemniekam riktīgi vajag Jaguar kur iemest smilšainu kartupeļu maisu, iekāpt govs pļakā un tad iekšā savā tačkā uz lielveikalu. Bet ja nopietni, kārtējā opcija kur tādiem kā Urbanovičiem iegrābt labu auto, atbildība nekāda plus zemnieks iekasē maziņu varku par pakalpojumu.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

21.02.2019. 15:53

»

Jautājums

Pēc komentāriem šķiet, ka atgriezies sociālisms un uz rītdienas pēcpusdienu iestāsies komunisms


Vai tad jābrīnās par to, ka "kulaku sarakstus" čekistiem un partijniekiem nemaz nebija grūti sagatavot. Skauģu un nejēgu mūsu tautā nekad nav trūcis.
Un ja tagad ieradīsies "saulvedis tankā" kurš piesolīs lumpenim atdot kaimiņa govi(mašīnu), būs atkal stukači rindām vien.

Atbildēt

Aivis

20.02.2019. 10:52

Nu tā ir, vienkārši kurina naidu ar šādu sarakstu. Lai liek visus, kas pērk saviem radiem, no politiskās aprindas, ekskluzīvas mašīnas. Interesē, kā ar 3000 eiro algu viņi kļūst par miljonāriem un lielu uzņēmumu īpašniekiem. Tieši tie izzog valsts naudu. Kādēļ necīnās pret tādiem?

Atbildēt

Aivis

19.02.2019. 22:08

Parādiet, kurš ir saņēmis tās sausuma un slapjuma kompensācijas, es, piemēram, neesmu lūdzis un neesmu neko saņēmis. Citu gadu ir labāk, citu sliktāk, kaut kā savelku galus. Kādēļ nevarētu pirkt auto par kuru arī PVN maksāju un reāli braucu pa laukiem? Algas maksāju labas un novērtēju savus darbiniekus arī motivējot viņus. Viņi ar prieku nāk uz darbu un strādā, jo lauksaimniecība ir viņu sirdīs. Manis pēc, lai nemaksā nevienas subsīdijas, nebūs jāpilda stulbās prasības, kas grib iznīdēt lauksaimniecību. Padzirdot, ka Eiropa atkal grib ar kaut ko ierobežot un uzliek praktiski neizpildāmas prasības. Ja Jūs zinātu visas izmaksas, tad runātu savādāk. Tikai tad nebļaujiet par dārgo pārtiku, jo valsts dotē visus iedzīvotājus, lai spētu nopirkt pārtiku, jo ražošanas izmaksas ar katru gadu palielinās, salīdzinot ar graudu cenām, kuras jai gadu desmitus ir, apmēram, vienā līmenī.
Ko Jūs teiktu, ja saņemtu atbalstu 571eiro apmērā par hektāru kā Francijā, salīdzinot ar Latvju bāleliņu, kurš saņem ap 100 eiro atbalstu...

Atbildēt

hm

18.02.2019. 17:15

»

lol

un kads sakars te ar jaguar un vel sporta auto? Jaguar ir suuds, kas pat netur lidzi vecajam X5, kur nu vel staadit ka super dargu auto un kaut ko vienreizeju :D


Pirms marku Fords sabojāja bija sporta auto. Man ir vecs jaguar ar lielo motoru, kad iespied pedāli salonā pēc benzīna nosmird un nekāds X5 pat tuvu viņam netiks :D Vismaz pa taisno. Kamēr benzīns beigsies.

Atbildēt

Rīdzinieks

17.02.2019. 21:49

»

Lauku iedzīvotājs

Mana saimneicība ir 137 ha, strādāju pats un ir viens strādnieks, kurš pēc nodokļu nomaksas saņem 940 EUR...


137ha būtu tā mazā saimniecība ?
Nez kāpēc jautājumu par savu auto izvēlējies ignorēt. Laikam ir ko slēpt.
Un diez vai ziemas periodā arī maksā savam darbiniekam tādu algu.

Atbildēt

Lauku iedzīvotājs

17.02.2019. 21:34

»

Rīdzinieks

Un cik tad liela ir tava lauku saimniecība ? Cik cilvēkus nodarbini un kādas maksā viņiem algas ? Un ar kādu mašīnu brauc


Mana saimneicība ir 137 ha, strādāju pats un ir viens strādnieks, kurš pēc nodokļu nomaksas saņem 940 EUR.

Bet jūs lauku muižnieku fani vai nu neko nejēdzat vai ......

Visticamāk Tu Rīdziniek pats esi kāds no lielajiem zemneikiem. Lielākā daļa lielo zemnieku paši nemaz nedzīvo laukos, bet gan pilsētās, kur ir sapirkti uz saimniecībās labu labie dzīvojkļi. Vajadzētu papētīt šīm saimniecībām piederošos nekustamos īpašumus.

Atbildēt

Taisnība.

17.02.2019. 13:19

»

a ko ta nu?

Lauksaimnieku bizness, salīdzinot ar citiem, ir izredzētais. Ražu neapdrošina, bet sakarā ar klimata apstākļiem zaudējumu atlīdzību prasa no valsts vai ES...


Tev protams ir visas iespējas pašam iesaistīties šajā izredzēto biznesā un neko nedarot grābt naudu ar liekšķeri.

Atbildēt

Rīdzinieks

17.02.2019. 13:18

»

Lauku iedzīvotājs

Neko daudz Rīgā dzīvojot Tu nezini. Tā nav pašu nopelnītā nauda, bet gan Lativjas un Eiropas atbalsts, Latvijas nodokļu atlaides utt


Un cik tad liela ir tava lauku saimniecība ? Cik cilvēkus nodarbini un kādas maksā viņiem algas ? Un ar kādu mašīnu brauc ?

Atbildēt

a ko ta nu?

17.02.2019. 13:10

Lauksaimnieku bizness, salīdzinot ar citiem, ir izredzētais. Ražu neapdrošina, bet sakarā ar klimata apstākļiem zaudējumu atlīdzību prasa no valsts vai ES.
Vienu gadu viņiem par daudz karstuma, citu - slapjuma. Arī strādniekus nevarot atrast, kliedz, ka jāieved ukraiņi vai baltkrievi. Taču savējiem maksā minimālo algu.
Vajadzētu papētīt, cik daudz subsidiju ir saņēmuši dārgo autiņu īpašnieki.

Atbildēt

Lauku iedzīvotājs

17.02.2019. 02:15

»

Rīgas iedzīvotājs

Un kāda būtu raksta doma ? Vai tad tērēt savu nopelnīto naudu ir kas nosodāms ? Vai lauku iedzīvotāji būtu zemākas šķiras cilvēki un nedrīkstētu pirkt dārgas automašīnas par savu nopelnīto naudu. Dzimtbūšana un cita veida diskriminācija taču vairs nepastāv


Neko daudz Rīgā dzīvojot Tu nezini. Tā nav pašu nopelnītā nauda, bet gan Lativjas un Eiropas atbalsts, Latvijas nodokļu atlaides utt.
Šie muižnieki vai jauno laiku baroni ir mērgļi, kas dzīvo uz visas tautas rēķina un iznīcina mūsu mazās saimniecības un Latvijas laukus

Atbildēt

Amatnieks

16.02.2019. 23:42

»

Zemes noplicinātāji

Vai lielzemniekos neiekļaujas arī OIK`isti ? Tie, kas audzē kukurūzas plantācijas nevis zaļbarībai lopiem , bet t.s. zaļās enerģijas ražošanai no biomasas


Tieši tā arī ir, lauksaimniecības zemes tiek izmantotas, lai iztukšotu mūsu visu jau tā tukšos makus, bet eiropa tādus vēl dotē.
Sistēma ir tā samudžināta, ka vienmēr gala ieguvēji būs banku augļotāji un tiem pakalpīgā svīta, kas nodrošina visa notiekošā likumību.

Atbildēt

Amatnieks

16.02.2019. 23:29

»

aga

Nu bbbļin baigais notikums. Zemnieki var atļauties 550Eur menesī mašīnas līzingam


Pie tā nieka 550 pieskaiti kombainu un traktoru līzingus, kuri ir desmitkārt dārgāki par štunta autombīli un tad padomājiet, kādēļ lielie zemnieki audzē Latvijai nevajadzīgu produkciju, kuras audzēšanu dotē eiropa.
Mēs visi tiekam iznīcināti ar importētu produkciju, caur nezināmas izcelmes lielveikalu ķēdēm ar apšaubāmas kvalitātes produktiem. Ir panākts, ka latvieši vairs paši sevi nevar apgādāt ar pārtiku, tātad esam atkarīgi no svešinieku labvēlības. Tā ir augstākā mēra nodevība pret valsts pilsoņiem un darba tirgus mākslīga iznīcināšana, aizstājot to ar perversijām, sporta hallēm un izklaidēm, ko neatlaidīgi uzspiež sačakarētās izglītības sistēmas nozombētajiem jauniešiem.

Atbildēt

lol

16.02.2019. 23:21

un kads sakars te ar jaguar un vel sporta auto? Jaguar ir suuds, kas pat netur lidzi vecajam X5, kur nu vel staadit ka super dargu auto un kaut ko vienreizeju :D

Atbildēt

hihi

16.02.2019. 22:51

»

Ojārs

Zemnieki nopirkuši dārgus auto - un tad


Tad kalpiem jāsaprot, ka zemnieks šos nevērtē augstāk kā kādu suni vai kaķi.

Atbildēt

Hihi

16.02.2019. 22:50

»

aga

Nu bbbļin baigais notikums. Zemnieki var atļauties 550Eur menesī mašīnas līzingam


Zemnieki var atļauties strādniekiem maksāt 400 eiro mēnesī. Par mašīnu līzingā šie maksā vairāk.

Atbildēt

Ojārs

16.02.2019. 22:44

Zemnieki nopirkuši dārgus auto - un tad?!

Atbildēt

aga

16.02.2019. 22:31

Nu bbbļin baigais notikums. Zemnieki var atļauties 550Eur menesī mašīnas līzingam!

Atbildēt

Aizsaveries,

16.02.2019. 20:11

»

Idiot Induli Durka no Jobaniem Dikļiem!

Lūdzu ielec atejā


Trakais muļķi!

Atbildēt

piedzēries atkal?

16.02.2019. 20:10

»

Idiot Induli Durka no Jobaniem Dikļiem!

Lūdzu ielec atejā


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Latvis

16.02.2019. 19:37

Kolhozu priekšsēdētāji ar saviem vietniekiem un partijās sekretāriem, kolhoza mantu privatizēja ar visu zemi. Tagad šo ģimenēm pieder tūkstošiem hektāru labākās zemes, kur tiek ražoti graudi un pārdoti Rietumos, tas ir -- lauks, kalte, osta. Tā šie ir miljonāri, tad arī autiņus var atļauties pēc saviem ienākumiem. Nekādus dārzeņus tie neaudzē. Dārzeņus ieved no Lietuvas, Polijas utt. Leišiem nevar būt vairāk par 3h privātīpašumā un viņiem kolhoza vietā ir paju sabiedrības ar dažādu lauksaimniecības produkciju, kur tiek nodarbināti daudzi, bet mūsējiem, graudu audzētājiem, pietiek ar kādiem desmit mehanizatoriem. Tāpēc pārējiem lauciniekiem jādodas prom uz Rīgu vai ārzemēm.

Atbildēt

vecais spekulants

16.02.2019. 18:46

Lato soreiz sanacis divains rakstins . Lai tak vini perk ,ja var . Cilveks dzivojot vienu reizi {varbut} . Pie kunga es varetu braukt pa kucieri ,bet ko es darisu pie ubaga . Teica mans onkulis ,kad pec komunistu iebrukuma 1944 gada bija spiests mukt uz Rietumiem

Atbildēt

tā viš i

16.02.2019. 18:41

sākums jau bija ar G24. Naudiņa aizgāja tiem pašiem lepnajiem spēkratiem, mēbelēm un luksuss precēm tikai ne lauksaimniecībai. Vārdu sakot, kas māk, tam nāk vai arī piemīt laba oža atrasties īstajā laikā īstajā vietā...

Atbildēt

Zemes noplicinātāji

16.02.2019. 18:23

Vai lielzemniekos neiekļaujas arī OIK`isti ? Tie, kas audzē kukurūzas plantācijas nevis zaļbarībai lopiem , bet t.s. zaļās enerģijas ražošanai no biomasas .

Atbildēt

O kā

16.02.2019. 18:08

Vietējo lauksaimnieku produkcijai PVN pazemināja . Un vai tāpēc dārzeņi lētāki palika ? Ja ražošanas izmaksās vietējie lielzemnieki ierēķina kārtējā Ferrari līzinga vai kredītprocentus , tad arī nav ko cerēt, ka dārzeņu cenas vismaz nepieaugs .

Atbildēt

skolnieks

16.02.2019. 17:20

Nekādi nesaprotu kādēļ ķīmiskos agropisnesmeņus sauc par zemniekiem.

Atbildēt

Vēsture atkārtojas

16.02.2019. 17:20

»

Malēnietis

Tāpēc jau paši latvieši izsūtāmo sarakstus cītīgi stādīja. Arī pirms WW2 un pēc, šāda situācija bija! Vēsture atkārtojas


Bet tie, kuri raujas uz asiņainiem notikumiem, tur paliek. Sociālisms un kapitālisms ir smalkas lietas, nav tikai lielgabalgaļa, demostrāciju upuri.

K. Markss savas dzīves nogalē sacīja, ka pareizi nav bijis tajā laikā rakstīt Kapitālu. Vajadzējis rakstīt Valsts. Bet šodien viņš teiktu, ka būtu jsraksta virsnacionālās varas korporācijas - par masoniem, cionistiem, Rotšildiem utt. to klaniem, kas faltiski noteic valstu likteņus. Un kapitāla Kapitālam bez iekšējās tendences kapitalizēties ir ari deģeneratīvas tendences. Utt. Parasti revolūcijas aprij savas upurus. Tas par ekonomiku, kuru virza finanses, kuras arī top cenu revolūcijās...

Atbildēt

Absolūti pokuj,uz tevi

16.02.2019. 17:08

»

zemnieks

Rēķināt nemāk vietējie lauķi - paskaties 2018.gada eksāmenu rezultātus. Laukos vispār vairumam kaut kādi 20% matemātikā. Tās ir 2 balles 10 baļļu sistēmā. Pilnīgi stulbeņi


Spriežot pēc tekstiem ko raksti,tu pats arī esi tas puika,kurš vēl mācās kādā pāķu skolā. Un neko reāli vēl neesi iezubrījis,jo.irst par deviņiem mēmajiem māki gluži kā Minhauzens :)

Atbildēt

Pilsētnieks

16.02.2019. 17:06

»

zemnieks

Maniem bērniem paliks miljoni un peļņu nesošs bizness, a kas taviem? tavi bērni būs manu bērnu kalpi, hahaha


Tavi bērni vēl dzīvam tev esot tevi nolādēs par alkatību! Latvieši prot izsūtāmo sarakstus gatavot...

Atbildēt

Gan tev loham

16.02.2019. 14:24

»

kužim

urīns sakāpis bēniņos


izskalos smadzenes ar visu urīnu!

Atbildēt

ES

16.02.2019. 09:53

»

A

Nē,savu nopelnīto naudu katrs drīkst izmantot kā vēlas.Bet tad, kad ir neraža vai citas ķibeles, neprasiet lai nodokļu maksātāji sedz jūsu zaudējumus! Tas ir jūsu biznesa risks


Es īsti nezinu, bet man šķiet, ka visi šie pirkumi ir deklarācijās uzdoti kā izdevumi saimniecības vai ražošanas vajadzībām, tā samazinot peļņu. Vai tas neietekmē arī nodokļu aprēķinu? Esmu savā apkārtnē novērojusi kā top bagātnieki - strādniekiem algas niecīgas. Pašu ģimenes locekļiem katram lepnas mašīnas, bērni sadauza vienu, tūlīt otrā dienā jau nopirkta jauna...

Atbildēt

Es Ticu Dievam

16.02.2019. 08:01

»

ha ha

Seska pirdiens tu esi ne zemnieks.Āksts


Latvija vergu nebus un viss nozagtais tiks atgriezts tautai. driz, loti driz

Atbildēt

Tie bagātie komunisti

16.02.2019. 05:41

»

Kaatad

Patālākos rajonos tas ir ierasts skats, kā saucamais zemnnieksaimnieks izkāpj no spoža džipa un lasa lekciju vietējiem aborigēniem, ka slinko, strādāt negrib, vispār plenči,ka grūti tagad laiki/ jau 20 gadus vismaz:) / , un jāpriecājas ,ka šams izsniedz pa 200-300 eirām mēnesī. Un šie ,nabadziņi, nokārtām...


Dūklavs, Brigmanis, VP Bērziņš .. pie siles sagrābās... Tad vēl tie kariņveidīgie ārzemnieki, kas sapirkās pa kapeikām .. un svešzemnieki, banku īpašnieki un svešzemnieku pensiju fondi... eirodeputāti ar 20 000 € mēnesi kā Kalniete, žīdene, ... oligarhi - Lembergs, Šķēle ar visiem radiem... Kas vēl? Varbūt viens procents uz savu risku un galvu...Bet tie dārgie auto parāda vien tukšumu šī cilvēka paurī - izsviesta nauda par lūžņu un plastmasas kaudzi...Tàds tukšums arī L. Lapsas paurī rakstīt par to..

Atbildēt

Kaatad

16.02.2019. 03:19

Patālākos rajonos tas ir ierasts skats, kā saucamais zemnnieksaimnieks izkāpj no spoža džipa un lasa lekciju vietējiem aborigēniem, ka slinko, strādāt negrib, vispār plenči,ka grūti tagad laiki/ jau 20 gadus vismaz:) / , un jāpriecājas ,ka šams izsniedz pa 200-300 eirām mēnesī. Un šie ,nabadziņi, nokārtām galvām klausās, ibo, ja rīt gribi- izvēles nekādas.Jeb daudzi rosīgie zemniekpapiņi ir tādi paši, kā vecrīgas šīberētāji, no viena kaula :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: