Menu
Pilnā versija
Foto

Ziemassvētku liekuļi

Viedais Manels · 27.12.2021. · Komentāri (59)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

“Pasaules ļaunīšu” dienderi Dievzemītes augstajos krēslos Ziemassvētkos atļāvās atklāti paņirgāties par latvju tautu. Izliekoties, ka nav visa ļaunuma sakne mūsu valstī, šie sprukstiņi bārstīja apsveikumus tiem, ko paši bija pazemojuši, lēmuši bada nāvei vai veselības sačakarēšanai, kam nomušījuši tuvākos.

Valsts prezidents Egils Levits iedzīvotājiem vēlēja gaišus Ziemassvētkus un cerīgu, panākumiem bagātu 2022. gadu. Manuprāt, viens no lielākiem panākumiem nākamgad būs pasūtīt Levitu uz fāterlandi. Ar galiem! Turklāt, lai cer, ka izspruks no tiesas par Saeimas neatlaišanu pēc puča.

Civilizācijas atiestatītāju rokaspuisis premjera amatā gratulēja: “Saticības, prieka un sirdssiltuma pilnus Ziemassvētkus katrā sirdī, ģimenē un mājā!” Liekulība pārākajā pakāpē, jo tieši viņa valdība to visu ir samīdījusi gandrīz ik katrā sirdī, ģimenē un mājā.

Rīgas domes mērs Mārtiņš Staķis savā apsveikumā demonstrēja piesnigušo Doma laukumu. Sētniekiem par sniega vākšanu pienācīgas algas maksāt neviens neplāno. Nav jau deputāti. Viss palaists pašplūsmā. Pie bāleliņiem bardaks lielāks nekā “krievu laikā”.

Pučistu Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece novēlēja stipru veselību, drosmi, uzticību Latvijai! Veselība ar huntas svētību jau samaitāta gandrīz visiem darbspējīgajiem latvzemiešiem. Drosmi un uzticību Latvijai patiešām vajadzēs, lai nomestu un sodītu parlamentāriešus, kas piesmēja Satversmi un demokrātiju, atņemot balsstiesības tautas ievēlētiem priekšstāvjiem, tādējādi nosakot, ka veselajiem pilsoņiem dalība aktīvajā politika liegta.

Tautā nīstākais personāžs – veselības ministrs Daniels Pavļuts uzsvēra, ka labākā dāvana sev un apkārtējiem šajos svētkos ir papildu blaknes no stutes potes. Apsveikumā – egles zars ar čiekuriem, kuru vietā daudzi labprāt redzētu šo ļaužu slakteri.

Apsveikuma “spiras” “izspieda arī citi deputāti-pučisti un činavnieki. Taču jau no pieminētajiem varnešiem metas nelabi. Ceru, nākamgad opozīcijas līderi beidzot sāks pulcēt savus piekritējus un visus Latvijas liktenī nevienaldzīgos cilvēkus nevis klausīties savas runas, bet uz tikšanos aci pret aci ar tautas likstās vainīgajām amatpersonām, kur ļaudis varēs sejā pateikt saviem mocītājiem, ko domā par viņu politiku un laimes vēlējumiem.

Novērtē šo rakstu:

213
27