Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.

Portāla apmeklējums – gan dienas, gan nedēļas – ir pieaudzis par 50–60%, un līdzīgu tendenci mēs redzam arī DELFI Lietuvā un Igaunijā. Cilvēki izvēlas mūs, jo uzticas.

Mūsu komandas turpina strādāt (attālināti) ar pilnu jaudu un ir gatavas nākt klajā ar jauniem veidiem, kā palīdzēt jums sasniegt mūsu pieaugošo auditoriju. Mēs strādājam jums – vairāk nekā jebkad agrāk.

Dārgie sadarbības partneri! Mēs ceram, ka jums un jūsu kolēģiem, jūsu draugiem un ģimenes locekļiem šajā ārkārtas situācijā klājas labi.

DELFI reklāmas komandas uzmanības centrā ir veiksmīga sadarbība ar klientiem, tāpēc vēlamies jums pastāstīt, kā reaģējam uz koronavīrusa pandēmiju un tās izraisītajiem plaša mēroga efektiem.

Pēdējo divu nedēļu laikā nedēļas apmeklējumu skaits ir teju dubultojies – vairāk nekā 731 tūkstotis cilvēku ik dienu apmeklē portālu, lai sekotu vietējām un pasaules aktualitātēm, kā arī gūtu iedvesmu šajos juku laikos.

Atbildot uz šo pieprasījuma pieaugumu, mūsu ziņu redakcija pēdējās divās nedēļās publicējusi vairāk nekā 1000+ materiālu par koronavīrusu, rūpīgi un dziļi pētot visus tā aspektus un nopietnās ekonomiskās un kulturālās sekas.

Mūsu žurnālisti strādā 24/7 režīmā – jūs varat izlasīt un apskatīt, kā DELFI redakcija darbojas ārkārtas situācijā. Mēs darām savu darbu, lai pēc iespējas ātrāk sniegtu sabiedrībai uzticamāko informāciju, jo ticam, ka demokrātiskas sabiedrības pamatā ir viedokļu dažādība un pieejamība ziņām un zināšanām.

Tas arī ir iemesls, kādēļ nolēmām, ka visiem rakstiem par koronavīrusu “DELFI plus” sadaļā ir jābūt bez maksas.

Taču ar komandu mēs nedomājam tikai ziņu redakciju, kas rūpējas par sabiedrības informēšanu un izglītošanu, bet arī mūsu reklāmas komandu, kuras uzdevums ir gādāt par sadarbības partneriem. Lai arī saliedētais DELFI kolektīvs šobrīd darbojas attālinātā režīmā, tas nenozīmē, ka mazinājusies darba kapacitāte vai spars. Mēs esam modri un moži, lai ar pilnu jaudu turpinātu darboties mūsu lasītāju un klientu labā.

Mēs saprotam, ka jūsu mārketinga aktivitātes, visticamāk, ir ietekmētas, tāpēc nākam klajā ar vairākiem piedāvājumiem jūsu pašreizējām kampaņām. Piedāvājam papildu atlaides un impresijas, lai jūsu kampaņas varētu sasniegt augstākus ienākumus no ieguldījumiem.

Esam izstrādājuši jaudīgus un efektīvus formātus, lai jūs varētu palielināt savu auditoriju un pārdošanas apjomus:

- Stūra baneris rakstos - vizuāli iespaidīgs risinājums, kurš rada sinhronās zīmola identitātes sajūtu.

- Karuseļa baneris - atraktīvs banera risinājums, kurš ne vien sasniedz 80% redzamību, bet arī pielāgojas jebkura izmēra ekrānam.

- Bukleta baneris ar video - sevī ietver 3 baneru izmēru vienā, jo tas 'atlokās' tiklīdz lietotājs novieto uz tā savu kursoru.

- Giga „peldošais” baneris - iespaidīgs banera risinājums, kurš nodrošina zīmola pamanāmību un augstu lietotāju iesaisti.

Sinhronizēta zīmola reklāma - ir risinājums, kurā iespējams apvienot vairākus elementus, lai sasniegtu lielāku atdevi.

Ja neesam kādu laiku sazinājušies, bet jūs meklējat jaunu partneri, kas varētu palīdzēt pielāgot jūsu stratēģiju vai sasniegt jaunu auditoriju, lūgums vērsties pie mūsu mediju komunikācijas eksperta. Mēs risinām neskaidrības un pielāgojamies pārmaiņām, tāpēc priecāsimies palīdzēt.

Lai arī esam norīkojuši savas komandas strādāt attālinātā režīmā, tomēr mūsu darbs neapstājas, kā arī cītīgi meklējam inovatīvus veidus, kā ieviest nedaudz normālības mūsu un jūsu ikdienā. Apsveram domu par vairākām aktivitātēm, piemēram, rīta kafiju “Google Hangouts” vai “Skype” formātā.

Nākamās nedēļas un mēneši būs maratons, ne sprinta skrējiens, un mēs tajā būsim kopā ar jums ik uz soļa.

Novērtē šo rakstu:

5
50