Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

stalins

17.09.2018. 12:03

Ir gan viena nianse.Graamataa uzdarbojas krievi,bet vai tad pasaules lielaakais investors pieder krieviem?Vai vismaz izpilda vinju iegribas?

Atbildēt

Yes

16.09.2018. 13:58

»

VB

BET: mēs paši, mūsu tauta taču jau 1991. gadā izvēlējāmies kapitālismu, vai ne tā? Varbūt cerējām, ka tas būs attīstīts (tipa Zviedrija), samērā godīgs... Nu, nezinu, varbūt, bet naivi gan


Tā nebija gan! Nekur 1991. gadā nebija prasība pēc kapitālisma! Tauta prasīja atjaunot to Latviju, kāda tā bija pirms okupācijas. Tātad: okupācijas pārtraukšanu, rusfikācijas izbeigšanu, okupantu aizbraukšanu atbilstoši Ženēvas konvencijai, - kā tas notika Austrumvācijā. Pirmskara Latvijas mērķis bija - sociālā taisnīguma valsts. Latviju var uzskatīt par sociālu valsti, uz ko virzījās Ulmaņa iekšpolitika. Tāpat kā Zviedrijā, kur 1936. gadā pie varas nāca sociāldemokrāti, ar nelieliem pārtraukumiem pie varas ir joprojām, tas ir zviedru sociālisma modelis. Uz kapitālismu 1991. gadā cerēja LPSR komjaunieši un jaunie komunisti, kas bija informēti par Maskavas "verhuškas" tieksmi pēc pārmaiņām, kuru pamatā bija Krievijas dabas bagātību izlaupīšana (kas notiek joprojām!), un arī mūsējiem prihvatizācijas procesā izdevās daudz salaupīt. Tātad mežonīgais kapitālisms jeb neoliberālisms 1991. gadā bija tikai LPSR augšējo slāņu daļas un to atbalstītāju mērķis un līdzeklis, kas nolika Latviju uz sliedēm, pa kurām tā, bremzētā attīstībā, čukā joprojām.

Atbildēt

question

16.09.2018. 00:25

Kas ir tas Indriķis incognito, LL un Jurģis Liepnieks? :))

Atbildēt

kļimoviča aita

15.09.2018. 21:41

»

Reāla

akūta paranoiski šizofrēniskā plānprātība


Pilnībā piekrītu.

Žēl tikai, ka kukažiņai-pīrādziņu rijējai-pulksteņzaglei-pirksta pie deniņiem grozītājai-lielākās un dziļākās kapu bedres īpašniecei freiberģu vairiņai šo diagnozi neuzstādīja savlaicīgi, pirms prezidentūras...

(

Atbildēt

tomēr

15.09.2018. 17:52

»

Priedītis ir vecs

padomju laiku šodienas marazmātiķis, kurš savas, marasma uzpūstās smadzenes atšķaida ar lētu alu. Rezultāts, kas šīs reakcijas rezultātā rodas, ir viss, kas palicis pāri no komunista A. Priedīša, kurš izmisumā pat lūdza Krievijas pilsonību


Priedītim ir daļa taisnības par postkultūru un noziegumu brīvību, tikai viņš sākumā savā negantībā to vispārināja, attiecinot uz visiem latviešiem. Jāsaka gan, par lielu gudrību neliecina tas, ka tauta kāpj un kāpj uz veciem grābekļiem. Bet ne jau tautas vairākums vada galvenos procesus...

Atbildēt

Pēteris

15.09.2018. 17:25

Cik var būt stulbi šo krievu spiegu pakalpiņi! Lapsa ir vainīgs, ja politikā lien kontrabandas piesedzēji, dzērājas un komunistu atraugas?

Atbildēt

Priedītis ir vecs

15.09.2018. 16:08

»

Feders

Kāpēc tautas titāns Grantiņa kungs raksta tā: Šajā rakstā runāsim par vismelnākajiem nodevējiem- kolaboracionistiem latviešu tautas pastāvēšanas vēsturē, par INDRIĶI LATVIETI, kurš nav neviens cits, kā “mūsu” Lato Apsa & Jurģis Ziepnieks. Protams, ka rakstot tādu murgu, ir iemesls BAILĒM un tāpēc jāpublicējas...


padomju laiku šodienas marazmātiķis, kurš savas, marasma uzpūstās smadzenes atšķaida ar lētu alu. Rezultāts, kas šīs reakcijas rezultātā rodas, ir viss, kas palicis pāri no komunista A. Priedīša, kurš izmisumā pat lūdza Krievijas pilsonību.

Atbildēt

Domā ar savu galvu!

15.09.2018. 16:00

»

Feders

Kāpēc tautas titāns Grantiņa kungs raksta tā: Šajā rakstā runāsim par vismelnākajiem nodevējiem- kolaboracionistiem latviešu tautas pastāvēšanas vēsturē, par INDRIĶI LATVIETI, kurš nav neviens cits, kā “mūsu” Lato Apsa & Jurģis Ziepnieks. Protams, ka rakstot tādu murgu, ir iemesls BAILĒM un tāpēc jāpublicējas...


Loģiski ir tā, ja autors/autori (Indriķis Latvietis) atklās savu identitāti, minot negrozītus uzvārdus Bailēs un VARĀ, tad 4. maija kliķes VARAI būtu tiesības autoru/autorus ievilkt nebeidzamos tiesas procesos. Tādēļ ir Indriķis Latvietis, pseidonīms, kurš izsaka savas hipotēzes par iespējamiem vēsturiskiem notikumiem. Grantiņa kunga spējas izprast šīs nianses ir aprobežotas, pašam dzīvojot Vācijā. Sabiedriskos procesus, attīstību virza Indriķis Latvietis, goliāts ar milzīgu pieredzi, kura liek uzmanīties. Ezopa valodas it kā vairs nav, kādā mēģināja runāt padomju laikos. Ir fakti, kuri redzami katram, bet to notikumu aizkulises atklātas Bailēs un VARĀ. Katram, izlasot šos darbus, par tiem rodas savas interpretācijas un kopsaucēji, kas atbalsojas sabiedrības kolektīvajā apziņā un zemapziņā, kur rodas jauni patiesības uzplaiksnījumi.

Savukārt, L. Grantiņam ir nepareiza stratēģija un taktika - pretēji Karamākslas likumiem viņš aicina ar varenāku pretspēku cīnīties atklāti klajā laukā, atklājot visu savu kaujas arsenālu. Tā ir pašnāvība, aizbildinoties ar mistiskiem Augstākiem garīgajiem spēkiem.Grantiņa ceļš ir strupceļš bez izredzēm vispār.

Atbildēt

Feders

15.09.2018. 15:26

Kāpēc tautas titāns Grantiņa kungs raksta tā: Šajā rakstā runāsim par vismelnākajiem nodevējiem- kolaboracionistiem latviešu tautas pastāvēšanas vēsturē, par INDRIĶI LATVIETI, kurš nav neviens cits, kā “mūsu” Lato Apsa & Jurģis Ziepnieks. Protams, ka rakstot tādu murgu, ir iemesls BAILĒM un tāpēc jāpublicējas ar izdomātu segvārdu. Arī izvēlētais segvārds ir spļāviens latviešu tautai tieši sejā, jo visi šie meli, lietojot šo segvārdu, […] Kā tad īsti ir ar autoriem, esot roku pielicis arī grantiņu nīdējs priedītis, kā tad isti ir ar to grāmatu?

Atbildēt

Mjā

15.09.2018. 13:33

»

švamme par klīniku

Šai gadījumā, laikam tikai svina tablete varētu līdzēt, bet ir dzirdēts, ka arī jostveida fizioprocedūras kakla rajonā darot brīnumus


ja Indulis Duka joprojām domās, ka ir Indulis Durka, kas ir cita persona. Varbūt izdomāta!

Atbildēt

no malas

15.09.2018. 08:20

»

Pēc tavas tiršanas netiks ņemts vēra,

ja arī esi garīgi slims. Tevi mēģina brīdināt, bet, redzams, ka negribi saprast. Neizaicini savu likteni


Ko te grib brīdinat? Mani nevaig brīdināt , es jau ir iedevs pa riecienam no kukuliša katram .

Atbildēt

švamme par klīniku

15.09.2018. 03:55

»

Pēc tavas tiršanas netiks ņemts vēra,

ja arī esi garīgi slims. Tevi mēģina brīdināt, bet, redzams, ka negribi saprast. Neizaicini savu likteni


Šai gadījumā, laikam tikai svina tablete varētu līdzēt, bet ir dzirdēts, ka arī jostveida fizioprocedūras kakla rajonā darot brīnumus !!

Atbildēt

piedzēries atkal?

14.09.2018. 23:58

»

Atkal lēkmīte?

Aši pie zālēm


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Atkal lēkmīte?

14.09.2018. 19:55

»

muahaha

...


Aši pie zālēm!

Atbildēt

Par šiem meliem, ti Dikļu idiot Induli Durka,

14.09.2018. 14:40

»

nu kurš tad to nezina!

Lapsa Lato, dzimis 1969. gada 16. maijā, Rīgā, LV...


gan samaksāsi.

Atbildēt

nu kurš tad to nezina!

14.09.2018. 14:20

Lapsa Lato, dzimis 1969. gada 16. maijā, Rīgā, LV.

Dēvē sevi par "žurnālistu un publicistu", kā arī par "rakstnieku", jo ir dažu ceļojumu aprakstu un dažu politiski orientētu "atmaskojuma brošūru" autors.

Lapsas pirmās gaitas žurnālistikā sākās 1990. gadā, kad sāka iznākt laikraksts "Diena", no kura Lapsa drīz aizgājis, jau 1993. gadā. Pēc tam dažus gadus darbojies vairākos citos preses izdevumos un mediju struktūrās. Tostarp Lapsa ir strādājis arī aģentūrā LETA no 1998. līdz 2000. gadam, neilgi pat bijis LETA galvenais redaktors.

Lapsas publicistiskā darbība vienmēr ir tikusi pretrunīgi vērtēta un izraisījusi asas diskusijas sabiedrībā. Pret Lapsu daudzi ir vērsušies tiesā (tajā skaitā, piem., "Parex banka" par neslavas celšanu, 2011. gada 18. janvārī u.c). Lapsa arī daudzkārt vērsies tiesā pret citiem (piem., pret mācītāju Kārli Zuiku par neslavas celšanu, pret Einaru Repši par kļūdaini aizpildītu ienākumu deklarāciju u.c.)

Lapsa gan mēdzot žēloties, ka ar politisko publicistiku neko lāgā nopelnīt nespējot, viņam esot pat nācies ieķīlāt bankā paša divistabu dzīvokli savu politiski orientēto garadarbu izdošanas tēriņu segšanai. Šo dzīvokli Lapsa esot 2001. gadā iegādājies par 22 000 dolāru, tolaik milzu naudu. Mājoklis gan pēc tam „pārrakstīts” mātei, jo pirms vairākiem gadiem Lapsa esot sapratis, ka žurnālistika ir pietiekami riskanta nodarbe, lai neapkrautos ar īpašumiem. 2007. gadā Lapsa esot iegādājies jaunu apvidus auto Mitsubishi Pajero — operatīvajā līzingā, kas mēnesī izmaksājot vismaz 360 latu (ne mazāk kā 500 EURO).

2010. gada septembrī Lapsa nāca klajā ar paziņojumu, ka "aizvadītajā nedēļā esmu vērsies ar iesniegumu Drošības policijā par draudiem, kas man ir izteikti attiecībā uz maniem ģimenes locekļiem un konkrēti - uz māsu un viņas bērniem". Viņam esot "izteikti ļoti "skaidri draudi", ka līdz 3. oktobrim (2. oktobrī Latvijā notika 10. Saeimas vēlēšanas) jāpārtrauc žurnālistiskā darbība un nekavējoties jāslēdz tās interneta lapas, kas tikušas uzturētas pēdējā laikā".

(Lato) Lapsas vecāki — Vito un Tamāra Lapsas, kas abi pēc profesijas ir ģeogrāfi, esot atklājis pats Lapsa, tāpat arī atzīstot, ka viņam vēl ir māsa Teika, kādas bankas sabiedrisko attiecību vadītāja, un brālis, jurists Endo Lapsa. Pašreiz Lapsa ir precējies ar izglītības portāla e-klase redaktori Ditu Lapsu (iepriekš Blaua), ar kuru savas attiecības oficiāli reģistrēja 2012. gada vasarā. Par savām attiecībām un privāto dzīvi Lapsu pāris izvairās runāt publiski, tomēr zināms, ka pirms dažiem gadiem šajās Lapsu attiecībās dzimis bērns, kam devuši vārdu Leo.

Lapsa tiek dēvēts par "ekstrēmu ceļojumu fanātu". Pēdējā laikā arvien biežāk lapsa tiek dēvēts un, visai iespējams, pamatoti uzskatīts arī par "Kremļa aģentu" un "Kremļa trolli". Tāpat arī Lapsa piekopjot visai savdabīgu zooloģisko hobiju – ja pret cilvēkiem viņš ir "zvērīgi" cinisks un ar gadiem arvien biežāk pat histēriski ļauns, tad taču kaķi un nodarbošanās ar viņiem esot šī "publicista" vājība. Lapsa atklāj, ka viņa plānos bijis neskaitāmus "adoptētos" kaķus izaudzināt un atdot dažādiem cilvēkiem, bet atzīst: "Viņi ir bezcerīgi. Man ir bijuši zināmi tikai pāris gadījumi, kad kaķis jau no mazām dienām neieredz cilvēku. Bet šie (Lapsas kaķi) — kamēr manis nav mājās, dzīvojas pa visu dzīvokli, ēd, kad atgriežas saimnieks, slēpjas pagultē." Tomēr Lapsa arī "varot justies gandarīts, ka pēdējos gados simtam ar asti esot atradis jaunus saimniekus."

Atbildēt

Ej pamīz aiz jurtas,

14.09.2018. 14:11

debilā Lato Lapsa! Mēs zinām tavu vārdu un pilnu adresi!😀😀😀

tu, Lato Lapsa, pasīvais sūdabrāli no piderskapja, tiešām gribi, lai tevi izārstē, ja zāles nepalīdz? To ātri var nokārtot tā, ka pat nenojautīsi! Un sūda DP, kas tevi it kā terorizē, aizmuks, ko kājas nes! Daudzi būs pateicīgi!

Vai tiešām tev būs jādodas uz savu dzimto Tvaika ielu 6. palātu priekš sevišķi agresīviem plānprātiņiem? Lato Lapsa, tu nenojaut pat ar ko tev var būt darīšana!

Lapsa Lato

Телефон:
(+371) 29277525
Код личности:
160569-13068
Регион и город:
Латвия, Рига
Домашний адрес:
Riga / улица Indranu дом 12-15, LV-1012
Дополнительные возможности:
Показать абонентов с фамилией Lapsa города Рига
Показать абонентов здания 12-15 улицы Indranu города Рига

Atbildēt

Tu , Induli Duka, sūdabrāli, tiešām

14.09.2018. 14:02

»

muahaha

Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas w-bedres piecirst-com īpašniece un pieķēzītāja lažo lapsa par 1000 latiem (1420 euro) notirgoja savus "mediju treniņa" jeb "konsultāciju" pakalpojumus "maxima" vadības locekļiem, lai atbalstītu par šo masu slepkavību iespējami līdzatbildīgos un palīdzētu saviem angažētājiem...


gribi, lai tevi izārstē, ja zāles nepalīdz? To ātri var nokārtot tā, ka pat nenojautīsi! Un sūda DP, kas tevi it kā terorizē, aizmuks, ko kājas nes! Daudzi būs pateicīgi!

Atbildēt

vai tiešām būs jādodas uz Dikļiem?

14.09.2018. 13:59

»

Reāla

akūta paranoiski šizofrēniskā plānprātība


Induli Duka, tu nenojaut pat ar ko tev var būt darīšana!

Atbildēt

VB

14.09.2018. 13:36

»

Vārdu mēs attiecina uz tiem, kam vara

Mums nav varas. Tā ierakstīta Satversmes 2. pantā un viss. VVF : Neatdošu pulksteni un viss! Un neatdeva! Nav tautai varas pat pulksteni atgūt


Tomēr zinu, ka mūsu tauta 1991. gadā izvēlējās 1. Brīvību, bet kapitālisms nāca automātiski. To es negribēju, bet, tad būtu jāiet pret savu tautu, jāstājas interfrontē, jāiet pie Rubika etc. - tāpēc labāk pagāju malā. Tagad jādzīvo kā ir (atkal, jau kārtējo reizi)!

Atbildēt

Nešķiediet naudu

14.09.2018. 13:10

Tam mudakam lapsam maksāt ir bezjēdzīgi. Ražo haltūru, kuru neviens nelasa.

Atbildēt

hmmm

14.09.2018. 11:01

»

Nodokis

Kas ir advokāts Ziepe


es teiktu Liepa? Lauris?

Atbildēt

Blondīne

14.09.2018. 10:03

»

Latvietīts

Grāmatas pēdējā nodaļa ir vienkārši izcila


Bet visa grāmata ir ilustrācija grāmatas pēdējai nodaļai. Es arī uzskatu, ka grāmata jāizlasa katram.

Atbildēt

Vārdu mēs attiecina uz tiem, kam vara

14.09.2018. 09:41

»

VB

BET: mēs paši, mūsu tauta taču jau 1991. gadā izvēlējāmies kapitālismu, vai ne tā? Varbūt cerējām, ka tas būs attīstīts (tipa Zviedrija), samērā godīgs... Nu, nezinu, varbūt, bet naivi gan


Mums nav varas. Tā ierakstīta Satversmes 2. pantā un viss. VVF : Neatdošu pulksteni un viss! Un neatdeva! Nav tautai varas pat pulksteni atgūt.

Izlasi Juri Lina Zem Skorpiona zīmes, tad zināsi, kas notika 1991. gadā. Arī H86 bija safabricējums tautas kūdīšanai pareizā virzienā.

Atbildēt

VB

14.09.2018. 09:20

BET: mēs paši, mūsu tauta taču jau 1991. gadā izvēlējāmies kapitālismu, vai ne tā? Varbūt cerējām, ka tas būs attīstīts (tipa Zviedrija), samērā godīgs... Nu, nezinu, varbūt, bet naivi gan!

Atbildēt

Nodokis

14.09.2018. 08:03

Kas ir advokāts Ziepe?

Atbildēt

Komisars

14.09.2018. 07:31

Interesanta lasāmviela. Iznāk, ka Latvijā ietekmīgākie cilvēki ir Juta Sviķe un Juris Durašs. Viņi noteikti var justies pagodināti, ka tik augsti novērtēti. Balsojiet par viņiem Saeimas vēlēšanās.

Atbildēt

Tis mans darbiņš!

14.09.2018. 02:21

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Kad akal uznākdileriums aiz jurtas, gaidu ledu, taisīšu dzeltenu savu sāpi. Es, untuns mikropiscanczs, te nau nikāda muļķuzeme! Zili stikli, zaļi ledi utt. Taisu dzejojumu folklorizētu, ar iešpprici bišken latgoliski, pārvaldu no Aglonas. Šitos pišu iekšā kad uznāk! Tis viegli copy/paste. Ir sacīc par to aci, boļķi, muhhaa, in debess klāras. Bļe, zajb! Tabļetku i maloletku! Moins. Nāk un pāriet!

Atbildēt

Edge

13.09.2018. 21:20

Ir mēsli, ir mēslu ventilators - un ir mēslus alkstošie. Kas te pārsteidzošs, ja jau 30 gadus dzīvojam dermokrātijas apstākļos?

Atbildēt

Indulis Durka

13.09.2018. 21:16

Laps!

Atbildēt

Latvietīts

13.09.2018. 21:03

Grāmatas pēdējā nodaļa ir vienkārši izcila!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: