Menu
Pilnā versija
Foto

Ziņģe par rindām

Viedais Manels · 31.03.2021. · Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ar savu murgu palagu

02.04.2021. 18:58

»

Ebreji un K. Švābes Lielais restarts

K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

02.04.2021. 18:57

»

Sociālie nemieri

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

!

02.04.2021. 15:44

»

cieņu Lapsam

Lapsa ir malacis! Te ir vēl pagaidām vārda brīvība! Te var vllu izmest vis pretrunīākie autori


te sorositi,nacionalie atkritumi un izcilnieku meli megina ietekmet tos laudis ,kuri principiali neskatas,,latvijas tv,, nelasa springes twitus un netic nevienam meligam latviesu ierednu vardam no karinlevita klikes puses.

Atbildēt

Yes

02.04.2021. 01:57

Tauteles uzplaukums okupācijas laikā , diemžēl, nav noliedzams

Atbildēt

nu

01.04.2021. 18:59

»

ESMAIJA

PSRS sastāvā esot Baltijai bija noteikts priviliģēts stāvoklis salīdzinot ar citām republikām, Tagad ES sastāvā mēs esam vien ar cepuri rokā stāvoši un gaidoši , vai mums ko iemetīs vai ne no tā, kas citiem paliks pāri


ja, jo mēs bijām devēji, apgādājām ļeņingradu un Maskavu ar piena un gaļas ražojumiem, plus vēl Kubu, Āfrikas "sadraudzības valstis", pie mums vēl uz veciem lauriem mācēja būvēt, šūt, ārstēt, cept smalkmaizītes, kūkas un daudz ko citu. To "rietumnieku" slavu ieguvām uz Latvijas, tās, kas pirmskara, paaudžu darba tikumu, prasmēm, gaumes un attīstības rēķina. Kad pabijām padomijā, priekš Rietumiem kļuvām tādi paši nabagi, kā tie, kas kurmju kažociņos startēja šurp. Bet nav ko bēdāt, biedre Esmaija, jaunajos projektos dzīvokļus izpērk nu jau nākamās paaudzes, kam mēs esam "rietumnieki", tīri ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ un laikam jau tai lielajā kaimiņzemē ir vēl bēdīgāk kā pie mums.

Atbildēt

Viedais Manels

01.04.2021. 14:23

Lielā atsāknēšana 🤣

Atbildēt

Ebreji un K. Švābes Lielais restarts

01.04.2021. 13:02

K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


IEVADS
Koronavīrusa pandēmijas izraisītajai pasaules krīzei mūsdienu vēsturē nav paralēles. Mūs nevar apsūdzēt par hiperbolismu, sakot, ka tas mūsu pasauli izmaina pilnībā un katrs no mums pašos sarežģītākajos laikos, ar kuriem esam saskārušies paaudzēs. Tas ir mūsu izšķirošais brīdis - mēs gadiem ilgi nodarbosimies ar jaunu izmaiņu radīšanu, un daudzas lietais mainīsies uz visiem laikiem.

Tas radīs ekonomikas pārrāvumu monumentālā apjomā, radot bīstamu un svārstīgu periodu vairākās frontēs - politiski, sociāli, ģeopolitiski -, radot dziļas bažas par vidi un paplašinot tehnoloģiju iespējas (kaitīgas vai citādas) mūsu dzīvē. Neviena nozare vai bizness netiks saudzēts no šo izmaiņu ietekmes. Miljoniem uzņēmumu var pazust, un daudzām nozarēm ir neskaidra nākotne; tikai daži varēs savā biznesā zelt.

Individuāli daudziem cilvēkiem dzīvē, kā vienmēr ir bijusi zināms, notiek satraucošas pārmaiņas lielā ātrumā. Bet dziļas, eksistenciālas krīzes arī veicina introspekciju un var dot transformācijas potenciālu. Pasaules attīstibas vadlīnijās - jo īpaši sociālās atšķirības, taisnīguma trūkums, sadarbības trūkums, globālās pārvaldības un vadības neveiksmes - tagad ir atklātas kā nekad agrāk, un cilvēki uzskata, ka ir pienācis laiks atkārtotai jauninājumu izgudrošanai. Radīsies jauna pasaule, kuras kontūras mums ir gan jāizdomā, gan jārealizē.

Grāmatas rakstīšanas laikā (2020. gada jūnijs) pandēmija turpina pasliktināties visā pasaulē. Daudzi no mums domā, kad lietas atgriezīsies normālā stāvoklī. Īsā atbilde ir: nekad. Nekas vairs neatgriezīsies pie “salauztās” normālisma izjūtas, kas valdīja pirms krīzes, jo koronavīrusa pandēmija iezīmē fundamentālu lūzuma punktu mūsu globālajā trajektorijā. Daži analītiķi to sauc par lielu bifurkāciju, citi atsaucas uz dziļu “Bībeles” proporciju krīzi, taču būtība paliek nemainīga: pasaule, kādu mēs to zinājām 2020. gada pirmajos mēnešos, vairs nav, tā ir izšķīdusi pandēmijas kontekstā. .

Šādu seku radikālas izmaiņas nāk, ko daži speciālisti ir minējuši kā laikmetu “pirms koronavīrusa” (BC) un “pēc koronavīrusa” (AC). Mēs turpināsim būt pārsteigti gan par šo izmaiņu ātrumu, gan negaidīto raksturu - tām savstarpēji saplūstot, tās izraisīs otrās, trešās, ceturtās un vairāk kārtības sekas, kaskādes efektus un neparedzamus rezultātus.


To darot, viņi veidos “jaunu normālību”, kas radikāli atšķirsies no tā, kuru mēs pakāpeniski atstāsim. Daudzi mūsu uzskati un pieņēmumi par to, kāda pasaule varētu būt vai tai vajadzētu izskatīties, šajā procesā tiks sagrauta.

Tomēr plaši un radikāli izteikumi (piemēram, “viss mainīsies”) un melnbaltā analīze par visu vai neko, jāizmanto ļoti uzmanīgi. Protams, realitāte būs daudz niansētāka. Pati pandēmija pati par sevi, iespējams, pilnībā nepārveido pasauli, taču, visticamāk, tā paātrinās daudzas izmaiņas, kas jau notika pirms tās uzliesmojuma, kas savukārt uzsāks citas izmaiņas. Vienīgā pārliecība: izmaiņas nebūs lineāras, un dominēs asi pārtraukumi. COVID-19: Lielais atiestatīšana ir mēģinājums apzināt un izgaismot gaidāmās izmaiņas un sniegt nelielu ieguldījumu, nosakot, kāda varētu būt vēlamākā un ilgtspējīgākā ekonomikas forma.

... 40 dienu periodam nav medicīniska pamata; tas tika izvēlēts simbolisku un reliģisku apsvērumu dēļ: gan Vecajā, gan Jaunajā Derībā attīrīšanās kontekstā bieži tiek norādīts uz skaitli 40 - it īpaši 40 dienu Lielā gavēņa un 40 dienu plūdu Mozus grāmatā.

Infekcijas slimību izplatībai ir unikāla spēja veicināt bailes, trauksmi un masu histēriju. To darot, kā mēs redzējām, tas izaicina arī mūsu sociālo kohēziju un kolektīvo spēju pārvarēt krīzi. Epidēmijas pēc būtības ir šķeļošas un traumatiskas. Tas, pret ko mēs cīnāmies, ir neredzams; mūsu ģimene, draugi un kaimiņi visi var kļūt par infekcijas avotiem; tie ikdienas rituāli, kurus mēs lolojam, piemēram, tikšanās ar draugu publiskā vietā, var kļūt par pārnēsāšanas līdzekli; un iestādes, kas cenšas mūs pasargāt, īstenojot ieslodzījuma pasākumus, ierobežojot cilvēktiesības, bieži tiek uztvertas kā apspiešanas aģenti. Visā vēsturē svarīgs un atkārtots modelis ir bijis grēkāžu meklēšana un vainas stingra uzlikšana ārējam faktoram.

Tā viduslaiku Eiropā ebreji gandrīz vienmēr bija starp visbēdīgākiem mēra izraisīto pogromu upuriem. Viens traģisks piemērs ilustrē šo faktu: 1349. gadā, divus gadus pēc tam, kad melnā nāve bija sākusi šķērsot visu kontinentu, Strasbūrā Valentīna dienā ebreji, kurus apsūdzēja par mēra izplatīšanu, piesārņojot pilsētas akas. Apmēram 1000 atteicās to atzīt un tika sadedzināti dzīvi. Tajā pašā gadā ebreju kopienas citās Eiropas pilsētās tika iznīcinātas, liekot tām masveidā migrēt uz Eiropas austrumu daļu (Polija un Krievija), šajā procesā neatgriezeniski mainot kontinenta demogrāfiju. Tas, kas ir taisnība Eiropas antisemītismam, attiecas arī uz valsts uzplaukumu, pakāpenisku baznīcas atkāpšanos un daudziem citiem vēsturiskiem notikumiem, kas nemaz nav attiecināmi uz pandēmijām.

Atbildēt

Sociālie nemieri

01.04.2021. 12:57

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08
Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

01.04.2021. 12:01

58
»
Valsts terors
Valsts terors, pārkāpjot cilvēktiesības izvēloties nodarbošanos...
pārkāpjot cilvēktiesības un Nirnbergas ētikas kodeksu var kļūt par preterora upuriem. Terors izraisa pretteroru.

Atbildēt
Valsts terors 01.04.2021. 11:55
Valsts terors, pārkāpjot cilvēktiesības izvēloties nodarbošanos.

Pieļauj iespēju pret Covid-19 nevakcinētajiem mediķiem neļaut doties uz darbu
SABIEDRĪBA Šodien 12:45
Jauns.lv / LETA
Šodien valdības sēdē atsevisķi ministri un premjers Krišjānis Kariņš (JV) pieļāva iespēju neļaut nevakcinētajiem mediķiem doties uz darbu, lai pasargātu pacientus no inficēšanās ar Covid-19.

Diskusiju par šo jautājumu sāka zemkopības ministrs Kaspars Gerhards (NA), paužot bažas par to, ka ļoti daudzi cilvēki ar Covid-19 inficējas tieši slimnīcā.

Atbildēt

Atbildēt

будни на русьне

01.04.2021. 11:38

»

anti soross

asv kolonijas mulku zemes latvijas ikdiena


Инфляция ударила по пенсионерам: В России началось сокращение реальных пенсий
Омич забил ветерана ВОВ чайником в ходе спора о войне
«Кокаиновое дело» — властям Аргентины до сих пор многое неизвестно
Как чекисты решали «квартирный вопрос» (ДОКУМЕНТ)
Около тысячи москвичей заразили «коронавирусом» после вакцинации
Около тысячи москвичей заразили «коронавирусом» после вакцинации
В «День Дурака» вступил в силу закон о предустановке отечественных приложений на смартфоны, планшеты, ПК и смарт-телевизоры
«Новая газета»: С начала года цены на продукты взлетели на 20-30% /https://novagazeta.ru/

Atbildēt

to !

01.04.2021. 11:31

»

!

ebrejs levits prezidents,valdosa ideologija ebreju oligarha sorosa reziseta


Tā kā žīdiem tautība pēc mātes, tad mazais krievu pederastu virsaitis, pedofīls Putins, kura māte bija Maška Šelomova, atzīstams par žīdu. Ne velti, praktiski visi viņa draudziņi, viņa maciņa turētāji, ir žīdi.
Krievi pielūdz pederastu - žīdu.

Atbildēt

anti soross

01.04.2021. 10:44

asv kolonijas mulku zemes latvijas ikdiena.

Atbildēt

lauķis

01.04.2021. 06:27

»

ESMAIJA

PSRS sastāvā esot Baltijai bija noteikts priviliģēts stāvoklis salīdzinot ar citām republikām, Tagad ES sastāvā mēs esam vien ar cepuri rokā stāvoši un gaidoši , vai mums ko iemetīs vai ne no tā, kas citiem paliks pāri


PSRS sastāvā privilēģijas bija partijniekiem,čekistiem un augstus amatus ieņemošiem žīdiem,un tagad nekas nav mainījies,tikai karogs un izkārtne.

Atbildēt

ggg

01.04.2021. 04:11

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Vel viens psihiski slimais.

Atbildēt

trohajs un diptongs

31.03.2021. 23:14

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Gaidu sonetu.Vari taču!

Atbildēt

Margareta

31.03.2021. 23:13

»

viss ir vienkārši

Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi stukači, provokatori uc "komentētāji


Hm,derīgi būt paziņot: B5 formāts,80% piepildījums -cik?A4,tas man nav pa kabatai pat vasarā,bez apkures.

Atbildēt

jaajaa

31.03.2021. 20:44

»

Tu ir viens gruntīgs krievžīds! Un noteikti eiropējiski orentēts pediņš


tu atkal sarunājies ar spoguli, būsi aizmirsis apēst savu stipro zāļu kārtējo porciju.

Atbildēt

Uldis

31.03.2021. 20:20

»

lauķim

Tā ir, neesiet. Krievmīlošie žopņiki vēl šodien ir "sovokā" līdz ausīm iekšā


"žopņiki" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.03.2021. 20:13

»

sarauj!

MUms atkal jāparāda,ka arī šis rakstelis ir tikai mēslu čupiņa uz salmiem,kas pamazām nogrims,un tikai dedzīg,zinoši utt komentāri notur šo vietni pie vājas dzīvības


Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi stukači, provokatori uc "komentētāji".

Atbildēt

sarauj!

31.03.2021. 20:00

MUms atkal jāparāda,ka arī šis rakstelis ir tikai mēslu čupiņa uz salmiem,kas pamazām nogrims,un tikai dedzīg,zinoši utt komentāri notur šo vietni pie vājas dzīvības.

Atbildēt

kāpēc krieviem PSRS

31.03.2021. 18:52

»

ESMAIJA

PSRS sastāvā esot Baltijai bija noteikts priviliģēts stāvoklis salīdzinot ar citām republikām, Tagad ES sastāvā mēs esam vien ar cepuri rokā stāvoši un gaidoši , vai mums ko iemetīs vai ne no tā, kas citiem paliks pāri


Kā atklājās pēc PSRS sabrukuma, krievi, līdzīgi tarakāniem, mūsu platuma grādos spējīgi dzīvot tikai starp cilvēkiem.

Atbildēt

ESMAIJA

31.03.2021. 18:24

»

lauķis

Jā,mēs no PSRS nekur neesam aizgājuš,ES ir PSRS mantiniece un lietu turpinātāja


PSRS sastāvā esot Baltijai bija noteikts priviliģēts stāvoklis salīdzinot ar citām republikām, Tagad ES sastāvā mēs esam vien ar cepuri rokā stāvoši un gaidoši , vai mums ko iemetīs vai ne no tā, kas citiem paliks pāri.

Atbildēt

lielu cieņu Lapsam

31.03.2021. 17:42

»

cieņu Lapsam

Lapsa ir malacis! Te ir vēl pagaidām vārda brīvība! Te var vllu izmest vis pretrunīākie autori


It sevišķi liels malacis ar bildi.Īsts žurnālistu biedrības biedrs.Godīgs,objektīvs,neuzpērkams.Ar savu redzējumu.

Atbildēt

cieņu Lapsam

31.03.2021. 17:25

Lapsa ir malacis! Te ir vēl pagaidām vārda brīvība! Te var vllu izmest vis pretrunīākie autori!

Atbildēt

pietiek lasītājs

31.03.2021. 17:20

Kaunies,Lato Lapsa,salasot tādas pabiras par autoriem!

Atbildēt

šmanelis neviedais

31.03.2021. 17:19

A kur ir sociālie dienesti un līdzjūtīgi un atsauīgi brīvprātīgie?Ņirdzīgi raksta pietiek.com?

Atbildēt

tā nu ir

31.03.2021. 17:04

»

Secinājums

Visi jau nevar savu genofondu "uzlabot" ar žīdu asinīm


Tā kā hazāri bija viena no lielākām tagadējās Krievijas pamattautām, tad praktiski visi krievi par 20-40% ir to asiņu nēsātāji, tomēr krievu reliģisko īpatnību dēļ, tas nav līdzējis, tāpēc krievijā gandrīz visi zinātnieki, mākslinieki, juristi un ārsti ir žīdi.

Atbildēt

Secinājums

31.03.2021. 16:56

»

to !

Arī krievu un papuasu nebūtu sūtījuši. Atsūtīja latvieti...


Visi jau nevar savu genofondu "uzlabot" ar žīdu asinīm.

Atbildēt

to !

31.03.2021. 16:50

»

salīdzinājums idiotisks

"Toreiz kompartijas centrālkomitejas otrajam sekretāram vajadzēja būt no centra, tagad premjers no obkoma aiz peļķes


Arī krievu un papuasu nebūtu sūtījuši. Atsūtīja latvieti.
Krievijā klimats vēl aukstāks, tomēr simti tūkstoši melnādainu "festivāla bērnu", kā Ai Jobeness, tur dzīvo un nesūkstas, jo tēvu dzimtenē Āfrikā dzīve nemaz nav daudz labāka un kas viņus tur gaida. Droši, ka 2018. gada futbola čempionāta laikā, krieviem izdevās uzlabot savu genofondu, ja ne ar baltiem cilvēkiem un aziātiem, tad vismaz ar nēģeriem.
p.s. Pirmais pasaules jaunatnes festivāls notika Maskavā 1957. gadā.

Atbildēt

lauķis

31.03.2021. 16:50

»

lauķim

Tā ir, neesiet. Krievmīlošie žopņiki vēl šodien ir "sovokā" līdz ausīm iekšā


Un ko pašlaik dara eirokriminālnoziedznieki?

Atbildēt

lauķim

31.03.2021. 16:39

Tā ir, neesiet. Krievmīlošie žopņiki vēl šodien ir "sovokā" līdz ausīm iekšā.
Nesapņojiet izdzimteņi, ES nenoslepkavos 100 miljonus savu pilsoņu un arī drausmīgus karus nerīkos, kā PSRS.

Atbildēt

!

31.03.2021. 16:39

»

salīdzinājums idiotisks

"Toreiz kompartijas centrālkomitejas otrajam sekretāram vajadzēja būt no centra, tagad premjers no obkoma aiz peļķes


Visi nēģeri atteicās braukt uz mūsu nabadzības zemi ar aukstu klimatu! Tāpēc atsūtīja ledus pārdevēju.

Atbildēt

salīdzinājums idiotisks

31.03.2021. 16:35

"Toreiz kompartijas centrālkomitejas otrajam sekretāram vajadzēja būt no centra, tagad premjers no obkoma aiz peļķes."
---------------
ASV taču nav uz Latviju atsūtījuši nēģeri, kas būtu identiski no Maskavas atsūtītam krievam.

Atbildēt

lauķis

31.03.2021. 16:35

Jā,mēs no PSRS nekur neesam aizgājuš,ES ir PSRS mantiniece un lietu turpinātāja.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: