Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Turpinājums

11.05.2018. 17:24

»

Bijušā paciente

A kā ar bērnu nama bērniem kas tur ir bijuši pret vinu gribu tikai par to ka nav naksojuši bērnu namā? Vini pat pierādīt nevienu atkarību iznemot smēkēšanu nevarēja! Vini bērniem sabojā tur dzīvi ka pēc laika nav iespējas iestāties labās universitātēs bez konkrētiem smagiem iemesliem! Manu brāli kas...


Aizmirsu pierakstīt, ka bērnu nami uz viniem spiež lai vini panemtu bērnus pie sevis, tā kā visas šīs jezgas SĀKĀS NO BĒRNU NAMIEM! Vot aizsūtīt cilvēkus arī uz bērnu namiem! Arī tur notiek pilnīgi tas pats (iznemot fiksēšanu un potes), bet emocionālā vardarbība, vienaudžu fiziskā vardarbība vienam pret otru ar ko nekas arī nav darīts, arī vini atlaujas bērnus ieslodzīt pa grupām it kā psihenē būtu nevis vietā kuru saukt par mājām! Un ne visi bērni kuri staigā apkārt lietotu vielas vai alkoholu ko ES NEKAD NEDARĪJU, tfu, Uzšplaut uz viniem visiem! Krāpnieki!

Atbildēt

Bijušā paciente

11.05.2018. 17:15

A kā ar bērnu nama bērniem kas tur ir bijuši pret vinu gribu tikai par to ka nav naksojuši bērnu namā? Vini pat pierādīt nevienu atkarību iznemot smēkēšanu nevarēja! Vini bērniem sabojā tur dzīvi ka pēc laika nav iespējas iestāties labās universitātēs bez konkrētiem smagiem iemesliem! Manu brāli kas protams ir slims atveda mājās galīgi sazombētu no zālēm tā ka siekalas nevarēja kontrolēt un normāli runāt nevarēja! Ja būtu man iespēja es vinus tiesā iesūdzētu! Visu mūžu kompensāciju maksātu! Tāpat arī bērnu namus vajadzētu iesūdzēt par to ka prettiesiski atnem bērnam brīvību par to,ka nespēj vinus kontrolēt ievietojot šāda tipa iestādē kur no normāliem bērniem par slimiem uztaisa! Kā Dr Balodei kauna nav! Liek dzert zāles bērniem pat kuriem traucējumu nav! Nu bet protams ir tik slimi nemācīties un bērnu namā nenaksnot! A vini pajautāja kaut vienreiz kapēc?! Mēgināja iestāstīt ka mans brālis čurājot gulta kaut gan tā ne reizi nav noticis! (Arī Liepājas psihoneirologiskā slimnīcas bērnu nodala), vot tur arī šiem cilvēkiem bez aicinājuma vajadzētu aizbraukt! Sadisti nolādētie! Dzīves cilvēkiem sabojā un tad vel atlaujas teikt ka no viniem nevajadzētu baidīties! A kā uzticēties tādiem radījumiem kas nepalīdz bet tikai cilvēkus vel lielākos sūdos iegrūž?! Tas viss ir pateicoties bērnu namiem un sliktiem vecākiem plus it īpaši šādiem ārstiem kā ainažu dakterei balodei un Liepājas Evijai Silinai,kura vel atlaujas iznirgāties atklāti par bērnu priekšā vinu vecākiem tikai tapēc,ka domā, ka bērns nav spējīgs dzīvē neko sasniegt no nepareizi darītiem lēmumiem kaut gan tajā pašā laikā nespēj bērnus iemācīt vai pat pastumt pareizajā virzienā! Un viegli bērnus visur vainot - VINI NEPIENEM LĒMUMUS PIEAUGUŠO VIETĀ KUR DOMĀ KA VINIEM IR TAISNĪBA! Un lai tagad maksā par to ko bērniem ir nodarījuši, es arī tam gāju cauri, vini nevis nesaka,kad bērnu mājās atlaidīs bet paši nezin kad tas notiks! Mani draudēja fiksēt tikai tapēc,ka es biju citu meitenu palātā, man pat pa purnu piesolīja sanitāre! Kauna nav! Vini sita bērnus ne tikai ar karotēm bet arī ar roku un nirgājās par viniem ar citiem bērniem kopā! Ēdiens tur bija drausmīgs! Plus vel vini nēma maizi no slimnīcas uz mājām! Tur jutos it kā būtu cietumā par kaut kādu loti nepiedodamu noziegumu kas bija neiet uz skolu un nenaksnot bērnu namā! Ja bērni muka vinus ar varu atgrieza atpakal bet viniem TIESĪBU NEBIJA vinus sasiet, dauzīt, blaut uz viniem, potēt, draudēja arī ēdienu nedot! Baroja caur zonti kamēr piesieti bija! Pret atseviskiem bērniem izturējās labāk kas arī ir nepiedodami jo pret visiem bērniem ir jāizturas vienādi! Man māsinas, skolotājas un lielāko dalu sanitāres teica,ka man tur darīt nemaz nav ko bet dr Balode tik turēja tā kā ieslodzīto! Atvainojos par rakstības klūdām tā kā man nav latviešu klaviatūras, vienkārši gribēju izstāstīt visu vinu tā sakot sistēmu. Jau sen plānoju vinus iesūdzēt.

Atbildēt

pilsonis

12.02.2018. 22:25

»

hmm

Ja pats esi viens no pacientiem, kam neļāva aliņus sūkt, tad varētu Jūs saprast. Ja vienkārši pavaukšķētājs, tad uz veselībām


Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētājs Jānis Buģins, kurš iecelts par slimnīcas "Ainaži" pagaidu vadītāju, norādīja - daļai pacientu slimnīcā nebūtu jāatrodas. Viņi tur nosūtīti no bērnunamiem uzvedības problēmu dēļ, un ārstēšanās nav nepieciešama.

Atbildēt

hmm

12.02.2018. 16:20

»

Zigim

Gan jau internetā esi liels varonis, dzīvē neko tādu nespētu pateikt. Tādi varoņi, kā zigīši arī sēž cietumos un ne vella nekad nesaprot


Ja pats esi viens no pacientiem, kam neļāva aliņus sūkt, tad varētu Jūs saprast. Ja vienkārši pavaukšķētājs, tad uz veselībām.

Atbildēt

Nepiekrītu

11.02.2018. 22:08

»

zigmunds

piekrītu, un kaut kur rakstā pavīdēja doma , par slimnīcas slēgšanu. nu protams , ļoti skaista vieta, kādam tā iepatikusies


Tās slimnīcas projekta autorus ir jāliek cietumā. Latvija ir parakstījusi visvisādas hartas, kas nosaka, ka šādiem pacientiem ir jāārstējas esot sabiedrībā un nevis mežā. Tāpēc arī ir runa par tās iestādes slēgšanu. To gan atsaldeņiem nesaprast, kas grib segregāciju visās jomās.

Atbildēt

Zigim

11.02.2018. 21:55

»

zigis

Neķērc, vēl nav vakars , vari gan paspēt cietumā pasēdēt, gan no saviem zobiem atvadīties


Gan jau internetā esi liels varonis, dzīvē neko tādu nespētu pateikt. Tādi varoņi, kā zigīši arī sēž cietumos un ne vella nekad nesaprot :)

Tu te esi vienīgais ķērcējs, bērnu spīdzināšanas aizstāvis. Ordeņus par spīdzināšanu nevienai māsiņai nedos, atslābsti.

Atbildēt

zigis

11.02.2018. 20:33

»

Troļļu ganam

Jūs būtu diezgan sakarīgs, ja vien nedzītu sorosisma un pārējo sviestu...


Neķērc, vēl nav vakars , vari gan paspēt cietumā pasēdēt, gan no saviem zobiem atvadīties !

Atbildēt

hmm

11.02.2018. 20:31

»

...

Bijušais valsts prezidents Andris Bērziņš pēc atgriešānās no sava brauciena uz Turkmenistānu, uz žurnālistu jautājumumiem par to, kāpēc viņš dodas kaviāra dzīrēs uz valsti, kurā tiek apspiesta vārda brīvība un politiskā opozīcija sēž cietumā, atbildēja, ka cilvēki Turkmenistānā esot brīvi, jo "pārvietojās...


Nav man neparasta redze, bet ir nācies līdzīgā iestādē veikt medtehnikai apkopes un remontus. Zinot šo pacientu neprognozējamību un spēku, kā arī pilnīgu bremžu neesamību , teikšu, ka visām tām māsiņām derētu pa ordenim. Bet labāk adekvātu atalgojumu. Iztrenkāsim šo personālu, ,,pacientus'' palaidīsim pa ielām. Būs labāk?

Atbildēt

Troļļu gans

11.02.2018. 11:35

»

Troļļu ganam

Kāpēc lai tur būtu kaut kas samelots


Te daudzi diskutē par to, ka tiesībsargam nav ārsta diploma, pārbaudēs iesaistītie speciālisti ir šādi, tādi un nezin kādi, bērni paši ir pelnījuši tādu attieksmi, jo ir ne pārāk pilnvērtīgi un galu galā viss ir meli, jo atpūšoties 10km attālumā slimnīcas paši savām acīm redzēja, ka visi bērni ir laimīgi, mīl (platoniski, protams) viens otru un personālu, vaigi vai plīst no garšīgajām brokastīm, pusdienām un vakariņām.
Mūsu tiesībsargs neizceļas ar īpaši augstu reputāciju, tāpēc šaubas par ziņojuma kvalitāti var rasties. Tāpēc slimnīcas aizstāvjus (ne tos, kuri raksta, ka bērni paši ir pelnījuši tādu attieksmi un nav ko te vairāk diskutēt, atsaukt ziņojumu, atvainoties un izmaksāt kompensācijas), bet par eirocenta pusi gudrākus, varu aicināt analizēt ziņojumu, te ir meli, jo .... Kaut kā neviens, ne viens uzbudinājies mērs, ne Saeimas ģimenes vērtību eksperti, ne n-tie komentāru rakstinieki neko tādu negrib darīt. Interesanti kāpēc? Ziņojums nebūt nav glaimojošs ZZS, kura jau 4 gadus vada VM. Jo īpaši otrajam ZZS ministram, kuram it kā būtu jāorientējas bērnu slimnīcās, lai kā dažam labam gribētos kārtējo reiz visu piesiet Dombrovskim.

Atbildēt

Troļļu gans

10.02.2018. 22:32

»

Troļļu ganam

Redzat, Tiesībsargu arī taču iegrūda ar ZZS (kā Jums labpatīkās - ZZ$/€) gādību, bet cik nu politiski neitrāls viņš ir? Visaktīvāk pret viņa pārvēlēšanu iestājās Vienotības un Saskaņas tandēms, viena partija, kas bija ilgstoši pie varas, otra, kas nav bijusi vispār...


Mums tad ir jāsāk analizēt ziņojumu, kas ir samelots un kāpēc ir samelots, pacientu stāstītais, dokumenti, darbības pēc iepriekšējām pārbaudēm. Es zinu, kas ir bīdījis tiesībsargu un pietiekami labi atceros viņa karjeras sasniegumus. Te ilūzijas nav. Uzkrītošas ir aktivitātes pēc ziņojuma publicēšanas, nu labi uzbudinās Salacgrīvas mērs, saprotams, ņemot vērā, kādas partijas deputāti tur sēž domē. It kā ko tur cīnīties ar pussprāgušu partiju. Pati sevi diskreditē gandrīz ikkatrā Saeimas sēdē. Visu V arī nevar piesiet. "Tiesībsargs jau ilgstošā laika periodā, sākot no 2011. gada, ir konstatējis bērnu tiesību pārkāpumus psihoneiroloģiskajās slimnīcās. Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (turpmāk - VBTAI) 2016., 2017. gadā Slimnīcā ir veikusi trīs pārbaudes: vienu plānotu (2016.gada 24.augustā) un divas - reaģējot uz sūdzībām (2016.gada 3.novembrī un 2017.gada 11.aprīlī).". Tātad aktīvi raka jau no 2016.gada? Protams tas nenozīmē, ka līdz 2016.gadam viss bija ideāli, te var pārmest arī citu partiju veselības ministriem. Tomēr varu vēlreiz uzsvērt, ka ZZS jau 4 gadus rullē VM un lielākais rezultāts it n-tie interešu konflikti un murgainas vīzijas pirmajam ZZS ministram, bet otrajam azotē ir skaļa sakasīšanās ar ģimenes ārstiem, štruntīga personāla politika, vēl štruntīgāka e-veselība un atsēdēšana MK sēdēs.

Atbildēt

Pūšļotāji

10.02.2018. 21:16

Psihiatrija ir viltus zinātne un viltus medicīnas nozare. Nav tādu psihisko slimību, ir fiziski un fizioloģiski traucējumi, kuri izpaužas kā psihiskas problēmas. Kā var ārstēt simptomus? Un neārstēt cēloni!

Atbildēt

caureja

10.02.2018. 18:20

Trīszvaigžņu ordenis par vardarbību pret garigi slimiem un dzīves pabērniem .

Atbildēt

Troļļu ganam

10.02.2018. 16:19

»

Troļļu gans

Izcili argumenti, uzreiz var just radniecīgu dvēseli Ainažu sadistiem. Tas priecē, ka zaļos mērģļus aizstāv tādi bērnu un padomju psihiatrijas speciālisti. Varbūt kļūdos un zaļo mērgļu vietā te piestrādā vienas pussprāgušas partijas deleģēti rakstinieki? Tie ir sākuši meklēt politisko pasūtījumus. Varbūt...


Redzat, Tiesībsargu arī taču iegrūda ar ZZS (kā Jums labpatīkās - ZZ$/€) gādību, bet cik nu politiski neitrāls viņš ir? Visaktīvāk pret viņa pārvēlēšanu iestājās Vienotības un Saskaņas tandēms, viena partija, kas bija ilgstoši pie varas, otra, kas nav bijusi vispār.

Nu, principā, es te par daudziem komentāriem esmu parūpējies, jo daļa Latvijas sabiedrības, dzīvodama Eiropas lauku nomalē, ir izcili iemanījusies saglabāt senās vidusslaiku domāšanas paražas, ar uzskatāmu PSRS zinātniskā komunisma progresa piejaukumu. Jau jūtu, kā attiecīgie personāži ir noskrīnojuši šos komentārus un skrien uz DP rakstīt klauzulu, jo seno psihiatrisko ārstēšanu tradīciju apšaubīšana taču ir uzbrukums valsts pastāvēšanai!

Gribētu gan Jums vēlreiz uzsvērt, ka te diezin vai ir viens vainīgais, te vainīgi ir sākot no Jūsu pieminētajiem mērgļiem, līdz beidzot ar sadistiem, kas izmanto sev pieejamās administratīvās metodes bērnu spīdzināšanas praktiskajai īstenošanai.

Atbildēt

Troļļu gans

10.02.2018. 15:46

»

doma

Man radās jautājumi: Kas tā par izcilo psihiatrijas eksperti Jorēnu, ja internetā nav pat pieejama informācija, kur viņa studējusi psihiatriju...


Izcili argumenti, uzreiz var just radniecīgu dvēseli Ainažu sadistiem. Tas priecē, ka zaļos mērģļus aizstāv tādi bērnu un padomju psihiatrijas speciālisti. Varbūt kļūdos un zaļo mērgļu vietā te piestrādā vienas pussprāgušas partijas deleģēti rakstinieki? Tie ir sākuši meklēt politisko pasūtījumus. Varbūt Saeimas profesionāli demagogi-ģimenes vērtīgu sargi? Neraksturīgi komentāri rakstiem par bardaku ZZS pārvadītajā veselības nozarē. Trīs VM musketieri? Pēc līderīšu komandas izveidošanās, komentāru kvalitāte palecās uz augšu, piemaksas un līderībiņa ir jāpierāda, lielais līderis ātri zaudē pacietību un savu labvēlību.

Atbildēt

Arvienvardsakot

10.02.2018. 14:53

Kolektivam ista vieta butu shancet par kapraciem, nevis pie dziviem cilvekiem, odnako!

Atbildēt

Bērnu spīdzinātavai nē

10.02.2018. 12:14

»

doma

Man radās jautājumi: Kas tā par izcilo psihiatrijas eksperti Jorēnu, ja internetā nav pat pieejama informācija, kur viņa studējusi psihiatriju...


Špricītes viņiem deva par sodu, nevis ārstēšanai, tāpēc arī neprasīja atļauju. Daļa bērnu tiek turēti bez psihiskām saslimšanām, daļa nepamatoti. Siešana pie gultas nedēļām bez vecāku informēšanas? Tas ir normāli? Kāda starpība, kur Jorema studējusi, ja LĀB šo sertificējusi.

Atbildēt

doma

10.02.2018. 11:28

Man radās jautājumi: Kas tā par izcilo psihiatrijas eksperti Jorēnu, ja internetā nav pat pieejama informācija, kur viņa studējusi psihiatriju?
Kādu piekrišanu no psihiski slimiem bērniem būtu iespējams saņemt, lai špricētu medikamentus viņiem (ziņojumā teikts, ka daktere I.Balode to likusi darīt, nesaņemot piekrišanu).
Vai visi tik svēti, ka neatšķir bērnu dabisku vēlēšanos izzināt savu seksualitāti, no seksuālas vardarbības? Ak, vai - tad jāsāk bļaut, ka mani bērnībā seksuāli izmantoja vai arī es to darīju, spēlējoties "dakteros". Un kas būtu jādara ar zēnu, kurš seksuāli uzmācas citiem (tak diezvai 10-gadīgs puika spējīgs veikt dzimumaktu) - jāliek gulēt atsevišķā istabā? Jādod nomierinošas zāles? Nav jābūt mediķim, lai saprastu, cik absurdi gāzt mēslus pār Ainažu slimnīcas personālu.

Atbildēt

Vācieties

10.02.2018. 00:03

»

Savācieties

Nebezdi komentāros! Aizej un pastrādā - gudrīti


Uz kurieni man iet strādāt? Pie Ainažu sadistiem? Nu nē. Likumu es pārkāpt netaisos, bērnus spīdzināt un badināt arī nē. Jau tas vien, ka bērni tajā iestādē atradās ar uzvedības traucējumiem un nevis psihiskām saslimšanām, daudz par ko liecina. Tādas iestādes ir domātas tam, lai bērnus ar psihiskām saslimšanām varētu integrēt normālā sabiedrībā, nevis lai ar 16.gs. "ārstēšanas" metodēm viņus pazemotu un viņu uzvedību pataisītu par vēl neadekvātāku.

Atbildēt

Troļļu gans

09.02.2018. 19:35

»

joske

Ne jau velti padomju latvieši aizstāv okupācijas pilārus,uzskata viņus par neatkarības cīnītājiem.ES ir pilna ar okupantu atbalstītajiem tādā mērā ka tur pat diplomēto okupantu komisāru atzina par cienijamu valstsvīru. Dombrovskis pat vizuāli sāk līdzināties Gorbunovam.Ainažos vajadzēti izpētīt arī ...


Paldies domu un cīņu biedr, beidzot redzu Dombrovska apsūdzības vārdus! Tas ļoti priecē un ir tik saprotami un atbalstoši! Ja Jūs lasītu manu vakardienas komentāri, tad izlasītu, ka mans skatījums ir plašāks Soross (to līdzu pirmo, citādi Jūrmalas neveiksmīgais celtnieks ņems ļaunā un apbižosies, viņu šogad vairāk nedrīkst traumēt), tad seko Dombrovskis, Brisele un Vašingtona. Vairākkārt aicināju izcilus komentāru rakstiniekus iesaistīties ļaundaru rindas pagarināšanā. Nebija atbalsta. Jūsu komentārs ir gaiša prāta, vēl gaišāka goda un tīras sirds izcils brēciens. Jūs taču esat gatavs papildināt ļaundaru rindu, kuri no Briseles un Vašingtonas spīdzina Latvijas bērnus, sasaistot rokas gan diviem ZZS veselības ministru, gan kaudzei reti atbildīgu deputātu.

Atbildēt

Vācieties

09.02.2018. 19:14

»

padoms

Darbinieki es jūtu Jums līdzi un visai tai saceltai ažiotāžai, tas kur Jums jāstrādā nav darbs bet ir katorga, visi uzrakstiet atlūgumus un lai tur strādā paši tie lielie kārtības un tiesību ieviesēji.Labi ir kritizēt un mācīt citus, ja tas neskar pašus un var bezdēt ofisu krēslos par vairāku tūkstošu...


Es gan nejūtu viņiem līdzi. Man ne Jūs, ne tādi pārgudrie kā viņi nav vajadzīgi, kuri uzskata, ka likumi nav priekš viņiem rakstīti. Ja neprot strādāt pēc noteikumiem, bet grib pēc poņatijām, tad lai nelien tādām iestādēm ne tuvumā. Man ir kauns, ka man ir jādzīvo starp deģenerātiem un šajā valstī, kurā oficiālā iestādē notiek bērnu spīdzināšana un badināšana. Kāpēc civilizētajos Rietumos šādas preteklības nenotiek? Vai tiešām tā ir liela māka normāli pabarot bērnus? Latviešu atsaldeņu un sadistu bandas, kas uzskata, ka pret cilvēkiem ir normāli apieties kā pret 15.gs. karagūstekņiem. Jūs jau pats/pati apgalvojat, ka tā ir katorga, tāpēc attiecīgi arī aizstāvat sadismu. Iestādē, kas veiktu savus pienākumus profesionāli, nekādas katorgas nebūtu un visi būtu apmierināti. Tās iestādes darbinieki tur ir arī izveidojuši katorgu, kas salauž mazu cilvēku dzīves jau ceļa sākumā, jo profesionāla psiheneiroloģiskā aprūpe noteikti nav tādas iestādes darbinieku mērķis, bet gan vēlme īstenot savas sadistiskās tieksmes.

Atbildēt

padoms

09.02.2018. 18:48

Darbinieki es jūtu Jums līdzi un visai tai saceltai ažiotāžai, tas kur Jums jāstrādā nav darbs bet ir katorga, visi uzrakstiet atlūgumus un lai tur strādā paši tie lielie kārtības un tiesību ieviesēji.Labi ir kritizēt un mācīt citus, ja tas neskar pašus un var bezdēt ofisu krēslos par vairāku tūkstošu algu mēnesī.Lai ar savu piemēru pierāda kā ir jāstrādā un tad lai ver vaļā savu muti.

Atbildēt

joske

09.02.2018. 13:32

»

Jums nesaprast

Turpināsim vēl bez iemesla siet bērnus, viņus pakļaut, pazemot, ļaut vienam deklasētam psihiatram uz 80 bērniem strādāt piecās vietās, ļausim bērniem sist vienam otru utt. Kāpēc tāds Stokholmas sindroms, kad padumjā latviešu tautiņa aizstāv savus pāridarītājus


Ne jau velti padomju latvieši aizstāv okupācijas pilārus,uzskata viņus par neatkarības cīnītājiem.ES ir pilna ar okupantu atbalstītajiem tādā mērā ka tur pat diplomēto okupantu komisāru atzina par cienijamu valstsvīru. Dombrovskis pat vizuāli sāk līdzināties Gorbunovam.Ainažos vajadzēti izpētīt arī saimniecisko darbību,algu samērības,jo visu nelikumību,patvaļu pamatā ir mantrausība,kura ir kļuvusi par mediķu goda kodeksa pamatprincipu.

Atbildēt

vēl kas

09.02.2018. 12:30

Šādas slimnīcas personālam vajag stiprus nervus. Kad pie manis uzturējās mazdēli, kas plūcās, es pati lietoju nomierinošas zālītes, lai varētu to mierīgi izturēt.
Bērnudārzos arī nav nemaz tik jauki, ir dzirdēts gan par kniebšanu, gan kliegšanu, kā gan lai dabū to baru pie paklausības.
Normāli būtu, ja mātēm pienācīgi maksātu vismaz līdz bērnu skolas vecumam.

Atbildēt

Izlasīju.

09.02.2018. 12:08

»

Pesimists

Par cik medicīnu pilnībā pārņēmuši nemediķi,viss grimst arvien dziļākā pakaļā.Visi paliek tik gudri lietās ,kur saprašanai smadzenēs tikai viena kroka - un tā pati pakaļā


Es jums piekrītu. Te par to fiksācijas ilgumu- 20 minūtes katrs, vairākas reizes, ko normatīvie akti pieļauj, kad sniedzama neatliekamā palīdzība un, kas galā tiek rezumēts kā ILGSTOšA fiksācija- tas ir kronis visam. Tas, kurš šo visu lasa caur medicīnas izglītības prizmu, saprot, ka no mušas uzpūsts zīlonis. Arī- par ārstēšanas nepieciešamību informācija jāsniedz atbilstoši vecumam, briedumam u.t.t. Jāsniedz ir, bet nekur nav prasīts, ka tas arī jādokumentē. Tāds pacients nemaz var neatcerēties, ka māsas vai sanitāri ir mēģinājuši ar viņu sarunāties. Švaki juristi tev, tiesībsarg. Viss šis ziņojums ir pilns ar emocijām un subjektīvs, amatpersonām, kuras sastāda ziņojumu, švaki ar tulkošanu un piemērošanu praksē. Ir vērojamas epizodes par neprecīzu dok. aizpildīšanu, tomēr tas neizslēdz manipulācijas pamatojumu, ja ņem vērā neatliekamus stāvokļus psihiatrijā. Ja tas ir viss, tad tas ir ļoti maz, lai pirms izmeklēšanas izdarīšanas publiski plosītu ārstus, un tas jau ir nopietni.

Atbildēt

vēl

09.02.2018. 12:07

ir viena nianse, par ko bērnu vecāki un varbūt arī ārsti nav iedomājušies - tie bērni no ģimen3m smagi pārdzīvo atšķirtību no mājām, no mammas' lai kādi viņi arī nebūtu. Vecāki cer uz ārstēšanu, fizioterapija notiek, mediķi domā, ka uz laiku atbrīvojuši vecākus no rūpēm, bet personāla nepietiek, šādus bērnus vajadzētu nepārtraukti pieskatīt, gan dienu, gan nakti, lai nedarītu viens otram vai sev pāri.
Ko var panākt arpašreizējām metodēm - pēc slimnīcas var bērnus baidīt - ja neuzvedīsies, būs atkal Ainaži.

Atbildēt

Pesimists

09.02.2018. 11:24

Par cik medicīnu pilnībā pārņēmuši nemediķi,viss grimst arvien dziļākā pakaļā.Visi paliek tik gudri lietās ,kur saprašanai smadzenēs tikai viena kroka - un tā pati pakaļā.

Atbildēt

Esošais

09.02.2018. 00:53

»

bijušais

tā ir kārtējā VM organizētā lieta, jo dr. Balode ir kļuvusi kādam ļoti neērta un vajadzīga silta vietiņa citam, kas nav nemaz tik silta. Dr. Balode tur ir ielikusi savu dzīvi un tikai pateicoties viņas pūlēm un neatlaidībai ir šī skaistā vieta. Nopelni par to ir tikai un vienīgi dr. Balodei, kura spēja...


..Un tas pusburkāns launagā ir vistiešākais pierādījums tam, cik ļoti Ainažu slimnīcā viss ir kārtībā ar ēdienkarti. Tik ļoti kārtībā, ka pat nebija nepieciešamības sastādīt ēdienkarti iestādē, kurā cilvēki ilgstoši uzturās nepārtraukti, jo burkāns pats par sevi ir unikāli barojošs produkts, īpaši, ja tas pārgriezts uz pusēm. Tas tikai pierāda, ka bērni melo, teikdami, ka ir izsalkuši, bet tas, ka viena meitenīte atgriezdamās no slimnīcas sākusi no galda izlaizīt ēdiena drupačas, tikai pierāda, cik viņa labi Ainažos ir tikusi apārstēta, jo tādai jābūt ikviena bērna uzvedībai pēc profesionālas apārstēšanas psiheneiroloģiskajā slimnīcā.

Atbildēt

Esošais

09.02.2018. 00:34

»

bijušais

tā ir kārtējā VM organizētā lieta, jo dr. Balode ir kļuvusi kādam ļoti neērta un vajadzīga silta vietiņa citam, kas nav nemaz tik silta. Dr. Balode tur ir ielikusi savu dzīvi un tikai pateicoties viņas pūlēm un neatlaidībai ir šī skaistā vieta. Nopelni par to ir tikai un vienīgi dr. Balodei, kura spēja...


Protams, ka VM un tās padotā VI tik ilgstoši klusēja un izlikās neko neredzam, lai Tiesībsargs saceltu skandālu pa visu valsti. Protams, ka tas ir politiskais pasūtījums, kurā par manipulācijas objektu tiek izmantoti nedēļām pie gultas piesietie bērni, lai atlaistu vienu izcilu slimnīcas amatpersonu. Nav izslēgts, ka bērni bija sazvērējušies ar ministriju, tāpēc paši arī sevi lūdza piesiet, kā to apgalvoja izcilais bērnu psihiatrs Jānis Bojārs, lai pēc tam no darba atlaistu visu cienījamo Dr.Balodi. Skandāls ar valsts institūcijā ilgstoši spīdzinātiem un badinātiem bērniem ir tiešām varen garda bļoda, pie kuras visi gribēs piezīsties, īpaši uzraugošās iestādes un atbildīgā ministrija, tamdēļ pašas to organizēja, ar mērķi vienas konkrētas psihiatrijas izcilības atlaišanai. Tā tāda pilnā psihiatrijas bļoda, kurā nobaudāmas vecās, labās 16.gs. pārbaudītās psihiatriskās metodes, ko nekautrējoties izmanto Eiropas Savienības sastāvā esošas valsts bērnu slimnīca, bet tās darbinieki savas unikālās metodes ar prieku vēl aizstāv! Lai slavēta super-inovatīvā Ainažu psihiatrija, vietējo, neaizvietojamo speciālistu radītā!

Atbildēt

bijušais

09.02.2018. 00:13

tā ir kārtējā VM organizētā lieta, jo dr. Balode ir kļuvusi kādam ļoti neērta un vajadzīga silta vietiņa citam, kas nav nemaz tik silta. Dr. Balode tur ir ielikusi savu dzīvi un tikai pateicoties viņas pūlēm un neatlaidībai ir šī skaistā vieta. Nopelni par to ir tikai un vienīgi dr. Balodei, kura spēja pierādīt ka ir nepieciešami uzlabojumi un pati sekmīgi to visu realizēja. Tagad viss ir gatavs un tad jau "pie pilnas bļodas" visi grib paēst. Tas ir sistēmiski - tikko aizvērām Straupi, tagad problēmas Ainažos, kas būs nākošais?? Uz Straupi jau nesūtīja pusaudžus, jo mums nav atkarīgo pusaudžu. Jautāsiet kāpēc sūta uz Ainažiem - vnk tur ir super apstākļi, kādu nekad nebūs Straupes Saulrītos.

Atbildēt

pilsonis

08.02.2018. 23:59

Manā bērnībā nepaklausības gadījumā draudēja Dr.Bērziņš, bet izrādās, ka tas bija krietni humānāks sods par Dr.Balodi. Vai nav likteņa ironija, ka gadījumā, ja es pret saviem bērniem nepaklausības gadījumā pielietotu Dr.Bērziņu, tad man bērnus atņemtu un ievietotu bērnu namā, no kura viņus par nepaklausību mierīgi varētu nogādāt Dr.Balodes iestādē, kur pret viņiem mierīgi varētu pielietot Dr.Balodes sāpīgās šprices un piesiešanu pie gultas un Bērnu tiesību aizstāvji teiktu, ka viss ir kārtībā.

Atbildēt

Troļļu ferma nolasījusies

08.02.2018. 23:52

»

hm

Palasot atgādina šaurtaisnobirokrātisko liriku. Slikti! Viss ir slikti! Reālajā dzīvē tā vienkārši nemēdz būt, ka bumba ripo tikai vienos vārtos...


Ļoti labi un garīgi veselīgi ir lasīt VBTAI un VI, un daudzu citu Latvijas uzraugošo institūciju atzinumus, kuros vienmēr tiek uzsvērts, ka viss ir vislabākajā kārtībā. Tas, ka Tiesībsargs ziņojumā min konkrētus faktus, balstās uz iesaistīto pušu liecībām, atsaucās uz speciālistu atzinumiem, protams, ir visuzskatāmākais pierādījums tendenciozitātei.

Atbildēt

hm

08.02.2018. 23:31

Palasot atgādina šaurtaisnobirokrātisko liriku. Slikti! Viss ir slikti! Reālajā dzīvē tā vienkārši nemēdz būt, ka bumba ripo tikai vienos vārtos.
Izklausās tendenciozi, jo sabiezinātas krāsas.
Domāju, ka līdzīgi iespējams aprakstīt ikviena darbu, tai skaitā arī tiesībsarga ... cilvēki masveidā pamet valsti, bezdarbs, bezcerīgās situācijās lieto narkotikas, pašnāvības ... tiesībsarga institūcija neveic savus pienākumus.

Atbildēt

Troļļu gans

08.02.2018. 23:02

»

Troļļu ganam

Pateiksiet lūdzu, kas bija tas neveiksmīgais Jūrmalas celtnieks? Nespēju iedomāties...


Viens reti cienījams Latvijas cilvēks, kā teiktu cits ne mazāk cienījams cilvēks, Latvijas Satversmes virssargs. Viņu viegli, kad viesnīcā Rīdzene tikās ar dažādiem cienījamiem Latvijas ļaudīm, apbižoja KNAB. Pat radīja cilvēkā pārdzīvojumus, kad aicināja uz komisijas sēdi. Tur vismaz komisijas vadītāja izrādīja izbijušam politiķim, Saeimas deputātam un Rīgas vicemēram atbilstošu cieņu, godu un pat padevību. Tas priecēja, ir vēl Latvijā godīgi cilvēki.
Ziņojums ir graujošs Latvijai, pieņemu, ka tiks izmantots politiskās cīņās (jau tiek), savukārt vecākiem būtu pamats sūdzēt valsti ECT. Bet ko darīja VM, ne jau viens datums ir ziņojumā? Saldi gulēja kā parasti, bīdīja e-veselību, nodarbojās ar gaisa piļu celtniecību. Protams ne jau viena pati TP un ZZS sagrāva veselības nozari, visi patreizējās koalīcijas pārstāvju piedalījās, TP & ZZS gan visilgāk. Bet vēlētājiem patīk, patika LC, kamēr neizgāzās kā veca sēta, patika TP, kamēr nenopuva kā veca beka, tagad aizrautīgi patīk ZZS. Ko darīja LRA deputāts, bij. cienījams dakteris? Bija aizņemts, glāba oligarhu godu un cieņu. Bērniem laika nepietika. Tas pats ar vēl vienu deputātu no V, kurš pats ārsts un sieva ārste, tā aizstāvēja bērnus Saeimā un aizstāv organizācijā “Glābiet bērnus!”. Interesanti vai atdzīvosies SC deputāti, tie vienmēr pamožas post factum un attīsta vēstuļu rakstīšanas vētrainu darbību. Varbūt arī pavītušās sirdīs ierunāsies sirdsapziņa vai visi spēki izsīka aizstāvot godīgos oligarhus, varbūt atdzīvosies ģimenes vērtību guru, Kalnozols, Parādnieks vai Stepaņenko? Nē, diezin vai, ko mocīties, ja tāpat vēl.

Atbildēt

pilsonis

08.02.2018. 22:55

Paldies, Tiesībsargam!
Par Bērnu tiesību aizsardzības inspekciju nekad neloloju nekādas cerības, jo tā iestāde acīmredzot ir izveidota, lai neredzētu bērnu tiesību pārkāpumus un, iespējams, piesegtu bērnu tirdzniecību. Es domāju, ka pēc šī ziņojuma tā iestāde Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija ir izformējama kā nevajadzīga un tajā strādājošo darbinieku atbildība ir izvērtējama kā līdzatbildība par Ainažos notikušo.

Atbildēt

Troļļu ganam

08.02.2018. 21:36

»

Troļļu gans

Sorosu piesaukšanā man ir labs skolotājs, neveiksmīgs Jūrmalas celtnieks, tas parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē katrā teikumā vismaz 5 reizes pieminēja Sorosu, sēdes beigās pat bail palika par cilvēka garīgo veselību. Es esmu tikai bāls viņa sekotājs. Dombrovska fanu pulciņi pat te baru bariem...


Pateiksiet lūdzu, kas bija tas neveiksmīgais Jūrmalas celtnieks? Nespēju iedomāties.

Ar ziņojumu nekāda sakara, vienkārši personīgā pieredze neatstāj vietu izbrīnam šādam iznākumam ar viņu iestādē, kurā šis tā dēvētais bērnu psihiatrs Jānis Bojārs strādā. Personīgi no citiem cilvēkiem esmu dzirdējis arī līdzīgas atsauksmes par viņu, tāpēc manī rodas pārliecība, ka šis ziņojums ir PATIESS un nevis savādāk. Protams, ka ziņojums nav glaimojošs, un diemžēl visai valstij kopumā, ne tikai vienai konkrētai vai daudzām konkrētām partijām. Man nez kāpēc šķiet, ka par šo Tiesībsarga ziņojumu derīgi būtu informēt arī ANO un attiecīgās ES institūcijas.

Atbildēt

Troļļu gans

08.02.2018. 21:23

»

Troļļu ganam

Jūs būtu diezgan sakarīgs, ja vien nedzītu sorosisma un pārējo sviestu...


Sorosu piesaukšanā man ir labs skolotājs, neveiksmīgs Jūrmalas celtnieks, tas parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē katrā teikumā vismaz 5 reizes pieminēja Sorosu, sēdes beigās pat bail palika par cilvēka garīgo veselību. Es esmu tikai bāls viņa sekotājs. Dombrovska fanu pulciņi pat te baru bariem ganās, pierakstot visas pēdējo 4 gadu neveiksmes veselības aprūpē viņam, arī te esmu tikai bāls sekotājs.
Tagad nopietni. Kāds sakars cūcībām Ainažos ar Jūsu personisko pieredzi ar vienu ārstu pirms daudziem gadiem? Vai tas, ka viņš pirms 15 gadiem atrada pareizos vārdus sarunā nozīmē, ka ziņojumā viss ir meli. Ja pat mūsu reti kuslais tiesībsargs spēja kaut ko atklāt. Nav tā kā te uzbudinās Salacgrīvas domes boss par politisko pasūtījumu. Par kādu? Lai aizslaucītu miskastē pusdzīvu partiju? Ziņojums nebūt nav glaimojošs partijai, kura jau 4 gadus veiksmīgi rullē veselības nozari, pie tam pēdējais ministrs it kā kaut ko saprot bērnu lietās, vairākus gadus rullēja bērnu slimnīcu.

Atbildēt

Jums nesaprast

08.02.2018. 21:14

»

Lauķis

Vētra ūdensglāzē. Tik daudz cilvēki ir raženi "strādājuši" . Un tikai lai nokostu tos, kuriem jau tāpat darbs nav medus maize


Turpināsim vēl bez iemesla siet bērnus, viņus pakļaut, pazemot, ļaut vienam deklasētam psihiatram uz 80 bērniem strādāt piecās vietās, ļausim bērniem sist vienam otru utt. Kāpēc tāds Stokholmas sindroms, kad padumjā latviešu tautiņa aizstāv savus pāridarītājus?

Atbildēt

...

08.02.2018. 21:09

»

hmm

Vasarās bieži iznāk būt netālu no tās slimnīcas. Nu neesmu redzējis nekādu spīdzināšanu vai asiņu upes. Bez tam ir tāds termins kā nevainības prezumpcija. Ja tiesībsarga kantoris ir vismaz ar juridisku piesitienu, tad vai nebūtu laiks paprasīt atbildību par savu rīcību


Bijušais valsts prezidents Andris Bērziņš pēc atgriešānās no sava brauciena uz Turkmenistānu, uz žurnālistu jautājumumiem par to, kāpēc viņš dodas kaviāra dzīrēs uz valsti, kurā tiek apspiesta vārda brīvība un politiskā opozīcija sēž cietumā, atbildēja, ka cilvēki Turkmenistānā esot brīvi, jo "pārvietojās starp kalniem un jūru." Jums laikam ne tikai ir neparasta redze, bet arī esat tāds liels speciālists jurisprudencē, ārstniecībā, ka no attāluma visu tik labi redzat un saprotat.

Atbildēt

Troļļu ganam

08.02.2018. 20:52

»

Troļļu gans

Nemaz nezināju, ka Soross un Dombrovskis ir tik ietekmīgi, abu garās rokas no Vašingtonas un Briseles sniedzas līdz par Ainažiem. Nu ko gan divi nabaga ZZS veselības ministri spēja izdarīt pret garajām un spēcīgajām rokām? Neko, pilnīgi neko 4 gadu laikā. Un ko dakteris deputāts? Kamēr cīnījās par oligarhu...


Jūs būtu diezgan sakarīgs, ja vien nedzītu sorosisma un pārējo sviestu.

Esmu dzīvē ticies ar to tā saucamo bērnu psihiatru Jāni Bojāru, kad vēl biju tīnis, tagad piecpadsmit gadu ir jau apkārt. Biju tāds mazliet spurains, bet nu nekā krimināla no manis nebija. Zini, ko viņš pateica manā klātbūtnē maniem senčiem tiešā tekstā, - "ka ar savu raksturu es nokļūšot cietumā, kur, ja mani ne nositīšot, tad izsitīšot zobus, lai es nevarētu kost..." Un izstāstīja viņš šo vienas sekundes laikā pēc īsa manas uzvedības apraksta!

Laikam šis tā dēvētais bērnu psihiatrs Jānis Bojārs ar "cietumu" domāja pats savu kaut kādu "ārstniecības" iestādi, kāda jau ir ar viņa gādību izauklētā Ainažos. 15 gadi ir pagājuši, ne man krimināllietas, ne administratīvās lietas, ne cietumā esmu bijis, ne man zobi izsisti. Nav ne mazākā izbrīna par to, kas ap viņu šobrīd notiek (jebšu drīzāk - ir noticis). Sadists viņš ir, viņam pašam vieta būtu cietumā.

Atbildēt

Lauķis

08.02.2018. 20:35

Vētra ūdensglāzē. Tik daudz cilvēki ir raženi "strādājuši" . Un tikai lai nokostu tos, kuriem jau tāpat darbs nav medus maize.
 Mūsu valstī neviens labs darbs nedrīkst palikt nesodīts.

Atbildēt

fzss

08.02.2018. 20:04

nevienam negribas atzit to, ka viņs ir nozīedzīgs nejēga, un par cūkošanos sanem algu :P

Atbildēt

hmm

08.02.2018. 19:55

Vasarās bieži iznāk būt netālu no tās slimnīcas. Nu neesmu redzējis nekādu spīdzināšanu vai asiņu upes. Bez tam ir tāds termins kā nevainības prezumpcija. Ja tiesībsarga kantoris ir vismaz ar juridisku piesitienu, tad vai nebūtu laiks paprasīt atbildību par savu rīcību?

Atbildēt

gunča

08.02.2018. 19:51

iZSKATĀS, KA DAUDZ KAS IZVEIDOTS KĀ VĒTRA ŪDENS GLĀZĒ. jĀ, BET TO VIENĪGO PSIHIATRU GAN VAJADZĒTU SADALĪT ( TIESĪBSARGA PRĀT) VAIRĀKĀS DAĻAS, LAI VIŅŠ PASPĒTU BŪT DARBĀ GAN NO RĪTA, GAN VAKARĀ, GAN VISU DIENNAKTI VISMAZ DIVĀS VIETĀS.

Atbildēt

Troļļu gans

08.02.2018. 19:27

Nemaz nezināju, ka Soross un Dombrovskis ir tik ietekmīgi, abu garās rokas no Vašingtonas un Briseles sniedzas līdz par Ainažiem. Nu ko gan divi nabaga ZZS veselības ministri spēja izdarīt pret garajām un spēcīgajām rokām? Neko, pilnīgi neko 4 gadu laikā. Un ko dakteris deputāts? Kamēr cīnījās par oligarhu cieņu un godu, tikmēr nogulēja partijas biedru neizdarībiņas? Šķidri pārstāvētie nacionāļi, koalīcijas partneri? Tie tak varēja palīdzēt abiem saviem ZZS kolēģiem.
Bet vispār drausmīgs ziņojums, Latvija 2018. gads, kā padomju psihiatrijas ziedu laikos, bijušajiem LKP sekretāriem un instruktoriņiem laikam patīk, jūtas kā jaunības gados. Pacienti protams nav eņģelīši, pēc slimnīcas noteikti par tādiem paliks. Būs lieliski tēvzemes 100 gadu jubilejas pilsoņi.

Atbildēt

Sergejs Buivids

08.02.2018. 19:13

Par psihiatriju kopumā:
https://youtu.be/7DyqCDIEU1I

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: