Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

😪😪😪😪😪

04.09.2022. 18:09

»

Jana

Kas vēl man jāzina un jāizdara,ja gribu saņemt palīdzību valsts iestādè. Izskatās, ka vienkāršāk būs paņemt beisbola nūju, pašai atrast to zagļi un pārsist viņam galvaskausu? No tā kuprainā kalna jēgas tāpat nav


Atrodi žurnālistu. Ieinteresē viņu ar savu stāstu. Sagaidi publikāciju kādā medijā. Centīgi komentē, ja vien medijs to atļauj.

Atbildēt

Jana

04.09.2022. 17:57

»

jautājums autoram

Vispār jau rakstīt iesniegumu pašam vai ar kāda palīdzību ir cietušā vistiešākais pienākums. Arī ja nav izdevies to izdarīt iestādē. Kāds ir bijis šis "mutiskais" iesniegums, tā saturs un vai tas vispār ir bijis iesniegums, to jau mēs nezinam. Ja nav sarunas ieraksta, nekad neuzzināsim. Taču pat rakstā...


Kas vēl man jāzina un jāizdara,ja gribu saņemt palīdzību valsts iestādè. Izskatās, ka vienkāršāk būs paņemt beisbola nūju, pašai atrast to zagļi un pārsist viņam galvaskausu? No tā kuprainā kalna jēgas tāpat nav.

Atbildēt

jautājums autoram

04.09.2022. 17:18

Vispār jau rakstīt iesniegumu pašam vai ar kāda palīdzību ir cietušā vistiešākais pienākums. Arī ja nav izdevies to izdarīt iestādē. Kāds ir bijis šis "mutiskais" iesniegums, tā saturs un vai tas vispār ir bijis iesniegums, to jau mēs nezinam. Ja nav sarunas ieraksta, nekad neuzzināsim. Taču pat rakstā pārliecinoši nerunā par zādzību, vien pieļāvuma formā, vairākas norādes uz pazaudēšanu. Tāpēc kas un kā, to jau īsti nezinam. Par atrastajām mantām regulējums ir Civillikumā. Varbūt kāds atrada, kā rakstā minēts, vecu telefonu un nosprieda ka īpašnieks to izmetis. Vai tad tā nevar būt? Nu neaiznesa uz policiju. Ko nu?
Mani vairāk interesē, kā notikums beidzās, varbūt turpinās. Viens no iespējamajām darbībām - raksta autors palīdzējis uzrakstīt iesniegumu telefona īpašniecei. Bet ja raksta galvenais mērķis ir virsrakstā minētais "Žurnālists zaudē ......" un ar to saistītais rūgtums žurnālistam, tad velti laikam gaidīt pašas situācijas tālāku aprakstu.

Atbildēt

HT

04.09.2022. 16:44

»

jautājums autoram

Zaglis kaut 1 m no policijas mājas, iesniegums būtu vajadzīgs. Ja nepatīk viens no maniem piedāvātajoiem iesniegšanas veidiem, iesniegt var arī citādi kā nu patīk. Citādi ko tad meklēt? Par cik redzams ka ogrēnietei uzrakstīt iesniegumu ir problēma, vai raksta autors palīdzēja to izdarīt, vai tikai ...


Jums nozags auto ar visiem dokumentiem. Rokām trīcot, apčurājies policistam to stāstīsit. Brilles palika auto, uzrakstīt iesniegumu ir grūti. Trīc rokas, neatcerēsties pat savu personas kodu.. Daudz ko neapjēgsit, bet dārgais laiks, lai notvertu noziedzniekus, tiek zaudēts.

Policists tikmēr sniegs jums “konsultācijas”…

Un vēl, kaimiņi teica, ka ar jūsu auto aizbraukts kriminālās Rīgas virzienā..

Tam domāta mutvārdu iesnieguma forma, ko paredz APL. Ziņas par auto policists noskaidros uzreiz vienotā datu bāzē, ja gribēs to darīt..Te kriminālnozieguma pazīmes, zaudējums būtisks - pāri 1000€.

Arī telefonam policija varēja izsekot ar mobilo sakaru operatora starpniecību, arī telefons varbūt maksā 1000€…

Bet policija ir noziedznieku perēklis, kas apzog ar savu bezdarbību valsti un sabiedrību.

Atbildēt

ja?

04.09.2022. 16:31

Un kas vēl autoram vai cietušajai bija jādara policijas darbinieka vietā?

Atbildēt

jautājums autoram

04.09.2022. 16:29

»

Pupausis

Zaglis 100 m no policijas mājas, bet iesniegums jāmet pastkastītē? Tev pilns eiro


Zaglis kaut 1 m no policijas mājas, iesniegums būtu vajadzīgs. Ja nepatīk viens no maniem piedāvātajoiem iesniegšanas veidiem, iesniegt var arī citādi kā nu patīk. Citādi ko tad meklēt? Par cik redzams ka ogrēnietei uzrakstīt iesniegumu ir problēma, vai raksta autors palīdzēja to izdarīt, vai tikai aprobežojās ar saraksti ar Ogres policijas priekšnieku. Galvenais taču rezultāts, nevis aizskarta raksta autora patmīlība.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.09.2022. 16:14

»

Tu esi idiots

un tinies uz savu piedirsto Krieviju, dbīlIais ork, kamēr neesi nosists


Izsaku līdzjūtību. :)

Atbildēt

tie taču āni

04.09.2022. 16:03

un paši jūs tās pudencijas ievēlat

Atbildēt

HT

04.09.2022. 16:03

Uradņiks atbild žurnālistam:

“ Gadījumos, kad privātpersonas vēršas pie policijas darbinieka ar lūgumu par mutisku konsultāciju, tā pārsvarā tiek sniegta lūguma saņemšanas brīdī atbilstoši informācijai, kas ir konkrētā darbinieka rīcībā.”.

Ko te mēs redzam? Totālus melus.

Iedzīvotāja mutvārdos nelūdza konsultāciju kā uzziņu par savām tiesībām saskaņā ar APL, bet vērsās pie policista ar lūgumu atrast mantu, kura, iespējams, nozagta.

Vēršoties mutvārdos pie policista, iedzīvotāja iesniedza mutvārdu iesniegumu, kuru policistam nekavējoties saskaņā ar APL bija jāuzraksta un jāķeras pie darba.

Policijas priekšnieks ar atbildi žurnālistam mēģina slēpt policista noziedzīgās bezdarbības sekas.

Ja es būtu Valsts policijas priekšnieks, nekavējoties, pamatojot ar nekompetenci, atbrīvotu smirdīgi Uradņiku no darba.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

04.09.2022. 15:57

Mācieties un ņemiet vērā vienu mācību no raksta. Sarakstei ar visādām valsts un pašvaldību iestādēm, godātie LV pilsoņi, ir jābūt ieturētai precīzi tādā pašā garā kā šī policista atbilde žurnālistam, un tas jau darbojas. Jau pāris gadījumos esmu "atšuvis" visādus dienestus, kad viņiem uznākušas likumīgas vajadzības saņemt no manis kaut kādas atbildes, kaut ko reģistrēt vai līdzīgi. Tas darbojas, jo ierēdniecībai hroniski nav vēlēšanās strādāt. Augstākais neatlaidības lidojums ir bijis divi līdzīgi pieprasījumi. Pēc otrās vispārīgās un man pašam īsti nesaprotamās atbildes pašvaldībai iestājās klusums un miers, kurš valda vēl šobrīd.

Atbildēt

jautājums autoram

04.09.2022. 14:30

Vai autors, kurš pats šķiet bija policists un vēl tajā pašā Ogrē, izdarīja vienkāršu lietu - palīdzēja ogrēnietei uzrakstīt iesniegumu un tad iemest to pieminētajā pasta kastītē vai atdot dežurantam pret parakstu?

Atbildēt

Eduards Lunis

04.09.2022. 14:22

---Rožāniņ-vai tad tu sevi uskati par žurnālistu...!?

Atbildēt

jaajaa

04.09.2022. 14:11

...un priekš kam tad vispār ir vajadzīga policija ?...tikai lai palīdzētu ZTI kādu no mājas izmest ?...

Atbildēt

nu protams

04.09.2022. 13:36

Policijai tagad jāmeklē katra tirliņa dzērumā pazaudētie telefoni.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: