Menu
Foto

Kad Stukāns un KNAB Straume noskatās, kā Jelgavas novada pašvaldība īsteno primitīvu zādzību viņu acu priekšā

Pietiek lasītājs · 26.02.2024.

Vēl pirms gadiem desmit šķistu neiespējami, ka Latvijas Republikas ģenerālprokurors un KNAB priekšnieks vienkārši bezdarbīgi noskatās, kā viņu acu priekšā notiek liela apmēra zādzība, kuru veic oficiālas amatpersonas. Taču tieši tas pašlaik notiek Jelgavā, - manuprāt, to nevar nosaukt citādi kā par uzņēmuma kapitāldaļu zādzību, ko veic novada pašvaldība bez kompleksiem un kurā, nepakustinot ne pirkstu, noskatās ģenerālprokurors Juris Stukāns un KNAB priekšnieks, Krišjāņa Kariņa „favorīts” Jēkabs Straume.

Lasīt visu... Komentāri (23)

Foto

„Sabiedriskais” medijs LSM atkal “pieklauvē no apakšas”

Egils Helmanis · 26.02.2024.

Ja atceraties, bija tāda publiska kampaņa, pirms vairākiem gadiem: “Nemēslo mežā! Par cūku pārvērtīsies!” Latvijas sabiedriskie mediji ir mūsu informatīvo vidi piemēslojuši ilgu laiku. Piemēslojuši ar antivērtību propagandu, kremļa naratīviem, politisko pasūtījumu rakstiem. Un izskatās, ka beidzot tas ir noticis – LSM vadība ir pārvērtušies par cūkām!

Lasīt visu... Komentāri (32)

Foto

Vēstule Briškenam: „Latvijas Pasta” vadība iebiedē darbiniekus, plāno turpināt agresīvo pasta nodaļu slēgšanu

Irēna Liepiņa, LSAB PRO prezidente · 26.02.2024.

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz VAS “Latvijas Pasts” valdes locekļu rīcību, kuri uzstājīgi turpina apstādināto reorganizācijas stratēģiju. Tādējādi, iespējams,  būtiski kaitē VAS “Latvijas Pasts” interesēm un  uzņēmuma ilgtspējai.

Lasīt visu... Komentāri (18)

Foto

Piektais pants ir, bet...

Edgars Rinkēvičs · 26.02.2024.

Par NATO 5.pantu. Sākusies diskusija par to, cik ilgā laikā un vai vispār sabiedrotie nāks palīgā kādai valstij, ja tai tiek uzbrukts. Dažas piezīmes.

Lasīt visu... Komentāri (80)

Foto

Kādas summas Latvijas valsts ir zaudējusi sakarā ar robežbūves neizdarībām un sabotāžu – III daļa

PIETIEK · 25.02.2024.

Vispārīgā vienošanās Nr. 255 par valsts robežas joslas gar Latvijas un Baltkrievijas robežu ierīkošanu tika noslēgta 2018.gada 17.jūlijā, un tās kopējā summa bija 22 850 772 eur bez PVN. Darbu pabeigšanas termiņš atbilstoši šajā dokumentā noteiktajam bija paredzēts 2022.gada 16.jūlijā.

Lasīt visu... Komentāri (17)