Menu
Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Bens Latkovskis · 21.10.2021.

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.

Lasīt visu... Komentāri (35)

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Ainārs Šlesers · 21.10.2021.

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.

Lasīt visu... Komentāri (122)

Foto

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

Valdis Klišāns · 22.10.2021.

Radio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.

Lasīt visu... Komentāri (18)

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Arnis Cimdars* · 20.10.2021.

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.

Lasīt visu... Komentāri (66)

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Viedais Manels · 20.10.2021.

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.

Lasīt visu... Komentāri (45)