Menu
Foto

Muļķim būt

Leonards Inkins · 18.02.2019.

Maz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo.

Lasīt visu... Komentāri (25)

Foto

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

Una Griškeviča · 14.02.2019.

Kādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man – šajās pāris stundās no sirds varēju uz savas ādas izbaudīt to, par ko beidzamajā laikā žēlojas šoferīši – un viņus var labi saprast! – par absolūti sabrukušajām Rīgas ielām.

Lasīt visu... Komentāri (45)

Foto

Tagad nabaga pensionārs vairs nevar piezvanīt uz partijas komiteju…

Klementijs Rancāns · 13.02.2019.

Dzirdēts, ka dažs labs iedomājas salīdzināt ES ar PSRS. Šāds salīdzinājums ir absolūti nekorekts, tam nav nekādas saistības ar realitāti. Mums atgādina, kāda situācija bija PSRS. Protams, ka ES tā nav! Protams, ka tā nav, lasi tālāk atbildes, kā ir!

Lasīt visu... Komentāri (49)

Foto

Kam mēs esam pret

Viesturs Buks · 11.02.2019.

KPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde - to visu Artuss Kaimiņš un Co. ir paveikuši pāris nedēļu laikā:

Lasīt visu... Komentāri (18)

Foto

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

Arturs Priedītis · 15.02.2019.

1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams arī kolektīvā līmenī kā sociuma kādas daļas (piem., inteliģences) apziņas pazīme. Tā tas ir tajos gadījumos, kad patiesībai ir kolektīvs raksturs. Tādās reizēs patiesība attiecas uz daudziem cilvēkiem, kā arī var attiekties uz visu tautu.

Lasīt visu... Komentāri (37)