Menu
Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Sandis Ģirģens, iekšlietu ministrs · 18.10.2020.

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.

Lasīt visu... Komentāri (44)

Foto

Signāls

Ainārs Kadišs · 18.10.2020.

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.

Lasīt visu... Komentāri (96)

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Steidzīte Freiberga · 16.10.2020.

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.

Lasīt visu... Komentāri (75)

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Pietiek lasītājs · 19.10.2020.

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.

Lasīt visu... Komentāri (20)

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Inga Krupnova* · 15.10.2020.

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?

Lasīt visu... Komentāri (70)