Menu
Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Jūlija Stepaņenko · 26.07.2021.

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?

Lasīt visu... Komentāri (47)

Foto

Vēstule ārstiem

Pietiek lasītājs · 25.07.2021.

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.

Lasīt visu... Komentāri (72)

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Jānis Urbanovičs · 24.07.2021.

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).

Lasīt visu... Komentāri (7)

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Jānis Urbanovičs · 21.07.2021.

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.

Lasīt visu... Komentāri (39)

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Mārcis Bendiks · 20.07.2021.

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu, pirmajā brīdī nolēmu, ka te kāds cenšas izāzēt pavļutisko vakcīnākstu biroju. Reklāmas sauklis pastulbs, bet attēlā redzamais muskuļaina personāža elkonī saliektās rokas žests karikatūriski pazīstams.

Lasīt visu... Komentāri (7)