Menu
Foto

Draugi, arī mums šeit draud nāve

Gundega Bidere · 08.07.2022.

Finanšu krīzes vissmagāk skar mūsu neaizsargātāko daļu. Draugi, mums „Ķepās” – dzīvnieku aizsardzības biedrībā „Ķepu-ķepā” - pārtika dzīvniekiem pietiek vēl 8 dienām... Kontā ir Sahāras tuksnesis un man vairs nav spēka kliegt.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Imigrācija - fakti un izaicinājumi. Nacionālistu skatījums un atbildes

Viktors Birze · 22.11.2017.

Par neeiropiešu masu imigrāciju un tās sekām vecajā Eiropā ir rakstīts un runāts jau gadiem ilgi. Šī problēma ir gadu desmitiem sena, un tai ir tendence ar laiku tikai pieaugt un plesties plašumā. 2015.gadā tā kļuva aktuāla arī mums, kad Laimdotas Straujumas vadītā Latvijas valdība pieņēma lēmumu „brīvprātīgi” uzņemt 776 bēgļus jeb nelegālos imigrantus – lielāko daļu no Grieķijas un Itālijas nelegālo imigrantu nometnēm, un arī tieši no to izcelsmes valstīm Āfrikā.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta stāvoklis tuvojas bioloģiskajai nāvei

Pietiek lasītājs · 20.11.2017.

Kopš Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD) augustā pametusi tā direktore Sarmīte Villere, dienesta stāvokli var raksturot kā klīnisko nāvi. Administratīvajam aparātam tas ir bijis tik liels trieciens, ka šī brīža dienesta vadības haotiskās aktivitātes līdzinās smadzeņu ar difūzu aksonālu bojājumu darbībai. Darba rūķi uz dažām brigādēm vēl strādā, taču encefalogrammas līknes ar katru dienu kļūst līdzenākas.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi

Arhibīskaps Jānis Vanags* · 18.11.2017.

Atkl 2:1-5 “Raksti Efesas draudzes eņģelim: tā saka tas, kas tur septiņas zvaigznes savā labajā rokā un kas staigā starp septiņiem zelta gaismekļiem: es zinu tavus darbus un tavus pūliņus, un tavu izturību, un to, ka tu nespēj paciest ļaunos un pārbaudi tos, kas uzdodas par apustuļiem, bet nav tādi, jo tu pieķer viņus melos. Tev ir pacietība, tu daudz esi cietis mana vārda dēļ un neesi paguris. Bet man pret tevi ir tas, ka tu esi atmetis savu pirmo mīlestību. Tad nu atceries, no kā tu esi atkritis, un nožēlo grēkus, un dari tos darbus, ko iesākumā biji apņēmies. Bet, ja ne, es nākšu un nogrūdīšu tavu gaismekli – ja tu neatgriezīsies.”

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kāpēc "Rīgas namu pārvaldnieks" nespēj ne veikt pārrēķinu, ne atvainoties?

PIETIEK · 21.10.2013.

"Vēlējos informēt, ka zemāk aprakstītā situācija joprojām nav novērsta - Rīgas namu pārvaldnieks uz 1.oktobri joprojām nav veicis pārrēķinu un atvainojies, tā vietā esam saņēmuši "pirmstiesas brīdinājuma vēstuli" sakarā ar fiktīvu parādu, kas veidojies tikai tāpēc, ka RNP rīkojušies nelikumīgi un turklāt savas darbības sekas nav savlaicīgi novērsuši," - šādu lasītāja vēstuli Pietiek saņēmis saistībā ar jau vairākkārt aprakstīto situāciju ēkā Rīgā, Tallinas ielā 58.

Lasīt visu... Komentāri (0)