Menu
Foto

Aizstāvība piesaka noraidījumu prokuratūras un policijas manipulētajai tiesnesei Dolniecei: šokējošais dokuments atklāj pat gadījumus, kas apliecina – tiesnese notiesājošu spriedumu patiesībā jau pieņēmusi

PIETIEK · 20.06.2024.

Rīgas pilsētas tiesas tiesneses Sigitas Dolnieces rīcība, noraidot 90 no 92 aizstāvības lieciniekiem „hiēnu biznesa projekta tiesas prāvā, kurā tiek izskatīta apsūdzība skandalozā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā, izrādījās pēdējais piliens, - šodien visi apsūdzētie pieteica tiesnesei noraidījumu, minot virkni pierādījumu, kas apliecina, ka patiesībā prokuratūras un policijas pārstāvju manipulētā tiesnese notiesājošu spriedumu lietā jau pieņēmusi. Tiesnese S. Dolniece noraidījumu, protams, nepieņēma, bet Pietiek publicē šokējošo noraidījuma dokumentu pilnā apmērā:

Lasīt visu... Komentāri (30)

Foto

Lato Lapsa: rukveidīgie uzskata, ka viņi paši ir likums

PIETIEK · 19.06.2024.

„Tagad rukveidīgie sadomājušies ne tikai aizliegt Jums dziedāt noziedzīgas dziesmas, bet arī noteikt, kas ir noziedzīgas dziesmas. Likums to nenosaka? Rukveidīgie uzskata, ka viņi paši ir likums,” – tā Lato Lapsa savā jaunākajā YouTube ierakstā komentē Armanda Ruka vadītās Valsts policijas izsludināto aicinājumu ziņot par cilvēkiem, kas Daugavpilī sabiedriskajā transportā dziedājuši „militārās agresijas un karu slavinošas dziesmas”, kaut Latvijā nemaz nav šāda „aizliegto dziesmu” saraksta un attiecīgi policijas rīcība uzskatāma par prettiesisku patvaļu.

Lasīt visu... Komentāri (133)

Foto

Centrālās vēlēšanu komisijas locekļi: nevaram būt pārliecināti, ka šo vēlēšanu rezultāti patiešām pauž Latvijas vēlētāju gribu

CVK locekļi Aldis Austers, Ringolds Balodis, Ina Svilāne · 17.06.2024.

Vēlēšanu politikas īstenošanai Saeima ir izveidojusi pastāvīgi darbojošos valsts institūciju – Centrālo vēlēšanu komisiju (turpmāk – CVK vai komisija). CVK saskaņā ar likumu[1] sastāv no deviņiem CVK komisijas locekļiem – vēlētājiem – un CVK sekretariāta. Astoņus komisijas locekļus ievēl Saeima un vienu – Augstākā tiesa. Atsevišķā balsojumā Saeima apstiprina priekšsēdētāju, pašas CVK komisijas ziņā ir no sava vidus ievēlēt CVK priekšsēdētāja vietnieku un CVK sekretāru.

Lasīt visu... Komentāri (88)

Foto

Kāpēc “Vēža ieņēmumu dienests” jau pirmajās dienās ir radījis TIK grandiozu paniku? Pieci iemesli

PIETIEK · 17.06.2024.

„Kāpēc jaunais “Vēža ieņēmumu dienests” jau pirmajās dienās ir radījis TIK grandiozu paniku un nesaturēšanu stukāniem un jaunzemēm? Īsi uzskaitīšu piecus iemeslus,” savā jaunākajā YouTube ierakstā stāsta Lato Lapsa, kura grāmatu autora un izdevēja karjerā atgadījies vēl nebijis notikums, - ja, piemēram, kriminālprocess saistībā ar grāmatu „Hiēnu banda” (kurai teju, teju gaidāma jau trešā papildtirāža) tika sākts tikai vairākas nedēļas pēc tās iznākšanas, tad sakarā ar Valsts ieņēmumu dienesta bijušās ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes apkaunošanu pirms grāmatas iznākšanas ir ne tikai sākts kriminālprocess, bet Jura Stukāna prokuratūra rekordtempos jau ir uzrādījusi autoram apsūdzību.

Lasīt visu... Komentāri (49)

Foto

Vai tiešām tiesnese Dolniece pakļausies policijas, prokuratūras un organizētās noziedzības „hiēnu” spiedienam un noraidīs visus aizstāvības lieciniekus?

Pietiek lasītājs · 16.06.2024.

Pirmdiena Rīgas pilsētas tiesā būs ne tikai ļoti izšķirīga diena skandalozā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības prāvā, bet arī īsts lakmusa papīrītis visai nelustrētajai Latvijas tiesu un tiesībsargāšanas iestāžu sistēmai: vai tiesnese Sigita Dolniece pakļausies policijas, prokuratūras un organizētās noziedzības „hiēnu” spiedienam un noraidīs visus aizstāvības lieciniekus? Nododu Pietiek lasītāju zināšanai vienu no aizstāvības pieteikto liecinieku sarakstiem (tādi ir vairāki), kurus visus kā vienu ir noraidījis Jura Stukāna vadītās prokuratūras pārstāvis Aldis Lasmanis, un aicinu ikvienu aizdomāties - kāpēc prokuratūrai tik ļoti bail no "nepareiziem" lieciniekiem?

Lasīt visu... Komentāri (32)