Menu
Foto

Steidzoties atbrīvoties no Jūrmalas īpašuma, Martinsons atklājis savu ofšoru interešu pārstāvi un biznesa apmērus

PIETIEK · 17.02.2019.

Mēnesi pēc aizturēšanas Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča kukuļu lietā steidzoties atbrīvoties no nekustamā īpašuma Jūrmalā, uzņēmējs Māris Martinsons ir nevilšus pavēris priekškaru sava slēptā biznesa patiesajiem apmēriem un arī atklājis personu, kas tajā caur Maltas ārzonas kompāniju pārstāv viņa intereses.

Lasīt visu... Komentāri (21)

Foto

Zvērinātu advokātu padome sāk pārbaudi par „Gjensidige” advokātes Alfejevas cinisko rīcību

PIETIEK · 14.02.2019.

Zvērinātu advokātu padome ir sākusi pārbaudi par apdrošinātāja Gjensidige advokātes Jeļenas Alfejevas cinisko rīcību. Viņa, mēģinot panākt, lai Augstākā tiesa samazina kompensāciju, kas viņas klientam bija jāmaksā atraitnim par trolejbusa nobraukto sievu un bērnu, bija tiesai argumentējusi, ka „mēdz būt gadījumi kad cilvēks ne tikai nepārdzīvo laulātā nāvi, bet saistībā ar to pat jūt atvieglojumu”.

Lasīt visu... Komentāri (45)

Foto

Ekonomikas ministrija par OIK atcelšanas izvērtēšanu maksās advokātu birojam, kurš iepriekš ir pārstāvējis OIK saņēmējus

PIETIEK · 13.02.2019.

No desmit aptaujātajiem juridiskajiem birojiem jaunā ministra Ralfa Nemiro vadītā Ekonomikas ministrija (EM) izvērtējumu par obligātā iepirkuma (OIK) mehānisma atcelšanu un izmaksātā atbalsta atgūšanu uzticējusi tieši zvērinātu advokātu birojam Ellex Klavins, kurš pirms nepilniem diviem gadiem Eiropas Komisijā ir pārstāvējis tieši OIK saņēmēju intereses.

Lasīt visu... Komentāri (51)

Foto

Kad Latvijas izlases galvenais treneris uz starptautiskām sacensībām ierodas ar... Krievijas sportistiem

Pietiek lasītājs · 12.02.2019.

Kurš gan Latvijā nezina par riteņbraukšanas sporta veida - BMX sasniegumiem, Latvijas BMX braucēji ir izcīnījuši Eiropas čempionāta, Eiropas kausa, Pasaules čempionāta, Pasaules kausa un Olimpisko spēļu augstākā kaluma medaļas, sasniegumi, par kuriem lielākā daļa Latvijā pārstāvēto sporta veidu varētu tikai sapņot.

Lasīt visu... Komentāri (83)

Foto

Bordāna „slepenā” vēstule ārvalstu vēstniecībām: pret trauksmes cēlāju Jurašu izvirzīta apsūdzība

PIETIEK · 12.02.2019.

Kamēr jaunais tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) joprojām mēģina slēpt vēstules tekstu, ko viņš janvāra beigās ārvalstu vēstniecībām nosūtīja saistībā ar smagā noziegumā apsūdzēto deputātu Juri Jurašu, Pietiek šodien publisko šīs vēstules tekstu, kurā Bordāns kā partijas priekšsēdētājs apraksta vajāšanu, kāda tiekot vērsta pret viņa partijas biedru.

Lasīt visu... Komentāri (66)