Menu
Foto

TV3 ziņas par Arni Cimdaru izplatījušas absolūti safabricētu un klaji nepatiesu informāciju

Arņa Cimdara ģimene* · 23.10.2021.

Reaģējot uz neprofesionālas, galēji neētiskas un nolaidīgas žurnālistikas piemēru 2021. gada 22. oktobra TV3 kanāla ziņās, kurās tika izplatīta nepatiesa, personas cieņas un godu aizskaroša informācija par Arni Cimdaru, vēršamies pie plašsaziņas līdzekļiem ar faktos balstītu un pārbaudāmi patiesu skaidrojumu.

Lasīt visu... Komentāri (142)

Foto

Pieteikums nepareizo cilvēku sarakstam

Jāzeps Baško · 22.10.2021.

Katrs par savu veselību ir atbildīgs pats. Un padomus par veselību vajag ņemt no ārstiem nevis no Facebook ierakstiem, kurus raksta programmētāji. Šis ieraksts ir par politiku, par pierakstīšanos uz būšanu nepareizi domājošo sarakstā un nevis informācija par vakcīnām kādam, kurš meklē vēl vienu apstiprinājumu pieturēties pie kaut kādas savas Facebook sienās uztamborētas pārliecības.

Lasīt visu... Komentāri (80)

Foto

Policija un prokuratūra iedod Jaunzemei kurvīti, "Attīstībai/Par" pasūtītā cīņa pret Reiru beigusies nesekmīgi

Pietiek lasītājs · 19.10.2021.

Pagājušā gada beigās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amatu ieņemošā Ieva Jaunzeme pēc savu saimnieku prasības vērsās Valsts policijā ar iesniegumu uzsākt kriminālprocesu pret finanšu ministru Jāni Reiru (JV). Nu šis A/Par mēģinājums ar I.Jaunzemes palīdzību atbrīvoties no sev neērtā ministra ir beidzies ar neveiksmi. 

Lasīt visu... Komentāri (11)

Foto

Šī ir Latvijas vēsturē vēl nebijusi zagšana

Ēriks Stendzenieks · 16.10.2021.

Man te uzdeva visādus jautājumus - kā mēs slimnīcās varam paplašināt savu kapacitāti, ja visi ārsti un medmāsas ir tik ļoti noslogoti un trūkst gan darbinieku, gan aprīkojuma. Visi "izdeguši".

Lasīt visu... Komentāri (169)

Foto

Iekšlietu ministrijas vadība smird pēc korupcijas, Iekšējās drošības birojs izliekas to nemanām

Pietiek lasītājs · 18.10.2021.

Ne pārāk sen mēdijos parādījās informācija par Iekšlietu ministrijas Informācijas centra (IC) veikto iepirkumu, par kuru IC priekšniecei ierosināta disciplinārlieta. Pirmajā brīdī, īpaši neiedziļinoties, pat nopriecājos, jo nodomāju, ka beidzot arī Iekšlietu ministrijas (IeM) resors pie kartības tiks vests. No IKT nozares pārstāvjiem jau krietnu laiku atpakaļ bija dzirdēts, ka IeM un IC ir klubiņš tikai īpaši izredzētajiem uzņēmējiem, tāpēc daudzi pat necenšas šajos iepirkumos piedalīties. Mēdiju telpā, tajā skaitā Pietiek.com, parādoties vairāk un brīžiem pat pretrunīgai informācijai par šo jautājumu, nolēmu arī mazliet vairāk iedziļināties visā šajā.

Lasīt visu... Komentāri (34)