Menu
Foto

Burbulis sāk plīst: „airBaltic” zaudējumi pirmajā pusgadā – vairāk nekā 26,6 miljoni eiro

PIETIEK · 18.10.2019.

Burbulis, par kuru atsevišķi eksperti brīdināja jau pirms vairākiem mēnešiem, sāk plīst: nacionālā aviokompānija airBaltic šorīt bija spiesta atzīt, ka tās zaudējumi šogad pirmajā pusgadā bija 26,614 miljoni eiro, kas ir par 71,3% vairāk nekā 2018.gada pirmajā pusgadā. Pietiek šodien publicē divus rakstus, kas par airBaltic reālo pietiekami dramatisko situāciju brīdināja jau šovasar.

Lasīt visu... Komentāri (35)

Foto

Vai Linkaits tiek galā ar ZZS "pasūtījumu galdu"? Miljona pasūtījums tiek svaigi dibinātai SIA ar "saimnieku" no "čempionu" komandas

Pietiek lasītājs · 17.10.2019.

Kamēr satiksmes ministrs Tālis Linkaits medijos ziņo, ka tīra „Auguļa staļļus”, tikmēr Satiksmes ministrijas kapitālsabiedrībās un to iepirkumos aizvien saimnieko īstenie labo darbu čempioni. Kurš vada ministriju - Linkaits vai „Auguļa staļļu” saimnieki?

Lasīt visu... Komentāri (39)

Foto

Kurzeme, Liepājas iecirknis, kurā notiekošo Valsts policijas vadība izliekas neredzam

Pietiek lasītājs · 17.10.2019.

Pirms kāda laika Pietiek bija publicēts raksts par policijas priekšnieku amatu sadali Liepājā, - un skaidrs, ka šai „profesionālajai kadru ievirzīšanai” ir sekas... 

Lasīt visu... Komentāri (30)

Foto

Satversmes tiesa kļūst par atbildētāju administratīvajā lietā

PIETIEK · 16.10.2019.

Neievērojot likumā noteiktos informācijas sniegšanas termiņus un nevēloties ne šo pārkāpumu atzīt, ne arī skaidrot, kā tieši tā rīkosies, lai turpmāk likuma normas tiktu ievērotas, Satversmes tiesa kļuvusi par atbildētāju administratīvajā lietā, - to 2. oktobrī ierosinājusi administratīvā rajona tiesa. Šodien Pietiek publicē Lato Lapsas pieteikumu, pēc kura ierosināta šī administratīvā lieta.

Lasīt visu... Komentāri (44)

Foto

Kas kopīgs Mārim Riekstiņam ar Ārlietu ministrijas darbinieku komandējumiem

Kristofers Kolumbs · 16.10.2019.

Zināms, ka Latvijā ap budžeta iestādēm ir izveidojušās „radu un draugu struktūras”, kuru pamatuzdevums ir piedalīties valsts iestāžu iepirkumos, jo no tā ir atkarīga šo veidojumu dzīvotspēja un labklājība. Tā arī ir sanācis šoreiz aplūkotajai Ārlietu ministrijai (ĀM), kurai jau kopš 1999.gada komandējumu pakalpojumu servisu sniedz viena un tikai viena kompānija, kura pastarpināti piederējusi bijušā valsts sekretāra, tagadējā vēstnieka Māra Riekstiņa (attēlā pa labi) nu jau šķirtenei Irēnai Riekstiņai.

Lasīt visu... Komentāri (14)