Menu
Foto

Mēs esam pret Valsts policijas uzturēto teroru pret mazo biznesu un mazajiem veikaliem

Oskars Polmanis* · 24.07.2021.

Piedodiet, šis ir ļoti garš paziņojums, bet mēs nevaram vairs klusēt! Būsim pateicīgi, ja šo izlasīsiet līdz beigām! “Sodīt, nedrīkst apžēlot!” - ar tādu saukli šajā nedēļā mūsu veikala virzienā un attieksmi pret mazo uzņēmējdarbību Latvijā ir paudušas Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektores.

Lasīt visu... Komentāri (50)

Foto

Nacionālais veselības dienests: ārstniecības iestādes darbiniekiem drīkst būt tikai pareizais viedoklis par vakcināciju

PIETIEK · 25.07.2021.

Ārstniecības iestādes darbiniekiem drīkst būt tikai pareizais viedoklis par vakcināciju, un, ja tiks pausts cits viedoklis, Nacionālais veselības dienests var lemt par valsts apmaksātu pakalpojumu sniegšanas pārtraukšanu konkrētai ārstniecības personai, - šāda šīs iestādes oficiāla vēstule ir nonākusi Pietiek rīcībā. Šodien publicējam to pilnībā.

Lasīt visu... Komentāri (85)

Foto

Mēs neesam zagļi, tas jums tikai tā izskatās

Andris Rubins, NORD DDB Riga direktors* · 21.07.2021.

Šī gada 12.jūlijā tika uzsākta reklāmas kampaņa "Bez vakcīnas nav uzvaras!", kuras mērķis ir veicināt vakcinēšanos Latvijas iedzīvotāju vidū. Tās ietvaros tiek izvietotas video reklāmas, audio reklāmas, sociālo mediju video reklāmas un vides reklāmas par fokusētu dažādu iedzīvotāju mērķa grupu uzrunāšanu par vakcinēšanos pret Covid-19.

Lasīt visu... Komentāri (51)

Foto

Pavļuta bijušajai darbavietai – reklāmas aģentūrai „DDB” no nodokļu maksātāju līdzekļiem samaksāts par primitīvu plaģiātu

PIETIEK · 20.07.2021.

Veselības ministra Daniela Pavļuta bijušajai darbavietai – reklāmas aģentūrai DDB, kuras pilnais nosaukums tagad ir DDB Worldwide Latvia, ar nodokļu maksātāju naudu samaksāts par primitīvu plaģiātu: būtiskākā daļa no tās izstrādātās reklāmas kampaņas „Bez vakcīnas nav uzvaras” ir faktiski 1:1 nokopēta no ASV šā gada martā sāktās kampaņas „Negaidi, vakcinējies!”.

Lasīt visu... Komentāri (50)

Foto

Nevakcinētie nevarēs saņemt valsts un pašvaldību pakalpojumus bez negatīva testa par savu naudu?

Ilze Jurča · 20.07.2021.

Atgriežoties pilsētā un pārskatot ziņas, varas CŪCĪBAS gāžas virsū kā no pārpilnības raga. Ieskatījos Kariņa valdības virzītajos likumprojektos, un tas, ko mediji mums noklusē, ir vēl šokējošāks par mediķu, skolotāju, sociālās aprūpes darbinieku un citu publisko pakalpojumu sniedzēju (faktiski visu iestāžu un uzņēmumu darbinieku, kuriem ir saskarsme ar klientu) piespiedu vakcināciju.

Lasīt visu... Komentāri (109)