Menu
Foto

Kā „strādā” Latvijas policija

Pietiek lasītājs · 18.04.2021.

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" no 2021. gada 23. janvāra līdz 2021. gada 24. janvārim laikaposmā no plkst. 22:00 līdz plkst. 05:00 bija aizliegts atrasties un pārvietoties ārpus savas dzīvesvietas.

Lasīt visu... Komentāri (20)

Foto

Tikai nesmejieties, bet Pavļuta 100 dienas veselības ministra amatā ir pārliecinošs veiksmes stāsts

Attīstībai/Par · 17.04.2021.

17. aprīlī aprit 100 dienas kopš veselības ministra darbā apstiprināts Daniels Pavļuts. “Tradicionālā ieskriešanās laika šoreiz nebija. Vairāki darbi sākti arī teju no nulles. Jā, saņemta arī kritika. Tomēr svarīgi redzēt visiem būtisko mērķi – vakcinētus un no Covid-19 pasargātus Latvijas cilvēkus, lai varam atgriezties pie ierastās dzīves. Pateicoties priekšdarbiem, uz priekšu virzās diskusija par mediķu atalgojuma jauno modeli – sekos arī citas nozarē ilgi gaidītas un būtiskas reformas,” saka Daniels.

Lasīt visu... Komentāri (48)

Foto

Par kādas īpašas amatpersonas bailēm, saņemot otro “AstraZeneca” vakcīnu, un šīs rīcības konsekvencēm

Pēteris Apinis · 16.04.2021.

Kāda augsta Latvijas amatpersona baidās saņemt otro vakcīnu pret Covid–19 ar AstraZeneca/Oksfordas universitātes vakcīnu. Iespējams, pirmajai vakcīnas devai bija blaknes – slikta pašsajūta, drudzis vai pat sāpes vakcinācijas brīdī un pēc tam.

Lasīt visu... Komentāri (58)

Foto

Jurašs iekšējā sarakstē JKP frakcijas vārdā piedraud ar atbalstu Kariņa demisijai

PIETIEK · 15.04.2021.

Reaģējot uz koalīcijas deputātu balsojumu jautājumā par tālāku azartspēļu ierobežošanu, Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Saeimas frakcijas deputāts Juris Jurašs šodien iekšējā sarakstē faktiski atklāti piedraudēja ar partijas Saeimas frakcijas atbalstu opozīcijas priekšlikumam par neuzticību ministru prezidentam Krišjānim Kariņam.

Lasīt visu... Komentāri (76)

Foto

VID ģenerāldirektores padomnieks Vaivars tiek oficiāli - "ar pantu" norāts par melošanu

PIETIEK · 14.04.2021.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes padomnieks Andrejs Vaivars par melošanu saistībā ar savas priekšnieces vēršanos policijā, vainojot finanšu ministru Jāni Reiru ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanā, ir sodīts, viņam piemērojot Darba likuma 90. panta pirmajā daļā noteikto disciplinārsodu. VID neatklāj, kurš no diviem šajā likuma panta daļā minētajiem „sodiem” ir piemērots – piezīme vai rājiens, taču jebkurā gadījumā šis ir nebijis gadījums – iestādes faktiskais preses sekretārs tiek sodīts par melošanu un sabiedrības maldināšanu.

Lasīt visu... Komentāri (19)