Menu
Foto

Rīdziniek, steidzies rezervēt dzīvokli no SIA „Merks” “unikālā” vietā – starp morgu, pansionātu un kapiem, jeb cik maksā prettiesiska būvatļauja Rīgā?

Rodijs Rododendrs · 18.01.2021.

Pagājušās nedēļas sākumā Facebook vietnes Mežciema grupā izlasīju interesantu ziņu - SIA “Merks” ir uzsākusi daudzdzīvokļu māju būvniecību pēc adreses Hipokrāta ielā 24, Rīgā, pavēstot par to gan ziņu portālos, gan Latvijas Būvinženieru savienības mājas lapā. Pati SIA “Merks” aicina sākt steigties rezervēt dzīvokļus.

Lasīt visu... Komentāri (51)

Foto

Cimdara apbrīnojamā profesionālā izgāšanās: kādi varētu būt tās cēloņi?

N. Andersons · 17.01.2021.

Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas jaunā sastāva izveidē bijušo Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju un pašpasludinātās “Vēlēšanu ekspertu biedrības” priekšnieku Arni Cimdaru izkonkurējuši pēdīgākie sīkaļas un iesācēji.

Lasīt visu... Komentāri (19)

Foto

Veselības ministrijas ierēdne apstiprina – vakcinācijas „komunikācijas koordinatoram” tiešām gatavi maksāt premjera algu

PIETIEK · 15.01.2021.

Vai tiešām jaunais veselības ministrs Daniels Pavļuts iecerējis jaunveidojamā Vakcinācijas biroja komunikācijas koordinatoram – faktiski preses sekretāram maksāt premjera algu? Uz Pietiek jautājumiem (zvanot uz sludinājumā norādīto tālruņa numuru) atbild ministrijas Personāla un dokumentu pārvaldības departamenta direktore Baiba Brasliņa:

Lasīt visu... Komentāri (64)

Foto

Meroni veiksmīgi „paglābts” no Kaimiņa krimināllietas

PIETIEK · 15.01.2021.

No Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa krimināllietas, kas tika sākta saistībā ar viņa toreiz vadītās partijas KPV LV nelikumīgu finansēšanu, starpniecību partijas nelikumīgā finansēšanā un par nelikumīga finansējuma pieņemšanu, bet tagad „pārtaisīta” par krimināllietu par grāmatvedības noteikumu pārkāpšanu, ir „paglābts” bēdīgi slavenais Šveices jurists Rūdolfs Meroni, un atklāts ir jautājums, vai tas noticis, pateicoties Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB), Ģenerālprokuratūras vai abu iestāžu pārstāvju kopīgām pūlēm.

Lasīt visu... Komentāri (18)

Foto

Izskaidrojiet fantastiskās Covid datu nesakritības un pretrunas: iesniegums SPKC un premjeram

Ilze Jurča · 14.01.2021.

Ņemot vērā, ka vairākkārt esmu konstatējusi, ka Slimību profilakses un kontroles centra (turpmāk - SPKC) publiski sniegtā informāciju par Covid – 19 (turpmāk- C19)  plašsaziņas līdzekļos, valsts oficiālajā informatīvajā vietnē www.covid19.gov.lv un starptautiskajā vietnē https://www.worldometers.info/coronavirus/ ir bijusi nepilnīga un  nepatiesa (vēl 04.01.2021. covid19.gov.lv dati liecināja, ka izveseļojušās ir tikai 1866 personas, šodien šie dati jau ir laboti un kā izveseļojušās norādītas 33 005 personas), lūdzu sniegt man atbildes uz šādiem jautājumiem.

Lasīt visu... Komentāri (51)