Menu
Foto

“Jaunās Vienotības” kandidāts Kristovskis no valsts iestādes saņēmis 100 000 eiro ienākumus par neeksistējoša amata “pildīšanu”

N. Andersons · 25.09.2022.

Divarpus gadus pēc Ventspils brīvostas valdes likvidācijas tās bijušais valdes loceklis turpina saņemt vismaz 3000 eiro mēnesī, it kā šāds amats joprojām eksistētu, un to uzrāda kā galveno amatu savā kandidāta deklarācijā.

Lasīt visu... Komentāri (32)

Foto

„Vienotības” iebīdītā, Rinkēviča auklētā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre - haotiska, nesavaldīga, nekompetenta un vienkārši papsiha

PIETIEK · 24.09.2022.

Pietiek šodien bez plašākiem komentāriem publicē Ārlietu ministrijas Ētikas padomei un ministram Edgaram Rinkēvičam adresētu diplomātiskā dienesta darbinieces Astras Kurmes un divdesmit piecu viņas kolēģu iesniegumu par ministrijas parlamentārās sekretāres, šajā amatā „Jaunās Vienotības” iebīdītās Zandas Kalniņas-Lukaševicas haotiskumu, nesavaldīgumu un nekompetenci.

Lasīt visu... Komentāri (144)

Foto

TOP 3 veselības ministri. Paši... paši (-ākie) - Rozentāle, Čakša un, protams, Pavļuts

Pietiek lasītājs · 22.09.2022.

Būs interesanti un pamācoši pārpublicēt interneta dzīlēs atrastu saīsināto versiju veselības ministru TOPam. To izveidojis medicīnas pētnieks Pēteris Apinis. Kādam viņš patīk, kādai ne, bet viņa profesionālo un medicīnas vēstures zināšanu bagāža ļauj pirms vēlēšanām atskatīties uz to, kā vadīta visu mūsu un jūsu Veselības ministrija. Cik izsvērta bijusi rīcība, un vai par kādu no viņiem vēlamies balsot. Jeb izsvītrot. Uz uzvarētāju pjedestāla ir trīs personības: Baiba, Anda un, jā, Daniels! Ar visu mersedesa iepirkumu, graujošo e-veselību un miljoniem vērtu vakcīnu pārpalikumiem.  

Lasīt visu... Komentāri (57)

Foto

Nākot klajā ziņām par spiedienu uz ģenerālprokuroru, romāns „Nāve” sniedz skaidru priekšstatu par to, kā tieši Ilze Piņķele nonākusi uz apsūdzēto sola

PIETIEK · 21.09.2022.

Nule izdotā Indriķa Latvieša jaunā romāna “Nāve 2” lappusēs atgriezušies daudzi lasītāju iecienīti “varoņi”, taču viņu vidū vairs nav bijušās veselības aizsardzības ministres Ilzes Piņķeles, par kuru grāmatas ievadā norādīts: „Nabaga Ilze Piņķele ar visiem saviem čurikiem tomēr ir tikusi pie kriminālprocesa, un viņas gaitas uz apsūdzēto sola vairs nav necik interesantas.” Šodien, kad izdevums „Neatkarīgā” ziņo par to, ka uz ģenerālprokuroru Juri Stukānu varētu būt izdarīts spiediens par labu apsūdzības celšanai pret iesniedzēju – partijas „Konservatīvie” pārstāvju politisko konkurenti, bijušo veselības ministri Ilzi Viņķeli, Pietiek publicē trīs nodaļas no „Nāves” pirmās daļas, kuri sniedz diezgan skaidru priekšstatu par to, kādu iemeslu dēļ „caurcaurēm izdomātā” Ilze Piņķele ir nonākusi uz apsūdzēto sola. 

Lasīt visu... Komentāri (24)

Foto

Desmit jautājumi Latvijas valsts varai Indriķa Latvieša “Nāves 2” sakarā

Pietiek lasītājs · 19.09.2022.

Protams, mēs visi labi atceramies, ka galvenajā vēlēšanu laika grāmatā – Indriķa Latvieša romānā „Nāve 2” visi varoņi un „varoņi” ir izdomāti, dokumenti ir izzīsti no pirksta un aprakstītie fakti un notikumi nekad nav notikuši. Tomēr pēc romāna izlasīšanas man ir desmit jautājumi Latvijas valsts varai un tās vadītājiem, un uz šiem jautājumiem būtu lieliski saņemt atbildes pirms 14. Saeimas vēlēšanām.

Lasīt visu... Komentāri (51)