Menu
Foto

Viens no „Maximas” traģēdijā iesaistītajiem uzņēmumiem paklusām atzīts par maksātnespējīgu

Lato Lapsa · 21.09.2018.

Kamēr lēnā garā turpinās sabrukušā Maxima veikala traģēdijas krimināllietas izskatīšana un dažādās Latvijas tiesās tiek izskatītas cietušo civilprasības, viens no notikušajā iesaistītajiem uzņēmumiem – projektēšanas jomā strādājusī SIA HND grupa – paklusām ir atzīta par maksātnespējīgu.

Lasīt visu... Komentāri (3)

Foto

Klajā nāk grāmata „Visuzticamākie čekisti un komunisti”

PIETIEK · 20.09.2018.

Jau piektdien, 21. septembrī grāmatnīcās nonāks pietiek.com iepriekš izdotās grāmatas „Čekisti un komunisti” turpinājums – „Visuzticamākie čekisti un komunisti”.

Lasīt visu... Komentāri (34)

Foto

Zaļzemnieks Kalnozols piedalās Kremļa propagandas šovā Maskavā

Jānis Mākoņkalns · 19.09.2018.

Vēlos dalīties īsās pārdomās par sabiedrībā labi zināmo (bēdīgi slaveno) deputātu Valdi Kalnozolu, kurš no odiozas, sēžu laikā snauduļojošas ZZS PR katastrofas, manuprāt, pakāpeniski ir evolucionējis par Kremļa noderīgo idiotu. Savu tēzi paskaidrošu sīkāk.

Lasīt visu... Komentāri (21)

Foto

Lemberga troļļa grēksūdze

Aivara Lemberga „troļļu fabrikas” darbinieks · 18.09.2018.

Es esmu nu jau bijušais kompānijas Ventas Balss apakšuzņēmuma, Aivara Lemberga „troļļu fabrikas” „darbinieks”. Vēlos jums mazliet pastāstīt, kas īsti ar mani notika un kā tiek uzturēta Aivara Facebook un mediju impērija. 

Lasīt visu... Komentāri (79)

Foto

Vai Jurašam bija iespēja nozagt no KNAB banku izdrukas? Straume klusē

PIETIEK · 18.09.2018.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Jēkabs Straume jau tradicionāli klusē par to, vai bijušajam biroja darbiniekam, tagadējam politiķim Jurim Jurašam ir bijusi iespēja nozagt valsts noslēpuma objektu – biroja izmeklēšanas materiālus, tostarp banku kontu izdrukas, kuras viņš demonstrēja videoierakstā un kuras tagad viņam esot mistiski pazudušas. Publicējam KNAB priekšnieka izteiksmīgo skaidrojumu pilnā apmērā.

Lasīt visu... Komentāri (37)