Menu
Foto

Muzungu odiseja, pa elli maldoties

Es Pats* · 24.09.2022.

Grāmata izlasīta. Protams, tajā netrūkst Lato Lapsas ceļojumu grāmatām raksturīgo anekdošu, kuriozu faktu, dzēlīgu piezīmju un praktisku ieteikumu potenciāliem pasaules blandoņām. Vietējās floras apraksti ir, bet bez romantizētas jūsmas. Fauna aprakstīta jau plašāk, tostarp viena ļoti īpaša vistiņa, sabiedēts suņuks, četri kodīgi moskīti un pat tauriņu miljoni (tiesa, pēdējiem piekritusi līķu mušu loma). Ir arī hameleoni, ķirzakas, čūskas, krokodili, okapi, dažādi pagatavoti tārpiņi un pat teiksmainie brīnumputni. Par gorillām ir pat vesela nodaļa.

Lasīt visu... Komentāri (11)

Foto

Jūs Latvijā nobalsojiet par “Progresīvajiem”, man, dzīvojot Amerikā, būs interesanti noskatīties!

Jānis Bergs* · 26.09.2022.

Pēdējās nedēļas dzīve manā informatīvajā burbulī rit saspringtā pirmsvēlēšanu gaisotnē. Gatavojamies vēlēšanām arī Denverā, mums būs savs iecirknis, un nākošajā dienā pēc vēlēšanām esmu jau ieplānojis nelielas svinības kopā ar tuvākajiem kolēģiem.

Lasīt visu... Komentāri (10)

Foto

"Konservatīvie" Saeimā bīda likumprojektu, kas Latvijā pilnībā aizliegs arī ukraiņu valodas informāciju un uzrakstus Ukrainas bēgļu vajadzībām

N. Andersons · 22.09.2022.

Saeimā ceļu sācis "Konservatīvo" likumprojekts ar garu nosaukumu — "Latviešu valodas kā vienīgās valsts valodas statusa nodrošināšanas likums". Tas aizliegs publiskas informācijas sniegšanu ukraiņu valodā.

Lasīt visu... Komentāri (131)

Foto

Egila Borata pašreklāma uz karalienes zārka fona

Pietiek lasītājs · 21.09.2022.

Jūs nekad neuzminēsit, kurš 1 minūti un 11 sekundes garā intervijā paspēja pateikt tik daudz stulbumu, ka to izklāstam bija nepieciešams neliels teksts. Tas bija mūsu visu iemīļotais "prezidents visiem", kurš arvien vairāk turpina līdzināties kino komēdijas varonim vārdā Borats Mārgareta Sagdijevs.

Lasīt visu... Komentāri (52)

Foto

Šķiet, virkne VID darboņu jau atkal izspruks sveikā

Pietiek lasītājs · 19.09.2022.

Televīzijā finanšu ministrs Jānis Reirs apgalvoja, ka viņam neesot iespējas uzticēties vai neuzticēties Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes priekšniekam Kasparam Podiņam, jo tas neesot pakļauts ministram tieši.

Lasīt visu... Komentāri (41)