Menu
Foto

Reģionu apvienība turpina “atstrādāt” pagājušogad konstatēto Meroni finansējumu?

Imants Liepiņš · 23.01.2020.

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu gadījumā Latvijas Reģionu apvienība varētu drīzāk startēt viena pati, bet kategoriski ne kopā ar ZZS — tādā veidā tiek “atstrādāts” Ventbunkera finansējums, par kuru jau pirms pusotra gada ziņoja Anša Pūpola dokumentālā filma “Ietekmētājs”.

Lasīt visu... Komentāri (13)

Foto

Karotīšu bizness. Turpinājums

Lolita Bargā · 21.01.2020.

Izsekot naudas plūsmām, kas kruķītas ar augstceltnes Republikas laukumā 2 svētību, var minimums ar NASA līmeņa datoru ātrumu. Paskatīsim šo un to par senseniem laikiem ap gadiem 2010.-2016., par kuriem vēl krimināltiesiskais noilgums nav iestājies.

Lasīt visu... Komentāri (30)

Foto

“Noziedznieks” gribēja iegādāties valūtu, lai nopirktu importa radioaparatūru: turpinām publicēt kolaboranta Vonsoviča spriedumus

PIETIEK · 20.01.2020.

Pietiek turpina pārpublicēt jaunajā grāmatā „Kolaborants” publicētos spriedumus, ko okupācijas gados taisījis padomju kolaborants - Latvijas PSR Rīgas pilsētas Kirova rajona tiesas tiesnesis, tagadējais miljonārs un „politiskajai elitei” pietuvinātais advokāts Romualds Vonsovičs.

Lasīt visu... Komentāri (39)

Foto

Karotīšu bizness

Lolita Bargā · 19.01.2020.

"Obligātās iepirkuma komponentes (OIK) sistēmas parlamentārās izmeklēšanas komisijai pirmdien uzklausot trīs bijušos valdības locekļus - Jāni Dūklavu, Laimdotu Straujumu, Ivaru Godmani, uzaicinātie politiķi neslēpa pārsteigumu un neizpratni par to, ka tā laika ministriju ierēdņi, kuru atbildība bija OIK ieviešanas kontrole, neveica to pienācīgā apjomā un arī neprasīja papildu resursus, lai varētu nodrošināt atbilstošu kontroli un novērst krāpšanas gadījumus, ” ziņo mediji. Skaists un daudzsološs sākums.

Lasīt visu... Komentāri (32)

Foto

Bordāna un Juraša sankciju sekas Ventspilij: šajā nedēļas nogalē kravas kuģu skaits ostā — nulle

Imants Liepiņš · 18.01.2020.

Piektdienas vakarā no Ventspils brīvostas uz Zviedriju izgāja pēdējais kravas kuģītis, kurš bija uzņēmis parasto kokmateriālu kravu no Ventplac termināla, un osta pirmo reizi kopš neatminamiem laikiem palikusi pilnīgi tukša no kuģiem.

Lasīt visu... Komentāri (68)