Menu
Foto

Līdz ar jaunā Valsts policijas priekšnieka apstiprināšanu Šulte un Sozinovs pēkšņi “izdeguši” un paslēpušies neirožu klīnikā?

Pietiek lasītājs · 18.10.2020.

Valsts policijas ierindas darbinieku vidū valda neizpratne, kur gan līdz ar jaunā Valsts policijas priekšnieka Armanda Ruka apstiprināšanu tik negaidīti ir izčibējuši divi plaši pazīstami kungi – Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs (attēlā) un ne mazāk zināmais visas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Šulte.

Lasīt visu... Komentāri (92)

Foto

Kāpēc "radošās inteliģences" jeb intelektuāļu politiskā ietekme ir pārspīlēta

Otto Ozols, meridemokrāts · 17.10.2020.

Tas ir mīts, ka "radošā inteliģence" ir kāds vienots, monolīts organisms, kas spēj saliedēties un kaut ko būtiski ietekmēt. Patiesībā tā dēvētā radošā inteliģence ir ļoti dažādi, visplašākā spektra personības, kas cenšas izdzīvot, kā nu katrs māk, tieši tāpat kā jebkurš Latvijas iedzīvotājs.

Lasīt visu... Komentāri (44)

Foto

Putina militārā un drošības politika iet pa skuju taku: KDLO „de facto” nepastāv

Augusts Augustiņš · 19.10.2020.

Tikai aklais šobrīd nespēs saskatīt to, ka karš Kalnu Karabahā vēl tik ātri nebeigsies. Acīmredzami Alijevam, Erdogana mudinātam, vēl joprojām nav sanācis atgūt Kalnu Karabahu ātri un bez liekas asins izliešanas.

Lasīt visu... Komentāri (51)

Foto

Kas notiks ar Jaunzemi

Pietiek lasītājs · 18.10.2020.

Nākamnedēļ Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores izstrādājumam Ievai Jaunzemei būs vēlreiz jāstājas Finanšu ministrijas vērtēšanas komisijas priekšā, lai mēģinātu izvairīties no atkārtota nesekmīga savas darbības vērtējuma.

Lasīt visu... Komentāri (40)

Foto

Kas slēpjas aiz Lukašenko divām sejām?

Kasīklis · 14.10.2020.

Esmu vairākkārt teicis, ka vēlēšanas kaimiņvalstī nebija godīgas un Baltkrievijas tauta ir jāatbalsta. Kā mums pašiem sokas ar ideju par tautas vēlētu prezidentu, ir cits stāsts. Saistībā ar Baltkrieviju varam tik sniegt morālu atbalstu, bet kas pašlaik tur notiek, un kas varētu notikt tālāk?

Lasīt visu... Komentāri (61)