Menu
Foto

Jaunais trilleris „Nauda” jau sešas nedēļas vispieprasītākais Latvijas grāmatnīcās

Izdevēji · 17.06.2019.

Jau sešas nedēļas jaunais politiskais trilleris „Nauda” („Bailes – 3”) ir bijis vispieprasītākais Latvijas grāmatnīcās, un romāna izdevēji ir spiesti vēlreiz atgādināt – grāmatas papildtirāža tiešām nav ne plānota, ne iecerēta.

Lasīt visu... Komentāri (1)

Foto

“Meroni stipendiāti” un deputāte no VDK kartotēkas Ventspils domē boikotē paši savu boikotu

Imants Liepiņš · 17.06.2019.

Ventspils domes deputāti, kas tikuši ievēlēti no t.s. “Meroni stipendiātu saraksta” un kas aprīlī paziņoja par nepiedalīšanos domes sēdēs, tagad sākuši boikotēt pašu izsludināto boikotu un atsākuši piedalīties domes sēdēs.

Lasīt visu... Komentāri (0)

Foto

Kā no amata atstādinātajam Rimšēvičam pērn izdevies „nopelnīt” 33 tūkstošus eiro?

PIETIEK · 16.06.2019.

Lai gan iepriekš publiski tika apgalvots, ka gandrīz visu pagājušo gadu no amata atstādinātais Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs atalgojumu nesaņemot, viņa amatpersonas deklarācija rāda pērn mēnesī vidēji „nopelnītus” gandrīz 2800 eiro. Kā izrādās, vairāk nekā 33 tūkstošu eiro ienākumi Rimšēvičam savākušies no divām mēnešalgām un iespaidīga atvaļinājuma pabalsta.

Lasīt visu... Komentāri (8)

Foto

Vai kungi no valdības gatavo atkusni Latvijas-Krievijas attiecībās?

Jānis Mākoņkalns · 14.06.2019.

„Latvijas labklājība ir atkarīga no Krievijas” – ar šādu patosa piepildītu virsrakstuvakar (šī gada 13.jūnijā) nāca klajā viens no Kremļa redzamākajiem propagandas ruporiem Latvijā – ziņu vietne baltnews.lv. Minētais raksts bija veltīts jaunākajām tendencēm Latvijas ārpolitikā, kuras pēc autora domām liecina, ka „Rīga ir sākusi griezties uz Maskavas pusi”.

Lasīt visu... Komentāri (42)

Foto

Kad saknes politikā ir tuvākas par „saknēm debesīs”

Pietiek lasītājs · 13.06.2019.

2017.gada vasaras noslēgumā manu patiesu ziņkāri radīja jaundibinātā kustība „Par” ar inteliģentiem cilvēkiem priekšgalā un dažiem pelēcīgiem traipiem, kuri jau pabijuši lielajā politikā. Iesākums bija labs. Man jo īpaši uzrunāja vairāki kustības līdzdibinātāji, tostarp Mārtiņš Staķis – uzņēmējs, zemessargs un reizē arī, patiesi, laba LTV raidījuma „Saknes debesīs” vadītājs. Noticēju kā nomaldījusies avs.

Lasīt visu... Komentāri (24)