Menu
Foto

Kad gaidāms papildinātais “Viltvārdis”, kad “Valstsgribis”, kad Indriķa Latvieša grāmatas

Lato Lapsa · 23.10.2021.

Laikam pats esmu vainīgs, ka pēdējā laikā aizvien vairāk cilvēku man jautā: kad īsti gaidāms grāmatas „Viltvārdis” otrais, papildinātais izdevums, kad – „Viltvārža” turpinājums un kā tas īsti sauksies, bet kad klajā nāks manā kā izdevēja aizgādībā nonākušās Indriķa Latvieša „Baiļu” sērijas grāmatas un pirmām kārtām jau romāns „Nāve”, kas ticis solīts un solīts jau ilgi. Mēģināšu visu izstāstīt – cik nu mūsu laikos vispār kaut ko var prognozēt.

Lasīt visu... Komentāri (20)

Foto

Mūsdienu čekisti un to metodes

Vestards Šimkus · 21.10.2021.

Mana „tautas ienaidnieka lieta nr. ...” ir nopublicēta mūsdienu čekistu jaunizveidotajā tīmekļa vietnē www.covidgudrie.com. Acīmredzot šī vietne ir radīta izmisīgā mēģinājumā stigmatizēt cilvēkus, kuri par populāro vīrusu un gandrīz tikpat populārajām vakcīnām ir publiski pauduši viedokli, kas valdošā (un vēl pagaidām – maigā) totalitārisma apstākļos tiek uzskatīts par neatbilstošu vienīgajam atļautajam.

Lasīt visu... Komentāri (126)

Foto

Atkal skatīs mūsdienu Latvijas visskaļāko safabricēto krimināllietu, parādās ziņas par mēģinājumu „vienoties” ar apsūdzētajiem

PIETIEK · 21.10.2021.

Šonedēļ Rīgas apgabaltiesā jau nez kuro reizi tiks izskatīta krimināllieta, kurā trīs vīrieši apsūdzēti vairāku uzņēmēju pasūtījuma slepkavībās, kā arī kādreizējā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas kriminālpārvaldes priekšnieka Vladimira Vaškeviča slepkavības mēģinājumā. Iepriekšējās izskatīšanās dažādās instancēs būtiska daļa krimināllietas faktiski atzīta par safabricētu, savukārt pirms jaunās izskatīšanas parādījušās neoficiālas ziņas, ka notikuši mēģinājumi apsūdzētos ietekmēt, lai tie vienkārši atzītu vainu, pretī saņemot cietumsodus, kas būtu identiski viņu apcietinājumā bez sprieduma pavadītajiem vairāk nekā 13 gadiem.

Lasīt visu... Komentāri (16)

Foto

Iesniegums ģenerālprokuroram Stukānam: lūdzu sākt pret Jurašu kriminālprocesu par epidemioloģiskās drošības noteikumu pārkāpšanu

Aivars Smans · 20.10.2021.

Saskaņā ar portāla Delfi 17.10.2021 plkst. 19:38 publiskoto informāciju „šonedēļ ar Covid-19 saslimuši arī redzami Latvijas politiķi Juris Jurašs (JKP), Kārlis Šadurskis (JV) un Mārtiņš Bondars (AP), svētdienas vakarā ziņoja TV3 raidījums "Nekā personīga".

Lasīt visu... Komentāri (30)

Foto

Latvijas valsts savdabīgie „noslēpumi” – baumas par Jaunupa kontaktiem ar organizēto noziedzību

PIETIEK · 20.10.2021.

„2021. gada 8. aprīlī plkst. 19:58 J. Ādamsons no savā rīcībā esošās e-pasta adreses [email protected] nosūtīja uz G. Silonova rīcībā esošo e-pasta adresi 28 docx. formāta failus ar dažādiem nosaukumiem, kuri liecina par mērķtiecīgu ziņu vākšanu. 10 no minētajiem failiem satur mērķtiecīgi iegūtas un publiski nepieejamas ziņas par [..]Jura Fogelsona saistību ar noziedzību,” šādi Valsts drošības dienests lēmumā par aizdomās turētā statusa noteikšanu apraksta „krievu spiega” Jāņa Ādamsona izsūtītās „neizpaužamās ziņas”. Turpinot publicēt absurdākos un smieklīgākos „Latvijas valsts noslēpumus”, kuru pārsūtīšanas dēļ J. Ādamsons jau kopš jūnija atrodas apcietinājumā, Pietiek šodien publisko vienu nu šiem „noslēpumiem” – faktiski baumu apkopojumu, kura interesantākā sastāvdaļa ir norāde uz politiķa Edgara Jaunupa un uzņēmēja Jura Fogelsona saistību ar organizēto noziedzību:

Lasīt visu... Komentāri (43)