Menu
Foto

Piektais pants ir, bet...

Edgars Rinkēvičs · 26.02.2024.

Par NATO 5.pantu. Sākusies diskusija par to, cik ilgā laikā un vai vispār sabiedrotie nāks palīgā kādai valstij, ja tai tiek uzbrukts. Dažas piezīmes.

Lasīt visu... Komentāri (80)

Foto

Lato Lapsa: nav jābaidās par Latvijas okupāciju - Latviju pārņēmušais “Vienotības” vēzis tāpat Krievijai nodrošina visu svarīgo, kas tai vajadzīgs

PIETIEK · 25.02.2024.

Patiesībā pašlaik nemaz nav jābaidās par Krievijas iebrukumu Latvijā, kas varētu notikt jau vistuvākajā laikā, jo Kremlim pēc tā nemaz nav vajadzības, - Latviju un tās valsts pārvaldi, ekonomiku un tiesībsargāšanas iestādes pārņēmušais “Vienotības” vēzis tāpat Krievijai nodrošina visu svarīgo, kas tai vajadzīgs. Šāda satura video otrajā gadadienā kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā savā YouTube kanālā ir publicējis Lato Lapsa.

Lasīt visu... Komentāri (90)

Foto

500 gadus pēc Reformācijas par vadošo reliģisko konfesiju Latvijā atkal kļuvis katolicisms

Imants Liepiņš · 24.02.2024.

Paejot pustūkstotim gadu, katolicisms atkal ir vadošais reliģijas paveids Latvijā — tāds slēdziens ir jāizdara, iepazīstoties ar luterāņu baznīcas, pareizticīgo un citu reliģisko grupu oficiālo statistiku, kas tiek iesniegta Tieslietu ministrijā, kā arī viskonservatīvākajiem datiem par katoļu skaitu Latvijā.

Lasīt visu... Komentāri (51)

Foto

Lato Lapsa: šī ir grāmata nevis par vienu pieķertu meli Rimšēviču, bet par to, kā “lietas kārto” simti Rimšēviču

PIETIEK · 21.02.2024.

Šī ir grāmata nevis par vienu pieķertu prastu meli un kukuļņēmēju Rimšēviču, bet par to, kā “lietas kārto” simti Rimšēviču, - tā par nule iznākušo grāmatu „Karalis – pliks, prasts, melīgs” savā jaunākajā YouTube ierakstā saka tās autors Lato Lapsa, norādot: bijušo Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču aizturēja, apcietināja un notiesāja tikai tāpēc, ka savas karjeras pēdējos gados viņš bija iedomājies, ka ir visādā veidā pārāks par to „politisko eliti”, kuras sastāvdaļa bija.

Lasīt visu... Komentāri (36)

Foto

Pēdējā aktuālā ekonomiskā ziņa!

Raimonds Nipers · 20.02.2024.

Argentīnas jaunais prezidents Havjers Milejs, kas stājās amatā vien pērn, 10. decembrī, pāris mēnešu laikā jau ir spējis valstī sabalansēt valsts budžetu, kas ir noticis pirmo reizi vairāk nekā desmit gadu laikā.

Lasīt visu... Komentāri (120)