Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vija

07.08.2017. 07:07

'Lieliska atbilde", galvenais īsa /piesaucot visus vajadzīgos likuma pantus.Savulaik saņēmu VM /Muciņa/ atbildi /par operācijas iespējām/ uz 3 lpp.ar visu likuma pantu piesaukšanu,kad būtu pieticis ar pāris frāzēm - varbūt kādreiz, nekad. Tātad - izaugsme!!!!!

Atbildēt

emīls1

01.08.2017. 20:02

28. jūl

:))(zombie)(bat)(bell) Liecinieks-Kādā sarunā atšifrējot krievisko vārdu- ""Nolikumu"", kur 1917.g. Jūdu jomunistu organizētajā Krievijas impērijas apvērsumā-izteica= izkliedza jūdu vadoņi-Ļeņins, Trockis utml.... -TOVARIŠČI / TOVAR-IŠČI ! /, pieklājīgi būtu vismaz teikuši-TOVAR ISČĪĶE......tātad tulkojumā -MEKLĒ PRECI- ....un TOVAR-IŠČ=Preces meklētājs un abās dzimtēs vienādi.... Tas arī ir viens no atrisinājumiem - atšifrējumiem""Sarkanajam Teroram"" . Tātad KOMANDA ! MEKLĒ PRECI !- tā vietā , lai cilvēks veidotu-uzlabotu savus dzīves apstākļus, izdlītotos, ražotu tās pašas preces-NECILVĒKU=BIOROBOTU .../JŪDU-ŽĪDU, ĒBREJU/ pārņēmtā un organizētā cilvēku pazemojošā JŪDU KOMUNISTISKĀS SISTĒMAS vārā=LĀGERI+VESELU TAUTU PĀRVIETOŠANĀ, KĀ ARĪ TIEŠAS MASVEIDA SLEPKAVĪBAS...ar lozungu TOVAR IŠČI ! Ja tas ""Meklētājs"" NONĀCA PIE TĀS"" PRECES""-, piem .sveša cilvēka, vai pat tautas īpašuma-vajadzēja ATŅEMT=EKSPROPRIĒT...Ja kāds vēl pretojās tam-Revolūcijas Vārdā ""Galvu nost!"" Un tam ir to pašu BIOROBOTU izdomātā un realizētā jau 2000 gadus CILVĒKU ..nīšanas un slepkavību organizēšanas JŪDU KRISTIETĪBA....ja nepieņēma-ISAS=JĒZUS VĀRDĀ-ATŅEMT ĪPAŠUMU /PRECI/ un bieži tāpat-GALVU NOST ! UN VĒL CAUR J.KR. BAZNĪCU PAKALPIŅIEM-NĀCĪTĀJIEM NOZIEDZNIEKIEM nozaga CILVĒKA DVĒSELI! Un ""tĀDI...PĒCNĀCĒJI""", kas šo TERORU ..veica un organizēja-šodien vēl iR pie varas bij Krievijas impērijā un visur, kur tika vardarbīgi un ar viltu izplatīts JŪDU KOMUNISMS un JŪDU KRISTIETĪBA...Tātad komunisti., ekskomunisti, mācītāji un tiem pielīdzinātie....(highfive)(nope)(pray)

Atbildēt

TT

06.07.2017. 22:27

»

DV

Es tikai nesaprotu, ja vēstules autoram ir aizdomas, ka kāds ir piesavinājies līdzekļus un krāpies, kāpēc viņš pats neiesniedz iesniegumu policijā par krāpšanu vai piesavināšanos? Kā redzams, rakstīt cilvēks māk, tad kur ir problēma? Kāpēc jūs domājiet, ka valstij ir viss jādara jūsu vietā? Ja tev ir...


Tieši manas domas.

Nedz VDI nedz LM nav budžeta līdzekļu un tas arī nav funkcijas sniegts tādas sūdzības; ja kāds uzskata ka viņš ir piekrāpts (pie tam, lai atzītu civiltiesisko šautriņu nepildīšanu par kriminālsodamo kratīšanu, ir jābūt vismaz viltus elements), UN vēlas realizēt savas tuedvas, tad jāgriežas Valsts Policijā ar iesniegumu.

Atbildēt

DV

06.07.2017. 17:27

»

Jānis E.

Eiropas Savienībā ir noteikums, ka visām veikalā nopirktajām elektroprecēm garantijai jābūt vismaz diviem gadiem. Izrādījās, ka esmu iegādājies tādas firmas preci, kura dod tikai viena gada garantiju. Ja man kaut kas nepatīkot, varot iet uz tiesu. Kad tiesā būšu uzvarējis šo pasaulslaveno firmu, tad...


Tiesības iesniegt patērētāja sūdzību un garantija ir 2 dažādas lietas. Ja atsakās pieņemt sūdzību vai to izskatīt, raksti PTAC, viņi ātri tiks ar to galā. Pat ja preci nesamainīs, tad var noraut administratīvo sodu, kas ir lielāks, nekā preces vērtība, kas liks padomāt par patērētāju apkalpošanu nākamreiz. Tiesiskumu var uzcelt tikai ar aktīvu rīcību. Tas ir piņķerīgi un ilgi, bet labāk nekā revolucionārās pārmaiņas, uz kuru altāra upurē vairāk nekā beigās iegūst.

Atbildēt

DV

06.07.2017. 17:23

Es tikai nesaprotu, ja vēstules autoram ir aizdomas, ka kāds ir piesavinājies līdzekļus un krāpies, kāpēc viņš pats neiesniedz iesniegumu policijā par krāpšanu vai piesavināšanos? Kā redzams, rakstīt cilvēks māk, tad kur ir problēma? Kāpēc jūs domājiet, ka valstij ir viss jādara jūsu vietā? Ja tev ir naudu parādā, tad raksti tiesai, policijai, prokuratūrā - tās ir valsts institūcijas, ko finansē nodokļi un kuru uzdevums ir šādas lietas risināt. Dēļ šādiem idiņiem visādas ministrijas sapūš bezjēdzīgus štatus, jo lūk katram muļķim jāatbild, un mums par to visu jamaksā. Jāprasa valstij tas, ko pats nevar izdarīt. Un tad var sākt tīrīt liekēžus, kas sēž uz nodokļu naudas neko jēgpilnu nedarot.

Atbildēt

Jānis E.

06.07.2017. 09:29

»

Ministrijas atbildes vēstules atšifrējums.

Labklājības ministrija ir saņēmusi Jūsu vēstuli un savas kompetences ietvaros paskaidro sekojošo...


Eiropas Savienībā ir noteikums, ka visām veikalā nopirktajām elektroprecēm garantijai jābūt vismaz diviem gadiem. Izrādījās, ka esmu iegādājies tādas firmas preci, kura dod tikai viena gada garantiju. Ja man kaut kas nepatīkot, varot iet uz tiesu. Kad tiesā būšu uzvarējis šo pasaulslaveno firmu, tad instrumentu varēšu atnest atkal.

Atbildēt

Ministrijas atbildes vēstules atšifrējums.

06.07.2017. 08:49

Labklājības ministrija ir saņēmusi Jūsu vēstuli un savas kompetences ietvaros paskaidro sekojošo.
Šajā valstī, valsts pārvades institūcijās tie atbildības lauciņi ir sadalīti tā, lai nevienam ne par ko reāli nebūtu jāatbild. Valsts intereses kā tādas šeit vispār nevienu neinteresē, kur nu vēl kādu atsevišķu cilvēku intereses.Ja jums kas nepatīk, ejiet uz tiesu. Gan jau tā ar jums tiks galā. Bet neceriet, ka mēs jauksimies citas ministrijas darīšanās, ne jau par to mums te kāds algu maksā! Pieklājības pēc mēs to jūsu papīru pārsūtījām uz Darba inspekciju. Protiet to novērtēt! Tikai ņemiet vērā, ka mūsu valstī veikliem cilvēkiem par gudri nostrādātām mahinācijām sods nav paredzēts. Advokāts jums to visu paskaidros sīkāk. Protams pret samaksu. Jo panākt taisnību tiesā - tas ir maksas pakalpojums.Ne katrs par to ir spējīgs samaksāt. Bet tie, kuri ir spējīgi samaksāt, savu taisnību panāk. Tāpēc, pirms nolemjat iet uz tiesu, silti iesakām rūpīgi apsvērt savas finansiālās iespējas.

Atbildēt

kalašnikovs

06.07.2017. 06:18

Komjaunietim Reiram rakstīt nozīmē nejēdzīgi iztērēt laiku. Neatbildēs!!! Par tautas problēmām viņam ir nošpļauties!

Atbildēt

sēlis

05.07.2017. 17:17

Viss ir skaidrs Labklājības ministrijai ir dziļi vienaldzīgs strādājošo liktenis, galvenais ministrijas darbinieku pienākums ir laikā saņemt algas un prēmijas! Te rodas jautājums, vai mums tāda ministrija un ministrs vispār ir vajadzīgi?

Atbildēt

Njā

05.07.2017. 16:08

Ko var gribēt no Jāņa Reira? Līdzīgas atbildes bija Kirovam Lipmanam Liepājas Metalurga lietā, kas notika? Vai kāda amatpersona pēc tam atbildēja par jelkādu neizdarību? Ja Finanšu ministrijai bija pilnīgi vienaldzīga ievērojama daļa no Latvijas ekonomikas, kāpēc lai Labklājības ministrijai nebūtu vēl vienaldzīgāks strādājošo personu liktenis?

Smiekli par šo valsti nāk.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: