Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ēdelweiss

23.04.2017. 13:27

Viss ir vislabākajā kārtībā jo latvijas politmafijas klanu kloākas Saeima izveidotā Korumpant Neaiskarības Aizsardzības Banda taču veic ļoti labi savas funkcijas....!!!!!!

Atbildēt

Nebrīnos

23.04.2017. 09:52

Salikti vilki par ganiem avīm. Zlobina mediķu vidū zinăma kā negodīga šmaucēja- šmauc kolēğus un nežēlīgi izspiež slimniekus un viņu radus, visi priecājas redzot viņu ejam, nevis nākam. Kopš viņas iešmugulēšanas jaunā amatā, daudz darbinieku no 1.sl.ir aizgājuši, pat tādi, ko viņa ir aicinājusi darbā, jo realitāte no solītā ļoti atšķiras.

Atbildēt

ironiskais

22.04.2017. 12:38

»

Ārsts

neizskatās,ka te kāds būtu centies ko pārbaudīt, ticēja uz vārda. Un valdes locekļi likti bez konkursa, nu un


Visa pārbaužu sistēma valstī balstās un virzās uz vienkāršošanu - vainīgajam pajautā: "Tu esi vainīgs"? Ja viņu moka sirdsapziņa, tas viņš saka: "Jā". Un tad cilvēks ir vainīgs. Zibenīgi tiek sagatavoti dokumenti, vienošanās prokuratūrā un tiesas apstiprinājums. Ar to lieta ir atrisināta. Visi laimīgi, iestādei, prokuratūrai, tiesai tiek ieskatīta viena lieta klāt kā rezultatīvais rādītājs. Tie, kas iemanās dabūt atzīšanos un to zibenīgi noformēt kā gala rezultātu vairākas reizes gadā iestāžu, prokuratūras un tiesu rezultātu sanāksmēs dabū medāli, prēmiju un uzslavas. Tie, kas naivi tic izaicinājumam, grib izdarīt ko patiešām lielu un svarīgu valsts un tiesiskuma labā parasti saņem sūdzības un disciplinārlietas. Tāpēc visi prātīgi izmeklētāji, prokurori un tiesneši tiecas uz lietu un rezultātu vienkāršošanu - ir atzīšanās ir lieta. Nav atzīšanās - nav lietas. Atzīšanās ir visu pierādījumu pierādījums. Tā darbojas Latvijas tiesu sistēma. Tā tiek noteikta lietas perspektīvā virzība. Tāpēc šis gadījums ir klasika - iespēja, ka kāds no šīs epopejas amatpersonām pateiks, ka viņš ir vainīgs ir nulle. Šādiem gadījumiem izmeklētāji, prokurori un tiesneši izkopj atrakstīšanās prasmes:) Kur melns ir balts, bet balts ir melns. Bez pierādījumu meklēšanas tiek paziņots, ka pierādījumu nav. Iesniedzējs uz to var tikai raudāt. Variantu nav. Prokuratūra var atcelt atteikumus tikai tad, ja tas draud ar skandālu pašai prokuratūrai t.i. ir sabiedriskais pasūtījums un sabiedriskais spiediens. Bet jēgas tam nav. Tāpat nekāda lieta nebūs. Jo nav atzīšanās un tādu nespīd dabūt.

Atbildēt

ironiskais

20.04.2017. 20:52

Valstī, kur ir atļauts zagt likumā noteiktajā kārtībā nekāds KNAB neko nevienam nevar izdarīt:)) KNABs var pieķert tikai tos, kas zog ne likumā noteiktajā kārtībā, bet arī tad ne vienmēr. Jo priekš prokuratūras un tiesas pierādījumu personas vainai parasti nav. Pat tad, kad tie ir un pat tad, kad tie ir acīmredzami:)

Atbildēt

he

20.04.2017. 20:19

Dežurants kļūdījies, iekopējis atbildi ar Pietiek lasītāja adresi.

Atbildēt

Ha

20.04.2017. 18:19

Skaidrs ir tikai viens - naudas izpļekarēšanas turpinās un nav simptomu kad tā varētu beigties. Nodokļu maksātāji - turiet makus atvērtus, naudas tērētāju apetīte nemazinās.

Atbildēt

Plānprāta murgi

20.04.2017. 16:28

Tas tik būtu joks, ja kāds ministrs gribētu salikt kadrus pašvaldību kapitālsabiedrībā. Varbūt arī ar ministru būtu jāsaskaņo valdes sastāvs privātos uzņēmumos? Jāsaka kā VVF: "Prātiņ, nāc mājās!"

Atbildēt

m

20.04.2017. 15:35

Paldies kādreizējam ministram Vladimiram Makarovam par slimnīcu nodošanu pašvaldībām. Tagad Anda Čakša neko ietekmēt nevar, Rigas Dome savos uzņēmumos liek savus cilvēkus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: