Menu
Pilnā versija
Foto

Kas ļauts valsts medijam, nav ļauts municipālam?

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK · 01.04.2017. · Komentāri (8)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

j

17.04.2017. 16:40

Turi muti tuklais lemesi!

Atbildēt

Zaķiem Rīgu !

05.04.2017. 15:05

»

Vo

Kādas "aizkustinošas" rūpes par nodokļu naudu...


Jā , tā viņš ir .
Arī mūsu pašvaldības laikraksts ir daudz profesionālāks par vietējo avīzi , kur trešdaļu laukuma aizņem basketbols un basketbola bildes pa pus lapai ... Kad reiz centos to izteikt , tad rupjā formā saņemu atbildi '' Ja jums basketbols neinteresē , tad tā ir jūsu problēma'' (aptuvenais teksts) .
Toties pašvaldības izdevumā ir ļoti daudz interesējošas informācijas - tikpat kā vienmēr izlasu no viena vāka līdz otram , un arī basketbolam atrodas vieta ...

Atbildēt

Dzintars

03.04.2017. 13:24

Vārds Dainis, uzvārds Lemešonoks, resns lauķis.
Lasies uz laukiem.

Atbildēt

Nu re

02.04.2017. 09:51

NEPLP piešķirtā naudas summa ļoti līdzīga pārtērētai naudai e-veselības ieviešanai.

Atbildēt

Vo

02.04.2017. 07:58

Kādas "aizkustinošas" rūpes par nodokļu naudu!
Un kur paliks šī nodokļu nauda, kad pašvaldību preses izdevumi tiks nolikvidēti?! Tos pašus slavinošos rakstus par to pašu nodokļu maksātāju naudu pašvaldība publicēs tā sauktajos brīvajos, neatkarīgajos, komerciālajos reģionālās preses izdevumos. Tie, savukārt, šos rakstus, bagātinot ar reklāmām un citām maznozīmīgām piedevām par labu naudu tirgos nodokļu maksātājiem. Nabagie, kā jau tas te mūsdienu Latvijā pieņemts, maksās dubultā. Pirmo reizi nodokļos, otrreiz pērkot avīzi. Toties abas šīs maksas ieripos privāto preses izdevēju kabatās. Veikli, vai ne?!
Nedzīvoju es Iecavā un nezinu, cik ļoti tur pašvaldība sevi slavē tajā savā preses izdevumā, bet ar tās pašvaldības preses izdevumu, kur es dzīvoju, gan es, gan man zināmie citi iedzīvotāji ir ļoti apmierināti. Dažiem tā ir vienīgā iespēja saņemt sev vajadzīgo informāciju par pašvaldības izdotajiem normatīvajiem aktiem un izmaiņām tajos, aktuāliem notikumiem, gaidāmiem pasākumiem,jaunāko skolās, pašvaldības sociālajā dienestā un citas ziņas, jo nopirkt vai pasūtīt kādu no dārgajām rajona avīzēm, viņiem vienkārši trūkst naudas.

Atbildēt

par «vietējiem NA ķeizariņiem»

02.04.2017. 07:18

Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) direktors Zigmars Liepiņš pērn iegādājies jaunu "Porsche" vieglo automašīnu, liecina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) datu bāzē publicētā valsts amatpersonas deklarācija.

Pēc deklarācijā paustā, Liepiņam patlaban pieder divas "Porsche" automašīnas, 2016.gada "Porsche Macan GTS", kuru viņš iegādājās pērn, kā arī pirms četriem gadiem iegādātais 2013.gada "Porche Cayenne".

Rīgas apgabaltiesa 24.janvārī apelācijas instancē daļēji apmierināja Latvijas Nacionālās operas un baleta (LNOB) prasību pret portālu "Tvnet.lv" saistībā ar viedokļrakstu par telpu izīrēšanu kremļa mākslinieka Igora Krutoja privāta pasākuma rīkošanai 2014.gada 29.jūlijā.

Tiesa uzlika par pienākumu "Tvnet" publicēt atvainošanos par LNOB un šīs iestādes amatpersonu - Zigmara Liepiņa, Ineses Eglītes un Dainas Markovas - goda un cieņas aizskaršanu un par labu LNOB piedzina 50 000 eiro.

Atbildēt

Murgs

01.04.2017. 21:17

Kas par murgu, ka NEPLP bez konkursa piešķīra 536 860 latu valsts naudas «jauniešu radiostacijas» izveidei. Naudu ar savu funktieri piešķīra valdība.

Atbildēt

777

01.04.2017. 16:30

Keizars Pelsis parku izdalaja klerkiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: