Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ko te piebilst...

23.04.2024. 17:56

debilie valda rietumu pasauli...šobrīd !!!

Atbildēt

tev

18.04.2024. 17:22

»

hehe

Šeit gan nav pļutkinena


aizcietējums, ATKAL?

Hroniskais, visticamāk...

Līdzjūtība, CILVĒCISKA.

Veseļojis, pļutkinene hehe! ;)

Atbildēt

hehe

17.04.2024. 20:13

Šeit gan nav pļutkinena.

Atbildēt

Хм

17.04.2024. 15:44

»

Rublis

.. nez - kodol zemūdenēs ir reaktori


poļi un igauņi galīgi muļķi?
Нет, конечно
Поляки "послали" ЕС с ее требованием закрыть ТЭЦ на буром угле, высчитав, что им дешевле платить штрафы, чем закрыть ТЭЦ и тратить деньги на дорогую электроэнергию
Эстонцы или уже закончили или уже заканчивают СПГ терминал. При этом без требований гарантий от государства, как это почти получилось в случае СПГ в Скулте.
Что пугает в случае с нашими политиками-чтобы в желании показать всему миру "мы круче всех" не получилось так, что пообещают побыстрее закрыть все фосильное, но еще не открыв ядерное-чтобы не получилось потом штрафы платить за неисполнение своих же обещаний.
С газом же уже было подобное-Левитс и Кариньш заявили, что Латвия первая откажется от российского газа. Потом оказалось, что это не может произойти по щелчку. Но..медийный эффект был достигнут, народ в восторге

Atbildēt

Diemžēl

17.04.2024. 06:29

»

Rublis

.. nez - kodol zemūdenēs ir reaktori


Zemūdenēs, aviācijas bāzes kuģos ir. Uz zemes iznest var, taču sanāks par dārgu. Poļi un pārējie cer, ka zinātne un tehnoloģijās nepievils. Uz papīra viss ir skaisti, tikai realitāte ir cita. Par tiem muļķiem gan uzmanīgi. Uz CO2 afēru pavilkās. Vienkārši iet kopā ar "progresīvo" cilvēci lielā biznesa pavadā.

Atbildēt

Diemžēl

17.04.2024. 06:24

»

Rublis

https://www.rolls-royce.com/innovation/small-modular-reactors.aspx#section-overview


Vēl neviens nav uzbūvēts. Plāni ir un kaut kad būs. Pašlaik nav.

Atbildēt

Rublis

17.04.2024. 02:20

https://www.rolls-royce.com/innovation/small-modular-reactors.aspx#section-overview

Atbildēt

Rublis

17.04.2024. 02:11

.. nez - kodol zemūdenēs ir reaktori?

uz sauszemes tos iznest var? turbīnas tie griež?

poļi un igauņi galīgi muļķi?

Atbildēt

BEZsmadzeņu deģenerātam analfabētam visās murgu jomās

16.04.2024. 22:02

»

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

arī speciālists visās murgu jomās


Padomā par to - kad tu uzbāzies kādam ar savu kretīnismu, tostarp ikdienišķi regulāri virkni reižu ap*irs kādu BEZ jebkāda iemesla, tikai sava trulā naida dēļ pret normāliem cilvēkiem, vai pat tikai sava deģenerāta prieka pēc - tu uzņemies VISU vainu un atbildību par SAVU karmu uz sevi, kā arī par citiem, un atstrādā to kā savu!

Tie, kam ir smadzenes, izvēlas šo zināt un saprast:

Karmas bumerangs ir neizbēgams: ko citiem novēli vai nodari - pats dabūsi atpakaļ vismaz dubultā, pēc pilnas programmas un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Ir sacīts: "NEKAD neatļaujies novēlēt vai pat reāli nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas."

Atbildēt

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs

16.04.2024. 18:49

»

he he

Atnāk Strakšas


arī speciālists visās murgu jomās.

Atbildēt

he he

16.04.2024. 12:59

Atnāk Strakšas,
Iesprauž dakšas.
Bauri ŠOKĒJAS ...

Atbildēt

Grigorijs

16.04.2024. 11:48

AASV vēstniecība uzdāvināja Rumānijai 4 miljardus par atļauju būvēt šādu modulāro AES .2025. gadā sāks celtniecību. . Starp citu, arī Latvijai noslēgts līgums ar ASV par šādas stacijas būvniecību/ noslēgts jau 2021.gadā/ , mūsu bāleliņi paprasīja pārāk lielu summu un celtniecība nesāksies. Par laimi, jo ASV viņi šādām AES jau desmit gadus nevar dabūt atļauju.

Atbildēt

Vieplis.

16.04.2024. 11:42

Kas vainas elektrības cenai šo svētdienu, 0,22 centi ar visu PVN, tieši tā, vidējā cena bija stipri zem 1 centa.Šogad tik lēti nav bijis ne reizi, pat tad , kad visi HES bija pilni ar palu ūdeņiem. Protams pie tadām cenām neviens neieguldīs vēja parkos, bet tādas cenas ir ļoti reti, tikkai pie ļoti stipriem vējiem.

Atbildēt

Pīle

16.04.2024. 10:53

»

cemme

izskatās pēc pīles


Nebūs gan pīle. Nav jau problēmas uzbūvēt mazu kodolreaktoru, tādi ir atomzemūdenēm, aviācijas bāzes kuģiem un Krievijā pat ledlaužiem. Problēma ir izmaksās. Krievijai ir vienalga, tur nav liberāla enerģijas tirgus. Krievijā ir arī peldoša atomelektrostacija kas, darbojas kaut kur Ziemeļu ledus okeānā.

Atbildēt

Elementāri

16.04.2024. 06:27

Eiropas realizētā enerģētiskā tirgus liberalizācijas politika ir kļūda, kas dārgi izmaksā ekonomikai un pazemina iedzīvotāju labklājību. Rezultātā Eiropas konkurētspēja samazinās un var novest pie eksistenciālām problēmām. Kā redzams no atjaunojamo resursu izmantošanas pieredzes, tad rezultātā, dzenoties pēc CO2 izmešu samazināšanas, tiek nodarīts kaitējums dabai citās jomās. Vienkārši viens piesārņojums tiek aizstāts ar citu. Vai mazāku, tas vēl ir jautājums. Izziņotā ģenerālā pārējā uz ūdeņraža izmantošanu stipri kavējas. Rezultātā, saules un vēja saražotās elektrības ir par daudz, kas rezultējas negatīvās elektrības cenās un turpmāko investīciju bremzēšanās. Zinātne šajā jomā nespēj tikt līdzi politiskajām vīzijām. Elektroauto optimisms ir sabremzējies. Tehnoloģiju attīstība šajā jomā tāpat netiek līdzi politiķu vēlmēm. Turklāt, ar pāreju uz elektroauto Eiropas ražotāji ir kļuvuši nespējīgi konkurēt izmaksu un cenu ziņā ar ķīniešiem. Šobrīd sevišķi spēcīgs spiediens tiek izdarīts uz lauksaimniecību, kas rezultēsies mazākos ražošanas apjomos un cenu pieaugumā. Pārāk daudz kļūdu un visas labklājības samazināšanās virzienā. Ja ņem vērā arī katastrofālo demogrāfijas situāciju, Eiropu sagaida dramatiski notikumi, kuru cēlonis ir ES vadības nekompetence vai ļaunprātīga rīcība. To nu lai katrs izlemj pa savam. Arī baņķieri sāk novērsties no atjaunojamās enerģijas avotu finansēšanas. Bez triljonu ieguldījumiem ES enerģētiskās politikas mērķi netiks izpildīti un šo triljonu nav. Pie visām šīm problēmām klāt nāk vēl karš Ukrainā, kam arī vajadzīgs finansējums. Laiks nolaisties uz zemes.

Atbildēt

Tvaika mašīnas

15.04.2024. 23:59

un godmaņa krāsniņas visdrīzāk piedzīvosim, ja turpināsim sadzīvot ar sarkanajiem izdzimteņiem un piekto kolonnu.

Atbildēt

jaajaa

15.04.2024. 21:45

...vai tik autors tagad nejauc...igauņi būvēs ne jau modulāru...:)

Atbildēt

hm

15.04.2024. 20:41

Krievi vienu mazo elektrostraciju aizveda uz Ziemeļiem un veiksmīgi ekspluatē. Vairāk tādu nav nekur oasaulē. Prblēmas - ūdeni vajag dzesēšanai un periodiski jāpapildina urāns, bet ne jebkurš. Šobrīd Rosatoms aktīvi darbojas šajā virzienā, lai apgādātu attālos Krievijas reģionus. Esot izveidoti moduļi, kurus iespējams papildināt.
Visbeidzot jāsaka, ka šajā laukā darbosies tās valstis, kurām jau ir prasmes militārā jomā, kas tiek pārnestas uz atomenerģētiku.

Atbildēt

skaisti

15.04.2024. 20:07

Redz, cik daudz LV tomēr dažādu lielu talantu: Viens Strakss ir kovērts: Speecss visās jomās, sākot ar dzelzceļu un beidzot ar politiku un kodolenerģiju.. Vairāk, vairāk vajag tādu universālu ''specu'': Tad viss ies uz augšu pats no sevis...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: