Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

01.08.2017. 19:58

28. jūl

:))(zombie)(bat)(bell) Liecinieks-Kādā sarunā atšifrējot krievisko vārdu- ""Nolikumu"", kur 1917.g. Jūdu jomunistu organizētajā Krievijas impērijas apvērsumā-izteica= izkliedza jūdu vadoņi-Ļeņins, Trockis utml.... -TOVARIŠČI / TOVAR-IŠČI ! /, pieklājīgi būtu vismaz teikuši-TOVAR ISČĪĶE......tātad tulkojumā -MEKLĒ PRECI- ....un TOVAR-IŠČ=Preces meklētājs un abās dzimtēs vienādi.... Tas arī ir viens no atrisinājumiem - atšifrējumiem""Sarkanajam Teroram"" . Tātad KOMANDA ! MEKLĒ PRECI !- tā vietā , lai cilvēks veidotu-uzlabotu savus dzīves apstākļus, izdlītotos, ražotu tās pašas preces-NECILVĒKU=BIOROBOTU .../JŪDU-ŽĪDU, ĒBREJU/ pārņēmtā un organizētā cilvēku pazemojošā JŪDU KOMUNISTISKĀS SISTĒMAS vārā=LĀGERI+VESELU TAUTU PĀRVIETOŠANĀ, KĀ ARĪ TIEŠAS MASVEIDA SLEPKAVĪBAS...ar lozungu TOVAR IŠČI ! Ja tas ""Meklētājs"" NONĀCA PIE TĀS"" PRECES""-, piem .sveša cilvēka, vai pat tautas īpašuma-vajadzēja ATŅEMT=EKSPROPRIĒT...Ja kāds vēl pretojās tam-Revolūcijas Vārdā ""Galvu nost!"" Un tam ir to pašu BIOROBOTU izdomātā un realizētā jau 2000 gadus CILVĒKU ..nīšanas un slepkavību organizēšanas JŪDU KRISTIETĪBA....ja nepieņēma-ISAS=JĒZUS VĀRDĀ-ATŅEMT ĪPAŠUMU /PRECI/ un bieži tāpat-GALVU NOST ! UN VĒL CAUR J.KR. BAZNĪCU PAKALPIŅIEM-NĀCĪTĀJIEM NOZIEDZNIEKIEM nozaga CILVĒKA DVĒSELI! Un ""tĀDI...PĒCNĀCĒJI""", kas šo TERORU ..veica un organizēja-šodien vēl iR pie varas bij Krievijas impērijā un visur, kur tika vardarbīgi un ar viltu izplatīts JŪDU KOMUNISMS un JŪDU KRISTIETĪBA...Tātad komunisti., ekskomunisti, mācītāji un tiem pielīdzinātie....(highfive)(nope)(pray)

Atbildēt

777

24.07.2017. 13:31

»

Kalnmeijeram prof Haoss

Ērik, vai tad tu nezini, kas notiek tiesās, tu nezini, kuri advokāti ver tiesas durvis ar kāju, tajās iesperot. Pat kāda biedrība nodibināta pret kādu advokātu, liekas, pret advokātu Šitki?! Vai tu nezini, kas notiek policijās, kur vienkāršu lietu izmeklē 7- 10 gadus, līdz noilgumam un izbeidz. Šādu...


Eriks barojas no katlina,ka Kuzis-gulami viesnica,kur aizturetais 3b2nodalas miljonars v.montiks apmaksa,organize,bogdanovu mafioza dzimenite ar atkatiem,Bondariks(mentu mafija)atmet ari jums Kalnmejerkungs un prokuratura,lidzigi lietu paatrinajumi(ne 7un 10gadi.
Tiesasanas ka Kekis darbiba,nekas nemainas.

Atbildēt

Arnis

20.07.2017. 17:47

»

Anekdote

Ģenerālprokurors Kalnmeiers, mežstrādnieka dēls no Ugāles


Kāpēc apkauno kārtīgu mežstrādnieku?

Atbildēt

NĪLA

16.07.2017. 20:16

Mirdzai Smalkai - uzrakstīet uz [email protected] Jūsu lietas būtību. Visus Nekustamā īpašuma lietotājus uzskatām par savas Sabiedriskā labuma biedrības biedriem.

Atbildēt

Lana

16.07.2017. 18:26

»

abc

G-prokuroram nav tiesibas ierosinat lietu pret tiesnesi


Un TIKAI G-prokuroram IR tiesības ierosināt lietu pret tiesnesi. Ir fakts, ka viņš to droši vien budams šajā amatā ne vienu reizi neizdarījis - tādam G-prokuroram būtu jāatkāpjas

Atbildēt

Lana

16.07.2017. 18:22

»

abc

G-prokuroram nav tiesibas ierosinat lietu pret tiesnesi


apzināti nelikumīgu spriedumu un lēmumu taisīšana ir Krimināllikuma 291.panta pārkāpums.

Atbildēt

Anekdote

14.07.2017. 13:35

Ģenerālprokurors Kalnmeiers, mežstrādnieka dēls no Ugāles.

Atbildēt

Nemelo

13.07.2017. 15:40

»

versija

Tiesām esot jābūt neatkarīgām. Tādēl arī tāda visatļautība tiesās. Un Kalnmeiers jau arī neko tur nevar izdarīt, jo likums aizsargā tiesu neatkarību. To sistēmu ir izveidojusi Tieslietu ministrija ar visiem tās ministriem priekšglā. Bordāns kautko tur gribēja mainīt, bet nekas neizdevās...


Neatkarība ir viens. Tiesu spriež patstāvīgi, uz likuma pamata, bet tā darbu jāuzrauga. Tiesu darbu uzrauga _ NE uzrauga prokuratūra. Vai esi manījis, ka ģenerālprokurors noprotestētu daudz nelikumīgu spriedumu? VISI IET CAURI kā likumīgi!! !!!!!!!!!!!!!!!

Te tā nelaime. ka ģenerālprokuroru izvirza Augstākās tiesas proiek\šedētājs, bet ģenerālprokuroram jāurauga AT tiesnešu darbs, arī tajos gadījumos, ja AT priekšsēdētājs pārkāpj likumu.

ROKA roku MAZGĀ un NE - uzrauga.

Atbildēt

ko

13.07.2017. 15:12

var ņemties ar savu vēlmi nelikumīgi braukalēt pa svešu īpašumu. To, ka šī pašvaldība īpaši izceļas ar savu izpratni par plānošanas dokumentiem (pareizāk - totālu neizpratni), tas nenozīmē, ka kundze drīkst braukāt pa citu īpašumiem, kā viņai vien ienāk prātā.

Atbildēt

patiesībā

13.07.2017. 13:57

»

versija

Tiesām esot jābūt neatkarīgām. Tādēl arī tāda visatļautība tiesās. Un Kalnmeiers jau arī neko tur nevar izdarīt, jo likums aizsargā tiesu neatkarību. To sistēmu ir izveidojusi Tieslietu ministrija ar visiem tās ministriem priekšglā. Bordāns kautko tur gribēja mainīt, bet nekas neizdevās...


Likumīgi definētā tiesu neatkarība un apzināti pretlikumīgā visatļautība tiesās ir divas diametrāli pretējas lietas.

Tas, ka likums paredz un aizsargā tiesu neatkarību, nebūt nenozīmē to, ka likums varētu paredzēt un aizsargāt arī apzināti pretlikumīgu visatļautību tiesās. Tieši pretēji - likums paredz visnotaļ nepārprotamas un salīdzinoši bargas soda sankcijas par apzināti pretlikumīgu izpildīšanos gan tiesās, gan arī jebkurās citās tiesībsargājošās sistēmas struktūrās jeb "metastāzēs". Un tas ir tā "noregulēts" (galvenokārt) tieši tāpēc, ka likums paredz un aizsargā tiesu u.c. tiesībsargājošās sistēmas struktūru neatkarību, t.i. - kam vairāk tiek dots (neatkarības, aizsardzības, ekskluzīvu tiesību u.c. saistītās likumīgās kompetences izpratnē), no tā arī tiek atbilstoši prasīts (likumīgās atbildības izpratnē, pirmkārt un galvenokārt). Elementāri loģiski, juridiski adekvāti un bez jebkādām "ķēķa alternatīvām".

Līdz ar to - vienīgais iespējamai risinājums jebkādām iespējamajām pretlikumībām jebkuru fiz. / jur. / publ. personāžu izpildījumā, īpaši jau tiesībsargājošajā sistēmā (!???!), ir tik pat elementārs (un nemainīgs), kā "mazais vienreizviens". T.i. – OBLIGĀTI (un jebkuram normālam cilvēkam gluži pašsaprotami) pienācīgi zināt, konsekventi respektēt, pastāvīgi pildīt un kategoriski aizsargāt LIKUMU, absolūti jebkurā izpratnē / izpausmē.

Pretējā gadījumā – ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

NO Jūrmalas

13.07.2017. 13:38

Tiesas procesā vienmēŗ kāds ir zaudētājs un līdz ar to neapmierināts.
Rakstā piesauktie adm.tiesas tiesneši ir godprātīgi juristi, tāpēc nevajadzētu viņiem uzbrukt.

Atbildēt

versija

13.07.2017. 10:37

Tiesām esot jābūt neatkarīgām. Tādēl arī tāda visatļautība tiesās. Un Kalnmeiers jau arī neko tur nevar izdarīt, jo likums aizsargā tiesu neatkarību. To sistēmu ir izveidojusi Tieslietu ministrija ar visiem tās ministriem priekšglā. Bordāns kautko tur gribēja mainīt, bet nekas neizdevās.

Atbildēt

KGB

13.07.2017. 01:08

»

Gaišais

Lauku ķēdessuns. Dzimis 1960. gadā Ugālē. Jaunībā krājis sērkociņu kastīšu etiķetes


Kirova raj ments ,1991 gada Janvāri---apmīzies,visu laiku staigāja bruņuvestē!!!:))))

Atbildēt

B.

13.07.2017. 00:39

PIETIEK nozīmē Pietiek!

Atbildēt

krampis

12.07.2017. 22:55

Mediķiem ar likumu piespiedu kārtā ir jāstrāda virstundas bez taisnīgas darba likumos paredzētas atlīdzības,darba invalīdiem ar valdības lēmumu atņemtas tiesības uz taisnīgu atlīdzību par zaudētām darbaspējam un rehabilitāciju atkarībā no vecuma-tātad dubults cilvēktiesību pārkāpums utt.bezgalīgi-īstas cilvēktiesību pārkāpumu orģijas.

Atbildēt

Tepat, no pietiek.com

12.07.2017. 22:12

Tā spriež tiesas un ģenerālprokurors un tiesu uzraugošie prokurori neredz, piemiedz acis:

Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģija.2016.gadā sprieduma lietā Nr. C30524515 raksta, ka „starp zemes īpašniekiem un ēkas dzīvokļu īpašniekiem, tostarp, atbildētāju, pastāv zemes likumiskās (piespiedu) nomas tiesiskās attiecības, kuras regulē likuma „Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās” 12.panta 2. 1 daļa un likuma „Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju” 50. un 54.pants, kur abas līguma būtiskās sastāvdaļas ir noteiktas – nomas maksa ar likumu un nomājamā platība ar administratīvo aktu, bet rakstveida līguma noslēgšana pušu starpā nav nepieciešama, jo likumiskā (piespiedu) noma pastāv bez pušu gribas izteikuma un bez parakstītiem līgumiem (sal. sk. Senāta lietas SKC-71/2009 un SKC-43/2011, K. Torgāns, Saistību tiesības, TNA, R., 2014, 347. lpp.”).
Nu, tālāk nav, kur iet, pilna anarhija, ko noteicis AT Senāts un tā turpina citas tiesas.
Atrodam, ka Rīgas apgabaltiesa, atsaucoties uz šeit piesauktiem AT Senāta spriedumiem, speciālā likumu par dzīvojamo māju privatizāciju normas pasludina: vērtējiet kā gribiet – tās tiesām nav saistošas, uzskatāmas par nevajadzīgām, aplamām, tās nekas, ja likums nosaka pienākumu rakstveidā slēgt nomas līgumu.
Vai AT Senāts un Apgabaltiesa var nostāties virs likuma minētajām zemes reformas un privatizācijas likuma 50. un 54. panta prasībām par rakstveida līguma slēgšanu un ļaut zemes īpašniekam slēpt pirmpirkuma tiesības no dzīvokļu īpašniekiem vai citu apšaubāmu iemeslu dēļ? Šādi spriedumi ir jāpārsūdz Eiropas Cilvēktiesību tiesā!
Tātad AT Senāts zemes īpašniekiem piešķir tiesības, ja vajadzīgs, gadiem ilgi blēdīties vai slēpt pirmpirkuma tiesības pārkāpumus. Tiesas ļauj turēt neziņā simtiem tūkstošu cilvēku par nomas maksu un zemes lielumu, ļauj terorizēt dzīvokļu īpašniekus ar maksājumu aprēķiniem par iepriekšējiem gadiem un zemes gabala kadastrālo vērtību viltīgi izrēķinot no kopējās platības, pat gadījumos, kad „funkcionāli nepieciešamo zemes gabalu” nav noteikusi pašvaldība, zemes, kas vienlaicīgi atrodas citu māju un ražošanas objektu lietojumā, var organizēt pārvaldnieku maksātnespēju un vērsties par nomas maksas pieprasījumu no dzīvokļu īpašniekiem dubultā apmērā, ja apsaimniekotājs iemaksāto naudu nav pārskaitījis, organizēt pēc vajadzības citas shēmas.

Atbildēt

Tak

12.07.2017. 18:19

smieklîgi, par to jau bija raksts. Par to ielu, tur viss ir tiesiski pareizi, kàdi juristi, analfabèti, vai diletanti ceł śo traci?

Atbildēt

Atbrivotajs

12.07.2017. 17:55

Pamazam tiekam parversti par kremla vaditu gubernu . Par Piednestru , abhaziju , osetiju ...

Atbildēt

Kalnmeijeram prof Haoss

12.07.2017. 17:30

Ērik, vai tad tu nezini, kas notiek tiesās, tu nezini, kuri advokāti ver tiesas durvis ar kāju, tajās iesperot. Pat kāda biedrība nodibināta pret kādu advokātu, liekas, pret advokātu Šitki?! Vai tu nezini, kas notiek policijās, kur vienkāršu lietu izmeklē 7- 10 gadus, līdz noilgumam un izbeidz. Šādu lietu ir tūkstošiem, ja ne desmitiem tūkstošu un tu negribi redzēt, ne dzirdēt par to. Haoss ar lietu izmeklēšanu turpinās.
Tiesnešu nekaunībai nav robežu. Eiropas cilvēktiesību tiesa atzīst 7, 10, 15 tiesnešu tiesātas lietas kā nelikumīgas un neseko tiesnešu atstādināšana vai sodīšana - noilgums. Turpinās "TIESĀŠANĀS KĀ ĶĒĶĪ". Tu neredzi, ko dara Maksātnespējas administratori. Kaut kur bija teikts, ka viņi valstij nodarījuši 200 miljonu zaudējumu un tu klusē.Tu teici par Finansu policijas naudu zem gultām - ŠOKS, bet par to nav ko uztraukties vai tml. Tā ir ģenerālprokuraora atbilde? - domā - mēs visi zagļi?
Tu, Ērik, neredzi, ka uz Saeimu nāk likumprojekti, par kuriem būtu autori jāsauc pie kriminālatbildības, kaut tev ir tiesības un pienākums uzraudzīt MK darbu un izteikt protestu par nelikumīgiem likumprojektiem. Nenosaukšu šos likumprojektus, tu pats zini, kuri gatavojas sūtīšanai uz MK un Saeimu, kuri ir jau Saeimā un gaida līdzīgi - "noilgumu", Saeima nezina ko iesāt - atpakaļ rasnačam nesūta, jo Saeimā viņa partija/

Ērik KALNMEIJER, MAN LIEKAS, KA TU NESPĒJI NEKO VAI NEGRIBI DARĪT.

ATKĀPIES LŪDZU, ir pēdējais laiks, kamēr tevi nepadzen tauta.

Tu, Ērik, ar savu kompāniju , kā izskatās no publikācijām un runām, esi sabojājis "oligarhu lietu" un pieņem "likumīgu un pamatotu"lēmumu izbeigt lietu. Vai nav kauns? Ērik, cik var?

Atbildēt

kukū

12.07.2017. 17:08

Ja tiesnesis pārkāpj likumu , viņš bez žēlastības izsviežams no amata, pilnīgi nepareizi ir radīt kaut kādu tiesnešu uz mūžu neaizskaramo kastu, esam jau tiktāl ,ka vārdus kukuļņēmējs un tiesnesis var uzskatīt par sinonīmiem!

Atbildēt

Gaišais

12.07.2017. 15:56

Lauku ķēdessuns. Dzimis 1960. gadā Ugālē. Jaunībā krājis sērkociņu kastīšu etiķetes.

Atbildēt

lauķis

12.07.2017. 15:01

Prokuratūra ir biedru partijnieku sistēmas ķēdessuns.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: