Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to nožēlojami

13.09.2017. 15:39

»

Nožēlojami,

ka latvietis vulgaris turpina jaukt mušas ar kotletēm vienā putrā. Kādu apdraudējumu Latvijai var radīt gadā piedzimuši bērni, kuriem vēlēšanu tiesības iestāsies pēc 18,5 gadiem ? Kad reiz beigsies pašapmierināšanās, kvekstot par deokupāciju, ja šī valsts ir neatkarīga de jure un de facto ? Vai nevienam...


Vēl viens "gudrs vēsturnieks"!Vai TU !! zini cik % krievu bija Pirmajā Latvijas valstī??Pat 1935.gadā Latvijā bija ~ 10% krievu,~ 8% ebreju,gandrīz tikpat !Rīgā krievu bija ~ 7%!Jūti starpību? Cik viņu arī nepilsoņu tup uz Latvijas valsts kakla.Nesāc muldēt par nodokļiem,jo tās ir pupu mizas gan apjomos,gan nemaksāšanā.Papēti kuri ir lielākie nodokļu nemaksātāji!Vai piem.Vācijā ir valsts apmaksātas turku vai krievu skolas,kur viņu ir MILJONI !Par vecticībniekiem labāk paklusē,ja nezini īsto drēbi.
Tikai tādu kā TU tumsonība var kaitēt Latvijai !!

Atbildēt

to M

13.09.2017. 15:26

»

M

tātad, tu nosodi mazus bērnus par to, ka tie dzimuši šādu cilvēku gimenēs


Ko tu muldi?Kurš te nosoda bērnus?Tāda pretīga PSRS komunistu kontrpropoganda.Ja nesajēdz teksa domu,nevirini muti!

Atbildēt

to lauķim

13.09.2017. 15:20

»

lauķis

Vispār jau tā nav Vējoņa iniciatīva , prasība nāk no ES komisāriem , Vējonis ir tikai rupors.Drīzumā sāksies diskusijas , pēc tam pilsonību piešķirs pat baložiem un zvirbuļiem


Liec mierā ES komisārus kuriem pie vienas vietas 50?! nepilsoņu bērni,jo vairāk tapēc,ka viņiem ir VISAS tādas pašas tiesības kā man latvietim/ bez vēlēšanām/Visa zagvoztka ir iekš tam,ka Vējonim jālaiza zoles Kremļa SC ,kura viņu ar 10 balsīm ierāva amatā.Vecais atstrādā !!Negvelzs idiotiskus tekstus.

Atbildēt

Nožēlojami,

13.09.2017. 15:09

Atvainojos, gadā piedzimuši 50 nepilsoņu bērni. Nav citas tādas valsts pasaulē kā Igaunija un Latvija, kurā, mainoties politiskajai sistēmai, daļa tās iedzīvotāju kļūst par nepilsoņiem. Lietuvieši visiem iedeva pilsonību, Igaunijā jau labu laiku jaundzimušajiem nepilsoņu bērniem automātiski pienākas pilsonība, bet viņu vecāki vēl pašvaldības, jo maksā tām nodokļus. Vienīgi Latvijā , ieinteresētiem politiķiem izdodas šķelt sabiedrību pēc etniskā principa. Vai ieraksts pasē "latvietis "ir diagnoze ?

Atbildēt

Nožēlojami,

13.09.2017. 14:58

ka latvietis vulgaris turpina jaukt mušas ar kotletēm vienā putrā. Kādu apdraudējumu Latvijai var radīt gadā piedzimuši bērni, kuriem vēlēšanu tiesības iestāsies pēc 18,5 gadiem ? Kad reiz beigsies pašapmierināšanās, kvekstot par deokupāciju, ja šī valsts ir neatkarīga de jure un de facto ? Vai nevienam nav zināms, ka pirmskara Latvijā valsts uzturēja mazākumtautību skolas ? Vai neviens nav iedomājies, ka šī ir vienīgā no teritorijas ziņā mazākajām valstīm pasaulē, kuru vēsturiski ir apdzīvojuši daudzas un dažādas etniskas un reliģiskas piederības cilvēki ? Ar kādām "izredzēto "tiesībām par okupantiem saucam arī tos krievus-vecticībniekus, kuri šeit dzīvo vairāk, nekā 300 gadus, kad tāda nosaukuma "Latvija" nebija vispār ? Tumsonība un analfabētisms sit augstu vilni, tuvodams šo valsti iznīcībai.

Atbildēt

sociāli atstumtais

13.09.2017. 11:21

... ,, es šeit esmu piedzimis un uzaudzis ! ,,
nu un tad !? ;
ja tavi vecāki LATVIJĀ ir ,, iebraukuši vai iesūtīti ,, , bet nav tās pavalstnieki, NEDOD tev nekādas tiesības Latvijā vispār uzturēties ! ! !
Ā R Ā ! ! !

Atbildēt

Levits

13.09.2017. 11:06

»

Aivaram Gardam

Kāpēc Latvijas Nacionālās Frontes priekšsēdētājs Aivars Garda nestāv pie Rīgas pils ar protesta plakātu? Vai palicis vecs un vairāk spēka nav


nu gan ir īstais !!!!!!! Viņš lielā mērā ir vainojams pie mūsu tagadējā "tiesiskuma".........

Atbildēt

Tante Bauskā

13.09.2017. 02:05

»

Aivaram Gardam

Kāpēc Latvijas Nacionālās Frontes priekšsēdētājs Aivars Garda nestāv pie Rīgas pils ar protesta plakātu? Vai palicis vecs un vairāk spēka nav


Un kāpēc Jūs nestāvat? Kāpēc vienam Gardam ir jāuztraucas par kopējiem sūdiem un nejēdzīgu Pleskavā dzimušu Vējoni?

Atbildēt

A. god. Valsts Prezidentam

12.09.2017. 22:11

»

atklāta vēstule

Ko Jūs darītu, ja Jums atnāktu ZTI pieprasījums atstāt māju ar tekstu - "Jūsu māja ir pārdota, pametiet telpas"? Latvijā, ja to ignorēsiet, pat tajā situācijā, ka Jums nav nekāda sakara ar šo paziņojumu, Jūs tiksiet "likumīgi" izlikti...


A. god. Valsts Prezidenta k-gs, pareizs atgādinājums Jums šajā rakstā. Izlasot vairākus rakstu portālā Pietiek.com un žurnālā Kas Jauns, komentārus šajā lietā, pilnīgi skaidrs, ka tiesas, policija un tiesu izpildītājs ir, teiksim, nerakstītas organizētās noziedzības sastāvdaļa.

Prezidenta k-gs, vai Jūs arī esiet šīs valsts organizētās noziedzības netiešs dalībnieks?

Ja neesiet, kādēļ nedzird Jūsu vārdu, iebildumus, prasības ģenerālprokuroram rīkoties - uzraudzīt izmeklēšanu krimināllietā, noteikt neatkarīgu, atkārtotu parakstu ekspertīzi un atrisināt krimināllietu, lai varētu lemt - izmest pensionāri, invalīdi kā suni uz ielas, grūstīt, dzīt izmisumā vai nē.

Prezidenta k-gs, vai Jūs nesaprotiet, ka, ja ir kriminālizmeklēšana, lietā nekādas izlikšanas, nekādas mājas pārdošanas nevar būt!

Prezidenta k-gs, vai tā ir neatkarīgās Latvijas tiesa – tā zina, ka lietā ir uzsākts kriminālprocess, nav pabeigta izmeklēšana, nekāds izpildu raksts par nesaprotamu "ievešanu valdījumā" nedrīkst pastāvēt.

Prezienta k-gs, gaidam Jūsu atbildi šajā jautājumā, jo ne ministrs Rasnačs, ne Ministru prezidents Kučinskis nav teikuši vārdu, jo pret tiesnešiem, kas taisīja lēmumus un spriedumus šajā lietā ir un bija jāierosina disciplinārlieta - par to pašu jautājumu, tanī pat lietā iet izmeklēšana (vai NE-izmeklēšana), tiesa nav tiesīga spriest, tas ir, tiesa nav tiesīga iejaukties kriminālizmeklēšanā ar saviem lēmumiem, atzīstot, ka tiesai un tiesu izpildītājiem nav saistoši krimināllikuma nosacījumi par "taisnīgu noregulējumu".
1.pants. Kriminālprocesa likuma mērķis
Kriminālprocesa likuma mērķis ir noteikt tādu kriminālprocesa kārtību, kas nodrošina efektīvu Krimināllikuma normu piemērošanu un krimināltiesisko attiecību taisnīgu noregulējumu bez neattaisnotas iejaukšanās personas dzīvē.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009. likumu, kas stājas spēkā 01.07.2009.)

Paldies šī raksta autoram par atgādinājumu Valsts prezidentam, cetram, ka Valsts presidents ir goda vīrs, valstsvīrs, kurš atbildīgs par to, kas notiek valstī, kad notiek acīmredzamas blēdības un shēmas.

Atbildēt

Pesimists

12.09.2017. 19:40

Sen bij laiks, bet plānprātiņiem nu ir vēl par ko pašūmēties

Atbildēt

jautājums

12.09.2017. 17:51

Vējoni, kā ar vispirms izglītības pāriešanu valsts valodā un pēc tam pilsonību krieviem? Pilsnis, kas mācīsies krievu valodā nebūs lojāls Latvijai un nebūs īsts pilsonis.

Atbildēt

Fēlis

12.09.2017. 17:34

Pēc tam šie bērni Taviem bērniem Kuzjas mammu parādīs.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

12.09.2017. 16:51

Nesaprotot, kas notiek uz Zemes demogrāfiskās pārejas laikā, var rasties tāda jautri nepārdomāta iniciatīva; ne jau par "baltajiem" ir runa; eiropeīdiem bērni vairs nedzims līdz pasaules galam; jābaidās ir no tā, ka te pie mums atklīdīs dzemdēt bērnus visa Āfrika, daļa no Latīņamerikas un Dienvidāzijas. Lūk, par ko ir runa, bet nevis par "krieviņiem", kuriem bērni dzimst vēl mazāk nekā latviešiem. Bet var būt laulības pārkāpēja iniciatīva nav slikta, ap 2050.gadu LR būs visvairāk iedzīvotāju/pilsoņu, pārspējot Indiju un Ķīnu; no prognozētajiem 12 miljardiem kādi 5-6 miljardi būs latvijieši. Tātad latviešiem atkal būs iespēja ar kaut ko lepoties ne tikai Eiropas mērogā, bet Piena Ceļa galaktikas mērogā.

Atbildēt

Aivaram Gardam

12.09.2017. 14:38

Kāpēc Latvijas Nacionālās Frontes priekšsēdētājs Aivars Garda nestāv pie Rīgas pils ar protesta plakātu? Vai palicis vecs un vairāk spēka nav?

Atbildēt

lauķis

12.09.2017. 14:02

Vispār jau tā nav Vējoņa iniciatīva , prasība nāk no ES komisāriem , Vējonis ir tikai rupors.Drīzumā sāksies diskusijas , pēc tam pilsonību piešķirs pat baložiem un zvirbuļiem.

Atbildēt

kurts

12.09.2017. 13:05

Kāda divkosība! Latvijā ciniski nežēlīgi ignorē latviešu invalīdu tiesības. Sevišķi tiek depresēti pensionēti darba invalīdi, par kuriem ņirgājas visa varas vertikāle. Bet Vējonim pirmā vietā ir komunistu un okupantu bērniņi.

Atbildēt

H86

12.09.2017. 11:42

Pie varas Latvijā ir mafija. Vara, kas ņirgājas par normālu cilvēku dzīvi! Viņi melo un manipulē ar mums. Raida ārā cilvēkus no valsts, muldot par kaut kādu reemigrācijas plānu.

Ja vēlies atjaunot tiesiskumu, tad pievienojies starptautiskām organizācijām nosūtītajam Linarda Grantiņa aicinājumam:

Lūk, nobeigumā man programma, no kuras Bordāns mūk kā velns no krusta. Gluzdas kundze, pacentieties kontrolēt to, ko sakāt—–Tur, Jāni Bordān, kur es būšu, tur noziedznieki- Latvijas izlaupītāji, savām kājām aizies uz “pelnīto vietu”!

Pirmkārt, ko darīšu, būs starptautiska LIETAS izskatīšana, kas attiecas uz okupāciju un 1949 gada Ženēvas Konvencijas īstenošanu pēcokupācijas periodā, visaptveroša Latvijas dekolonizācija !

-Tiks gādāts, lai starptautisko ekspertu klātbūtnē tiktu atvērti čekas maisi !

- Tiks gādāts, lai visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) stātos Tautas Tiesas priekšā un sniegtu atskaiti par katru Latu/Eiro.

-Tiks gādāts, lai visi čekisti un komunisti tiktu sodīti, par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par kolaboracionismu- sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.

-Tiks gādāts, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.

-Tiks gādāts, lai katra latviešu ģimene saņemtu vismaz 5- 7 hektārus aramzemes bez nekādiem nodokļiem tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām to pārdot.

-Tiks gādāts, lai latviešu tautai un Latvijas valstij, ar starptautisko institūciju palīdzību, tiktu atdots atpakaļ viss nozagtais- izlaupītais.

-Tiks gādāts, lai nekavējoši tiktu atsaukti visi darbinieki no ES, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma” un, pirmkārt, jau šeit pieminētais Egils Levits !

-Tiks gādāts par visu, kas saistīts ar Tiesiskuma atjaunošanu Latvijā, kas atbilst Starptautiski izstrādātiem Likumiem un 1922. gada Satversmei !

-Tiks gādāts par to, lai visi tie, kuri pārkāpuši šos Starptautiskos Likumus un Satversmi, tiktu tiesāti starptautiskā Tribunālā Hāgā !

Redziet, Bordāna kungs, es prasu tikai to, kas paredzēts Starptautiskos Likumos un Satversmē.

Kāpēc tauta nav dzirdējusi no Jums neko līdzīgu ?

Inga Gluzda Linard Grantins, izjūtu patiesu gandarījumu un lepnumu atrasties šīs “bandas”, kā Jūs mūs nosaucāt, sastāvā! :) Par novēlējumu, paldies!

Atbildēt

dzejnieks

12.09.2017. 11:26

Dzejnieks Knuts Skujenieks: Es nevis samierinājos ar likteni, bet sāku to saprast... Saprotu, ka Padomju laikos tādi Raimondi Vējoņi mūs sēdinātu psihiatriskās slimnīcās, cietumos, nometnēs, piespriestu nāves sodu.

Atbildēt

atklāta vēstule

12.09.2017. 11:23

Ko Jūs darītu, ja Jums atnāktu ZTI pieprasījums atstāt māju ar tekstu - "Jūsu māja ir pārdota, pametiet telpas"? Latvijā, ja to ignorēsiet, pat tajā situācijā, ka Jums nav nekāda sakara ar šo paziņojumu, Jūs tiksiet "likumīgi" izlikti.

Atklāta vēstule Valsts prezidentam - RAIMONDAM VĒJONIM

Par notiekošo valstī atbildīgs ir tās vadītājs, Jūs stājoties amatā devāt mums zvērestu. Pierādiet, ka tas par ko zvērējāt nav tukši vārdi un Jums ir pamats lepoties ar valsti.

Pasakiet godīgi, vai Jūs lepojieties ar to kā mūsu valstī tiek nodrošinātas iedzīvotāju tiesības? Vai Jums ir viedoklis kā situāciju mainīt?
Ceru ka esat informēts par pēdējiem notikumiem, kas Jums iespējams šķitīs sīkums, bet mums, parastajiem cilvēkiem tāda valsts rīcība vairs nemaz nešķiet sīkums, jo mūsuprāt tas liecina par to kas faktiski notiek valstī un kāda vispār mums ir tiesībsargājošā sistēma.
Pensionāri izmet no mājas, viņa nav parakstījusi nevienu dokumentu un ir atzīta par cietušo personu, visiem iesaistītiem ierēdņiem bija zināms, ka policija septiņi gadi izmeklē krāpšanu, ir ekspertīzes slēdziens par viltotiem parakstiem uz visiem dokumentiem, bet neskatoties uz to, ka pensionārei nav nekādas saistības ar krāpnieku realizēto shēmu, viņas māja tiek pārdota izsolē un viņa brutāli izlikta uz ielas . Par ko tas liecina? Uz ko mums visiem ir jābūt gataviem nākotnē? Kāds tad ir Latvijas ceļš un kas ir par to atbildīgs? Jūs droši vien teiksiet ka atbildīgi ir konkrēti ierēdņi kuri tiks sodīti, bet šaubos vai Jūsu viedoklim piekritīs tauta, jo pēdējie notikumi liecina ka tā ir visas sistēmas tendence, un atbildība par notiekošo ir jāprasa no vadības, tajā skaitā Jums.
Kā tas ir iespējams, ka visi valsts ierēdņi, kas ir iesaistīti lēmumu pieņemšanā, būdami informēti par to, ka cilvēks ir apkrāpts, rīkojās beztiesiski un aizstāv krāpniekus? No parastā pilsoņa skata šķiet, ka šie notikumi skaidri norāda uz to, ka tiesībsargājošā sistēma ir sapuvusi līdz tādam līmenim, ka vairs nav vadības kas varētu kontrolēt ierēdņu patvaļu, to var attiecināt uz tiesu, prokuratūru un policiju kurai šajā gadījumā ir jānes vislielākā atbildība.

Notikumu attīstība valstī liek domāt, ka zvērestā dotā vārda pildīšana uz Jums neattiecās, un Jums kā vienīgais arguments Jūsu vienaldzībai pret notiekošo, varētu būt tikai tāds, ka zvēresta vārdu salikuma autors Jūs neesat un zvērests ir formāls rituāls.

Atbildēt

Paija

12.09.2017. 11:16

Jā, Paparinskis sacījis galavārdu ... taču tās starptautiskās saistības ietver arī citus, diametrāli pretējus konvenciālus nosacījumus, bet par tiem ne vārda, par problēmām Latvijai , šo likumprojektu ieviešot - ne vārda.
Un ko saka Valsts prezidenta konsultants konstitucionālajās tiesībās E.Levits ?

Atbildēt

Smaidošais

12.09.2017. 10:49

Izteiksmīga intelektuālā kapacitāte :) Viena profesora atzinums, formāla diskusija un socioloģiska aptauja...

6. Kādas konsultācijas notikušas, sagatavojot likumprojektu

Likumprojekta izstrādes gaitā pēc Valsts prezidenta kancelejas lūguma Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Starptautisko un Eiropas tiesību zinātņu katedra un Londonas Universitātes koledžas asociētais profesors starptautiskajās publiskajās tiesībās Mārtiņš Paparinskis snieguši savus atzinumus par likumprojektā ietvertā regulējuma atbilstību Latvijas Republikas valstiskās nepārtrauktības (kontinuitātes) doktrīnai un Latvijas starptautiskajām saistībām.

Likumprojekta iecere apspriesta diskusijā “Nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšana Latvijas Republikā” Rīgas pilī 2017. gada 7. septembrī.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: