Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

14.08.2017. 18:48

»

A.P.

LR valsts krahs ir ne tikai politiskās krīzes, ekonomiskās krīzes, morāli tikumiskās krīzes, sociālās krīzes, demogrāfiskās krīzes rezultāts, bet arī valsts iekārtas modeļa krīzes rezultāts. Krimināli oligarhiskais valsts iekārtas modelis ir noslēdzies ar LR krahu. Pašlaik galvenā problēma ir tajā ziņā...


Latviju ir izlaupījuši tavas "tautas" pārstāvji-IZREDZĒTIE. Nu, tad šo arī velti viņiem: "Atbilde uz šo jautājumu ir iespējama tikai viena: negatavība ir jāsaista ar latviešu masu cilvēcisko kvalitāti, kuras kritēriji savukārt ir politiskās apziņas līmenis, morāli tikumiskais līmenis, vispārējais izglītotības līmenis, pašanalīzes un paškritikas līmenis, cilvēciskās cieņas izpratnes un pašcieņas līmenis, latviešu inteliģences attīstības līmenis un latviešu inteliģences savas sociālās sūtības izpratnes līmenis."

Atbildēt

VB

14.08.2017. 10:30

»

Edge

Kad tiks atbrīvoti Venecuēlas darbaļaudis, tad varēs 100x teikt...


Es biju domājis, ka ir vēl bēdīgāk.

Atbildēt

A.P.

14.08.2017. 10:28

LR valsts krahs ir ne tikai politiskās krīzes, ekonomiskās krīzes, morāli tikumiskās krīzes, sociālās krīzes, demogrāfiskās krīzes rezultāts, bet arī valsts iekārtas modeļa krīzes rezultāts. Krimināli oligarhiskais valsts iekārtas modelis ir noslēdzies ar LR krahu. Pašlaik galvenā problēma ir tajā ziņā, ka minētās krīzes ir radījušas valsts kraha apstākļus, bet nav radījušas apstākļus valsts iekārtas maiņai; respektīvi, krimināli oligarhiskās valsts iekārtas likvidēšanai. Latvieši nav gatavi revolucionārām pārmaiņām. Tāpēc aktuāls ir jautājums par iemeslu šādai tautas negatavībai sev nodrošināt cilvēkiem cienīgu dzīvi. Atbilde uz šo jautājumu ir iespējama tikai viena: negatavība ir jāsaista ar latviešu masu cilvēcisko kvalitāti, kuras kritēriji savukārt ir politiskās apziņas līmenis, morāli tikumiskais līmenis, vispārējais izglītotības līmenis, pašanalīzes un paškritikas līmenis, cilvēciskās cieņas izpratnes un pašcieņas līmenis, latviešu inteliģences attīstības līmenis un latviešu inteliģences savas sociālās sūtības izpratnes līmenis.

Atbildēt

Re kā

14.08.2017. 10:05

Kultūras liekulība, kognitīvā disonanse, liekulība diskursā

Kultūras liekulība ir īpašs stāvoklis sabiedriskajā apziņā. Īpašais ir tas, ka sabiedriskajā apziņā izpaužās amorāla nostādne – liekulība. Sabiedrība tādējādi ir amorāli tendēta un eksistē amorālā atmosfērā. Liekulība kļūst kultūras vērtība. Tāds īpašs stāvoklis rodas tad, kad sabiedrība nav pārliecināta par savu vērtību. Sabiedrība apzinās savas dzīves nevērtību, taču negrib to atklāti atzīt. Sabiedrība paškritikas vietā nodarbojās ar melīgu pašslavināšanos. Sabiedrība nevēlas paškritiski atzīt savus trūkumus, aizliedz par tiem izteikties. Kultūras liekulību var speciāli uzkurināt valdošā ideoloģija, ja tā vēlas nomaskēt politiskās varas nespēju sabiedrībai nodrošināt morāli cienīgu dzīvi. Taču valdošā ideoloģija ir bezspēcīga, ja jau pašā sabiedrības apziņā nav liekulības „gēns”. Valdošā ideoloģija var gūt panākumus tikai tad, ja sabiedrība saprot, ka ir vāja, bezspēcīga, morāli nestabila un ar zināmām mentālām novirzēm. Valdošajai ideoloģijai, ja tā vēlas panākt ideālu kultūras liekulību, ir jāprot sabiedrībā mazināt kognitīvo disonansi. Kognitīvā disonanse ir zināšanu nesaderība, zināšanu pretrunīgums. Kultūras liekulības gadījumā runa ir par īstu morālo vērtību nesaderību, pretrunīgumu ar valdošās ideoloģijas deklarētajām melīgajām vērtībām. Tā rezultātā rodas kognitīvā disonanse. Sabiedrības pārstāvji var saprast, ka valdošā ideoloģija viņiem uzspiež kaut ko amorālu, neīstu, melīgu. Valdošā ideoloģija liek cilvēkiem liekuļot, liekulību pārvēršot par sabiedrības morālās atmosfēras elementu. Sabiedrības diskursā liekulība ir atkarīga no sabiedrības (tautas) attīstības līmeņa. To zina diskursa analīzes speciālisti. Zinātne ir pamatīgi iedziļinājusies liekulībā kā diskursīvā stratēģijā. Tiek apskatītas liekulības pragmātiskās situācijas, liekulīga diskursa scenāriji, valsts institūtu liekulības atkarība no tautas vispārējā kultūras līmeņa. Sabiedrības diskursā liekulība atspoguļojās vēstures oficiālajā traktēšanā, demokrātijas definīcijās, saskarsmē ar korupciju. Liekulība ir spilgts kultūras un sabiedrības cilvēciskās kvalitātes indikators. Liekulība sabiedrības (tautas) morāles struktūrā tradicionāli sākās tad, ja eksistē aizliegums cilvēkiem atklāt savas domas. Bet tā ir atsevišķa tēma liekulības sociālajā un morālajā analītikā.


Atbildēt

Vecais

14.08.2017. 09:03

Man vienmēr bija aizdomas, ka no latviešu valsts nekas nesanāks, jo ne tie cilvēki ir latvieši. Viņiem valsts ir pie pakaļas.

Atbildēt

Edge

13.08.2017. 13:42

»

Elmārs A.G.J.

Rakstu, protams, izlasīju. Ņemot vērā autora vecumu un līdz ar to it kā sagaidāmu skaidru apkārt notiekošā redzējumu tomēr radās daži jautājumi šā teikuma dēļ:” Tāpat opozīcijas deputāta pienākums ir kategoriski nosodīt un kategoriski pieprasīt likvidēt oligarhisko valsts iekārtu...


Kamēr profesors gatavo oligarhiskas valsts aprakstus par korupciju, zagšanu, nabadzību, bezdarbu, parādiem, depopulāciju, emigrāciju utt.utml (sk. vairāk N.Nosova "Nezinītis uz Mēness) - tikmēr pārlasīsim PIETIEK publicēto par dermokrātiskas valsts pazīmēm - itin kuplo "sociālo parazītu" slāni (sociālo grupu):
" Latvijas Bankas vadības algas: vēl treknāk, vēl apšaubāmāk
(..)
Viņi mēģina radīt savai darbībai jēgu, radot ekonomiskus pētījumus, domājot par tautsaimniecību un banku situāciju kopumā(..)
- Es domāju, ka viņu algas ir netaisnīgi lielas. Nav nekāda pamata. Algas ir ārpus jebkuras ētikas.(Jānis Ošlejs, ekonomists un uzņēmējs)

Atbildēt

Edge

13.08.2017. 13:28

»

L.Grantiņš LRTT

Nu,biedr Edge, kad pieminēji Z-Koreju, tad arī nokrita Tava tā jau atlipusī jērāda no plēsoņas kumbra.... .Varbūr vienīgi ar Lībiju tka izdarīta kļūda, jo paklausīja Izraēlai. Pats Obama arī izsacīja atklātu nožēlu par "par palīdzību" buntiniekiem.Tāda krievnacistiska Serbija bija vispār jālikvidē un...


Kad tiks atbrīvoti Venecuēlas darbaļaudis, tad varēs 100x teikt....
Starp citu, interesantu statistiku par
"izkaušanu" LU profesors, demogrāfs P.Zvidriņš nesen minēja:"„Neatkarības gadu laikā mēs esam zaudējuši 700 tūkstošus cilvēku.
Gan mirstības, gan migrācijas dēļ ikdienu Latvijas iedzīvotāju skaits samazinās par 55 cilvēkiem. Mēnesī tas ir par 1650, bet gadā par 23 tūkstošiem cilvēkiem. Tas nozīmē, ka katru mēnesi mēs paliekam nabagāki par vienu mazpilsētu vai pagastu." (Radio Baltkom, 2017)

Atbildēt

Viesturs

13.08.2017. 10:58

»

Gaišais

Irēdņu un amatpersonu biogrāfijas sākas tikai pēc augtskolas beigšanas. Netiek norādīta dzimšanas vieta, tēva un mātes nodarbošanās, skola...


Pareizi secināts par lauciniekiem, kuri zaga, stučīja vagaram, dzēra un blādījās jau baronu laikos.Bet tagad rīdzinieki ir prom uz ārzemēm, tāpēc laucinieki var ieiet visos kantoros, jo viņiem laukas nav ko strādāt, bet priekš ārzemēm darbā ir par slinkiem un neaptēstiem.

Atbildēt

Gaišais

13.08.2017. 09:42

Irēdņu un amatpersonu biogrāfijas sākas tikai pēc augtskolas beigšanas. Netiek norādīta dzimšanas vieta, tēva un mātes nodarbošanās, skola.
Lielākā daļa no viņiem ir dzimuši laukos.
Vēsturiski Latvijā ir izveidojies stāvoklis, ka laucinieki vienmēr ir bijuši laucinieki... zagt, melot-murgot...
Atliek tikai saprātīgāko daļu no viņiem integrēt civilizētā sabiedrībā, pārējos sodīt likuma robežās.
.Jāsāk ar Ugāles mežos dzimušo Kalnmeieru.

Atbildēt

Dvinskis

13.08.2017. 09:39

»

L.Grantiņš LRTT

Nu re, pareizu "kličku", Artur, sev esi piešķīris- OKŠĶERIS. Ar grūtībām(meditatīvi), tomēr iegāju tavā dziļākajā būtībā. Tuvākajā laikā par to rakstīšu savā i- vietnē. Par to Tevi informēšu


Grantiņ nemocies, priekš politikas tu esi par stulbu. Par tevi stulbāki ir tikai tie čekisti, kuri tādu neizglītotu muļķi izvēlējās tēlot Helsinku cilvēktiesības. Es nekādi nesaprotu, kā varēja tevi nelikt pie repšes, kur viss pamatā bija stulbi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

13.08.2017. 09:34

»

Okšķeris

Reti nelietīgās „perestroikas” mantinieki līdzās demokrātiskajai valstiskuma orientācijai un autoritārajai valstiskuma orientācijai ir dzemdējuši trešo variantu - kriminālo valstiskuma orientāciju, tādējādi pamatīgi izceļoties cilvēces vēsturē un to papildinot ar jaunu valstiskuma orientāciju. Krimināls...


Nu re, pareizu "kličku", Artur, sev esi piešķīris- OKŠĶERIS. Ar grūtībām(meditatīvi), tomēr iegāju tavā dziļākajā būtībā. Tuvākajā laikā par to rakstīšu savā i- vietnē. Par to Tevi informēšu.

Atbildēt

Okšķeris

13.08.2017. 09:09

»

L.Grantiņš LRTT

"Latviešu vislielākais politiskais grēks ir vienreizējs grēks globālā mērogā." Kāds sakars ar visu šo noziegumu ir latviešiem ? Neesi labāks par Priedīti


Reti nelietīgās „perestroikas” mantinieki līdzās demokrātiskajai valstiskuma orientācijai un autoritārajai valstiskuma orientācijai ir dzemdējuši trešo variantu - kriminālo valstiskuma orientāciju, tādējādi pamatīgi izceļoties cilvēces vēsturē un to papildinot ar jaunu valstiskuma orientāciju. Krimināls valstiskums cilvēces vēsturē pirmo reizi radās tikai „perestroikas” izkropļotajās bijušajās PSRS republikās. Tādējādi tagad pasaulē ir sastopama politiskās apziņas demokrātiskā orientācija, autoritārā orientācija un kriminālā orientācija, kura pulsē LR u.c.
Politisko grēku ir pastrādājusi, sargājusi, slavējusi, regulāri papildinājusi latviešu majoritāte. LR krimināli oligarhiskā valsts iekārta nav noziedzīgo iznireļu varoņdarbs, bet gan etniski kolektīvs varoņdarbs. Tāpēc „Rīdzenes sarunu” rezonanse ir masveidīga un grandioza. Rīt, parīt, aizparīt tā būs vēl grandiozāka. Katru dienu izpeld kaut kas jauns politiskā grēka diskursīvajā apsaimniekošanā, jo latviešu majoritātei šis grēks ir dzīves organiska sastāvdaļa, lepnums, panākums, dārgums, un tāpēc aprūpējams, lolojams, modificējams, analizējams, modernizējams, papildināms lielums.

Atbildēt

Okšķeris

13.08.2017. 08:37

»

Elmārs A.G.J.

Rakstu, protams, izlasīju. Ņemot vērā autora vecumu un līdz ar to it kā sagaidāmu skaidru apkārt notiekošā redzējumu tomēr radās daži jautājumi šā teikuma dēļ:” Tāpat opozīcijas deputāta pienākums ir kategoriski nosodīt un kategoriski pieprasīt likvidēt oligarhisko valsts iekārtu...


Pēcpadomju Latvijā nekādā gadījumā pret oligarhiju nedrīkst izturēties kā pret šo fenomenu tā klasiskajā veidolā. Tam ir principāli iemesli. Pats galvenais iemesls ir mūsu oligarhijas kriminālā būtība. Mūsu oligarhi ir laupītāji, noziedznieki, krimināli elementi. Mūsu oligarhi nav dižciltīgi un bagāti cilvēki. Mūsu oligarhi ir amorāli parvēniji – plebejiski iznireļi bez morāles. Viņu bagātība nav viņu darba rezultāts, bet kriminālo noziegumu (galvenokārt „prihvatizācijas”) rezultāts. Tāpēc LR nav oligarhiskā valsts iekārta, bet LR ir krimināli oligarhiskā valsts iekārta. Tas ir unikāls gadījums cilvēces vēsturē, kurā līdz XX gs. beigām netiek fiksēta kriminālā oligarhija. Tiek fiksēta oligarhija, bet netiek fiksēta kriminālā oligarhija. Latviešu vislielākais politiskais grēks ir vienreizējs grēks globālā mērogā.

Atbildēt

Elmārs A.G.J.

13.08.2017. 06:31

Rakstu, protams, izlasīju. Ņemot vērā autora vecumu un līdz ar to it kā sagaidāmu skaidru apkārt notiekošā redzējumu tomēr radās daži jautājumi šā teikuma dēļ:” Tāpat opozīcijas deputāta pienākums ir kategoriski nosodīt un kategoriski pieprasīt likvidēt oligarhisko valsts iekārtu,…..” ©
Kāda īsti (reāli) šobrīd ir nedzīvi atdzemdētās Latvijas (šo manu formulējumu DP ir jābūt redzējušai, jo savulaik varas pārstāvji rūpīgi ierakstīja manā lietā visu manis sacīto - arī manus pieņēmumus, izdomājumus un fantāzijas) valsts iekārta? Vai šobrīd Latvijā tiešām ir oligarhiska valsts iekārta? Vai profesors var minēt kādu pārbaudāmu (publicētu) oligarhiskas valsts aprakstu, kurā es varētu pārliecināties ka par oligarhiju, kuras rokās koncentrēta gan Valsts vara gan kapitāls jebkad vēsturē ir tikusi saukta banda (šis vārds no profesora Vladimira Mahnača Leonīda dēla politoloģijas lekciju kursa – oriģinālvalodā banda saucas - ”šaika”), kura Valstī rīkojas ne ar savas Valsts naudu un savu kapitālu glabā ne savas Valsts bankā? Vēsturiskie fakti gan liecina ka tādām bandām – šaikām, kuras savus uzkrājumus glabā ne savas Valsts bankās un ko Priedīša veckungs nez kādēļ savos rakstos dēvē par Latvijas „oligarhiju” reālā vara nekad nav piederējusi, no kā izriet ka, likvidējot tā dēvēto Latvijas „oligarhiju”, valsts iekārta Latvijā neizmainīsies – tas ir tāpat kā šahā – bandinieks krīt, bet spēle turpinās.
Pret tādām oligarhiskām bandām kādas šobrīd plosa Latvijas izkāmējušo miesu, no tās gūtos ienākumus noguldot svešu Valstu bankās, jau 1742 gada 13. decembrī ir vērsusies Elizabete Petrovna Romanova (Krievijas impērijas likumos var atrast šo faktu) izdodot rīkojumu lai no impērijas netiktu izvesta zelta un sudraba nauda (dārgmetāli), bet ja tāda tiek atrasta tad tā nomaināma pret vara naudu, piemēram, pieckapeiniekiem (tiešs manis tulkojums no oriģinālvalodas, atvainojiet – tā iznāca) vai vekseļiem. Arī Putina laikā tiek sekots lai tā saucamo Krievijas „oligarhu” kapitāls atgrieztos Krievijā.
Vai Latvija šobrīd vispār ir valsts, vēl jo vairāk - neatkarīga, ja tai nav savas naudas un nerūp kas notiek ar tās teritorijā iegūtajiem labumiem, kuri pārvērsti naudas zīmēs (vai kompjūtera simbolu rindiņās) atrodas svešu Valstu bankās?
Priedīša veckungs, tas ko Jūs rakstā esat nodēvējis par Latvijas „oligarhiju” jau ap 300 gadu vecos rakstos tiek saukts citā vārdā, ko saprotamu iemeslu dēļ šeit neminēšu (negribu vairs otrreiz redzēt skūtos bandītus no DP). Aiz gara laika iemetiet aci Vladimira Dala skaidrojošajā vārdnīcā (1880) tur tādai „oligarhijai” ir precīzāks apzīmējums, kādas noniecinātas tautas, pasaulē plaši izplatījies lamuvārds.
Par savu komentāru – Jūs, kad publicējat savus rakstus taču vēlaties, lai tos kāds arī izlasa - un ne tikai izlasa, bet es, izlasot, vienkārši uzdodu savus, politoloģijā nekompetenta cilvēka, jautājumus?
Man būtu patīkami saņemt īsu atbildi uz maniem jautājumiem tieši no Jums, bet nevis no kāda cita komentētāja. Starp citu atbilde, ka tu (tas ir – es) esi … tālāk Freibergas žests (pirksts pie deniņiem un plaukstas grozīšana kā skrūvējot skrūvīti), kuŗš sen nav dabūjis pa ķobi (komunista Bērziņa lieliskais uzbrēciens) mani, jāsaka godīgi, neapmierina.
P.S. Kaut kas ir noklemmējies raksta vērtēšanas sistēmā – nevaru pielikt ne +, ko centos, ne -.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

13.08.2017. 00:33

»

Edge

NATO neuzbrūk - NATO tikai iet palīgā demokrātijas un brīvības cīnītājiem! Serbijā, Afganistānā, Irakā, Lībijā un Sīrījā dzīvojošie to vislabāk zina. Iespējams, drīzumā būs arī Z-Korejas un Irānas cīnītājiem jāpalīdz


Nu,biedr Edge, kad pieminēji Z-Koreju, tad arī nokrita Tava tā jau atlipusī jērāda no plēsoņas kumbra.... .Varbūr vienīgi ar Lībiju tka izdarīta kļūda, jo paklausīja Izraēlai. Pats Obama arī izsacīja atklātu nožēlu par "par palīdzību" buntiniekiem.Tāda krievnacistiska Serbija bija vispār jālikvidē un jāsadala pa kaimiņvalstīm. Serbi ir tik pat apdauzīti nacisti kā krievi... . Paldies, ka ir tādi amerikāņi, savādāk mēs jau sen būtu izkauti.... , kā sacīja žirinovskis.

Atbildēt

Edge

12.08.2017. 22:30

»

L.Grantiņš LRTT

Tikai tāds, kurš taisās uzbrukt, karaspēku dislocē pierobežā.NATO nevienam netaisās uzbrukt, biedr Edge


NATO neuzbrūk - NATO tikai iet palīgā demokrātijas un brīvības cīnītājiem! Serbijā, Afganistānā, Irakā, Lībijā un Sīrījā dzīvojošie to vislabāk zina. Iespējams, drīzumā būs arī Z-Korejas un Irānas cīnītājiem jāpalīdz?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

12.08.2017. 21:54

»

Edge

NATO kaujas vienības Latvijā ne bez iemesla dislocējas Rīgas pievārtē, nevis pierobežā Zilupē...


Tikai tāds, kurš taisās uzbrukt, karaspēku dislocē pierobežā.NATO nevienam netaisās uzbrukt, biedr Edge.

Atbildēt

Edge

12.08.2017. 17:52

»

agents

Okupacijas karaspekam parasti ir komendatuturas ,kur civilajam iestadem jasanem atlauja par jebkuram darbibam .Ka piemeram, Krima un Dombasa . Latvija ta nav . Slava NATO


NATO kaujas vienības Latvijā ne bez iemesla dislocējas Rīgas pievārtē, nevis pierobežā Zilupē.
Kas padomā stratēgiem?
Info pārdomām:" Vācijas Federālais migrācijas un bēgļu birojs (BAMF) netiek galā ar bēgļu pieplūdumu, sestdien [12.08.2017.] vēsta laikraksti "Die Nürnberger Nachrichten" un "Die Welt". (Lsm.lv)

Atbildēt

Vai

12.08.2017. 13:33

»

Vēl tikai jāpiebilst

- Sitiet latviešus


esi kārtīgi sazadzies? Vai mazbērniem arī pietiks?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

12.08.2017. 12:43

»

Arturs Priedītis

2017.gada vasarā tika sašūpota latviešu visaugstākā mēslu čupa – LR krimināli oligarhiskā valsts iekārta. Tika sašūpots valstiskums visaugstākajā līmenī. Valsts iekārtas sašūpošana nav tas pats, kas ir berzēšanās ap VID, KNAB, SAB, DP vai kādu citu atsevišķu valsts institūciju. Valsts iekārta ir politiskās...


Vai Priedīšu Arturam tomēr nevajadzētu ķerties klāt pie "latviešu" nācionās piederības izpētes ? Pieskaitīt Šleseri, Godmani, Lembergu... latviešiem nu nebūtu godīgi. Pat visiem pazīstamais letiņš Jūlijs Krūmiņš esot kādā televīzijas raidījumā atzinies, ka ir ...., nu jūs paši saprotiet, kādas "tautības" pārstāvis. Un galvenais, kādai organizācijai reiz kalpojuši.... .Un skat, kas par latviskiem uzvārdiem ir tādām kundzēm kā Zālīte, Kalniete, Veidemane.... . Par to visu, ko esi uzvēlis latviešiem, Artur, reiz būs jāsniedz atbildes LR drošības iestādēm... .-------- Ja "latviešus" aizstātu "komunistu- cionistu bandu", tad varētu sacīt: izcils raksts, Priedīša kungs ! Tādā formā pasniegtais ir uzskatāms par antilatvisku žļurgu, ar mērķi, iesēt latviešos mazvērtības kompleksu.

Atbildēt

agents

11.08.2017. 22:19

Okupacijas karaspekam parasti ir komendatuturas ,kur civilajam iestadem jasanem atlauja par jebkuram darbibam .Ka piemeram, Krima un Dombasa . Latvija ta nav . Slava NATO.

Atbildēt

Zeitgeists

11.08.2017. 20:47

Viss ir pateikts, bet priekš kuriem?

Atbildēt

Edge

11.08.2017. 17:22

"Mēs redzam nākotnes Latviju kā demokrātisku valsti, kurā visiem pilsoņiem neatkarīgi no to nacionālās un sociālās piederības, politiskās un reliģiskās pārliecības, ir nodrošinātas vienādas tiesības. Latvijai ir jābūt humānisma valstij, kurā valda likums, ekonomiska augšupeja un plašas garīgās kultūras attīstības iespējas jebkurai etniskai grupai." Latvijas Tautas frontes Domes valdes (LTF Domes valde, LTF valde) Aicinājums, 1989.g.31.maijs.
=====================================================
Viss nāk un aiziet tālumā - un sākas viss no gala. Kā LPSR nomenklatūras&Kompartijas otrais ešelons mobilizējās pirms 1991.g. antikomunistiskā puča, tā arī 2017.g. pirms sistēmas totāla restarta mobilizējās LR aktīvākais sociālais slānis. "Slīcēju glābiņš ir pašu slīcēju rokās."
Ja kādu interesē ārsta viedoklis: Dominantie tēviņi kā sociālie parazīti. Saruna ar psihoterapeitu Arturu Utinānu (Latvijas Avīze, 03.08.2017.)

Atbildēt

Arturs Priedītis

11.08.2017. 15:17

2017.gada vasarā tika sašūpota latviešu visaugstākā mēslu čupa – LR krimināli oligarhiskā valsts iekārta. Tika sašūpots valstiskums visaugstākajā līmenī. Valsts iekārtas sašūpošana nav tas pats, kas ir berzēšanās ap VID, KNAB, SAB, DP vai kādu citu atsevišķu valsts institūciju. Valsts iekārta ir politiskās organizācijas pamats un visdziļākā jēga. Šo čupu ir pietaisījusi, sargājusi, slavējusi, regulāri papildinājusi latviešu majoritāte. Tāpēc smirdoņa ir grandioza, un rīt, parīt, aizparīt tā būs vēl grandiozāka. Katru dienu izpeld kaut kas jauns šīs mēslu čupas diskursīvajā apsaimniekošanā, jo latviešu majoritātei šī čupa ir dzīves organiska sastāvdaļa, lepnums, panākums, dārgums, un tāpēc aprūpējams, lolojams, modificējams, analizējams, modernizējams, papildināms lielums. Sīciņa minoritāte ir latviešu grupa, kurai LR kā krimināli oligarhiska valsts nav 100% pieņemama. Tādu latviešu skaits ir ļoti niecīgs. Tāpēc aicinājums aizslaucīt vēstures mēslainē LR un sākt dzīvi no jauna publiskajā telpā neeksistē. Eksistē vienīgi debila retorika par 4.atmodu, bordāniešu, jurašu, strīķu noziedzības un nelietības maskēšana ar “tautas sapulcēm”. Eksistē šizofrēniskas ilūzijas objektīvi izmeklēt “Rīdzenes sarunas”. Latviešu tautas vēsturē tā ir otrā reize, kad tiek sašūpota valstiski galvenā mēslu čupa. Pirmo reizi viss noslēdzās ar valsts apvērsumu. Tagad tā nebūs. Tagad latviešiem ir ģeopolitiskais saimnieks, un Latvijas teritorijā atrodas ārzemju karaspēks atbilstoši okupācijas kritērijiem. Tagad būs vienīgi latviešu majoritātes smirdoņa. Latviešu varas inteliģences morāli tikumiskais stāvoklis tagad nav salīdzināms ar latviešu varas inteliģences morāli tikumisko stāvokli 30.gadu sākumā. Tagad latviešu varas inteliģence ir degradējies un deģenerējies pelējums. “Prihvatizācija”, zagšana, noziegumu brīvība, postmodernisms, neoliberālisms, plurālisms, demogrāfiskā katastrofa (kā garīgās sekas) latviešu varas inteliģenci ir fundamentāli sagandējusi. Tautas majoritāte ir spējīga vienīgi liekulīgi un melīgi dancot ap savu visaugstāko mēslu čupu, un nevēlas ne streikot vai mītiņot, ne organizēt valsts apvērsumu vai aicināt palīgā ģeopolitisko saimnieku. Tautas majoritātei sagādā baudu valstiskā smirdoņa. Galēji aprobežoti tipi vienīgi galēji aprobežotā sociumā drīkstēja cerēt gūt masu atbalstu vācu-krievu pakta „restaurēšanai”. Tikai galēji aprobežotā politiskajā vidē var neņemt vērā, ka tagad Latvija ir citas ģeopolitiskās vienošanās subjekts. Ja jau kādam ļoti gribās nosodīt vēsturisko netaisnību, tad nākas sākt ar Romas pāvesta un Vācu ordeņa ģeopolitiskās vienošanās nosodījumu, izlemjot pagānu cilšu pārvaldīšanu Ziemeļeiropā. Bet ko gan labu un gaišu var gaidīt no tautas, kuras garīgās intereses vitāli koncentrējas ap Kombuļu Inesi un vīriešiem viņas gultā...Mediji zina, kas garšo latviešu majoritātei pat tajā laikā, kad smird vietējā visaugstākā politiskā mēslu čupa.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: