Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edik

05.07.2018. 17:26

Kā tāds darbonis var tik ilgi piedalīties Eiropas Savienības fondu naudas dalīšanas biznesā?” vaicā uzņēmējs, kuram arī nācies saskarties ar “Invex fondu” savdabīgajām darba metodēm, par kurām iepriekš jau vēstījusi “LA”.

Publikācijā “Ar vārdiem – kancelē, ar darbiem – renstelē?” “LA” 25. augusta numurā rakstīju par biznesa konsultāciju uzņēmuma “Invex fondi” un tā vadītāja Edgara Štrausa apšaubāmajām darbībām. Daļa no uzņēmējiem, kas uzķērās uz biznesa konsultanta solījumiem piesaistīt valsts vai privāta investora finansējumu, netika ne pie solītajām investīcijām, ne saņēma atpakaļ iedoto naudu. Uzņēmēji uzskata, ka nauda viņiem izkrāpta, ka konsultants un viņa vadītais uzņēmums ir darbojies neētiski, negodprātīgi, apšaubāmām metodēm. Bet pats E. Štrauss sarunā ar mani pārmetumus noraidīja un vairākus savus konsultējamos nosauca par blēžiem, negodprātīgiem un alkatīgiem cilvēkiem. Saistībā ar uzņēmēju un viņa pārstāvēto uzņēmumu policijā sākti divi kriminālprocesi.

Pēc šīs “LA” publikācijas ar mani sazinājās SIA “TeleMedia” valdes priekšsēdētājs Valdis Višņevskis. Uzņēmums nodarbojas ar informācijas sniegšanu par uzņēmumu produkciju un pakalpojumiem. “Diemžēl arī es esmu cietis no šī krāpnieka. 2014. gada 9. maijā noslēdzu līgumu ar SIA “Invex fondi” par man piederošā uzņēmuma SIA “TeleMedia” daļu pārdošanu, lai piesaistītu investoru un attīstītu biznesu. Līdzīgi kā jūsu aprakstītajos gadījumos, arī mūsu gadījumā nekas vairāk kā tikai tukša muldēšana un laika vilcināšana no Štrausa puses nenotika. Pusgada laikā, man vairākkārt uzstājot, kas tiek darīts, lai piesaistītu pircēju un kur ir darījuma biznesa plāns, tika sarakstīts tā saucamais biznesa plāns, kuru vairāk kā par makulatūru nosaukt nevaru,” stāsta V. Višņevskis. Tālāk jau E. Štrauss licis lietā savas pārliecināšanas spējas, kuras viņš apliecinājis arī manis aprakstītajos gadījumos 25. augusta “LA” rakstā. “Pirms šī “biznesa plāna” nodošanas, mani rupji maldinot, “Invex fondu” birojā tika iegūts paraksts uz pieņemšanas nodošanas akta ar šādu argumentu: “Klau, vecais! Viss notiek, pircējs ir atrasts, man vajag tavu parakstu, lai rīt varu iet uz banku un saņemt finansējumu darījumam. Ja vajadzēs plānā kaut ko labot, to tu droši varēsi darīt arī pēc tam, bet šodien šo aktu man vajag gatavu. Rīt bankā ir sēde un tad tur to izlems. Pēc tam var būt par vēlu.” Ar to tad arī viss apstājās. Vēl kādu mēnesi telefoniski tika solīts, ka “tūlīt viss būs, vienkārši darba ir daudz, visu nevar paspēt, mazliet pacieties”, bet nekas vairāk par tukšu salmu kulšanu nenotika. Uzrakstīju pretenziju, ko nosūtīju “Invex fondiem” pa pastu, bet atbildi tā arī nesaņēmu.”

Kad 2014. gada decembrī V. Višņevskis saņēmis rēķinus par 12 000 eiro, tad sapratis, ka iekritis liela krāpnieka nagos. Tiesiskā ceļā radušos situāciju risināt nebijis iespējams, jo līgumā kā strīda risināšanas institūcija tika atrunāta “Komercbanku un investīciju šķīrējtiesa”, kas atrodas ar “Invex fondiem” vienās telpās Rīgā, Vaļņu ielā 11, un šīs šķīrējtiesas priekšsēdētājs Kārlis Ešenvalds vienlaikus ir SIA “Invex fondi” apkalpojošais jurists, kura vārds minēts uzņēmuma mājas lapā. Kad V. Višņevskis saņēmis šīs šķīrējtiesas sev nelabvēlīgo spriedumu, tad vērsies Ģenerālprokuratūrā ar lūgumu apturēt tiesvedību caur šo šķīrējtiesu un ļaut to izskatīt valsts tiesā, bet saņēmis Ģenerālprokuratūras atteikumu, jo bijušas taču visas iespējas risināt šo strīdu līgumā atrunātajā šķīrējtiesā.

“Mans bēdu stāsts nav tikai par Edgaru Štrausu un viņa metodēm, bet arī par to, kā tāds darbonis var tik ilgi piedalīties Eiropas Savienības fondu naudas dalīšanas biznesā?” jautā V. Višņevskis, kurš šonedēļ uzrakstījis arī vēstuli valsts finanšu atbalsta institūcijai “Altum”, Finanšu ministrijai, Darba inspekcijai un KNAB. Tajā viņš informē ne tikai par “Invex fondu” un Štrausa darbības metodēm, bet arī izsaka versiju, ka Štrauss pamanoties ik pa laikam likvidēt pa kādam uzņēmumam, kuram konkrētā brīdī pieder “Invex fondi”, paliekot parādā valstij. “Neskatoties uz to, ka uzņēmumi paliek valstij parādā un tiek regulāri mainīti, “Invex fondi” turpina aktīvi maldināt sabiedrību ar dažādām mārketinga aktivitātēm par savām profesionālajām iemaņām. Dažādas vēstules regulāri tiek izsūtītas uzņēmumiem, vilinot tos griezties pēc finansējuma,” stāsta V. Višņevskis.

Atbildēt

Мая

05.07.2018. 09:51

Этот Зимин член военной организации за честный бизнес. ФСБ России . Штраус кинул фирму в России на один миллион.

Atbildēt

INVEX.LV

04.07.2018. 23:20

Savulaik Strauss esot strādājis par Liepājas pilsētas domes izpilddirektoru, kā arī bijis AS "Liepājas metalurgs" valsts pilnvarnieks, Liepājas ostas padomes loceklis un AS "Liepājas siltums" valdes loceklis. "Kopš 2004.gada Edgars attīsta zīmolu "Invex" Latvijas finanšu un investīciju tirgū. Uzņēmumā "Invex Fondi" Edgars nodarbojas ar stratēģiskās attīstības plānošanu, attiecību dibināšanu un attīstību ar partneruzņēmumiem, vada darbu ar klientiem un mārketingu," rakstīts uzņēmuma mājaslapā.

Atbildēt

Может ли мошенник / Edgars

04.07.2018. 23:19

Latvijas Mediji: "Может ли мошенник / Edgars Štrauss /Управлять Европейскими деньгами ?" - Edgars Štrauss

Украинские законодатели, стремясь приспособиться к глобальным процессам в мире, время от времени рассказывают о разнообразии возможной гибридной войны из могучей соседней страны. Однако, столкнувшись с реальными примерами такой возможной гибридной войны, никаких практических действий не последовало - есть поразительная пассивность и нежелание что-либо делать, чтобы исследовать этот вопрос по существу. Об этом свидетельствует ситуация, когда прибыл в Украину, директор SIA «Invex fondi» - Edgars Štrauss и его пеликанья компания - Aiva Stančika, Linda Strazdiņa, Mg.oec. Dace Tola, Zigfrīds Štrauhmanis, Jānis Vanags, Ivars Mālnieks, Vladimirs Avcons, Aigars Prokofjevs , Andris Ivanovs, Iveta Puntūze, Edīte Sončika, Nadežda Koleda, Anna Žuravska, Dainis Dembovskis, Agnese Buļa, Vladimirs Kaminskis, Kārlis Ešenvalds, Artūrs Štrauss.

Не давно Edgars Štrauss уже убежал со своего офиса Valnu 11, Riga и теперь обманывает людей по адресу: Vilandes 7, Riga . Edgars Štrauss, в поисках новых партнеров встретил украинского гражданина Александра Коломийцева , который проживает в Днепропетровске.

Э. Штраус говорит: «Сотрудничество с Александром Коломийцевым было начато, потому что этот человек обещал найти доступ к различным источникам финансирования за пределами Украины, и такие предложения всегда представляли для нас интерес в качестве менеджеров инвестиционных проектов. Важно подчеркнуть, что Коломийцев оставил действительно компетентного человека в своем лексиконе и осознании, поэтому изначально не было никаких сомнений в истинном предназначении этого человека, но правда оказалась совершенно иной ». Мы подписали договор на 100 миллионов евро.

Atbildēt

edgars

04.07.2018. 23:18

Valsts policijā ir sākti vismaz divi kriminālprocesi saistībā ar biznesa konsultāciju uzņēmuma "Invex Fondi" un tā vadītāja Edgara Strausa darbībām, vēsta laikraksts "Latvijas Avīze" (LA).

Uzņēmuma "Invex Fondi" interneta mājaslapā rakstīts, ka tā vadītājam Strausam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze biznesa vadībā un finanšu tirgū, kā arī pašvaldības uzņēmumu un sabiedrisko organizāciju vadībā, raksta LETA.


https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/kriminals/sakti-kriminalprocesi-pret-bijuso-domes-izpilddirektoru-strausu/

Atbildēt

Feiss

03.07.2018. 16:24

Tas ir tipisks krievu businesa paraugs, kas gadu gadiem Latvijā ir pazīstams! Pazīstams ir arī grābeklis, uz kura nepārtraukti rāpjas latvju tautas ivanuškas un blēži!

Atbildēt

Viltnieks

29.06.2018. 16:23

Tas tak Ziema, kas atgriezies TAJĀ PAŠĀ ĒKĀ (Kaļķu 4), kur uzdarbojās dokumentālā opusa lappusēs !!!

Ar nabaga Štrausa kungu laikam cauri būs...

Atbildēt

nu tik tiešām

28.06.2018. 16:29

»

nu bet protams

atkal pie latvānijas uzmešanas pisnesmeņu shēmām "krievi vainīgi", kā jau muļķu zemē ierasts


tulkojums: Takā es jau 15 gadus sēžu tajā pašā CSP (ievietojam jebkuru citu valsts struktūru) kantorī un nekas manā dzīvē nemainās uz labu, tātad visi latvijas uzņēmēji ir zagļi un blēži!

Atbildēt

alkatība un muļķība

28.06.2018. 13:54

Ar alkatības un muļķības apkarošanu Drošības policija nenodarbojas. Ja Štrausam šo īpašību kopumu, kas viņam acīmredzami piemīt, tīk nodēvēt par hibrīdkaru, tad jādomā, ka psihene viņam arī garantēta. Un nav nekādas nozīmes, vai Ziminu sauc par ziminu, vai par petrovu...Atsļēgas vārds ir Štrauss, kuru nedrīkst laist pie nopietnu uzņēmumu vadības, jo viņa uzticāšanās petroviem un ziminiem liecina nevis par hibrīdkaru, bet paša stulbumu.

Atbildēt

b. Nevilks

27.06.2018. 16:57

Jā, protams. "Lielākus un labākus" blēžus gatavo kaimiņvalsts militāristi. :D

Sava taisnība tur varētu būt - ar krietnu noliktavas praporščiku diez vai kāds PVN shēmotājs spēs sacensties.

Atbildēt

Bet

27.06.2018. 16:20

tas strauss notekti pats vēlējās "taisīt" rebes,bet tas zimins izrādījās viltīgāks---ekonomiska,rūpnieciska spiegošana--tā rīkojas visur pasaulē pret konkurentiem.Kāds tur strauss konkurents pēc šī sacerējuma?!

Atbildēt

Datu subjekts no Liepājas

27.06.2018. 14:01

https://www.irliepaja.lv/lv/raksti/kriminals/edgars-strauss-un-invex-finance-vai-atkal-krapsana/

Pats jau liekas nav labāks :D

Atbildēt

Jā!

27.06.2018. 10:19

Tas būtu tiešām dīvaini, ja prokremliskais pārkrāsoto komunistu režīms dotu savām drošības struktūrām rīkojumu apkarot kremļa aģentu darbību Latvijā. Taču darbības imitācija šajā virzienā ir vajadzīga, jo citādi "Rietumi mūs nesapratīs". Tāpēc arī visas tās tukšās runās par hibrīdkaru....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: