Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Džeza festivāla Rīgas Ritmi direktore Diāna Briežkalne uzņemas vainu par mašīnas ar festivāla simboliku novietošanu ģimenēm ar bērniem paredzētā stāvvietā, turklāt vēl aizņemot divas vietas. Viņa nožēlo, ka festivāla steigā pavirši iestūrējusi spēkratu veikala durvīm tuvākajā brīvajā vietā, un atzīst, ka „katram jau reiz jāsaņem pēriens par saviem nedarbiem”.

Par Rīgas Ritmu automašīnu, kas lielveikala stāvvietā bija novietota uzreiz divās ģimenēm paredzētās stāvvietās, Pietiek ziņoja vērīgie lasītāji, ironiski norādot, ka „laikam Rīgas Ritmiem ir tik liela ģimene, ka jāaizņem divas ģimenes stāvvietas, un tik lieli bērni, ka salonā pat nav saskatāmi bērnu sēdeklīši".

Festivāla direktore Pietiek uzreiz atzina, ka noteikti pie vainas ir viņa pati, jo ar šo mašīnu braucot tikai viņa. Spriežot pēc datuma uz fotogrāfijas, auto fiksēts 19.jūnijā. „Man tas ir diezgan karsts laiks. Es pati gādāju visus produktus, skrienu no viena pasākuma uz otru, rūpējos par mūziķiem, tas ir ļoti saspringts laiks,” savu paviršību skaidroja Briežkalne, atvainojoties visiem, kam viņas automašīna sagādājusi neērtības.

Tā kā festivāla karstumā viņai dienas ir sajukušas, Briežkalne precīzi neatcerējās, kad tas būtu varējis notikt, bet pieļāva iespēju, ka bijusi kopā ar mazbērniem. „Kastes ar produktiem jānes, tādēļ arī meklēju, kur tuvāk, un droši vien biju ar saviem ķipariem, tāpēc jau iebraucu šajā vietā,” taisnojās Briežkalne, piebilstot, ka festivāla karstākajā laikā varētu būt arī vēl kādus pārkāpumus pieļāvusi.

„Es nožēloju, ka tā izdarīju. Ja tie cilvēki atnāktu uz koncertiem, viņi man piedotu. Bet, ja es tā nedarītu, cik tūkstoši paliktu bez labiem koncertiem un skaistās mākslas?” retoriski taujāja festivāla direktore, piebilstot, ka nekādi nevar sevi attaisnot un soloties vairs tā nekad nedarīt. 

Novērtē šo rakstu:

0
0