Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai, sākoties skandālam ap Ērika Škapara un Olafa Pulka jaunajiem "siles amatiem", Vienotības valde cer, ka ierindas biedri ar to visu klusējot samierināsies? Arī šāds jautājums tiek uzdots Vienotības biedru elektroniskā pasta sarakstē, ko šodien publicējam.

Temats:      Re: [Vienotibas biedri] Ņirgāšanās

Datums:      Wed, 7 Aug 2013 00:25:21 +0300

No:            Edgars Ikstens <[email protected]>

Kam:          Vienotības partiju biedri <[email protected]>

Kolēģi,

Šeit es varu piekrist Krišjānim! Bet tomēr saglabāju cerību, ka viss nav tik melns, cik melnu to mums ir pasviedusi prese. Es cienu abus skandālā ierautos kungus, taču šis nav atbilstošākais brīdis, lai ieņemtu amatus - atcerēsimies kāda bija retorika tad, kad Vilks Škapara vietā nozīmēja citu ostas valdes locekli, kāda toreiz bija partijas retorika, ievērosim konsekvenci!

Jaunatnes vidū pesimis ir ņēmis virsroku, lai arī līdz šim esam centušies visas negācijas akumulēt, taču vienā brīdī tas mērs tomēr ir pilns. Kas un kurš uzņemsies atbildību par jauniešu aizplūšanu (nedod dievs, tas notiks), spriediet paši, cienījamie kolēģi.

Ar cerību par dienām un mēnešiem bez skandāliem!

Ar cieņu, Edgars Ikstens

On 2013. gada 6. aug., at 11:05, Krisjanis Buss <[email protected]> wrote:

Cienītie kolēģi,

Valdības deklarācijas sadaļu "Valsts pārvalde" jau labi sen esam pārstīpojuši ar treknu svītru. Kronis visam bija Satiksmes ministrijas valsts sekretāra izvēlēšana.

Šī nu jau ir sistemātiska problēma, kas prasa sistemātisku risinājumu.

Iespējams, jautājums jāskata Domes sēdē, prasot no partijas vadības rīcību, kā nepieļaut šādu situāciju vēlreiz?

Jāatzīst, ka aizvien grūtāk ir rast motivāciju darboties partijas labā, un tas nav tikai man vienam. Partijas jauniešu vidū pesimisms ir ņēmis virsroku.

Partijai ar steigu ir vajadzīgs restarts!

Ar cieņu, Krišjānis Bušs

2013. gada 6. augusts 00:44 <[email protected]> rakstīja:

Gaidām Mūsu ministru prezidenta skaidrojumu !!!

Ar cieņu A. Jēkabsons

p.s. ar tādiem ziņu jaunumiem aiziesim pa skuju taku! Man ir kauns

Citējot solvita horste <[email protected]> :

Skats no malas allaž ir citāds, kā skats no iekšpuses. Un tikai iekšpuse zina kāpēc ir tā un ne savādāk. Bet ja šie abi skati varētu viens no otra nekautrētes, mēs taču visi būtu uzvarētāji!

Ar, cieņu, Solvita Horste.

Citējot Janis Gavars <[email protected]> :

Labvakar!

2012. gada 1. decembrī, partijas VIENOTĪBA kongresā paši ievēlējām partijas valdi 15 cilvēku sastāvā.

Solvita Āboltiņa

Valdis Dombrovskis

Jānis Reirs

Olafs Pulks

Ilze Viņkele

Kārlis Šadurskis

Lolita Čigāne

Aleksejs Loskutovs

Andrejs Judins

Artis Pabriks

Edvards Smiltēns

Karīna Korna

Ina Druviete

Inga Priede

Inese Vaidere

Protams partijas valde un pirmās personas nosaka partijas politiku. Izskatās, ka pirmās personas pako čemodānus dzīvei Briselē. Valdes vairākums diemžēl pārāk daudz pakļaujas pirmo personu noteiktai politikai. Iespējams arī valdes locekļi uzzina par pieņemtiem lēmumiem tikai no medijiem.

Pašvaldību vēlēšanas parādīja, ka partijas politikā ir nepieciešamas pārmaiņas. Varbūt valdei vajadzētu piedāvāt risinājumu? Novēlots piedāvājums var izrādīties neproduktīvs.

Ar cieņu, Jānis.

Citējot Juris Vidiņš <[email protected]> :

Labvakar, cienījamie partijas biedri!

Apsveicu Jūs ar mūsu partijas biedru Škapara un Pulka jaunajiem amatiem. Pirmajam pat lielāka alga kā premjeram. Pirmo pēc patriekšanas no Rīgas brīvostas un uzdzīvošanas Kazahijas apmeklējuma laikā savā naivumā cerēju, ka partijas valde viņu patrieks arī no partijas. Tomēr pārāk "vērtīgs" kadrs.

Mani tomēr interesē, kurš partijas vadībā nosaka kadru politiku un acīmredzami nodara ļaunumu partijas tēlam. Atcerēsimies kaut auklēšanos un neizlēmību ar Repši un Jaunupu, Zaķa auto iegādi, Zaķa un Smiltēna saslēgšanos ar SC pret gāzes tirgus liberalizāciju.

Vai partijas valde cer, ka ierindas biedri ar visu to klusējot samierināsies? Vienotību mēs dibinājām, lai izbeigtu ar šķēlismu, baķkismu, repšismu un nepieļausim to atgriešanos.

J.Vidiņš

Jus sanemat so e-pastu, jo Jusu adrese ir ieklauta partijas Vienotiba diskusiju vestkopa. Ja nevelaties turpmak sanemt Vienotibas saraksti, sutiet pieprasijumu uz [email protected]

Novērtē šo rakstu:

0
0