Menu
Pilnā versija
Foto

Atkal par kristieti Aldi

Pietiek lasītājs · 05.08.2021. · Komentāri (38)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 

Taču nedz viņa paša kristīgās ticības apliecinājumi, nedz publicētās lūgšanas neliedza Aldim šonedēļ neatļautās mītiņa laikā stāvēt blakus LGBT karogam un no tā apakšas skaļi kaut ko kliegt saviem sekotājiem.

Šeit jāatzīmē, ka vēlme patikt absolūti visām vēlētāju grupām bija daudzu partijas KPV LV biedru vidū, īpaši laikā, kad Aldis no šīs partijas kandidēja premjera amatam. Piemēram, Gobzema brālis politiskajā darbā Artuss Kaimiņš priekšvēlēšanu sanāksmēs solīja krievvalodīgajiem iedzīvotājiem aizsargāt viņu tiesības, valodu, kultūru un nākotni. To pašu Kaimiņš solīja tikšanās arī ar latviešu vēlētājiem.

Pēc tam, kad Kaimiņa vēlētāji nobalsoja par viņu un viņš nāca pie varas, bija pienācis laiks izpildīt solījumus, ko Kaimiņš deva gan krieviem, gan latviešiem. Tiesa, par lielu nožēlu krievu vēlētājiem solījumu vietā Kaimiņš viņiem organizēja politiskas represijas. Precīzāk, viņš paveica milzīgu darbu, lai slēgtu daudzus krievvalodīgos medijus Latvijā, aktīvi piedalījās diskusijās par krievu valodas aizliegumu vidusskolās un ar likumdošanas palīdzību joprojām turpina izdarīt milzīgu politisku spiedienu uz Krievu Pareizticīgo baznīcu Latvijā.

Citiem vārdiem sakot, Kaimiņš savus krievvalodīgos vēlētājus uzmeta. Protams, viņš uzmeta arī daudz savu latviešu vēlētāju, bet vismaz ne tik nodevīgi kā krievus.

Aptuveni tādu pašu priekšvēlēšanu uzvedību ļoti bieži var novērot arī Gobzemam, kurš pirmdien lūdz Dievu, lai viņš Latvijai dod daudz spēcīgu daudzbērnu ģimeņu, bet otrdien mītiņos flirtē ar gejiem. Ņemot to visu vērā, atklāts paliek tikai jautājums, kādu savu vēlētāju grupu Gobzems plāno uzmest, ja viņš nonāks pie varas pēc vēlēšanām.

Novērtē šo rakstu:

46
30