Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas atkritumu afēras smadzeņu centrs nebūt nesēž galvu nodūris pēc nelabvēlīgā tiesas sprieduma. Taču pēc neveiksmīgās pieķeršanas, ierodoties savulaik oligarha Andra Šķēles birojā Dzirnavu ielā, galvenie varoņi kļuvuši piesardzīgāki. Acīmredzot, baidoties no jaunas piefiksēšanas, tagad izvēlējušies tikšanās vietu pamainīt. Tā teikt – rebes jākārto nemanāmi. Vai vismaz jācer, ka žurnālisti nebūs tik attapīgi un neuzmanīs šos darboņus.

Kādā jaukā rītā visi trīs afēras bīdītāji – Clean R īpašnieks Guntars Kokorēvičs, Eco Baltia Vide valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs un Šķēles ilggadīgais līdzgaitnieks un lietu kārtotājs Harijs Krongorns, draudzīgi sarunājoties, redzēti pastaigājamies pa Clean R pagalmu Vietalvas ielā 5. Vispirms plkst.9.29 varēja konstatēt, ka cieši viens otram blakus staigā Kokorēvičs un Simanovičs, pēc tam plkst. 11.29 – Kokorēvičs un Krongorns.

Jau nākamajā dienā Krongorns un Kokarēvičs tikās pie Citadele bankas. Acīmredzot jāiet arī rebes uz banku kārtot.

Kaut kā apbrīnojami šīs pastaigas – gan uz Dzirnavu ielas biroju, gan pa Vietalvas ielas pagalmu – sakrīt ar laiku, kad tieši no šo darboņu mutes izskan teju vai vienbalsīgs paziņojums, ka atkritumu savākšanas maksa vienalga Rīgā paaugstināsies.

Kā nekā – lai arī Konkurences padome apturējusi 20 gadu monopola līgumu ar 600 miljonu garantēto peļņu, tomēr abas šīs firmas turpina izvest Rīgas atkritumus. Ja jau neļāva tā pavisam droši tikt pie divdesmitgades garantētiem ienākumiem, tad jākampj, ko var, tagad.

Tā vien izskatās, ka top jauns kartelis, ar ko jau Latvija slavena. Neļāva oficiālu karteli, tad būs jums zem galda slepeni sarunātas cenas. 

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

56
7