Menu
Pilnā versija
Foto

Bet Levits lai paliek savā vietā

Ainars Mielavs · 03.03.2021. · Komentāri (100)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Man gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.

Tomēr vakar ģimenes apspriedē nonācām pie vienprātīga secinājuma – vienīgais veids, kā visu šo nolemtību apturēt, ir maksimāli ātri piebāzt visus iespējamos valsts ledusskapjus ar jebkurām akceptētajām vakcīnām no jebkuras valsts, agresīvo un totalitāro Krieviju ieskaitot. Tikai tad, kad visi potēties gribošie, cik vien ātri iespējams, to saņems, varēs saprast mūsu valsts reālo garīgo stāvokli.

Un tamdēļ, Krišjāni Kariņ un Daniel Pavļut, kravājiet ceļojumu somas un aidā uz lidostu, nevis uz Ministru kabinetu Zoomā! Kā mākat, tā izlūdzieties visiem iespējamajiem ražotājiem to vakcīnas! Un man ir pilnīgi vienalga, kādi ir ES regulējumi šajā sakarā, jo ne Eiropa, ne kaimiņi par mums tagad nepadomās! Starp citu, kā visbiežāk nepadomāja arī “miera” laikos...

Tikai neņemiet līdzi Egilu Levitu – ar savu aprobežotību un augstprātību viņš tikai visu vēl vairāk sabojās! Bet Eva (Juhņēviča) lai paliek un menedžē – viņai ir pieredze un talants šajā jomā, un viņa tiks galā arī bez jūsu bailēs pārgrieztajām sejām!

Novērtē šo rakstu:

121
52